» »

uradni Renault servis mi naredil napako?

uradni Renault servis mi naredil napako?

1
2
»

XLaspe ::

Utk je izjavil:

No, in kakšna je pol uradna razlaga uradnega servisa, kam je izginila hladilna tekočina?


U bistvu si me je upravičila, ker je biv strokovno opravljen posek v motoru. Bodo na svoj strošek nazaj popravili. Neuradno pa mi je povedala še, da je mehanik bolj mlajših iskušen in še nima veliko mehanskih ur.

Zaponka ni tesnila svojega mesta in je po časi otekala kjer bi mogla bit hladilna tekočina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLaspe ()

Utk ::

Ja, kje so zdaj vsi tisti, ki zagovarjajo uradne servise, ker samo tam imajo šolane ljudi, ki znajo kaj delajo...

starfotr ::

Ne bi zagovarjal nikogar, vendar povsod se dogajajo napake.

primar ::

Jejšešna, napako so naredili - kar tak iz prve ste pametni. Lahko je miljon razlogov, lahko je samo bil kak zračni žep v motorju, pa se je voda malo "posedla". To vašo nabijavanje je posledica, ker je za večino tehnika telefon in ostala pizdarije, na realno življenje pa se ne spoznate več. Dolij vodo, pelji 5 km, preveri če vse dela in je to to. Menjali so ti termostat, eni imajo luknjico za prehod zraka drugi ne in je možno, da je tam nastal kak žep. Ne delaj pa že naprej panike v stilu, kdo bo zaj kaj povrnil.
Kot mehanik vedno pri posegu v hladilni sostem povem stranki naj čez dan ali dva preveri nivo vode in sem prepričan, da ti je gospod, ko ti je pokazal nivo, to omenil, ker je normalno, da se malo posede, če se po posegu nihče ne zapelje malo naokoli, da se avto obesi v vse smeri...

LP

Pandorumx5 ::

Na uradnih servisih je baje veliko praktikantov in seveda se delajo napake.

XLapse ::

fantje, ste mislili da je fail na začetku teme bil?

Čakte na to:

Grem iz servisa in mi reče : ne rabiš niti več gledat, ker sedaj je narejeno!

Juhej dobre volje se odpeljem po opravkih, cel vesel , ker je res dober avto (klima pa spotify samo greš)

In skočim po ene dokumente domov, po nekje 35 km narejenih. Odprem havbo si rečem, morem pogledat za vsak slučaj. In odprem havbo in me skoraj kap, NI ČEPA NA POSODI ZA HLADILNO.
MEHANIK GA JE POZABIL DAT NAZAJ GOR.

Nič grem spet na Renault in se tam pride za glavo jaooo in mi prinese moj čep iz delavnice. Sm mu reku pač, se zgodi , nism nič težil. Samo res ta mašina je bla usojena da se zjebe. Prvo mi frend naključno jo reši, ker če ne sploh ne bi gledal. Potem mi še reče da niti ne rabim gledat, vseeno pogledam in ni čepa.

LOL, vsekakor še vedno ga bom peljal tam. Ker drugje bi še večje p. mi delali garant.

Pandorumx5 je izjavil:

Na uradnih servisih je baje veliko praktikantov in seveda se delajo napake.

mislim da je v tem stvar. Nek neizkušen mlad je to delal, najmanj 2 sem videl max 30 let tam. En zelene lase :)

primar je izjavil:

Jejšešna, napako so naredili - kar tak iz prve ste pametni. Lahko je miljon razlogov, lahko je samo bil kak zračni žep v motorju, pa se je voda malo "posedla". To vašo nabijavanje je posledica, ker je za večino tehnika telefon in ostala pizdarije, na realno življenje pa se ne spoznate več. Dolij vodo, pelji 5 km, preveri če vse dela in je to to. Menjali so ti termostat, eni imajo luknjico za prehod zraka drugi ne in je možno, da je tam nastal kak žep. Ne delaj pa že naprej panike v stilu, kdo bo zaj kaj povrnil.
Kot mehanik vedno pri posegu v hladilni sostem povem stranki naj čez dan ali dva preveri nivo vode in sem prepričan, da ti je gospod, ko ti je pokazal nivo, to omenil, ker je normalno, da se malo posede, če se po posegu nihče ne zapelje malo naokoli, da se avto obesi v vse smeri...

