» »

Amazon Music Unlimited

Amazon Music Unlimited

BorutO ::

Rad bi si zakupil naročnino na amazon music unlimited in sem ugotovil, da naše države sploh ni na seznamu. Itak sem takoj zatežil supportu, zakaj ni naše države notri in kdaj bo? Itak mi niso znali ničesar odgovoriti nazaj, kot samo to, da bodo javili naprej, da bi našo državo dodali na seznam … kao.

Ko sem dodal kreditno kartico in malo fejkal podatke (naslov) kreditne kartice, mi itak ni šlo skozi, ker je sistem avtomatsko ugotovil od kod izvira kreditna in da se naslov ne ujema s kreditno.

Zanima me, če kdo ve, kako bi po ovinkih prišel do music unlimited, da bi obšel sistem?
Nekatere spletne strani imajo luknjo, ko ne podpirajo slovenije, isto pri kreditni kartici, ampak ko hočeš registrirati kartico na fejkan naslov, pa gre normalno mimo … en tak dober primer ima Microsoftova spletna trgovina. Ne moreš registrirati kreditne kartice iz slovenije, razen, če fejkaš naslov na ZDA na primer …

Ena opcija je še mogoče, ki si je nočem ravno nabaviti, da bi si preko Skrilla spet pridobil kreditno … Skrill je iz Velike Britanije, zato bi potem verjetno šlo skozi … Če je komu uspelo priti po ovinkih notri, bi bil vesel vsakršne pomoči.

zee ::

Spotify in Apple Music start dosti boljša izbira.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Naabo ::

Pomagaš si s kartico (kreditno, debetno), ki ima BIN ene od podprtih držav (npr. Revolut, Curve...).

Laki_lai k ::

zee je izjavil:

Spotify in Apple Music start dosti boljša izbira.

Spotify za Slovenijo ni podprt.

XLapse ::

Zakaj siliš v Amazon, ko imaš v Sloveniji , Deezer , Apple, Google? Amazon ni nič kaj boljši od omenjenih, povrh vsega pa lahko Spotify imaš v Sloveniji FREE verzijo, katera deluje brez reklam in koda bi bla premium (ni reklam). Edino na mobilcu je omejeno da playliste lahko samo shuffle.

Kdaj pa bo Amazon Music v Sloveniji, pomoje še DOLGO ne, če sploh kdaj bo.

Naabo pa ima prav, če je kartica registrirana v podprti državi, registriraš račun s tisto državo in bi moglo delovat. Samo k pri Amazonu moreš dat nek naslov, čez to boš težko šel. Da se pa.

Z Skrillom kateri je iz VB, ti bo delovalo 100%, če je kartica registrirana kot UK, samo naslov je malo težava, ampak z malo iznajdljivosti boš tudi to rešil.

zee je izjavil:

Spotify in Apple Music start dosti boljša izbira.

Spotify ja, Apple Music pa mi ni ravno všeč, je pa tudi izredno popularen, v ZDA več kot Spotify.


@OP. ne rabiš kreditne Skrilla, dovolj je debetna oz. prepaid. In imaš malo morje bolj enostavnih opcij kot Skrill.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

shadeX ::

Jaz uporabljam Deezer ampak začenja nastajat problem - pri toliko muzike ne vem kaj bi poslušal, sam mi pa bolj slabo priporoča playliste oz. komade. Youtube je v bistvu še najboljša izbira, ker mam na feedu vedno komade, ki me zanimajo.

XLapse ::

shadeX je izjavil:

Jaz uporabljam Deezer ampak začenja nastajat problem - pri toliko muzike ne vem kaj bi poslušal, sam mi pa bolj slabo priporoča playliste oz. komade. Youtube je v bistvu še najboljša izbira, ker mam na feedu vedno komade, ki me zanimajo.

seveda Deezer ima slab algoritem. Na žalost (ker pač spotify najmanj plača) , je Spotify DALEČ najboljši od VSEH. Njihovi algoritmi kaj ti priporočajo so svetlobna let naprej od deezer, youtube ali bilokaj drugega. Youtube pa se DOSTI ponavlja, meni ne kaže več nič novega, vse stvari k sm že poslušal.

