» »

Dostava Dhl

Dostava Dhl

«
1
2

Lujz113 ::

Zdravo!

V Soboto sem naročil paket v Nemčiji,katerega je v Ponedeljek prevzel Dhl.

No paket bi moral prispeti v 2-4 dneh...do danes paketa nisem dobil,in kolikor vidim ga niti v Sloveniji ni.

Je komu jasno kje je paket?

Detailed tracking history


Th, 20.06.2019 06:56 Regensburg, Germany
The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: http://sledenje.posta.si/)
Th, 20.06.2019 01:21 Regensburg, Germany
The international shipment has been processed in the export parcel center
We, 19.06.2019 07:23 Regensburg, Germany
The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: http://sledenje.posta.si/)
We, 19.06.2019 05:55 Regensburg, Germany
The international shipment has been processed in the export parcel center
Tu, 18.06.2019 15:52 Neustrelitz, Germany
The international shipment has been processed in the parcel center of origin
Mo, 17.06.2019 19:03 --
The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

OracleDev ::

jest sm tudi v soboto naroču preko DPDja pa je ponavadi že pršlo, sedaj pa je ravnotako paket še v nemčiji. Zgleda da so že vsi na morje šli, pa paketov niso vzeli sabo ;)

kixs ::

Verjetno bo danes ali pa v ponedeljek. Tracking izgleda cisto v redu. Dostavila ti bo nasa Posta. Pa preveri se na:

http://sledenje.posta.si/

SaXsIm ::

Navaden DHL v Sloveniji prevzame Pošta Slovenije, ampak paketna (ne navadni poštarji). Gre za eno najslabših dostavnih služb - več osebam, ki jih poznam (in seveda tudi meni) konstantno fejkajo, da so naredili poskus vročitve (če pogledaš tracking, piše, da so poskusili vročiti ampak se nisi odzval), in seveda te nihče ne obvesti.

DHL express bi pa že prejel.
SaXsIm

WizzardOfOZ ::

Al pa še bolj "zanimivo", ko te DHL obvesti po telefonu, da ti bodo pustili paket kar pred hišo, ker te ni bilo doma, da bi ti ga vročili. In potem prideš domov, pa je paket ves zmečkan in moker. Na srečo je bila v paketu nalo bolj "heavy duty" roba, ki ji ni nič prišlo do živega, če bi bila pa kaka bolj švoh zadeva, bi bila pa definitivno polomljena in premočena.

Utk ::

Če je bilo zmečkano, ni bilo zato, ker ti je pustil pred hišo. Tisto kar se ne sme zmočit, mora bit pa tako zapakirano.

smile- ::

20. je bil praznik in se noben paket ni premaknil nikamor. Pošiljka preko DHL, če se tracking začne s CDxxx je navadna pošta in je čas dostave v Slo cca 5 dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smile- ()

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Če je bilo zmečkano, ni bilo zato, ker ti je pustil pred hišo. Tisto kar se ne sme zmočit, mora bit pa tako zapakirano.


Zdaj pa dokaži, da ga ti nisi zmečkal, ker ga nisi prevzel osebno.

Filip8 ::

a je še kdo opazil zamude pri dhl-u? na začetku korone je potekalo ok, se mi zdi. danes pa objavi en kolega, da je čakal 1 mesec, da se paket prestavi, jaz pa tudi že opažam neko zamudo. In ja, vem, da je kriza, vem da bi lahko kupil fizično v trgovini, ne, ne mudi se mi, samo sprašujem ostale za izkušnje :D

Vuli ::

|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

borisk ::

z DHL expres dobim paket iz nemčije v enem dnevu, s tem da ga morajo še skomisionirati v trgovini. stestirano dvakrat ta teden...

Filip8 ::

dobro, potem je nekje drugje v verigi problem

Kvinta ::

DHL oz. nemška pošta ne zamuja zatakne se samo v Sloveniji tak je vsaj v nekaterih mojih primerih ..... recimo iz Berlina v Slo 2 dni pol v Slo mučkajo 3-4 8-O
A.C.A.B

Polda ::

DHL so luzerji.

Naročam preko ebaya z Poljske. Naročil sem trikrat pri isti trgovini.

