» »

ZDA predsedniške volitve 2020

ZDA predsedniške volitve 2020

Temo vidijo: vsi
««
7 / 55
»»

Jarno ::


Trump kopira, tko smart pa tut ni. :))
#65W!

kuall ::

jype je izjavil:

kuall je izjavil:

govornik je izvrsten.
Ene tolk kot sem bil jaz v osnovni šoli, ja.

Tebe sem videl v enem videu, ti si tako zanič govornik kot Jeb Bush. Dolgočasen in živčen.
Spet se hvališ brez osnove. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Urbano#Desno ::

zmaugy je izjavil:

Postavljajo se mi resna vprašanja o motivacijah ljudi, ki so pripravljeni spregledati Trumpove neumnosti:



Možakar enostavno ni sposoben za ta položaj.


A zmankuje argumentov za blatenje top USA predsednika Po reaganu da je potrebno limati leve 'commedy' zmazke? 🤔

Pac-Man ::

Vrhunski trumpizem.

https://news.yahoo.com/trump-american-j...

Trump was asked if the United States should reconsider its policies toward Israel after the country refused to permit two Muslim-American U.S. congresswomen to enter.
“Any Jewish people that vote for a Democrat — I think it shows either a total lack of knowledge or great disloyalty,” said Trump.


Spomnimo, "good people on both sides". Prve pol minute.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

MAGA TRUMP ::

Sem že 100x nalimal video o pameti trump haterjev pa sem bil vsakič zbrisan ampak samo zate ti še 1x nalimam "pamet" trump haterjev









Pa še malo bernija, tip nezna enega smiselnega stavka sestavit ko se ga nekaj konkretnega vpraša




Sploh pa demokrati, so angelčki ja, zaradi njih je kkk obstajal, oni so vodili konfederacijo, lincoln je bil republikanec. Sepravi se usmerjajo proti vetru

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Ker so otroku povedali, da ne bo mogel dobiti nove igrače, je rekel, da bo ostal doma in se šel kujat v svoj kotiček:

https://edition.cnn.com/2019/08/20/poli...

Resno, kako nor je ta človek, a Grenlandija je kot en blok z najemniki?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

kuall je izjavil:

>Možakar enostavno ni sposoben za ta položaj.

govornik je izvrsten. to je veliko vredno. posebej za precednika, za vodjo.


Aha, “the ORANGES of the investigation”. Tip je senilen.

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Urbano#Desno ::

zmaugy je izjavil:

Ker so otroku povedali, da ne bo mogel dobiti nove igrače, je rekel, da bo ostal doma in se šel kujat v svoj kotiček:

https://edition.cnn.com/2019/08/20/poli...

Resno, kako nor je ta človek, a Grenlandija je kot en blok z najemniki?



Trump vas vse trola z tp greenlandijo. Levi mediji pa to seveda pograbijo rekoč kako glup je trump. Argumenti 'jaz sem pameten ti pa ne' delujejo nekako do 5-6 leta no pri levičarjih kot kaže dlje. :=)

jype ::

Urbano#Desno je izjavil:

Trump vas vse trola
Ne. Dementen je.

Smrekar1 ::

Urbano#Desno je izjavil:


Trump vas vse trola z tp greenlandijo. Levi mediji pa to seveda pograbijo rekoč kako glup je trump.


Tole opletanje z Grenlandijo drugače res kaže, da ni primeren za položaj. Ne glede na razlog, tudi če je trolanje.
Še posebej če je trolanje.

Tule je sicer nekaj mesecev stara, a vseeno nadvse relevantna analiza Mlinarjevega poročila:

https://dangerouscase.org/wp-content/up...

In sum, [Trump] failed every criterion of sound mental capacity to make rational, reality-based decisions, which are critical to functioning in the role of President. Thus, without a personal interview or other compelling evidence to persuade us to the contrary, our conclusion that the President lacks the mental capacity to discharge the duties of his office is uncontroverted.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Urbano#Desno ::

Pomojem se Trumpu samo ne da gledat retarded severnih držav, katere so na poti v tretji svet, preplavljene z kirurgi in inženirji iz afrike in je našel odličen izgovor-

Zgodovina sprememb…

Smrekar1 ::

jype je izjavil:

Ne. Dementen je.


