» »

Parking Kongresni Trg/Park Zvezda info

Parking Kongresni Trg/Park Zvezda info

XLapse ::

Dobim se z nizozemcem v LJ in bi parkiral pri podzemnem parkingu v centru, pod parkom zvezda.
Tako da se enostavno dobimo na prešernovem trgu.

Kar me zanima je, če je vedno kaj prostega v tem parkingu al je večinoma zaseden in težko dobit. Julij 14-17 1x. Je to dosti zaseden parking ponavadi?

A se da še vedno pridet v ta parking mimo aškerčeve iz tržaške? Al so kej spremenili?
alien technology
  • zaklenil: bluefish ()

JeBelaCesta ::

tu lahko spremljas
http://www.lpt.si/parkirisca
lep pozdrav iz višav ;-)

genesiss ::

Lahko po Aškerčevi. Mislim da bo fraj.

XLapse ::

super pol mimo aškerčeve najlažje ever

JeBelaCesta je izjavil:

tu lahko spremljas
http://www.lpt.si/parkirisca

hvala

a mi lahko to dešifriraš? Slabo kaže, rdeča barva za omenjen parking


To je poln samo ker je Petek in folk žura?
opažam da je malo morje parkingov v centru s to mapo, res hvala!
Tko da če bo ta poln pač na enga druzga. Pa mal se sprehodit al rolerji.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Mavrik ::

Razen ob kakih petkih večer ni problem s placem. Če se pripelješ po tržaški boš pa itak še šel mimo parkirišča NUK2 (makadam pri križankah), kjer je skoraj vedno kaj fraj.
The truth is rarely pure and never simple.

LeQuack ::

Javni promet, al pa car sharing, al pa bicikelj, itd.
Quack !

Scorpy84 ::

Tam se vedno najde prosto parkirisce, vsaj jaz najdem, tudi decembra ko je sploh nabito.

Vazelin ::

Na dolgem mostu ne mores pustit in potem s trolo v mesto?

dexterboy ::

Mogoče je najboljša pot ta, da preveriš kako je pri njemu doma na Nizozemskem pa mu tu ponudiš enako udobje. Imaš pa res VSE opcije; kolo, avto, bus, peš pot... Kaj pa če parkira v Tivoliju pa gresta peš do Prešerca? Še upokojenci ne porabijo več kot 10 minut ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Smurf ::

Julija bodo parkirisca prazna.

XLapse ::

Mavrik je izjavil:

Razen ob kakih petkih večer ni problem s placem. Če se pripelješ po tržaški boš pa itak še šel mimo parkirišča NUK2 (makadam pri križankah), kjer je skoraj vedno kaj fraj.


Super!

LeQuack je izjavil:

Javni promet, al pa car sharing, al pa bicikelj, itd.


Sem green človek in 1 leto ko sem živel v ljubljani, je bilo večinoma moje prevozno sredstvo, rolerji in peš. Ne maram trole. Bicikel mi je totalen dolgčaš, tud ne maram. Rolerji, samo morejo bit drag model da letijo z velkimi gumicami, pa si povsod takoj. Živel sem na viču in dosti hodil do župančičeve jame in most. Malo povsod. Takoj si povsod. Asfalt ljubljane je nenormalno kvaliteten, užitek se rolat tak da ne morem opisat.

Torej moj reply je : Rolerji in trola sux

Scorpy84 je izjavil:

Tam se vedno najde prosto parkirisce, vsaj jaz najdem, tudi decembra ko je sploh nabito.


To zato ker je ful drag? K vidim da ni ravno poceni.

Vazelin je izjavil:

Na dolgem mostu ne mores pustit in potem s trolo v mesto?


S Trolo se ne mislim vozit, raje rolerje npr.

dexterboy je izjavil:

Mogoče je najboljša pot ta, da preveriš kako je pri njemu doma na Nizozemskem pa mu tu ponudiš enako udobje. Imaš pa res VSE opcije; kolo, avto, bus, peš pot... Kaj pa če parkira v Tivoliju pa gresta peš do Prešerca? Še upokojenci ne porabijo več kot 10 minut ;)


On pride sem žurat/počitnice. Je administrator največjega roleraškega foruma na svetu (nekoč , zdej je vse na fb grupah) in sva se dolgo let kregala glede enega filma in zdej pravi da zakopamo bojno sekiro in se dobimo na pijači, pa tud hoče da mu povem za nightlife itd. Sam jaz ne pijem.