Ti resno priporočam Spotify in da ga sprobaš ker je absolutno nor. In kako ga narediš. Poberi Windscribe , dej državo na UK. Pejdi na spotify.com in registriraj račun. Poberi app in še vedno mej Windscribe na UK, loginiraj se v app in voila, imaš spotify! Ko si enkrat noter, da ni reklam, se diskonektaj iz UK, nazaj na domač Slovenski ip in bo delalo. Ta windscribe boš mogel vklopit vsake tolko ko se začne jokat da država ne matcha. Reklam ni, neomejeno vse. Enjoy
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

shadeX ::

Kolk je mesečna naročnina? Paypal podpirajo?

XLapse ::

shadeX je izjavil:

Kolk je mesečna naročnina? Paypal podpirajo?

je zastonj, ker spotify ima opcijo free. Premium če bi hotel imet, pa tudi lahko (in tako niti ne rabiš Windscribe) in sicer je 10€ oz 10 funtov recimo da je UK, tle pa kupiš si redeem kodo https://dundle.com/spotify/

da greš najbolj poceni skozi in tudi ker je kode težko dobit, vzameš ZDA kodo katera je samo 8.9€ in lahko plačaš s paypalom na linku, ja. Torej če nočeš se zajebavat z Windscribe in free verzijo, kupiš to ZDA kodo katero jo redeemaš in boš tudi na mobilcu imel neomejeno.

Osebno mi je dovolj free verzija, ker je pri nas ta anomalija da ni oglasov, ker je nepodprta država.
alien technology

Laki_lai k ::

XLapse je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz uporabljam Deezer ampak začenja nastajat problem - pri toliko muzike ne vem kaj bi poslušal, sam mi pa bolj slabo priporoča playliste oz. komade. Youtube je v bistvu še najboljša izbira, ker mam na feedu vedno komade, ki me zanimajo.

seveda Deezer ima slab algoritem. Na žalost (ker pač spotify najmanj plača) , je Spotify DALEČ najboljši od VSEH. Njihovi algoritmi kaj ti priporočajo so svetlobna let naprej od deezer, youtube ali bilokaj drugega. Youtube pa se DOSTI ponavlja, meni ne kaže več nič novega, vse stvari k sm že poslušal.

Ti resno priporočam Spotify in da ga sprobaš ker je absolutno nor. In kako ga narediš. Poberi Windscribe , dej državo na UK. Pejdi na spotify.com in registriraj račun. Poberi app in še vedno mej Windscribe na UK, loginiraj se v app in voila, imaš spotify! Ko si enkrat noter, da ni reklam, se diskonektaj iz UK, nazaj na domač Slovenski ip in bo delalo. Ta windscribe boš mogel vklopit vsake tolko ko se začne jokat da država ne matcha. Reklam ni, neomejeno vse. Enjoy


Na opisan način pri meni spotify-ja ne gre inštalirat ker mi kljub temu da na windscribu imam dano na uk(in seveda omogočeno)napiše da je nepodprta država.

Zgodovina sprememb…

WaterBoy ::

Naloži VPN na telefon, inštaliraj spotify, idi na ebay in kupi naročnino, tu ustvarijo UI in geslo, se vpišeš in deluje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

Laki_lai k ::

Jaz sem hotel najprej le poskusit free varianto da vidim če se mi bo dopadlo in bi nato kupil naročnino ker bi rabil za echo-ta.

XLapse ::

Laki_lai k je izjavil:

XLapse je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz uporabljam Deezer ampak začenja nastajat problem - pri toliko muzike ne vem kaj bi poslušal, sam mi pa bolj slabo priporoča playliste oz. komade. Youtube je v bistvu še najboljša izbira, ker mam na feedu vedno komade, ki me zanimajo.

seveda Deezer ima slab algoritem. Na žalost (ker pač spotify najmanj plača) , je Spotify DALEČ najboljši od VSEH. Njihovi algoritmi kaj ti priporočajo so svetlobna let naprej od deezer, youtube ali bilokaj drugega. Youtube pa se DOSTI ponavlja, meni ne kaže več nič novega, vse stvari k sm že poslušal.