Tudi.

zmaugy ::

Urbano#Desno je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Ker so otroku povedali, da ne bo mogel dobiti nove igrače, je rekel, da bo ostal doma in se šel kujat v svoj kotiček:

https://edition.cnn.com/2019/08/20/poli...

Resno, kako nor je ta človek, a Grenlandija je kot en blok z najemniki?



Trump vas vse trola z tp greenlandijo. Levi mediji pa to seveda pograbijo rekoč kako glup je trump. Argumenti 'jaz sem pameten ti pa ne' delujejo nekako do 5-6 leta no pri levičarjih kot kaže dlje. :=)


Trump “trola”...predsednike vlad. A smo to na nivoju šolskih barabic, ki imajo school detention? Čisti dokaz demence.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Urbano#Desno ::

Smrekar1 je izjavil:


Tule je sicer nekaj mesecev stara, a vseeno nadvse relevantna analiza Mlinarjevega poročila:

https://dangerouscase.org/wp-content/up...

In sum, [Trump] failed every criterion of sound mental capacity to make rational, reality-based decisions, which are critical to functioning in the role of President. Thus, without a personal interview or other compelling evidence to persuade us to the contrary, our conclusion that the President lacks the mental capacity to discharge the duties of his office is uncontroverted.


Če je kdo mogoče gledal zagovor Muellrja se mu je jasno videlo da mu gre Trump na kurac, ker je uspešnejši od njega in je videl možnost da človeka zjebe. Njegova glavna ugotovitev je da je Trump outsoursu raziskavo javnega mnenja iz socialnih omrežij v Rusijo. Big fucking deal.

zmaugy ::

Urbano#Desno je izjavil:

Pomojem se Trumpu samo ne da gledat retarded severnih držav, katere so na poti v tretji svet, preplavljene z kirurgi in inženirji iz afrike in je našel odličen izgovor-


Medtem ko je sam že drugič poročen z imigrantko (in so njeni starši dobili USA državljanstvo).
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Urbano#Desno ::

zmaugy je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Pomojem se Trumpu samo ne da gledat retarded severnih držav, katere so na poti v tretji svet, preplavljene z kirurgi in inženirji iz afrike in je našel odličen izgovor-


Medtem ko je sam poročen z imigrantko in so njeni starši dobili USA državljanstvo.



To zgolj negira tezo da je rasist. On pač nasprotuju migrantom, ki pridejo po free lunch na račun običajnega Jonha, Janeza, Bjorna .....

zmaugy ::

Urbano#Desno je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Pomojem se Trumpu samo ne da gledat retarded severnih držav, katere so na poti v tretji svet, preplavljene z kirurgi in inženirji iz afrike in je našel odličen izgovor-


Medtem ko je sam poročen z imigrantko in so njeni starši dobili USA državljanstvo.



To zgolj negira tezo da je rasist. On pač nasprotuju migrantom, ki pridejo po free lunch na račun običajnega Jonha, Janeza, Bjorna .....


A res? Ja, Slovenija in Češkoslovaška, dve afriški državi, ane? Skor tako kot Grenlandija.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Smrekar1 ::

Urbano#Desno je izjavil:


Če je kdo mogoče gledal zagovor Muellrja se mu je jasno videlo da mu gre Trump na kurac, ker je uspešnejši od njega in je videl možnost da človeka zjebe. Njegova glavna ugotovitev je da je Trump outsoursu raziskavo javnega mnenja iz socialnih omrežij v Rusijo. Big fucking deal.


Če izvzamemo 10 primerov oviranja policijske preiskave in še česa, seveda. Če bi bil kdorkoli drug kot predsednik ZDA bi že sedel, če bi bil kdorkoli drug kot Trump bi ga že odstavili. Gnoj pač brani gnoj.