Oktobra naročil v Nedeljo v petek že dobil preko DPD 5 delovnih dni

Novembra naročil v Ponedeljek nasledniji torek že dobil z GLS 5 delovnih dni

Ta mesec naročil 20 decembra zadnji update je bil 24 decembra pri DHL. Danes pošljem email pa pravijo v 8 -12 delovnih dneh. Keri luzerji nespsobni. Danes 7 delovni dan pa ravijo še od 8 -12 delovnih dni.

Tfgovini sem že polslal email, da pri njih ne bom več naročal, ker sodelujejo z polži.

ETI3n ::

Polda je izjavil:

DHL so luzerji.

Naročam preko ebaya z Poljske. Naročil sem trikrat pri isti trgovini.

Oktobra naročil v Nedeljo v petek že dobil preko DPD 5 delovnih dni

Novembra naročil v Ponedeljek nasledniji torek že dobil z GLS 5 delovnih dni

Ta mesec naročil 20 decembra zadnji update je bil 24 decembra pri DHL. Danes pošljem email pa pravijo v 8 -12 delovnih dneh. Keri luzerji nespsobni. Danes 7 delovni dan pa ravijo še od 8 -12 delovnih dni.

Tfgovini sem že polslal email, da pri njih ne bom več naročal, ker sodelujejo z polži.

Izmed teh naštetih so GLS luzerji, nesposobni do amena.Do sedaj nisem imel tovrstnih težav z DHL ekspresom, paket mi je vedno prispel v treh dneh, sedaj pred božičem v dveh dneh, kar je več kot super.

blufishidiot ::

Matr, jaz pa zivce izgubljam, ker DHL zadevo preda Posti Slovenije. Potem se paketi nikamor ne premaknejo dlje kot rabijo, da sploh pridejo v Slovenijo, me kljub temu, da sem doma pricaka samo listek (ker se dostavljalcu ne da pozvonit), dejansko se mi je pa ze zgodilo, da niti listka ni pustil in sem potem preko pogovora s prodajalcem zatezil na Posto, kjer me je paket cakal ze en teden...

Za ponoret so. Zacet se je treba DHLu pritozevati na polno cez Posto Slovenije, da jih odstranijo in zamenjajo s komerkoli drugim.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Dajte glave iz riti pa bo hitreje minilo. Primerjate neprimerljivo, ko jekate, da pride prej v Slo, kot do vas. Pa še na koledar poglejte. Če mislite, da gre zadnji dan leta ali na božični večer prepočasi, pa se usedite v avto pa si pejte sami iskat v trgovino.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Samael ::

Vuli je izjavil:

da ni preko https://www.deutschepost.de/en/home.html


Seveda je :)

Problem tu je, da eni govorijo o jabolkah, drugi hruškah, tretji, ravno tako nevede pa obojem in vsi skupaj naredijo eno lepo čežano.

To, da op čaka tam od nekih 4 do 6 delovnih dni (če ni kakšnih komplikacij) je za DHL pošiljko, torej povsem običajno pošiljko nemške pošte, povsem normalno.

Kar nekateri tu mešate ja pa DHL (običajna polžja pošta v obe smeri), katere pogodbeni partner je Pošta Slovenije in pa hitri DHL Express, ki je druga družba znotraj lastništva Deutsche Post DHL Group - ki ima tudi pri nas podružnico in kjer do naslovnika dostavljajo rumeno-rdeči DHL dostavljalci ter običajno iz Nemčije do nas pride v dnevu, dveh. Seveda pa to stane. Op, glede na format trackinga, prav gotovo ni naročil pošiljke preko DHL Expressa.

Najlažje se ju razloči po formatu številke za sledenje. DHL ima standarden, torej dve črki + 9 številk + country code (napr. AB123456789DE), medtem ko ima DHL Express svojega internega, ki je običajno nekoliko daljši brez country code in ga recimo stran za sledenje naše pošte seveda ne razbere.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Polda ::

Naročil sem 20 decembra


Vse posodobitve pošiljk
Petek

24. December 2021
02:36 Lokalni čas | The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization.
Poland
Četrtek

23. December 2021
16:20 Lokalni čas | The shipment has been processed at terminal
Poland
The shipment has departed from terminal
Poland
13:48 Lokalni čas | The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically
13:27 Lokalni čas | The shipment has arrived at the parcel center of origin
Poland


Sem poslal email in mi odgovorijo

Dear Customer,

Thank you for contacting DHL Parcel and DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.