Ti resno priporočam Spotify in da ga sprobaš ker je absolutno nor. In kako ga narediš. Poberi Windscribe , dej državo na UK. Pejdi na spotify.com in registriraj račun. Poberi app in še vedno mej Windscribe na UK, loginiraj se v app in voila, imaš spotify! Ko si enkrat noter, da ni reklam, se diskonektaj iz UK, nazaj na domač Slovenski ip in bo delalo. Ta windscribe boš mogel vklopit vsake tolko ko se začne jokat da država ne matcha. Reklam ni, neomejeno vse. Enjoy


Na opisan način pri meni spotify-ja ne gre inštalirat ker mi kljub temu da na windscribu imam dano na uk(in seveda omogočeno)napiše da je nepodprta država.

nekaj delaš narobe. Si pobral aplikacijo? Prvo moreš registrirat se z Windscribe užganim , očitno imaš nekaj kar blokira da je IP UK..

Prvo Windscribe užgat in pejdi na google.com in preveri če je google UK , se pravi da registrira da si UK

Potem greš na spotify.com kjer se registriraš in daš državo seveda UK, ker se mora ujemat z Windscribeom

potem pobereš aplikacijo z vžganim Windscribe na UK, log in ... In dela za nekje 20 dni dokler spet ne daš login z UK ip-jem. Dvojno preveri vse, ker meni dela glej



Laki_lai k je izjavil:

Jaz sem hotel najprej le poskusit free varianto da vidim če se mi bo dopadlo in bi nato kupil naročnino ker bi rabil za echo-ta.

ker je slovenija nepodprta država, je free skoraj isto kot premium, ni reklam.

Če pa bi rad premium, pa sm zgoraj napisal kako kupit premium.

Laki_lai k je izjavil:

XLapse je izjavil:

shadeX je izjavil:

Jaz uporabljam Deezer ampak začenja nastajat problem - pri toliko muzike ne vem kaj bi poslušal, sam mi pa bolj slabo priporoča playliste oz. komade. Youtube je v bistvu še najboljša izbira, ker mam na feedu vedno komade, ki me zanimajo.

seveda Deezer ima slab algoritem. Na žalost (ker pač spotify najmanj plača) , je Spotify DALEČ najboljši od VSEH. Njihovi algoritmi kaj ti priporočajo so svetlobna let naprej od deezer, youtube ali bilokaj drugega. Youtube pa se DOSTI ponavlja, meni ne kaže več nič novega, vse stvari k sm že poslušal.

Ti resno priporočam Spotify in da ga sprobaš ker je absolutno nor. In kako ga narediš. Poberi Windscribe , dej državo na UK. Pejdi na spotify.com in registriraj račun. Poberi app in še vedno mej Windscribe na UK, loginiraj se v app in voila, imaš spotify! Ko si enkrat noter, da ni reklam, se diskonektaj iz UK, nazaj na domač Slovenski ip in bo delalo. Ta windscribe boš mogel vklopit vsake tolko ko se začne jokat da država ne matcha. Reklam ni, neomejeno vse. Enjoy


Na opisan način pri meni spotify-ja ne gre inštalirat ker mi kljub temu da na windscribu imam dano na uk(in seveda omogočeno)napiše da je nepodprta država.

tle ga poberi in mej windscribe na UK, preveri če registrira na UK. Mora delat https://www.spotify.com/us/download/oth...
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

erkgheoruugh ::

Priporočam še Tidal, ki je v Sloveniji podprt brez omejitev.

XLapse ::

erkgheoruugh je izjavil:

Priporočam še Tidal, ki je v Sloveniji podprt brez omejitev.

tega sem pozabil, tudi Tidal je v Sloveniji res in ni slab, ima tudi Hi Fi opcijo, je pa draga 20€.

Nism ga neki sprobal zato nevem kolko je res dober, za ostale pa vem da je spotify najboljši
alien technology

Laki_lai k ::

Hvala sedaj pa gre.Nevem kaj je bilo sem poskušal ponovno po tvojih navodilih in je šlo.Izgleda da sem nekaj prej zafural.
Hvala ti.

XLapse ::

Laki_lai k je izjavil:

Hvala sedaj pa gre.Nevem kaj je bilo sem poskušal ponovno po tvojih navodilih in je šlo.Izgleda da sem nekaj prej zafural.
Hvala ti.

uživaj! rad pomagam kar lahko. Je zelo dobra izkušnja boš videl
alien technology

Tac20 ::

Dva mesca uporabljam deezer premium pa nisem vec tako navdusen kot na zacetku. Mogoce bi preizkusil tole spotify, algoritem je res malo cudn, poleg tega me moti da menja izvjalace z istim imenom, npr. napišeš ime pa ti kar neke bolgare vrže oz. greš na stran izvajalca in ma med diskografijo albume kar nekih X izvajalec z istim imenom...