Poročilo sicer analizira Trumpov odziv na Muellerjevo poročilo in zaključi, da sodi v varovano ustanovo. Nekaj podobnega velja tudi za tiste, ki ga še vedno podpirajo.

jype ::

Urbano#Desno je izjavil:

Če je kdo mogoče gledal zagovor Muellrja se mu je jasno videlo da mu gre Trump na kurac, ker je uspešnejši od njega in je videl možnost da človeka zjebe. Njegova glavna ugotovitev je da je Trump outsoursu raziskavo javnega mnenja iz socialnih omrežij v Rusijo. Big fucking deal.
Kvalitetno oprani desničarji, ki jih vodi dementen starček, so tudi sami žrtve mentalne bolezni, tako da vas ne smemo šikanirat, kljub temu se nam pa lahko smilite.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

Poldi112 ::

Tale tema je lep prikaz zrelosti debate, kjer namesto argumentov letijo posnetki ovc nasprotnega tabora. Kjer argumenti ne definirajo stališča, ampak stališče definira argumente.

Trump definitivno ni primeren za predsednika demokratične države, ampak hej, saj ne vodi demokratične države, ampak korporativizem. Kapital ga obožuje, ker reže davke in regulacije levo in desno, naciji ga obožujejo, ker skrbi, da belci ne postanejo manjšina, evangeličani ga ljubijo, ker sovraži muslimane, pa še onega pivopivca je spravil med vrhovne sodnike.

Mislim, da bo počasi čas, da preberem The art of the deal. :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

Tale tema je lep prikaz zrelosti debate, kjer namesto argumentov letijo posnetki ovc nasprotnega tabora. Kjer argumenti ne definirajo stališča, ampak stališče definira argumente.

Trump definitivno ni primeren za predsednika demokratične države, ampak hej, saj ne vodi demokratične države, ampak korporativizem. Kapital ga obožuje, ker reže davke in regulacije levo in desno, naciji ga obožujejo, ker skrbi, da belci ne postanejo manjšina, evangeličani ga ljubijo, ker sovraži muslimane, pa še onega pivopivca je spravil med vrhovne sodnike.

Mislim, da bo počasi čas, da preberem The art of the deal. :)


Ki jo je brez dvoma napisal Donny boy in ki je the Oranges of this...:)) Najboljše da vprašamo še Tima Appla, kaj meni o tem...>:D

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

jype ::

Poldi112 je izjavil:

namesto argumentov
Da je Trump dementen je odličen in kvaliteten argument.

KAVINSKY ::

Smrekar1 je izjavil:

Tole opletanje z Grenlandijo drugače res kaže, da ni primeren za položaj. Ne glede na razlog, tudi če je trolanje.
Še posebej če je trolanje.


Rusija in Kitajska imata apetite po arktiki:

https://intpolicydigest.org/2019/08/20/...
https://www.reuters.com/article/us-russ...
https://nationalinterest.org/feature/wh...

The Arctic holds oil and gas reserves equivalent to 412 billion barrels of oil, about 22 percent of the world’s undiscovered oil and gas, the U.S. Geological Survey estimates.


In potem je Trump kreten ker hoče še eno odskočno desko do arktike. In z toplenjem ledu na Grenladniji bodo dostopna nahajališča novih surovin:

Greenland is rich in natural resources, including iron ore, lead, zinc, diamonds, gold, rare-earth elements, uranium and oil, according to the Brookings Institution, a nonprofit public-policy organization in Washington, D.C

Urbano#Desno ::

Poldi112 je izjavil:


Kapital ga obožuje, ker reže davke in regulacije levo in desno, naciji ga obožujejo, ker skrbi, da belci ne postanejo manjšina, evangeličani ga ljubijo, ker sovraži muslimane, pa še onega pivopivca je spravil med vrhovne sodnike.



Torej praviš da razume kaj ljudje želijo in potrebujejo?

zmaugy ::

KAVINSKY je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Tole opletanje z Grenlandijo drugače res kaže, da ni primeren za položaj. Ne glede na razlog, tudi če je trolanje.
Še posebej če je trolanje.


Rusija in Kitajska imata apetite po arktiki:

https://intpolicydigest.org/2019/08/20/...
https://www.reuters.com/article/us-russ...
https://nationalinterest.org/feature/wh...

The Arctic holds oil and gas reserves equivalent to 412 billion barrels of oil, about 22 percent of the world’s undiscovered oil and gas, the U.S. Geological Survey estimates.