The latest status of your shipment is: In transit to Slovenia on December 24 .

The shipment is currently in transit to Slovenia, and from there it will be handed over to (local post / 3rd party).

You may expect your parcel in 8 to 12 business days.

Best Regards,


Da ne morejo spravit ene pošte iz Poljske v 9 dneh pa,da rabjo še dodatnih 8-12 dni naj zaprejo ti nemci blesavi to pošto. Tista trgovina, ko vidim,da sodeluje z teli švabi DHL ne naročim nikoli več NIČ pri njih.

Ganon ::

Samael je izjavil:

To, da op čaka tam od nekih 4 do 6 delovnih dni (če ni kakšnih komplikacij) je za DHL pošiljko, torej povsem običajno pošiljko nemške pošte, povsem normalno.


Stavim, da jo je v dveh letih in pol že prejel. :P

Polda ::

SEm jim poslal še en mail. sprašujem jih zakaj so tako počasni in zakaj lahko DPD in GLS dostavita v 5 delovnih dneh oni pa rabijo skoraj 1 mesec.

In ta DHL naj bi bila ena največjih pošt kako lahko sploh še obratujejo lenuhi. To čakajo, da se jim nabere poln kombi potem peljejo naprej. amaterji

darkolord ::

Sedmi delovni dan med božičnimi prazniki pizdakaš kako rabijo skoraj 1 mesec?

Polda ::

darkolord je izjavil:

Sedmi delovni dan med božičnimi prazniki pizdakaš kako rabijo skoraj 1 mesec?


Božični prazniki so bili na vikend.

9 dni + 8-12 delovnih dni rečmo kar 12, ker so nepsosbni je 21 dni pa še dva vikenda vmes 25 dni je ksoraj 1 mesec.

Polda ::

Ne rečem iz Kitajske 1 mesec ampak iz Poljske. To moraš biti popolnoma neposoben ali ne resen,da voziš toliko časa 1 paket. Če bi tako vedel ne bi naročil ampak to je delno kriva trgovina, ker sodeluje z temi polži.

Vuli ::

v petek boš dobil po navadni pošti, ali pa mogoče že jutri
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Polda ::

Vuli je izjavil:

v petek boš dobil po navadni pošti, ali pa mogoče že jutri


Jutri sigurno ne, ker niso poslali SMS

Pa danes so mi ne email odgovorili,da rabijo še 8-12 delovnih dni verjetno paket še vedno nekje na Poljskem. Mislim, kot bi bili še vedno v srednjem veku DLH se pa propagira kot ne vem kakšna pošta.

Samael ::

Ganon je izjavil:

Samael je izjavil:

To, da op čaka tam od nekih 4 do 6 delovnih dni (če ni kakšnih komplikacij) je za DHL pošiljko, torej povsem običajno pošiljko nemške pošte, povsem normalno.


Stavim, da jo je v dveh letih in pol že prejel. :P

Auch :) Damn necro-ing! :P
Samael != Samuel

blufishidiot ::

Dejansko se gre samo za eno zadevo. Ce se ze oglasujes za nekaj vec, potem tudi fucking dostavi bolje kot ostali. Ne pa da sklenes pogodbo s Posto Slovenije, ki je najslabsa mozna izbira, tudi pijan klosar na biciklu bi bil sposoben bolje, varneje in predvsem hitreje dostaviti karkoli kot oni. Katastrofa so.

Vse ostalo vsaj za silo deluje, DHL + Posta Slovenije oz. samo Posta Slovenije pa ne. In niti nimas nobene opcije iti kam prevzeti paket, dokler ga ne spokajo do "last mile". Obraca se mi, da s svojim denarjem sponzoriram ta drek od dostave.

Kdorkoli se slepi, da je to zaradi praznikov - NE, taki so celo leto.

Zgodovina sprememb…

Polda ::

No sem od njih dobil že drugi email. V prvem jih sprašujem kje jem oja pošiljka v drugem pa kaj mečkajo toliko časa.


Oba maila



1 mail

Dear Customer,

Thank you for contacting DHL Parcel and DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.

The latest status of your shipment is: In transit to Slovenia on December 24 .

