» »

Dostava Dhl

Dostava Dhl

Lujz113 ::

Zdravo!

V Soboto sem naročil paket v Nemčiji,katerega je v Ponedeljek prevzel Dhl.

No paket bi moral prispeti v 2-4 dneh...do danes paketa nisem dobil,in kolikor vidim ga niti v Sloveniji ni.

Je komu jasno kje je paket?

Detailed tracking history

Th, 20.06.2019 06:56 Regensburg, Germany
The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: http://sledenje.posta.si/)
Th, 20.06.2019 01:21 Regensburg, Germany
The international shipment has been processed in the export parcel center
We, 19.06.2019 07:23 Regensburg, Germany
The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: http://sledenje.posta.si/)
We, 19.06.2019 05:55 Regensburg, Germany
The international shipment has been processed in the export parcel center
Tu, 18.06.2019 15:52 Neustrelitz, Germany
The international shipment has been processed in the parcel center of origin
Mo, 17.06.2019 19:03 --
The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

OracleDev ::

jest sm tudi v soboto naroču preko DPDja pa je ponavadi že pršlo, sedaj pa je ravnotako paket še v nemčiji. Zgleda da so že vsi na morje šli, pa paketov niso vzeli sabo ;)

kixs ::

Verjetno bo danes ali pa v ponedeljek. Tracking izgleda cisto v redu. Dostavila ti bo nasa Posta. Pa preveri se na:

http://sledenje.posta.si/

SaXsIm ::

Navaden DHL v Sloveniji prevzame Pošta Slovenije, ampak paketna (ne navadni poštarji). Gre za eno najslabših dostavnih služb - več osebam, ki jih poznam (in seveda tudi meni) konstantno fejkajo, da so naredili poskus vročitve (če pogledaš tracking, piše, da so poskusili vročiti ampak se nisi odzval), in seveda te nihče ne obvesti.

DHL express bi pa že prejel.
SaXsIm

WizzardOfOZ ::

Al pa še bolj "zanimivo", ko te DHL obvesti po telefonu, da ti bodo pustili paket kar pred hišo, ker te ni bilo doma, da bi ti ga vročili. In potem prideš domov, pa je paket ves zmečkan in moker. Na srečo je bila v paketu nalo bolj "heavy duty" roba, ki ji ni nič prišlo do živega, če bi bila pa kaka bolj švoh zadeva, bi bila pa definitivno polomljena in premočena.

Utk ::

Če je bilo zmečkano, ni bilo zato, ker ti je pustil pred hišo. Tisto kar se ne sme zmočit, mora bit pa tako zapakirano.

smile- ::

20. je bil praznik in se noben paket ni premaknil nikamor. Pošiljka preko DHL, če se tracking začne s CDxxx je navadna pošta in je čas dostave v Slo cca 5 dni.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: smile- ()

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Če je bilo zmečkano, ni bilo zato, ker ti je pustil pred hišo. Tisto kar se ne sme zmočit, mora bit pa tako zapakirano.

Zdaj pa dokaži, da ga ti nisi zmečkal, ker ga nisi prevzel osebno.

Filip8 ::

a je še kdo opazil zamude pri dhl-u? na začetku korone je potekalo ok, se mi zdi. danes pa objavi en kolega, da je čakal 1 mesec, da se paket prestavi, jaz pa tudi že opažam neko zamudo. In ja, vem, da je kriza, vem da bi lahko kupil fizično v trgovini, ne, ne mudi se mi, samo sprašujem ostale za izkušnje :D
i7-6700k, asus strix gtx 1070, Crucial 2133 ddr4 16gb,
Samsung EVO 850 250gb, 650w
elitebook 2570p, i5-3380m, ssd 120gb

Vuli ::

|Gigabyte x570 Aorus Pro|R7 3700x|16GB DDR4 RAM G.Skill V 3000 @ 3600 cl16|

borisk ::

z DHL expres dobim paket iz nemčije v enem dnevu, s tem da ga morajo še skomisionirati v trgovini. stestirano dvakrat ta teden...

Filip8 ::

dobro, potem je nekje drugje v verigi problem
i7-6700k, asus strix gtx 1070, Crucial 2133 ddr4 16gb,
Samsung EVO 850 250gb, 650w
elitebook 2570p, i5-3380m, ssd 120gb

Kvinta ::

DHL oz. nemška pošta ne zamuja zatakne se samo v Sloveniji tak je vsaj v nekaterih mojih primerih ..... recimo iz Berlina v Slo 2 dni pol v Slo mučkajo 3-4 8-O
A.C.A.B

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
688122925 (973) MrStein
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
624915 (1468) darkolord
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

516587 (459) bosslipxx
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

9535858 (6699) uporabnik50
»

Deutsche Post tracking?

11794 (523) RejZoR

Več podobnih tem