In potem je Trump kreten ker hoče še eno odskočno desko do arktike. In z toplenjem ledu na Grenladniji bodo dostopna nahajališča novih surovin:

Greenland is rich in natural resources, including iron ore, lead, zinc, diamonds, gold, rare-earth elements, uranium and oil, according to the Brookings Institution, a nonprofit public-policy organization in Washington, D.C


Seveda da je dementen. A to bi morali Danska in Grenlandija kar reči ja ali naj počakata, da ju “grab them by the pussy” in posili?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Poldi112 ::

Urbano#Desno je izjavil:

Poldi112 je izjavil:


Kapital ga obožuje, ker reže davke in regulacije levo in desno, naciji ga obožujejo, ker skrbi, da belci ne postanejo manjšina, evangeličani ga ljubijo, ker sovraži muslimane, pa še onega pivopivca je spravil med vrhovne sodnike.



Torej praviš da razume kaj ljudje želijo in potrebujejo?


Vsekakor. Edino to, kar daje ljudem, ni tisto, kar potrebujejo. Ravno nasprotno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Urbano#Desno ::

zmaugy je izjavil:



A res? Ja, Slovenija in Češkoslovaška, dve afriški državi, ane? Skor tako kot Grenlandija.



Za večino sveta smo dejansko umeščeni v nekam tja....

zmaugy ::

Urbano#Desno je izjavil:

zmaugy je izjavil:



A res? Ja, Slovenija in Češkoslovaška, dve afriški državi, ane? Skor tako kot Grenlandija.



Za večino sveta smo dejansko umeščeni v nekam tja....


Ne sprenevedaj se.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Urbano#Desno ::

jype je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Če je kdo mogoče gledal zagovor Muellrja se mu je jasno videlo da mu gre Trump na kurac, ker je uspešnejši od njega in je videl možnost da človeka zjebe. Njegova glavna ugotovitev je da je Trump outsoursu raziskavo javnega mnenja iz socialnih omrežij v Rusijo. Big fucking deal.
Kvalitetno oprani desničarji, ki jih vodi dementen starček, so tudi sami žrtve mentalne bolezni, tako da vas ne smemo šikanirat, kljub temu se nam pa lahko smilite.



Misli si kar želiš samo ta ti je topleje pri srčku. :=)

Poldi112 ::

Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Bwaze6 ::

"Denmark is a very special country with incredible people, but based on Prime Minister Mette Frederiksen's comments, that she would have no interest in discussing the purchase of Greenland, I will be postponing our meeting scheduled in two weeks for another time."

On to čisto resno? Se jim mogoče obeta kak referendum in potem lepo aneksacija Grenlandije, Krim style?

zmaugy ::

Ma ne, vprašaj njegove slovenske privržence, on samo levičarje trola s pomočjo danske predsednice vlade (sorry Mette, just kidding. Donny boy)...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Urbano#Desno ::

Bwaze6 je izjavil:

"Denmark is a very special country with incredible people, but based on Prime Minister Mette Frederiksen's comments, that she would have no interest in discussing the purchase of Greenland, I will be postponing our meeting scheduled in two weeks for another time."

On to čisto resno? Se jim mogoče obeta kak referendum in potem lepo aneksacija Grenlandije, Krim style?



No ja Danci kot kaze ne razumejo da bi se dalo tam fino zaslužiti. Tko da po svoje skoda da je v njihovih rokah. :=)

zmaugy ::

Jim bo treba vzet, ane? Grab them by the pussy and then some, ane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Poldi112 ::

Dancem je kristalno jasno, da za take zadeve rabiš mornarico, ki je oni nimajo že kar dolgo...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

D3m ::

Predlagam Trumpu, da začne oboroževati Švedsko bomo videli reakcijo Dancev. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

zmaugy ::

D3m je izjavil:

Predlagam Trumpu, da začne oboroževati Švedsko bomo videli reakcijo Dancev. ;)


Švedi ne rabijo nikogar, če se hočejo oborožiti.

https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Saab_JA...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Poldi112 ::

Sem mislil da boš dal podmornico, ki je američanom potopila letalonosilko.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Cruz ::

A vi res mislite, da je Trump neumen človek? Tip ima verjetno 50 svetovalcev, ki analizirajo vsako njegovo izrečeno besedo in posledice, ki jih lahko prinese. Človek verjetno ni improviziral niti na kampanjah(do določene mere). Je razvajenec in je aroganten, ampak vsako njegovo dejanje ima nek cilj, čeprav se zdi, da ne. Situacija z Grenlandijo je zelo zabavna in smešna, pa tudi žalostna, ampak je odličen PR stunt. Res odličen. To bo zaznamovalo leto 2019. Izvolitev in vladje Trumpa pa je zgolj jasen indikator stanja v današnji družbi. On se je prilagodil situaciji in zmagal. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

zmaugy ::

Poldi112 je izjavil:

Sem mislil da boš dal podmornico, ki je američanom potopila letalonosilko.


