» »

Katero GTX kartico?

Katero GTX kartico?

1
2
»

Shegevara ::

Kaj ma to veze s tem kar sem napisal?

Treer ::

Veze ima to, da anekdotalni dokazi, kjer je nekomu crknila pač ravno Nvidia in še to 10let in več nazaj nimajo dosti stika z realnostjo zadnjih let, kjer ima AMD dokazano približno dvakrat večji fail-rate >:D

D3m ::

Verjamem, da nimaš stika z realnostjo. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Han ::

Jaz sem na ATI/AMD od AGP vmesnika naprej. Trenutno zadnja v vrsti je Sapphire RX 580 Nitro+. Razen letošnje odpovedi ventilatorjev na Sapphire R9 270X nobenih omembe vrednih težav. Danes testiram stara podmazana Dual-X venta. Če ne bo haska, ju zamenjam z enakima novima za 7 eur z AliExpressa.

Daliborg ::

ATI firme ne omenjaj več ampak kar reči AMD. Zame je ATI umrl z legendarno ATI9700pro RIP.
lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Han ::

Če ne bi iz igre izstopil Matrox, bi danes imeli bolj zdravo konkurenco.

Shegevara ::

Treer je izjavil:

Veze ima to, da anekdotalni dokazi, kjer je nekomu crknila pač ravno Nvidia in še to 10let in več nazaj nimajo dosti stika z realnostjo zadnjih let, kjer ima AMD dokazano približno dvakrat večji fail-rate >:D


Ne, njegov komentar nima veze. Z anekdotami je začel techuser. Tko, za osvežitev spomina.
Na netu se pojavljajo neke nerecenzirane ankete in neko polprofesionalno zbiranje podatkov na to temo, ki ga opravljajo razni retailerji, lahko poguglaš, en nivo višje od techuserjeve anekdote sigurno je ampak v strokovnem pogledu je pa vse pod nivojem definitivnih zaključkov, kot so "card x sux, my data [here]"

Ampak seveda, za nekoga ki živi od limanja benchmarkov od nekih xy poljudnoznanstvenih spletnih strani bo vedno prvi klik na googlu dovolj strokovno zbiranje podatkov.

dxx ::

Han je izjavil:

Če ne bi iz igre izstopil Matrox, bi danes imeli bolj zdravo konkurenco.

S čim pa je bil matrox v igri? Parhelia? Smeh. Razen če se vrnemo v obdobje pred 3d pospeševalci.

Treer ::

Ta je dobra, ja! :)) Od teh, ki so "izstopili" iz igre, je bil res relevanten le 3dfx. No, morda pa nas brezkonkurenčnih gpu časov reši Intel...

Han ::

V prvem Tomb Raiderju si lahko užival na Matrox Mystique + dodatni m3D kartici. :P

Treer ::

Shegevara je izjavil:

Treer je izjavil:

Veze ima to, da anekdotalni dokazi, kjer je nekomu crknila pač ravno Nvidia in še to 10let in več nazaj nimajo dosti stika z realnostjo zadnjih let, kjer ima AMD dokazano približno dvakrat večji fail-rate >:D


Ne, njegov komentar nima veze. Z anekdotami je začel techuser. Tko, za osvežitev spomina.
Na netu se pojavljajo neke nerecenzirane ankete in neko polprofesionalno zbiranje podatkov na to temo, ki ga opravljajo razni retailerji, lahko poguglaš, en nivo višje od techuserjeve anekdote sigurno je ampak v strokovnem pogledu je pa vse pod nivojem definitivnih zaključkov, kot so "card x sux, my data [here]"

Ampak seveda, za nekoga ki živi od limanja benchmarkov od nekih xy poljudnoznanstvenih spletnih strani bo vedno prvi klik na googlu dovolj strokovno zbiranje podatkov.

Tole je že par let staro (ene novejše, ki sem jo bral pred kakim letom sedajle na hitro ne najdem), ampak se lepo vidi, kako so se fail-rati pri Nvidii konstantno zmanjševali, pri AMD-ju pa vmes malo padli, pri R9 pečkah pa spet poleteli v nebo. Situacija je danes še kvečjemu bolj v prid Nvidii...
https://www.pugetsystems.com/labs/artic...