The shipment is currently in transit to Slovenia, and from there it will be handed over to (local post / 3rd party).

You may expect your parcel in 8 to 12 business days.

Best Regards,



2 mail

Dear Customer,

Thank you for contacting DHL Parcel and DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.

The latest status of your shipment is: In transit to Slovenia on December 24.

The shipment is currently in transit to Slovenia, and from there it will be handed over to (local post / 3rd party).

You may expect your parcel in 6 to 8 business days.

Best Regards,



Špčži imajo to automatirana sporočila in iz 8-12 delovnih dni je sedaj v roku 2 urah padlo na 6-8 delovnih dni.

Če jim pišem še enkrat potem bo 4-6 delovnih dni ?


Zgleda moram pisat večkrat pa bo mogoče že danes ?



Mislim resno kakšna pomoč uporabnikom je to avtomatska sporočila ? Niti sanja se jim ne kje je paket. DLH polžja pošta totalno neresna in ne profesionalna. Sramota

blufishidiot ::

Polda je izjavil:

No sem od njih dobil že drugi email. V prvem jih sprašujem kje jem oja pošiljka v drugem pa kaj mečkajo toliko časa.


Oba maila



1 mail

Dear Customer,

Thank you for contacting DHL Parcel and DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.

The latest status of your shipment is: In transit to Slovenia on December 24 .

The shipment is currently in transit to Slovenia, and from there it will be handed over to (local post / 3rd party).

You may expect your parcel in 8 to 12 business days.

Best Regards,



2 mail

Dear Customer,

Thank you for contacting DHL Parcel and DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.

The latest status of your shipment is: In transit to Slovenia on December 24.

The shipment is currently in transit to Slovenia, and from there it will be handed over to (local post / 3rd party).

You may expect your parcel in 6 to 8 business days.

Best Regards,



Špčži imajo to automatirana sporočila in iz 8-12 delovnih dni je sedaj v roku 2 urah padlo na 6-8 delovnih dni.

Če jim pišem še enkrat potem bo 4-6 delovnih dni ?


Zgleda moram pisat večkrat pa bo mogoče že danes ?



Mislim resno kakšna pomoč uporabnikom je to avtomatska sporočila ? Niti sanja se jim ne kje je paket. DLH polžja pošta totalno neresna in ne profesionalna. Sramota


No pa se statusi na njihovem sledenju. Nimajo napisane ure (jasno zakaj), in nedefiniran bullshit tipa "Odprava iz izvozne izmenjalne pošte". Wtf.

Ravno gledam na: https://packageradar.com/courier/posta-...

"Slovenian Post (Pošta Slovenije) is the country's national postal service that has its headquarters in Maribor."

To pojasni vse, najbolj neorganizirana in nesposobna pokrajina, ki se je sposobna organizirati samo kadar pizdijo cez Zabarje in streljajo na radarje, vodi Posto Slovenije. Zdaj razumem, zgovarjajo se za lastno nesposobnost nad Ljubljano, delavce placujejo na polovicki minimuma in, ce se le da, ne naredijo nic, da bi bili boljsi. Ampak seveda, saj je vseeno, saj so za njihovo nesposobnost krivi Ljubljancani(tm).

Res je treba zaceti oblegati DHL, da prekinejo pogodbo z njimi in izberejo katerikoli drug nacin dostave. Magari, da najamejo klosarje - bo pijan, bo rabil 2x vec kot je treba, bo tudi izgubil paket, ampak bo se vedno hitreje in bolj zanesljivo kot Posta Slovenije.

Sramota.

In potem je razlog za VSE njihove tezave Ljubljana. Hvala k*, da ni glavno mesto, ker bi zaceli gojiti banane, da bi imeli kaj za jest.

Zgodovina sprememb…

Polda ::

DLH naj ustanovi podružnico v Sloveniji in začne voziti po Sloveniji kot to dela GLS in DPD ali pa naj spoka. Komu se,da čakat 1 paket toliko časa. Ali pa trgovina naj, da na izbiro GLS, DPD ali DLH pa se kupec odloči sam.

Samael ::

blufishidiot je izjavil:

Dejansko se gre samo za eno zadevo. Ce se ze oglasujes za nekaj vec, potem tudi fucking dostavi bolje kot ostali. Ne pa da sklenes pogodbo s Posto Slovenije, ki je najslabsa mozna izbira, tudi pijan klosar na biciklu bi bil sposoben bolje, varneje in predvsem hitreje dostaviti karkoli kot oni. Katastrofa so.

