» »

Coca Cola - sprememba okusa?

Coca Cola - sprememba okusa?

1 2 3
4
»

mtosev ::

Magic1 je izjavil:

Vsako dnevno pitje Cole ziher večini škodi. Pustimo tist zanemarljiv procent ljudi, ki imajo prabavni sistem tak, da prekomerni sladkor izloči.
meni še ni škodovalo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

K0l1br1 ::

Tvoji posti pravijo, da imaš polno problemov. Piješ ta šit od cukra in ga ni načina, da ga ne bi mogel izločiti kot razlog tvojih težav.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

radmannsdorf ::

Btw, v Sparu sem opazil Pepsi Twist(z okusom limone). Ne vem, al je blo to pri nas že prej al ne? Razen v E'leclercu verjetno.

Magic1 ::

Jaz sem kupil v italiji dve piksni za probat dva mesca nazaj. Dosti umetno. Veliko ceneje te pride, če nabaviš navaden pepsi pa ekstrakt limone posebaj. Še bolje če stisneš kar navadno svežo limono/limeto not. Škoda plačevat premium ceno za malo umetnega dodatka.
Magic

korenje3 ::

darksamurai je izjavil:

Looooooka je izjavil:


Se komu sanja katera surovina(cukr zihr ne) se je tako podrazila, da je bilo treba na novo izumit coca cola zero? :)


Gre se za marketinško potezo. Stara CC zero je vsebovala ogromne količine aspartama (umetno sladilo), ki pa je prišel na zelo slab sloves.

Pepsi je prvi odstranil aspartam iz lite napitkov, sedaj pa mu sledijo tudi ostali.


pepsi max ima: aspartame, acesulfam K. za aspartam piše da je iz phenylalanine.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

RejZoR ::

Coca Cola naj bi v Grčiji "razvila" Coca Cola Life s stevio. Sicer ni čista nula sladkorja ampak precej manj. Se kaj ve če bo ta zadeva kdaj prišla k nam?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Magic1 ::

RejZoR je izjavil:

Coca Cola naj bi v Grčiji "razvila" Coca Cola Life s stevio. Sicer ni čista nula sladkorja ampak precej manj. Se kaj ve če bo ta zadeva kdaj prišla k nam?

To je že dolgo časa na različnih trgih. Ukus ima zelo podoben Zero-tu, pa še vedno je 2/3 cukra not. Fail po moje. Raje spiješ 1/3 manj navadne.
Magic

CoreySteel ::

Coca Cola Life je že par let v Leclercu, ja (zelena embalaža). Se ne splača, kot je že Magic rekel :)
Twitter: @CoreySteel_

RejZoR ::

V Lecrerca pa res nič ne hodim. Prvo ko sem slišal, sem mislil, da bo 100% slajeno s stevio, kar bi bilo vbistvu bolj smiselno ker eni ne marajo aspartama. To, da je zraven še vedno navaden sladkor je res mal fail.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

radmannsdorf ::

RejZor, mogoče ti bo Cockta Easy všeč, ki je slajena s stevio.

RejZoR ::

radmannsdorf je izjavil:

RejZor, mogoče ti bo Cockta Easy všeč, ki je slajena s stevio.


Kul, hvala ti. Tole pa moram probat. Iščem tujo zadevo, tle pa imamo praktično domač izdelek :D

Sicer je zraven še sukraloza ampak glede na to da tega ne spijem veliko sploh se ne bom obremenjeval.

Drugače pa mi je Coca Cola Zero všeč. Ima bolj smooth sladek okus in aftertaste kot navadna s sladkorjem.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

radmannsdorf ::

Tudi meni je zero všeč. Imam neko dieto in če že, lahko kdaj obrnem kakšno umetno-sladkano pijačo.
Sej vem, umetna sladila in to....ampak 12g sladkorja na deci pijače pa tudi ni normalno. Schweppess ga ima celo 13g na deci! :o

Okapi ::

Če hočeš grenkobo kinina premagati, potrebuješ malo več sladkorja.;)

Magic1 ::

Sej ima večina sladkih pijač 10g+ (brez umetnih).
Magic

PALOMINO ::

Vidim da je tema zopet zaživela.

Pred časom sem rekel, da bom podal mnenje o CC Vanilla in o Dr. Pepper iz Leclerca.

Lahko rečem, da je Vanilla Coke res tista prava, dovolj mehurčkov in tistega okusa. Prav tako je odličen Dr. Pepper.
Od sedaj naprej ko si bom zaželel tega junka grem iskat izključno v Leclerc.

CoreySteel ::

Dr. Pepper Cherry je res hud. Sam 0,99EUR je res samo za vsake pol leta :D
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Men je pred leti ful dogajala ona "Buda" pijača če se prav spomnim imena. Isto češnja okus, mislim da je bilo bolj kot en ledeni čaj or something. Sploh ne vem kdo je tisto proizvajal, zadeva je kar poniknila enkrat.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Coca-Cola Life

Oddelek: Loža
143955 (3085) BuDi79
»

Coca Cola Vanilija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111683 (7433) korenje3
»

cocacola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12523506 (19668) Super Sonic
»

Škodljivost Coca-Cole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7214819 (7930) Nashina

Več podobnih tem