Mr.B ::

Treer je izjavil:

Shegevara je izjavil:

Treer je izjavil:

Veze ima to, da anekdotalni dokazi, kjer je nekomu crknila pač ravno Nvidia in še to 10let in več nazaj nimajo dosti stika z realnostjo zadnjih let, kjer ima AMD dokazano približno dvakrat večji fail-rate >:D


Ne, njegov komentar nima veze. Z anekdotami je začel techuser. Tko, za osvežitev spomina.
Na netu se pojavljajo neke nerecenzirane ankete in neko polprofesionalno zbiranje podatkov na to temo, ki ga opravljajo razni retailerji, lahko poguglaš, en nivo višje od techuserjeve anekdote sigurno je ampak v strokovnem pogledu je pa vse pod nivojem definitivnih zaključkov, kot so "card x sux, my data [here]"

Ampak seveda, za nekoga ki živi od limanja benchmarkov od nekih xy poljudnoznanstvenih spletnih strani bo vedno prvi klik na googlu dovolj strokovno zbiranje podatkov.

Tole je že par let staro (ene novejše, ki sem jo bral pred kakim letom sedajle na hitro ne najdem), ampak se lepo vidi, kako so se fail-rati pri Nvidii konstantno zmanjševali, pri AMD-ju pa vmes malo padli, pri R9 pečkah pa spet poleteli v nebo. Situacija je danes še kvečjemu bolj v prid Nvidii...
https://www.pugetsystems.com/labs/artic...



Vzemi Pali, pa jamraj cez 3 leta zakaj ne delajo za 6 let.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Shegevara ::

Treer je izjavil:


Tole je že par let staro (ene novejše, ki sem jo bral pred kakim letom sedajle na hitro ne najdem), ampak se lepo vidi, kako so se fail-rati pri Nvidii konstantno zmanjševali, pri AMD-ju pa vmes malo padli, pri R9 pečkah pa spet poleteli v nebo. Situacija je danes še kvečjemu bolj v prid Nvidii...
https://www.pugetsystems.com/labs/artic...




Realno sliko pokažejo in the field kolone, ne stress test. Razen seveda, če navijaš ali potrjuješ bloke z njimi.

failures in the field which covers anything that fails after the machine has initially reached the customer. Overall, we would rather see a lower rate of failures in the field than failures during our testing since we would prefer to isolate our customers from any problems as much as possible.


Za dejanske in the field podatke pa tako vidiš, da so 7% vs 5%, 3% vs 3%, 2% vs 0,6%. Takšne razlike na takšnem vzorcu, kot ga imajo niso statistično značilne oz. so within margin of error, če bi jih želel posplošiti na celotno populacijo.

Kar se tiče pa novih, pa brez skrbi, da so AMDjevke dobro zanesljive, sicer jih minerji, (ki so glede crkovanja kartic najbolj rizična skupina) ne bi niti povohali.

Zgodovina sprememb…

Treer ::

"We on average sell just under 2000 video cards per year so we have a pretty large sample size with which to base our results"
Tole se tebi ne zdi omembe vreden vzorec? Velikanske razlike, čeprav pri testiranju pri njih ne statistično značilne? In pa R9-ke so takrat komaj dobro prišle ven in večina teh, ki je odpovedala njim, bi sčasoma krepnila pri končnih uporabnikih (oni delajo stess-teste, večina jih ne).
However, a 13.46% failure rate during our testing is really, really high and indicates that there is a problem with the latest AMD video cards.
In pa kakorkoli obrneš, kjerkoli gledaš, vedno imajo AMD karte v zadnjih letih dosti višje fail rate. Prav tako verjetno naključje, ne? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Treer ()

Mr.B ::

Treer je izjavil:

"We on average sell just under 2000 video cards per year so we have a pretty large sample size with which to base our results"
Tole se tebi ne zdi omembe vreden vzorec? Velikanske razlike, čeprav pri testiranju pri njih ne statistično značilne? In pa R9-ke so takrat komaj dobro prišle ven in večina teh, ki je odpovedala njim, bi sčasoma krepnila pri končnih uporabnikih (oni delajo stess-teste, večina jih ne).
However, a 13.46% failure rate during our testing is really, really high and indicates that there is a problem with the latest AMD video cards.
In pa kakorkoli obrneš, kjerkoli gledaš, vedno imajo AMD karte v zadnjih letih dosti višje fail rate. Prav tako verjetno naključje, ne? :D

No koliko je imela nv profita v letu 2018 samo v gaming segmentu, potem pa to deli s 2000, pa povej stevilko. potem pa povej svoj doseg kaj pomeni 2000kosov.

ce te slucajno boli jezik sem vzel 2000 no recmo da je delal samo najdrazje graficne cipe. Pa sem preprican da bos pravo kolicino graficnih cipol tudi sam nasel... lol niti promil ne dosezes za verodostojni podatek...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Treer ::

Centralnega registra za vse gpu-je nima pač nihče, ampak čisto vse raziskave kažejo isto => AMD kart krepne 2-3krat več. Še enkrat - naključje, ne? >:D

Mr.B ::

Treer je izjavil:

Centralnega registra za vse gpu-je nima pač nihče, ampak čisto vse raziskave kažejo isto => AMD kart krepne 2-3krat več. Še enkrat - naključje, ne? >:D

Ja cutimo na vodi. tako kot so crkovale 2080 Ti...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Treer ::

Za nepodkrepljene argumente (bullshitizme), natolcevanja, podtikovanja, insinuacije in vsesplošno nerelevantno smetenje po tehničnih temah si mojster ravno ti. ;((

Mr.B ::

Treer je izjavil:

Za nepodkrepljene argumente (bullshitizme), natolcevanja, podtikovanja, insinuacije in vsesplošno nerelevantno smetenje po tehničnih temah si mojster ravno ti. ;((

Tvoj argument je bil cisto vse raziskave.... No sej bos nasel vsaj tri raziskave, katere upam da zakljucke ne crpajo iz istega vira. Ko bos dosegel potem ta nivo, pa zacni z zaljenjem v smislu nepodkreplenih argumentov ak bulshita...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Treer ::

Poleg že zgoraj linkane takoj na hitro še:
https://hardforum.com/threads/amd-failu...
https://hardforum.com/threads/amds-fail...
https://www.hardware.fr/articles/947-5/...

Lahko pa seveda ti linkaš kakšno, kjer AMD v zanesljivosti vodi... ;((

Mr.B ::

Treer je izjavil:

Poleg že zgoraj linkane takoj na hitro še:
https://hardforum.com/threads/amd-failu...
https://hardforum.com/threads/amds-fail...
https://www.hardware.fr/articles/947-5/...

Lahko pa seveda ti linkaš kakšno, kjer AMD v zanesljivosti vodi... ;((

verjetno ce linkas isto stran v treh razlicnih jezikih, izpades pomembnejsi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Treer ::

Haha, jasno nisi niti odprl linkov! :))
Dajmo, najdi ti eno, kjer ima Nvidia od Keplerja naprej večji fail rate, kaj se sedaj izmikaš?!? >:D

D3m ::

Kakor ne odpiramo linkov o RTX defektih.

Boš prebolel?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Treer ::

Da ne? Kar priznaj da na skrivaj onaniraš na vsak bad-rep o RTX kartah! :));((

Mr.B ::

Treer je izjavil:

Haha, jasno nisi niti odprl linkov! :))
Dajmo, najdi ti eno, kjer ima Nvidia od Keplerja naprej večji fail rate, kaj se sedaj izmikaš?!? >:D

Verjetno si premlad da bi razumel, ko napisem sklicevanje na isti vir. imas vire s celo vecjim vzorcem v nemciji.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Treer ::

No, dajmo kakega...ali bo tudi tam preslabo izgledalo? :D

Mr.B ::

Treer je izjavil:

No, dajmo kakega...ali bo tudi tam preslabo izgledalo? :D

To me ful veseli, ampak ze 3x te prosim za tri strani ki preferirajo 1650 pred ati ali nv varianto, kot tudi vsaj tri vire ki potrjujrjo no no 3% visji rma in se ne sklicujejo na isti vir.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Shegevara ::

