» »

Kaj raje vodo ali coca colo

Kaj raje vodo ali coca colo

1
2
»

talmai ::

jao
itak da so povsod fosfati pa to. sam problem je, da je v cocacoli ogromn fosfatov, v rstlinah jih je pa sam za vzorc.
pa sigurn je voda bl zdrava k cocacola.

jest osebno je ne pijem (in sicer nimam nic proti, ce jo kdo pije), zato ker mi nima dobrga okusa, mi je prevec sladka, vsebuje marsikasno prelepo snov in ker je ameriska, pa povrh vsega se dost draga. :\

flipflop ::

Ja če pretiravaš s pitjem pa jo 10 litrov na dan spiješ je pa res nevarna.

in ker je ameriska

:(

sidd ::

vodaaaaaa!!!coca cola je tak ko aids......čez leta pol vdari vun>:D :D

snow ::

> da je v cocacoli ogromn fosfatov

0,3% max i believe. rekel bi prej v cocacoli je ogromno vode, fosfatov pač ni ogromno :)

> jest osebno je ne pijem (in sicer nimam nic proti, ce jo kdo pije), zato ker mi nima dobrga okusa, mi je prevec sladka, vsebuje marsikasno prelepo snov in ker je ameriska, pa povrh vsega se dost draga.

ker ti ni dobra to bi razumel, ker pa je ameriska je pa kr en argument.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Tomi ::

Kot vidim, se je spet pojavil prepad med uporabniki, ki so sposobni treznega razmišljanja, in tistimi, ki tega ne pokažejo.

Kar se tiče "dejstva", da zob razpade čez noč v Coca-coli, bi imel nekaj pripomb. Zob je v ustni votlini zaščiten z enamelom ali sklenino, ki je, poleg tega, da je ene izmed najbolj trdnih snovi v naravi, tudi precej obstojna na nihanja pH-ja. Dlesen je pa sistem celic, ki imajo svojo aktivnost, in preprečujejo nihanja miljeja.

Vendar je pa sam dentin precej mehka in labilna snov, ampak to v fizioloških pogojih nima vloge, ker je zelo zaščiten. Ko pa dentim izpostavimo kislemu pH-ju, pa seveda pride do degradacije. Samo bi podoben efekt bil, če bi dali zob v jedilni kis.

Solato pa verjetno vsi jeste...
metrodusa.blogspot.com

nikonezna ::

jaz delam, oziraom danes sem zadnjič delal v mercatorju in sem polnil police s pijačo...in danes mi je padla ena kokákola na tla s cca 70 cm višine direkt na čep. Čep je v trenutku razneslo in flašo je vrgla kakšni 25m proč in pustila sled svojega leta :D :D sam bala ki pol je blo treba še čistit :'( :'(
brez podpisa
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Coca Cola - sprememba okusa? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16623515 (17182) RejZoR
»

Coca Cola Vanilija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111703 (7453) korenje3
»

Cocacola vs. pivo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10318626 (16141) Smurf
»

CocaCola zanic? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
858293 (5674) Furbo
»

Katera je vaša najljubša pijača? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13315005 (11953) Kaličopko

Več podobnih tem