LP

Ja, sej sem zelo prizanesljiv glede tega in nism nič težil jim. Ampak pazi to, še čep je pozabil montirat pa sm se vozu ene 35 km brez čepa :(
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Samson ::

Kaj bi pa bilo ce se vozis brez cepa...Sej ni toliko temperature da vodo ven mece kot gejzir. Ko odpre termostat, voda enostavno lepo krozi. Edino ce kaksna smet not pade, je pa jeba...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samson ()

IL_DIAVOLO ::

Je hudic, če je loleh mehanik in bolek šofer.

XLaspe ::

XLapse je izjavil:

fantje, ste mislili da je fail na začetku teme bil?

Čakte na to:

Grem iz servisa in mi reče : ne rabiš niti več gledat, ker sedaj je narejeno!

Juhej dobre volje se odpeljem po opravkih, cel vesel , ker je res dober avto (klima pa spotify samo greš)

In skočim po ene dokumente domov, po nekje 35 km narejenih. Odprem havbo si rečem, morem pogledat za vsak slučaj. In odprem havbo in me skoraj kap, NI ČEPA NA POSODI ZA HLADILNO.
MEHANIK GA JE POZABIL DAT NAZAJ GOR.

Nič grem spet na Renault in se tam pride za glavo jaooo in mi prinese moj čep iz delavnice. Sm mu reku pač, se zgodi , nism nič težil. Samo res ta mašina je bla usojena da se zjebe. Prvo mi frend naključno jo reši, ker če ne sploh ne bi gledal. Potem mi še reče da niti ne rabim gledat, vseeno pogledam in ni čepa.

LOL, vsekakor še vedno ga bom peljal tam. Ker drugje bi še večje p. mi delali garant.

Pandorumx5 je izjavil:

Na uradnih servisih je baje veliko praktikantov in seveda se delajo napake.

mislim da je v tem stvar. Nek neizkušen mlad je to delal, najmanj 2 sem videl max 30 let tam. En zelene lase :)

primar je izjavil:

Jejšešna, napako so naredili - kar tak iz prve ste pametni. Lahko je miljon razlogov, lahko je samo bil kak zračni žep v motorju, pa se je voda malo "posedla". To vašo nabijavanje je posledica, ker je za večino tehnika telefon in ostala pizdarije, na realno življenje pa se ne spoznate več. Dolij vodo, pelji 5 km, preveri če vse dela in je to to. Menjali so ti termostat, eni imajo luknjico za prehod zraka drugi ne in je možno, da je tam nastal kak žep. Ne delaj pa že naprej panike v stilu, kdo bo zaj kaj povrnil.
Kot mehanik vedno pri posegu v hladilni sostem povem stranki naj čez dan ali dva preveri nivo vode in sem prepričan, da ti je gospod, ko ti je pokazal nivo, to omenil, ker je normalno, da se malo posede, če se po posegu nihče ne zapelje malo naokoli, da se avto obesi v vse smeri...

LP

Ja, sej sem zelo prizanesljiv glede tega in nism nič težil jim. Ampak pazi to, še čep je pozabil montirat pa sm se vozu ene 35 km brez čepa :(


No, spet nekaj trola. Nisem biv na Servisu , danes ampak me je samo klicala adaministratorka s telefonskega sprejemnega centra za Stranke. Ti si šele ob 5ih popoldne napisal TOČNO ISTI RAZLOK kot jaz (čep hladilnika in neiskušen popravljalec vozil-mehanik). Kako naj bi vedel, da je to ISTI razlok, če ne bi bil JAZ? Modi benajte ga, ker imam jaz 2007 megana na servisu in ne on.

Zdaj se bož še naprej lagav ali kaj?

spremenilo: XLapse (ravnokar)

Samson je izjavil:

Kaj bi pa bilo ce se vozis brez cepa...Sej ni toliko temperature da vodo ven mece kot gejzir. Ko odpre termostat, voda enostavno lepo krozi. Edino ce kaksna smet not pade, je pa jeba...