:)) Itaq.

https://nationalinterest.org/blog/the-b...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

KAVINSKY ::

Bwaze6 je izjavil:

On to čisto resno? Se jim mogoče obeta kak referendum in potem lepo aneksacija Grenlandije, Krim style?


Lep zgled kaj naredijo mediji z vso retoriko o "slabem oranžnem možu". Kupovanje delov drugih držav ni nič novega, čeprav se v zadnjih časih to ni več pogosto zgodilo.

Has the US ever tried to buy Greenland before?
The idea of purchasing Greenland was first mooted during the 1860s under the presidency of Andrew Johnson.

In 1867, a report by the US State Department suggested that Greenland's strategic location, along with its abundance of resources, made it an ideal acquisition.

But no official move was made until 1946, when Harry Truman offered Denmark $100m for the territory.

He had earlier toyed with the idea of swapping land in Alaska for strategic parts of Greenland, according to AP.


To ni nobena nova ideja, je pa zelo relevantna danes zaradi surovin in novih trgovskih poti na severnih območjih, kot posledica topljenja ledu.

Smrekar1 ::

Cruz je izjavil:

A vi res mislite, da je Trump neumen človek?


Prav nek genij že ni.

Tip ima verjetno 50 svetovalcev, ki analizirajo vsako njegovo izrečeno besedo in posledice, ki jih lahko prinese. Človek verjetno ni improviziral niti na kampanjah(do določene mere).


“Look, having nuclear — my uncle was a great professor and scientist and engineer, Dr. John Trump at MIT; good genes, very good genes, OK, very smart, the Wharton School of Finance, very good, very smart — you know, if you’re a conservative Republican, if I were a liberal, if, like, OK, if I ran as a liberal Democrat, they would say I’m one of the smartest people anywhere in the world — it’s true! — but when you’re a conservative Republican they try — oh, do they do a number — that’s why I always start off: Went to Wharton, was a good student, went there, went there, did this, built a fortune — you know I have to give my like credentials all the time, because we’re a little disadvantaged — but you look at the nuclear deal, the thing that really bothers me — it would have been so easy, and it’s not as important as these lives are — nuclear is so powerful; my uncle explained that to me many, many years ago, the power and that was 35 years ago; he would explain the power of what’s going to happen and he was right, who would have thought? — but when you look at what’s going on with the four prisoners — now it used to be three, now it’s four — but when it was three and even now, I would have said it’s all in the messenger; fellas, and it is fellas because, you know, they don’t, they haven’t figured that the women are smarter right now than the men, so, you know, it’s gonna take them about another 150 years — but the Persians are great negotiators, the Iranians are great negotiators, so, and they, they just killed, they just killed us, this is horrible.”

Tudi ti ne deluješ kot nek genij. Sori.

zmaugy ::

KAVINSKY je izjavil:

Bwaze6 je izjavil:

On to čisto resno? Se jim mogoče obeta kak referendum in potem lepo aneksacija Grenlandije, Krim style?


Lep zgled kaj naredijo mediji z vso retoriko o "slabem oranžnem možu". Kupovanje delov drugih držav ni nič novega, čeprav se v zadnjih časih to ni več pogosto zgodilo.

Has the US ever tried to buy Greenland before?
The idea of purchasing Greenland was first mooted during the 1860s under the presidency of Andrew Johnson.

In 1867, a report by the US State Department suggested that Greenland's strategic location, along with its abundance of resources, made it an ideal acquisition.

But no official move was made until 1946, when Harry Truman offered Denmark $100m for the territory.

He had earlier toyed with the idea of swapping land in Alaska for strategic parts of Greenland, according to AP.


To ni nobena nova ideja, je pa zelo relevantna danes zaradi surovin in novih trgovskih poti na severnih območjih, kot posledica topljenja ledu.