Treer je izjavil:

"We on average sell just under 2000 video cards per year so we have a pretty large sample size with which to base our results"
Tole se tebi ne zdi omembe vreden vzorec? Velikanske razlike, čeprav pri testiranju pri njih ne statistično značilne? In pa R9-ke so takrat komaj dobro prišle ven in večina teh, ki je odpovedala njim, bi sčasoma krepnila pri končnih uporabnikih (oni delajo stess-teste, večina jih ne).
However, a 13.46% failure rate during our testing is really, really high and indicates that there is a problem with the latest AMD video cards.
In pa kakorkoli obrneš, kjerkoli gledaš, vedno imajo AMD karte v zadnjih letih dosti višje fail rate. Prav tako verjetno naključje, ne? :D


Sej sploh ni treba kaj posebej računat: razdeli teh 2000 kartic na pet segmentov. Torej ~400 kartic na segment in potem, če vzameva največjo razliko failure in field v segmentih (2 odstotni točki) je potem to ~9 defektnih kartic več pri AMD-ju za ta segment. Ti pa delaš muho iz slona na podlagi razlike enih 10 kartic. Sploh ni treba bit preveč brihten, da ti je jasno, da se s takšnimi razlikami ne da posploševat, ko govorimo o splošnem stanju.
Kar se pa tiče "failure during stress testing" podatkov lahko ugotoviš samo to, da so R9 /R7 pečke problematične, če delaš stres teste, pa verjetno sklepam, da isto drži tud za rudarjenje in za navijanje. To kar ti praviš "bi sčasoma krepnila" so tvoje predpostavke. Ko boš pa našel podatek koliko teh kartic je ljudem tudi v resnici crknilo recimo po dveh letih se lahko pa naprej pogovarjava.

Treer ::

Ne pravim jaz, spet en, ki ni prebral vsega:
If a card is not able to survive a stress test for that short amount of time, we want it to break because that is a clear indication that it is not a strong card and will likely fail in the near future.

Shegevara ::

Ne skrbi, sem to prebral. Če si pa ti prebral moj prvi komentar pa tudi veš, da mene zanimajo številke in precizna metodologija. Ne "will likely" špekulacije.

Mr.B ::

Dejte nehat utrujat o nikakvem semplu 2k kartic... Mindifactory je prodala okoli 30k samo 1060 kartic...
In ko vam zmanjka argumentacije, se greste debato, z vzorcem 2k kartic kot tisti odloöilni faktor nakupa.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

Mr.B je izjavil:

Treer je izjavil:

Haha, jasno nisi niti odprl linkov! :))
Dajmo, najdi ti eno, kjer ima Nvidia od Keplerja naprej večji fail rate, kaj se sedaj izmikaš?!? >:D

Verjetno si premlad da bi razumel, ko napisem sklicevanje na isti vir. imas vire s celo vecjim vzorcem v nemciji.

Jaz tudi cakam na linke do protiargumentov, pa vidim samo BS odgovore na eno in isti post.

Mr.B je izjavil:

Dejte nehat utrujat o nikakvem semplu 2k kartic... Mindifactory je prodala okoli 30k samo 1060 kartic...
In ko vam zmanjka argumentacije, se greste debato, z vzorcem 2k kartic kot tisti odloöilni faktor nakupa.

Kako velik pa bi moral bit sample, da se obrne AMDju v prid?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Treer je izjavil:

Haha, jasno nisi niti odprl linkov! :))
Dajmo, najdi ti eno, kjer ima Nvidia od Keplerja naprej večji fail rate, kaj se sedaj izmikaš?!? >:D

Verjetno si premlad da bi razumel, ko napisem sklicevanje na isti vir. imas vire s celo vecjim vzorcem v nemciji.

Jaz tudi cakam na linke do protiargumentov, pa vidim samo BS odgovore na eno in isti post.

Mr.B je izjavil:

Dejte nehat utrujat o nikakvem semplu 2k kartic... Mindifactory je prodala okoli 30k samo 1060 kartic...
In ko vam zmanjka argumentacije, se greste debato, z vzorcem 2k kartic kot tisti odloöilni faktor nakupa.