Kaj ti ni jasno? Deutsche Post je povsem običajna pošta, ki ima tako kot preostalih 191 pošt v sklopu Universal Postal Union medsebojen bilateralen dogovor o dostavi. Ne gre za kakšno posebno expedited shipping metodo pošiljanja, ki bi jo k tebi od točke A do točke B dostavila ena kuriska služba. Vmes se zaustavi tudi v kakšni drugi državi. Dovolj je, da ima Österreichische Post hub na Dunaju kakšne težave (kot je bilo kakšno leto nazaj, ko so naši amazonovi paketi po dva tedna viseli v Avstriji), pa boš že čakal na vse, kar pride po običajni pošti iz recimo nemško-poljskega konca.

Če želiš pošiljko imeti pri sebi hitro plačaj DHL Express oziroma katero drugo hitro kurirsko službo, ki ima svoje lastne poti za dostavo.

Ti bom še enkrat pomagal:

Samael je izjavil:

Kar nekateri tu mešate ja pa DHL (običajna polžja pošta v obe smeri), katere pogodbeni partner je Pošta Slovenije in pa hitri DHL Express, ki je druga družba znotraj lastništva Deutsche Post DHL Group - ki ima tudi pri nas podružnico in kjer do naslovnika dostavljajo rumeno-rdeči DHL dostavljalci ter običajno iz Nemčije do nas pride v dnevu, dveh. Seveda pa to stane.
Samael != Samuel

Polda ::

Samael je izjavil:

blufishidiot je izjavil:

Dejansko se gre samo za eno zadevo. Ce se ze oglasujes za nekaj vec, potem tudi fucking dostavi bolje kot ostali. Ne pa da sklenes pogodbo s Posto Slovenije, ki je najslabsa mozna izbira, tudi pijan klosar na biciklu bi bil sposoben bolje, varneje in predvsem hitreje dostaviti karkoli kot oni. Katastrofa so.

Kaj ti ni jasno? Deutsche Post je povsem običajna pošta, ki ima tako kot preostalih 191 pošt v sklopu Universal Postal Union medsebojen bilateralen dogovor o dostavi. Ne gre za kakšno posebno expedited shipping metodo pošiljanja, ki bi jo k tebi od točke A do točke B dostavila ena kuriska služba. Vmes se zaustavi tudi v kakšni drugi državi. Dovolj je, da ima Österreichische Post hub na Dunaju kakšne težave (kot je bilo kakšno leto nazaj, ko so naši amazonovi paketi po dva tedna viseli v Avstriji), pa boš že čakal na vse, kar pride po običajni pošti iz recimo nemško-poljskega konca.

Če želiš pošiljko imeti pri sebi hitro plačaj DHL Express oziroma katero drugo hitro kurirsko službo, ki ima svoje lastne poti za dostavo.

Ti bom še enkrat pomagal:

Samael je izjavil:

Kar nekateri tu mešate ja pa DHL (običajna polžja pošta v obe smeri), katere pogodbeni partner je Pošta Slovenije in pa hitri DHL Express, ki je druga družba znotraj lastništva Deutsche Post DHL Group - ki ima tudi pri nas podružnico in kjer do naslovnika dostavljajo rumeno-rdeči DHL dostavljalci ter običajno iz Nemčije do nas pride v dnevu, dveh. Seveda pa to stane.




Problem je, ko trgovina sama izbere dostavljalca in potem ti izberejo polža DHL in si tam kjer nočeš biti.

Samael ::

Polda je izjavil:

DLH naj ustanovi podružnico v Sloveniji in začne voziti po Sloveniji kot to dela GLS in DPD ali pa naj spoka.

Še nekdo, ki je funkcionalno nepismen? Daj, če že debatiraš vsaj preberi, kar ti napišemo ostali.
DHL (Deutsche Post AG) je povsem običajna pošta, tako kot je pri nas Pošta Slovenije in sama po sebi nima kaj početi v Sloveniji, medtem ko DHL Express ima podružnico v Sloveniji in ti dostavi paket v dnevu-dveh praktično iz bilo katerega dela Evrope, ampak ti seveda tega ne boš nikoli, ker bi pač moral nekoliko več plačati.