Razumem da to deluj avtomatsko, ampak daj mi vsaj gumb da lahko prijavim napako in da se to uredi. Posledicno potem daš tisti njihov "flow" ki ti špila naključno muziko, in se vmes vrivajo te pomešane zadeve X izvajalec, skratka bedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

Nikonja ::

jaz sem na Google play music in sem super zadovoljen, 6 eur na mesec, normalno podprt v Slo, poskusil Tidal in Spotify ampak se vrnil nazaj na GPMusic - pe še cenovno je najbolj ugoden.
Kar se tiče kolekcij, vsi imajo skoraj enake tako da to ni več nobena omejitev pri izbiri.

BorutO ::

Nekako je na Amazonu ogromno slovenske glasbe oz. albumov, ki jih lahko tudi poslušaš, brez, da bi jih kupil ali prenesel, zato pač tam hočem priti do tega. Tuje glasbe ne poslušam nič, razen preko radia, kar pač takrat vrtijo na kakem valu 202.

Drugače pa, a je katera spletna stran, kjer ponujajo ogromno legalne slovenske glasbe? Ne tistih, ki jih neki random userji gor naložijo ... ampak tako, kot ima to amazon?

BorutO ::

A kdo ve kako se v Deezerju izklopi avtomatsko predvajanje priporočljive glasbe? Ko je nekega albuma konec, se kar od nekdo začne predvajati glasba, ki je sploh ne maram ... In je tako nadležno, da mi je že prav žal, da sem plačal 10eur na mesec ..

shadeX ::

10eur na mesec ..


6.99€*

BorutO ::

v bistvu 14 eur na mesec ...sem si kupil oni Deezer HiFi ... formata v FLAC načinu pa itak ne najdem nikjer ... max kar je je 320kb/s.

XLapse ::

BorutO je izjavil:

A kdo ve kako se v Deezerju izklopi avtomatsko predvajanje priporočljive glasbe? Ko je nekega albuma konec, se kar od nekdo začne predvajati glasba, ki je sploh ne maram ... In je tako nadležno, da mi je že prav žal, da sem plačal 10eur na mesec ..

še en razlog zakaj je Deezer MANJ. To kar ti sprašuješ, se ne da izklopit. Deezer je pretty in vse, ampak kot vidiš ni to to.

Na spotify-ju to izklopiš z enim klikom.

BorutO je izjavil:

v bistvu 14 eur na mesec ...sem si kupil oni Deezer HiFi ... formata v FLAC načinu pa itak ne najdem nikjer ... max kar je je 320kb/s.

Tidal Hi Fi je tud nekje tam, veš kaj je fora tega hi fi... Lahko ti plačuješ Hi Fi, kaj ko je skoraj polovica glasbe gor, v mp3 320kbps in ti se slikaj s tvojim Hi Fi pol, more bit upload v .wav ali .flac , kar dosti krat ni.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

XLapse ::

edit: Za Deezer v FLAC, moreš pobrat aplikacijo, na web playerju mislim da ne gre.
alien technology

Edgar ::

Sem prebral tole par mesecev staro temo in imam par vprašanj:

- par vas sprašuje zakaj ne uporabi Apple Music. Ampak Apple Music accounta v Sloveniji ni možno povezati z Alexo? Mislim, da v Evropi omogočajo samo na področju UK?
- pravite da je Spotify free isti kot Spotify paid, če ga namestimo po zgornjem postopku. Sem naredil isto, vendar manjka bistvena zadeva - na mobile (torej tudi Alexi) ni možno searchati po izvajalcih ali naslovih komadov, pač pa zgolj meče radio postaje. Meni se to zdi kar bistveno pri tej zadevi.

Da poenostavim - kaj je v Sloveniji sploh možno povezati z Alexa Echo Dot?