Kako velik pa bi moral bit sample, da se obrne AMDju v prid?

No sem sem dal iziv...
Vemo koliko profita je imela NV s prodajo kartic v gamin segmentu.. Delimo ta rpofit recimo s 1500$, tliko verjetno prde dražji model grafične pa sem prepričan da se večino profita dela v segmentu 16xx kartic. Potem ko dobiš to številko, pa mi sporoči če lahko teh 2000 kartic stalčiš v merodajen vzorec. In celo namig sem vama dal, da je bilo v medijih ogromno defektnih 2080, pa ko si/ste/boste spregledali bi ugotovili da številke ne presega števila povprečja ostalih defektnih kartic. Tako da bi res rad videl tri različne strani , ki se sklicujejo na isto obdobje, in ne linakjo povzetek na isti vir.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

Lej, jaz sem nekaj vprasal in naceloma pricakujem odgovor, napisal si pa spet kr neki tretjega, samo da se izognes pitanju.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

jero_no1 ::

A je kak moderator kje aktiven, da zaklene tole zadevo, ker je tema razen prvih nekaj postov povsem skrenila.
Hvala.

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Lej, jaz sem nekaj vprasal in naceloma pricakujem odgovor, napisal si pa spet kr neki tretjega, samo da se izognes pitanju.

Se 1x na podlagi enega vira vztrajate da 2000kartic merodajni vzorec. teh 2k ne predstavlja niti 10% prodaaje samo enega trgovca samo enega tipa graficne.
Ko boste iskali svoj prov, boste na koncu ugotovili da je razlika v statisticni napaki, ker v 99,99999999% odpove elektronika in ne graficni cip.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

Pa pokazi ti vzorec z 2000 karticami, kjer je razultat obrnjen ali bilokaksen vzorec za zacetek.

odpove elektronika in ne graficni cip.

Zato pa pravim, da ce ze AMD potem ta drazje izvedbe ane.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Spock83 ::

OP. Vzemi mojo GTX1080Ti boš še najbolj srečen.

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Pa pokazi ti vzorec z 2000 karticami, kjer je razultat obrnjen ali bilokaksen vzorec za zacetek.

odpove elektronika in ne graficni cip.

Zato pa pravim, da ce ze AMD potem ta drazje izvedbe ane.

The final results indicated an average success rate of 93% for AMD GPUs (401 out of 432 tests) and 82% for Nvidia GPUs (356 out of 432 tests). AMD had a failure rate of 7% while Nvidia was more than twice as unreliable with an 18% failure rate
https://www.game-debate.com/news/25428/...

Tako da bi se resnicno zadrzal za teste iz leta 2014, kjer je vzorec 2000 kartic kar se nekomu v sloveniji za neko mimovrste zdi veliko, samo teh 2000 kosov ne mores niti statisticno zajeti, kaj sele koliko od teh je bilo fake kitajskih..
Tako da otroci nehajte utrujat pa se osredotocite vsaj na leto 2018, ker postaja smesno da bomo sli iskati razloge v leto 2000 za dokazovanje svojega prava, pa sem tudi za takrat preprican da je bbm prodal vec pc-jev in vec graficnih v tistem casu na leto kot je ta vas merodajni bs vzorec...

sedaj pa najdite ali pa pisite mail kaksnemu nemskemu prodajalcu da dobiti njighove stevilke pri vzorcu recimo 100k kosov, potem pa jamrajte da ati je slabi celih 0.5 %
otroc.
Admini so pa tudi lame.