Pa zakaj bi kdorkoli pristal na to leta 2019, če ni takoj po drugi svetovni vojni? To je tako, kot bi Merkla predlagala odkup Kalifornije za milijardo dolarjev.
Če bi ratalo bi bilo super, ane? Pismo, kako je brihtna, bi rekli, ane? Ampak očitno ne bi ratalo, ker ni noben tako neumen, da bi prodal Kalifornijo.

Cruz je izjavil:

A vi res mislite, da je Trump neumen človek? Tip ima verjetno 50 svetovalcev, ki analizirajo vsako njegovo izrečeno besedo in posledice, ki jih lahko prinese. Človek verjetno ni improviziral niti na kampanjah(do določene mere). Je razvajenec in je aroganten, ampak vsako njegovo dejanje ima nek cilj, čeprav se zdi, da ne. Situacija z Grenlandijo je zelo zabavna in smešna, pa tudi žalostna, ampak je odličen PR stunt. Res odličen. To bo zaznamovalo leto 2019. Izvolitev in vladje Trumpa pa je zgolj jasen indikator stanja v današnji družbi. On se je prilagodil situaciji in zmagal. :)


Škoda, ker jih ne posluša in se bolj zanese na Fox news.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

KAVINSKY ::

zmaugy je izjavil:

Pa zakaj bi kdorkoli pristal na to leta 2019, če ni takoj po drugi svetovni vojni? To je tako, kot bi Merkla predlagala odkup Kalifornije za milijardo dolarjev.
Če bi ratalo bi bilo super, ane? Pismo, kako je brihtna, bi rekli, ane? Ampak očitno ne bi ratalo, ker ni noben tako neumen, da bi prodal Kalifornijo.


Nehaj se spakovati. Trump je bil toliko nepremišljen, da je šel to javno lapati, namesto na srečanju na 4 oči. Če bi bila dražba otoka bi za mizo takoj bili Američani, Kitajci, Rusi in še kakšna korporacija.

zmaugy ::

KAVINSKY je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pa zakaj bi kdorkoli pristal na to leta 2019, če ni takoj po drugi svetovni vojni? To je tako, kot bi Merkla predlagala odkup Kalifornije za milijardo dolarjev.
Če bi ratalo bi bilo super, ane? Pismo, kako je brihtna, bi rekli, ane? Ampak očitno ne bi ratalo, ker ni noben tako neumen, da bi prodal Kalifornijo.


Nehaj se spakovati. Trump je bil toliko nepremišljen, da je šel to javno lapati, namesto na srečanju na 4 oči. Če bi bila dražba otoka bi za mizo takoj bili Američani, Kitajci, Rusi in še kakšna korporacija.


In če bi bila dražba za Kalifornijo bi tudi bilo vse polno interesentov. A je dražba za Kalifornijo? Neumnost, seveda je ni. A je dražba za Grenlandijo? Originalna neumnost.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Sp3m ::

Vsi kritiki Trumpa in njegovih kritik na račun ilegalnih migrantov, vprašanje za Vas.

Ali, po trenutni zakonodaji, podpirate vstop ilegalnih migrantov v svojo državo ali ne?

Pa, da ne bo nobene pomote, sprašujem samo za ILEGANLE migrante, ne za tiste, ki pridejo po legalni poti v državo.

Tudi ne sprašujem, če je zakonodaja pravična ali ne.

Zanima me samo, ali ste za vstop ilegalnih migrantov ali ne!

zmaugy ::

Menjava teme? Zmanjkalo argumentov?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

dice7 ::

Ce sem mnenja, da je zakonodaja nepravicna, ali jih lahko potem sploh imenujem 'ilegalni'?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

zmaugy ::

A si ugriznil v vabo?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

KAVINSKY ::

zmaugy je izjavil:

In če bi bila dražba za Kalifornijo bi tudi bilo vse polno interesentov. A je dražba za Kalifornijo? Neumnost, seveda je ni. A je dražba za Grenlandijo? Originalna neumnost.


In kje je problem? Rekli so ne. Bil bi dober posel če bi rekli ja.
««
7 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dr. Drumpflove (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Problemi človeštva
1787247569 (207588) OmegaBlue

Več podobnih tem