Ok thx vsem komaj čakam ker mi je Ljubljana zelo všeč. Bom še izkoristil za par stvari in kakšno urco rolanja ker je asfalt tako dober!

Smurf je izjavil:

Julija bodo parkirisca prazna.


se je tudi meni zdela Ljubljana poleti zapuščena malo ja
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Gagatronix ::

XLapse je izjavil:

[

Smurf je izjavil:

Julija bodo parkirisca prazna.


se je tudi meni zdela Ljubljana poleti zapuščena malo ja


Ljubljana je cez poletje kvecjemu nabita s turisti. Pa s provincialci k si pridejo ogledat prestolnico.

XLapse ::

meni je najlepše videt Kitajske turiste k to je res epic da pridejo. K jih v portorožu ne vidiš niti enga, vedno isto Nemci, Avstrijci, Italiani, Madžari. V Ljubljani pa vsega!
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Smurf ::

XLapse je izjavil:


se je tudi meni zdela Ljubljana poleti zapuščena malo ja

Ljubljana bo polna turistov, ampak jih vecina ni tam z avtomobilom.

XLapse ::

sem ciljal na to da vsi domačini gredo verjetno na počitnice, se mi je samo zdelo očitno

Turisti pa so non stop v Ljubljani, ne samo poleti.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Vazelin ::

ni skozi turistov. je pol leta mrtvila;)

XLapse ::

a ti Vazelin si rekel Avgusta? Julija ne moreš? Pa ne boš nakladal preveč o ženskah?

Kar me pa res zanima je če še dela nekje ena, s katero sm mel nekaj manjšega socializacije... nič kaj takega, ampak lepše ženske nevem če sem videl v življenju.


Dobro naj bo kot pravite vi glede turistov.. Se mi je samo zdelo... Meni se zdi center vedno poln nabit turistov, pa sem živel vse 4 sezone gor.
Parking bo lepo verjetno kaj prostega, itak je izredno drag, kdo bo tisto plačeval.

Sm pisal eni iz LJ da mi pove za nightlife pa je rekla, Cirkus, Parlament, AS , centralna, shooters.

To je to?
alien technology

Scorpy84 ::

Xlapse zakaj toliko nakladas, izmisljujed, pri vsaki odprti temi imas ali je naj/vecji/drazji itn... cel sebe povelicujes, prijatelje k jih poznas in nasploh okolico okrog sebe, pocasi bom mislil da si jan plestenjak. Mislim kaj imas sploh od tega?

Smurf ::

Turistov je poleti zdalec najvec. Zadnje 2 leti je bil sploh ekstrem. Je ze izziv najti prostor za kavo/kosilo.

Vazelin ::

Smurf je izjavil:

Turistov je poleti zdalec najvec. Zadnje 2 leti je bil sploh ekstrem. Je ze izziv najti prostor za kavo/kosilo.

Samo 200m stran od Prešerca lahko sediš kjerkoli. Gneča je izključno na enem kupu;)

Sm pisal eni iz LJ da mi pove za nightlife pa je rekla, Cirkus, Parlament, AS , centralna, shooters.

Cvetličarna je najboljši plac v LJ

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Gagatronix ::

XLapse je izjavil:

meni je najlepše videt Kitajske turiste k to je res epic da pridejo. K jih v portorožu ne vidiš niti enga, vedno isto Nemci, Avstrijci, Italiani, Madžari. V Ljubljani pa vsega!


Pa ravno kinezi so najbolj annoying.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje LJ?

Oddelek: Loža
399714 (2065) MadMicka
»

Nekdo mi je preluknjal pnevmatike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13520735 (14670) nevone
»

Kje parkirat v Ljubljani blizu Čopove

Oddelek: Loža
224206 (3332) jusv
»

Zaprtje Koroske ceste v Mariboru (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6911131 (9377) no comment
»

Dolgi most - parkiranje in kazen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5324297 (22188) mare87

Več podobnih tem