Treer ::

Kot prvo si linkal test stabilnosti driverjev (tu so se v zadnjih letih pri AMD-ju res popravili, ampak če izdaš eno serijo na tri leta, jih pač ni nek hud problem peglat v nedogled!>:D), kot drugo so te polna usta da je 2000 kart pičkin dim (pa btw ni jih bilo 2000, to je letna prodaja Puget Systems, podatki so pa iz 4-5 let, se pravi okoli 10000 kart), tule si dal pa test 12 kart (A grand total of six AMD and six Nvidia graphics cards were subjected to...:))) in kot tretje:
Kudos to AMD then, although there is one major caveat to these results. QA Consultants are exactly what they sound like - consultants. They've been paid to perform these tests and with just a little digging through the 125 pages of results, we get our answer. "In May 2018, AMD commission QA Consultants to independently evaluate the stability of several of the latest graphics drivers from both AMD and NVIDIA."
These were independent tests then, but they were paid for by AMD.
Busted!!! :));((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Treer ()

m0LN4r ::

Sej ce mu je premali vzorec, je pa trg dovolj velik vzorec. Tam je sele vsaka 5. kartica AMD.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Treer ::


Jup, tole je največja raziskava kar obstaja in je dovolj zgovorna - prva AMD karta na faking 13. mestu z whopping 1,1% tržnim deležem :)) Nimaš kaj trtat-mrdat tu, ampak prepričan sem, da se bo Mr.Bullshit že česa spomnil ;((

Mr.B ::

Treer je izjavil:

Kot prvo si linkal test stabilnosti driverjev (tu so se v zadnjih letih pri AMD-ju res popravili, ampak če izdaš eno serijo na tri leta, jih pač ni nek hud problem peglat v nedogled!>:D), kot drugo so te polna usta da je 2000 kart pičkin dim (pa btw ni jih bilo 2000, to je letna prodaja Puget Systems, podatki so pa iz 4-5 let, se pravi okoli 10000 kart), tule si dal pa test 12 kart (A grand total of six AMD and six Nvidia graphics cards were subjected to...:))) in kot tretje:
Kudos to AMD then, although there is one major caveat to these results. QA Consultants are exactly what they sound like - consultants. They've been paid to perform these tests and with just a little digging through the 125 pages of results, we get our answer. "In May 2018, AMD commission QA Consultants to independently evaluate the stability of several of the latest graphics drivers from both AMD and NVIDIA."
These were independent tests then, but they were paid for by AMD.
Busted!!! :));((

Tvoje bralno razumevanje je na visokem nivoju, dihaj dihaj.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Treer ::

Ne, ni mu še uspelo ;((

Mr.B ::

Treer je izjavil:

Ne, ni mu še uspelo ;((

No si dihal, al boš nasšel en resni link iz leta 2014.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Treer ::

Dovolj si jih imel, sam nisi dal nobenega niti približno resnega, ker si pač bullshitar, ki gnoji po občutku

D3m ::

Steam survey? OMFG.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

D3m je izjavil:

Steam survey? OMFG.

Alternativno?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

JPR.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

Treer je izjavil:

Dovolj si jih imel, sam nisi dal nobenega niti približno resnega, ker si pač bullshitar, ki gnoji po občutku

Kaj po enem dnevu nisi / nista našel še vendo nobenega članka na temo izpada grafičnih po letu 2014.
Kaj vama pomagam napisat mail za mindfactory.de.


pravi okoli 3% za 1080 je okoli 4% za High end 5-6% za Nvidia


Ampak fanta imata težave z dokazovanjem, ker resnično ne dojameta realnosti v letu 2019 ali 2018 ali 2017 in 2016 .... Zakaj teh statistik ni več ?
Ja glede na to da isti proizvajalec dela in prodaja tako NV kot AMD kartice, je v celem procesu dejansko razlika le :
1 . v AMD ali NV kosu silicija
2. nic vec…
Vsa ostala elektronika ki crkne, je enaka tako na AMD kartici kot na NV kartici. Največji problem so potem le fake kartice… Tako da sedaj se oba fantiča plačana študenta, ok pustimo to fokusirata na relanost, koliko AMD procesorjev je crknilo več on Intlovih. Mislim da se noben na tem forumu ne ukvarja če tudi bi bila razlika 1%
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica (strani: 1 2 3 4194 195 196 197 )

Oddelek: Kaj kupiti
98291118945 (7399) easyrider3
»

ASUS GeForce GTX 1650 ali MSI Radeon RX570 ARMOR? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
577334 (6628) klinker
»

nakup grafične v letu 2019 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
26746302 (39536) Glugy
»

"Zdaj ni pravi čas za nakup PC-ja..." (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6919972 (15019) Bwaze6

Več podobnih tem