Zaradi terenske namestitve cestne trase se moj auto nagiba na stran v ovinkih za približno 9 do 14 stopinj. Čistp lahko, daje čep se odslužil in zdrknil med vožnjo stran od motorja.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Je hudic, če je loleh mehanik in bolek šofer.


LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLaspe ()

Xserces ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Je hudic, če je loleh mehanik in bolek šofer.


Hahaha si zadel :))

XLaspe
Pa tvoje poste je silno težko brat. Nevem a si imel slovenščino v šoli ali ne? RAZLOG se piše z G in ne RAZLOK.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

dxx ::

Samson je izjavil:

Kaj bi pa bilo ce se vozis brez cepa...Sej ni toliko temperature da vodo ven mece kot gejzir. Ko odpre termostat, voda enostavno lepo krozi. Edino ce kaksna smet not pade, je pa jeba...

Še ena cvetka. Sigurno si vsaj doktoriral iz avtomehanike?!

XLapse ::

dxx je izjavil:

Samson je izjavil:

Kaj bi pa bilo ce se vozis brez cepa...Sej ni toliko temperature da vodo ven mece kot gejzir. Ko odpre termostat, voda enostavno lepo krozi. Edino ce kaksna smet not pade, je pa jeba...

Še ena cvetka. Sigurno si vsaj doktoriral iz avtomehanike?!

sem vedel še iz časov Renault 5 (moj prvi avto) da je to ful bad.

Eno vprašanje, na kolko napolnem barov sprednje in zadnje gume? 205/55R16 te dimenzije mam.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

ziga1990 ::

^^toliko kot piše
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Xserces ::

15 barov... omg ponavadi piše na b stebričku ali pod vratci od rezervoarja
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

kamiKaZaA ::

XLapse je izjavil:


Eno vprašanje, na kolko napolnem barov sprednje in zadnje gume? 205/55R16 te dimenzije mam.


Najdi tako slikico. Vsak avto jo ima bodisi pod A-stebričkom, bodisi pod B-stebričkom, kot je prikazano v tem spodnjem članku:
How Do I Find the Correct Tire Pressure for My Car?
https://www.cars.com/articles/how-do-i-...

K0l1br1 ::

Jah, ampak to so stara jajca. Da bi imela nalepko, bi bilo čudno za letnike 1880.

XLapse ::

Tyre Pressure results for : Renault MEGANE II 02 - 06
Tyre Size Front Tyres Rear Tyres
205/55R16 V 91 2.3 BAR / 33 PSI 2.2 BAR / 32 PSI

samo k moj je 07 in to pomeni prenova. Bo ql ?
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

XLaspe ::

Sem dal kar na 2.5 bara spredaj pa 2.4 bara zadaj, hvala za pomoč :thumbsup:

kamiKaZaA ::

XLapse je izjavil:

Tyre Pressure results for : Renault MEGANE II 02 - 06
Tyre Size Front Tyres Rear Tyres
205/55R16 V 91 2.3 BAR / 33 PSI 2.2 BAR / 32 PSI

samo k moj je 07 in to pomeni prenova. Bo ql ?

Moram te pohvalit, da zelo dobro trollaš. Pravi profesionalec v trolanju.

XLapse ::

nič ne trolam, samo nisem nek expert v avtih.

Mam eno dosti bolj butasto vprašanje.

Torej avto ima 98 konjev in to ne gre nikamor. Morem dat na 3,5 obratov da povleče (16V)
Je možnost mu dodat ene 10 konjev, recimo 'friznit' računalnik, brez da ga neki uničim?
alien technology

XLapsus ::

10-15konjev lahko s partisa dol cuknes, za vec bo pa treba s piratebaya.

bluefish ::

Dovolj bo te slovnične spakedranščine. Velja tudi za prihodnje teme.

Xserces ::

Download more ram dela tudi za avto...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dolivanje hladilne tekočine motorja

Oddelek: Na cesti
357884 (7234) Daliborg

Težava z avtom (podvozje) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24324199 (18950) bluefish
»

Menjava olja - Ročni menjalnik

Oddelek: Na cesti
409808 (8143) fikus_
»

Mali servis - cena? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6324406 (22041) Tilen
»

Hladilna tekočina izginja a ne vemo kam... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10141427 (37611) Telbanc

Več podobnih tem