Če trgovina res nima drugih opcij pošiljanja (kar je dandanes redko) je to odgovornost trgovine, ne dostavne službe.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Polda ::

Samael je izjavil:

Polda je izjavil:

DLH naj ustanovi podružnico v Sloveniji in začne voziti po Sloveniji kot to dela GLS in DPD ali pa naj spoka.

Še nekdo, ki je funkcionalno nepismen? Daj, če že debatiraš vsaj preberi, kar ti napišemo ostali.
DHL (Deutsche Post AG) je povsem običajna pošta, tako kot je pri nas Pošta Slovenije in sama po sebi nima kaj početi v Sloveniji, medtem ko DHL Express ima podružnico v Sloveniji in ti dostavi paket v dnevu-dveh praktično iz bilo katerega dela Evrope, ampak ti seveda tega ne boš nikoli, ker bi pač moral nekoliko več plačati.




DHL (Deutsche Post AG) je povsem običajna pošta, tako kot je pri nas Pošta Slovenije in sama po sebi nima kaj početi v Sloveniji

Kaj ima pa potem za delat na Poljskem DHL ?



Še nekdo, ki je funkcionalno nepismen?

Hvala enako. Sem napisal, da trgovina sama izbere dostavljalca. Trikrat sem naročal pri njih trikrat je bil drugi prvo GLS, nato DPD zdaj DLH.

Samael ::

Ja verjetno si ti ... če praviš, da bi Deutsche Post moral imeti podružnico v Sloveniji. A jo mora imeti Pošta Slovenije tudi na Madagaskarju, kadar preko Pošte Slovenije pošiljaš na Madagaskar?
Če trgovina nima expedited shipping opcije (kar je danes redko), je to njihova odgovornost, ne pa odgovornost poštnega servisa, ki ga izberejo, ampak še bolj verjetno je pa da je ti preprosto nisi izbral, ker je dražje. V vsakem primeru DHL s tem nima nič.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Polda ::

Samael je izjavil:

Ja verjetno si ti ... če praviš, da bi Deutsche Post moral imeti podružnico v Sloveniji. A jo mora imeti Pošta Slovenije tudi na Madagaskarju, kadar preko Pošte Slovenije pošiljaš na Madagaskar?
Če trgovina mima expedite shipping opcije, je to njihova odgovornost, ampak še bolj verjento je pa da je ti preprosto nisi izbral, ker je dražje. V vsakem primeru DHL s tem nima nič.



A Poljaki pa imajo lahko DHL ? DHL mi vozi paket iz Poljske zakaj ga ne bi mogli imeti še v Sloveniji. A je Poljska še vedno okupirana od nemcev ali kaj ?




Da ne boš preveč ugibal kaj je bolj verjetno in kaj ne naj ti povem, da nisem imel možnosti izbirati pošte, ker sem naročil nad 100 eur in poštnino plačajo oni v tisti trgovini. Ampak raje bi plačal še tisto poštnino kot,da moram čakat 1 mesec, ker v 1 mesecu pridem s kolesom gor in dol.

errhec ::

Paketa sploh še ni v Sloveniji in ti bentiš nad pošto Slovenije?

:))
dd

Polda ::

errhec je izjavil:

Paketa sploh še ni v Sloveniji in ti bentiš nad pošto Slovenije?

:))


Jaz ne bentim nad pošto Slovenije ampak DHL.
In ja pošta že 1 teden leži tam pa je niso uspeli spraviti iz Poljske.
Totalna nespsobnost.

Vuli ::

dej, ne jamri tolk. Bolj boš siten, kasnej bo prslo.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Samael ::

Saj po svoje ga razumem. Človek je jezen in frustriran. Verjetno nas je bila večina tu kdaj, ko se paket, ki smo ga tako nestrpno pričakovali, kar ni in ni premaknil nikamor ... ampak je kar pač je. Nobena jeza tu ne pomaga. Sprijazniti se, pa počakati. Bo že prišel, ko bo.
Samael != Samuel

_Denny_ ::

Zgleda eni (še vedno, ker sem to tu razlagal že vsaj 3x) tega ne vejo - če ne živiš v kakem (večjem) mestu, bo "DHL Ekspres (Slovenija) d.o.o." paket lepo predal Pošti Slovenije in ga boš prejel kar tako v nabiralnik brez podpisa. Tu je seznam vseh poštnih številk, ki jih DHL Express tretira kot vukojebine - https://www.dhl.de/content/dam/images/E...