1. Poskusil sem Amazon Music Unlimited, ne prime nobene kartice, tudi par tujih (Revolut, N26...) ne.
2. Poskusil sem povezat obstoječ Apple Music account, ne gre ker pri merganju accountov zazna, da imam Apple v Sloveniji.
3. Omogočil sem Spotify free in ga linkal uspešno z Alexo, vendar je precej uporabno, saj ne moreš zahtevati določenega izvajalca ali komada.

Kakšna ideja?

neuvirt ::

Pozdravljeni

Danes mi je uspelo aktivirat music unlimited na echo-tu, z REVOLT kartico. Potrebno je vnest podatke kot bankomat kartico (iban-bic) in ne kot kreditno

bojc0 ::

neuvirt je izjavil:

Pozdravljeni

Danes mi je uspelo aktivirat music unlimited na echo-tu, z REVOLT kartico. Potrebno je vnest podatke kot bankomat kartico (iban-bic) in ne kot kreditno

Ali lahko napišeš malo več.

ahac ::

XLapse je izjavil:

BorutO je izjavil:

A kdo ve kako se v Deezerju izklopi avtomatsko predvajanje priporočljive glasbe? Ko je nekega albuma konec, se kar od nekdo začne predvajati glasba, ki je sploh ne maram ... In je tako nadležno, da mi je že prav žal, da sem plačal 10eur na mesec ..

še en razlog zakaj je Deezer MANJ. To kar ti sprašuješ, se ne da izklopit. Deezer je pretty in vse, ampak kot vidiš ni to to.

Na spotify-ju to izklopiš z enim klikom.
Sorry, malo pozen sem, ampak... jasno, da se da.
Klikneš na "Queue" (spodaj desno) in potem "Automated recommendations". Done.

Zaradi tega torej ni treba podpirat Spotifyja... firme, ki se do Slovencev obnaša tolk diskriminatorno, da sploh ne priznava našega obstoja.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Strijc ::

neuvirt je izjavil:

Pozdravljeni

Danes mi je uspelo aktivirat music unlimited na echo-tu, z REVOLT kartico. Potrebno je vnest podatke kot bankomat kartico (iban-bic) in ne kot kreditno


Tudi mene zanima... se jezim z N26 kartico
AMD & ATI & ABIT

neuvirt ::

Pri amazon.com zadeve nisem našel.
Greš pa na amazon.de in pod nastavitvami "Zahlungsarten" "bankkonto hinzufügen" vneses podatke (IBAN,bic).
Potem preveri v alexa app pod 1clck.... da je izbrana ta kartica.

Robert ::

Preko Amazon Music nameravam kupiti nekaj MP3 glasbe (različne) pa me zanima kakšna je kaj kvaliteta le-te, oziroma če je na nivoju Audio CD ?

Nikonja ::

https://www.amazon.com/gp/feature.html?...

Best of all, every song from Amazon MP3 is DRM-free and encoded in high-quality 256-kbps MP3 format.

čeprav me ful zanima zakaj kupuješ če imaš naročnino, a je kakšen poseben razlog?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

Robert ::

Ne, naročnine nimam in me tudi ne zanima, kupil bi cca. 30 pesmi (moj izbor), ki bi jih dal na ključek in imel pri sebi, ko bi pesmi rabil (avto,....). Zanima me tudi ali je možno pesmi (več naenkrat) dati v košarico in plačati kot enkraten nakup in ne vsako posebej), če ne na Amazonu pa kje drugje, a še enkrat šlo bi za enkraten nakup zato me naročnina ne zanima.

m0LN4r ::

Ko sem jaz kupoval je bilo od komada do komada oz. albuma do albuma razlicno, ce avtor sploh omogoca nakup posameznega komada, ce ni single itd.
Nekatere lahk kupis kot mp3 in si dljas, nekatere pa zal samo kot cd
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Robert ::

Pa je možen prek katerih drugih ponudnikov nakup več posameznih MP3 pesmi in albumov kot enkraten postopek (nalaganje večih pesmi v košarico in plačilo enkratno za vse)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri music stream service izbrati

Oddelek: Loža
486488 (876) OK.d
»

Spotify prispel v Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8113597 (6005) AmokRun
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615350 (7859) OK.d
»

itunes, spotfy, google music.....

Oddelek: Mobilne tehnologije
478631 (6523) Romancek1
»

Spotify pri zbiranju kapitala presegel pričakovanja

Oddelek: Novice / Ostale najave
147242 (5864) Nummy

Več podobnih tem