» »

Nova služba / menjava naslova / potni stroški

Nova služba / menjava naslova / potni stroški

Infusion ::

Pozdravljeni,
zanima me kaj moram met urejeno da mi bo potencialno nov šiht plačeval potne stroške. Ali je zadosti da si uredim začasni naslov, mora moj trenutni naslov postati stalni ali pa sploh ni potrebno nič ter moram samo povedat od kje se vozim?
V glavnem, kaj moram met urejeno glede naslova da bom prejemal potne stroške, razlika je namreč v cca. 30 km.

Hvala!

matobeli ::

Začasno moraš kakorkoli prijavit če bivaš drugje kot na stalnem.

V npr. zujfu nič ne piše o začasnem/stalnem, ampak piše da se ugotavlja realno stanje, ki ga lahko delodajalec preveri.

Najbolš pa da to preveriš pri odgovorni osebi v firmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

St235 ::

Za potne stroske je nepomembno ali gre za stalno/ zacasno prijavljeno/neprijavljeno bivalisce. Kaar je pomembno je od kje se dejansko vozis.

AnjaNja ::

Firma ti ni dolžna plačevati višjih potnih stroškov, zaradi tvoje selitve, ki so nastali PO sklenitvi pogodbe. To je dobra volja delodajalca. ZDR in nobena kolektivna tega ne določa.

Za sklenitev pogodbe oz. izplačevanje potnih stroškov pri plači navedeš ali začasni ali stalni ali od tvoje ljubice kjer živiš. Je pa fajn uredit vsaj začasni, če že nekje živiš. (rabiš pa neko pogodbo oz. izjavo lastnika, da ti dovoljuje bivanje na tistem naslovu)Realno, tistega, kjer živiš, od koder se voziš v službo.

-ninja-91- ::

No, po tej logiki tudi ne bi dobival manjših stroškov, če bi se preselil bližje? :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Stanovanje - prijavljene osebe

Oddelek: Loža
262109 (1686) buttcrack
»

Najemnina

Oddelek: Loža
262689 (1648) BuDi79
»

pomoč pravniki - stalno prebivališče in teženje UE

Oddelek: Loža
325771 (4411) Markus386
»

Potni stroški - sankcije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7918878 (12748) SeMiNeSanja
»

Plačevanje stroškov prevoza po fakultetah

Oddelek: Loža
143637 (2955) St235

Več podobnih tem