 700eur ram, ki me je v dežju čakal napol vtaknjen v nabiralnik

700eur ram, ki me je v dežju čakal napol vtaknjen v nabiralnik

Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Polda ::

1 mail

Dear Customer,

Thank you for contacting DHL Parcel and DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.

The latest status of your shipment is: In transit to Slovenia on December 24 .

The shipment is currently in transit to Slovenia, and from there it will be handed over to (local post / 3rd party).

You may expect your parcel in 8 to 12 business days.

Best Regards,



2 mail

Dear Customer,

Thank you for contacting DHL Parcel and DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.

The latest status of your shipment is: In transit to Slovenia on December 24.

The shipment is currently in transit to Slovenia, and from there it will be handed over to (local post / 3rd party).

You may expect your parcel in 6 to 8 business days.

Best Regards,






3 mail

Dear Customer,


Thank you for contacting DHL Parcel and DHL eCommerce regarding the delivery of your shipment.

The latest status of your shipment is: In transit to Slovenia on 24/12/2021.

You may expect your parcel in 3 up to 7 business days.



Best Regards,




Ne vem kaj je poanta teh mailov če trikrat odgovorijo drugače. To je navadno zavajanje.

Samael ::

A to si jih trikrat vprašal isto? :D
Samael != Samuel

Machete ::

Še bot je videl da mora spremenit ton..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Polda ::

Samael je izjavil:

A to si jih trikrat vprašal isto? :D


Ne v prvem sem jih vprašal kje je paket in zakaj ni nobenega novega updejta.
V drugem sem jih vprašal zakaj so tako počasni.
V tretjem pa če jih je kaj sram,da so toliko počasnejši kot DPD in GLS.
V četrtem bi jim moral napisat,da bi jih moral tožit, ker so mi zaradi stresa skrajšali življenje za 10 let. Ampak itak bot bo spet napisal nek nov datum.

Samael je izjavil:

Saj po svoje ga razumem. Človek je jezen in frustriran. Verjetno nas je bila večina tu kdaj, ko se paket, ki smo ga tako nestrpno pričakovali, kar ni in ni premaknil nikamor ... ampak je kar pač je. Nobena jeza tu ne pomaga. Sprijazniti se, pa počakati. Bo že prišel, ko bo.



Hvala.

Ja bo treba počakat druge ni. Ampak jeza in razočaranje ostaja ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

jocoj ::

Ne najdem online cenika. Kakšne so trenutne tarife za carinsko posredovanje pri uvozu artiklov iz tretjih držav za fizične osebe? Nekaj moram naročiti iz Bosne in Srbije in nimajo druge opcije kot DHL Express.

darkolord ::

jocoj ::

Hvala. Misliš, da bo to vse, ali bo še kakšna dodatna postavka, kot naprimer bančna garancija. Nisem še dobil paketa preko DHL izven EU, pa ne bi ravno rad, da me za pošiljki vredni okrog 100 EUR, opalijo pol te vsote.

OZZY ::

Tipično DHL. moral bi dobiti paket v petek. Čakam in nič. DOma tudi vsi ostali.. Pogledam in vidim, da je bil poskus dostave 12.16.. In glej ga zlomka od 12.05 do 12.30 sem bil pred blokom s kolegom..
Spet tipična fora, da se mu ne da priti in pozvonit. Kličem DHL.. Paket bi moral dostaviti pogodbeni. Pošta SLO.. seveda se jim s tem ni dalo ubadati in so raje zaključiti, kot dostavili. Me zanima kaj bojo v ponedeljek zjutraj rekli zakaj ni bilo nobenega.
Go with the flow.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710142 (580) kixs
»

eBay.de DHL Tracking

Oddelek: Loža
6676 (262) Rad21
»

Dostava iz Nemcije

Oddelek: Kaj kupiti
215132 (3533) pol3ni
»

Pošta Avstrija problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7411506 (6798) Gregex
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545783 (16624) uporabnik50

Več podobnih tem