» »

Kje naj nabavim OnePlus 7 Pro?

Kje naj nabavim OnePlus 7 Pro?

1
2
»

Bolt ::

Kakšna je sedaj situacija z OP 8. Mal me drži za navadno 8. Za mojo. Trenutno ima še P20 pro. Pa bi malo menjal.
Huawei je več ali manj prežvet projekt. Na Samsunga ne bi šel, ker sem sam full razočaran predvsem slab signal.
Predvsem me zanima signal, mobilni, kot hitrost povezave z netom in pa baterija. To mi je najbolj pomembno in to je na Samsungu porazno, tako da dokler tega na Samsungu ne popravijo me ne vidijo več.
Ima kdo kakšne izkušnje in kje naročit?
Najbolj sigurno je preko njihove spletne strani toda so tudi dražje cene.
Najbolj ugoden je še nekako Aliexpress ali GB, če dobiš kakšno kodo, samo je pa toliko različnih sellerjev, da ne veš od koga bi vzel oziroma komu zaupat.Pa čakaš skoraj en mesec pa še potem kot berem so problemi v slučaju garancije?

nwave ::

Jaz sem kupil OP 8(CN verzija z Global ROM) z BG za 510€. Prišel je v 17 dneh po oddaji naročila.
Dosedaj s signalom nisem mel težav(Telekom), hitrosti prenosa prek LTE pa hitrejše kot na prejšnem OP6.
Glede baterije si poglej videe/primerjave na Youtubu. Tolk za občutek, jaz polnem telefon enkrat dnevno od 20%-90% (SOT v teh 70% je 5 ur, 100-0% bi najbrž zdržal cca. 7 ur SOT).

TOP ::

Kodrnusa je izjavil:

Jaz sem narocil že 6 telefonov (4 onepluse, 2 xiaomija) na Gearbestu. Vsi delajo brez tezav. Če bi pa recimo razbil ekran, bi ga pa poslal na uradni servis.
Pošlješ ga lahko, ma ga boš tudi dobil nazaj ne popravljenega,ker ga nisi tukaj kupu.

Bolt je izjavil:

Kakšna je sedaj situacija z OP 8. Mal me drži za navadno 8. Za mojo. Trenutno ima še P20 pro. Pa bi malo menjal.
Huawei je več ali manj prežvet projekt. Na Samsunga ne bi šel, ker sem sam full razočaran predvsem slab signal.
Predvsem me zanima signal, mobilni, kot hitrost povezave z netom in pa baterija. To mi je najbolj pomembno in to je na Samsungu porazno, tako da dokler tega na Samsungu ne popravijo me ne vidijo več.
Ima kdo kakšne izkušnje in kje naročit?
Najbolj sigurno je preko njihove spletne strani toda so tudi dražje cene.
Najbolj ugoden je še nekako Aliexpress ali GB, če dobiš kakšno kodo, samo je pa toliko različnih sellerjev, da ne veš od koga bi vzel oziroma komu zaupat.Pa čakaš skoraj en mesec pa še potem kot berem so problemi v slučaju garancije?

Slab signal je odvisen od operaterje,kje pa živiš v kaku luknji verjetno.Huawei je vrhunski telefon z odličnim fotkičem,tega pri One Plus sem pogrešal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Bolt ::

TOP je izjavil:


Slab signal je odvisen od operaterje,kje pa živiš v kaku luknji verjetno.Huawei je vrhunski telefon z odličnim fotkičem,tega pri One Plus sem pogrešal.

To drgač sploh ni res. Vsi takoj s temi otroškimi forami "kje pa živiš v kaku luknji verjetno".
Itak da se ne bi pritoževal, če bi bilo to v kakšni luknji, halo.
Se ve da ima veliko vpliva operater na kakovost signala toda velik vpliv ima tudi sam telefon. Imam vedno pri sebi dva telefona službenega in domačega. Eden je Huawei drug Samsung oba isti operater in ne boš verjel kakšna je razlika. Pa sploh ni težava s dosegljivostjo klicev, večja težava je v sami povezavi z netom, kjer je prikazan več ali manj vedno 4G pa še vedno nalaga v nedogled. Medtem ko na isti lokaciji z Huaweiom ni težav. Pa ne govorim o nekih luknjah temveč se to dogaja povsem na odprtem ali pa za razliko kje v kakšnih halah, delavnicah...
Posledično tudi zaradi iskanja signala toliko več požre baterije.

TOP ::

Pa kaj maš potem za enega operaterja.Imam doma tudi jaz Samsung in Huawei in oba lovista enako dobro BP.

Bolt ::

TOP je izjavil:

Pa kaj maš potem za enega operaterja.Imam doma tudi jaz Samsung in Huawei in oba lovista enako dobro BP.


Kaj ti ni jasno. Spet lažeš ali ne veš kaj govoriš. Operater nima veze s tem, kar ti govorim. Testirano z različnimi operaterji. Huawei ima občutno boljši signal na vseh področjih, kot mobilnega, kot povezavo z netom. Posebej pa, kot ti praviš v "luknjah".

Gagarin ::

Bolt tebi očitno ni jasno kaj govoriš ali pa lažeš in trolaš. Noben od novejših Samsung modelov ali pa po tvoje kar vsi Samsun modeli nimajo težav s signalom, mogoče ima kakšen posamezen okvarjen primerek. Če bi imela težave kakna serija ali pa kar celotna znamka, ki proda milijone telefonov letno, bi se o tem na vseh medijih na polno pisalo. Ne pa da to takole vehementno trdi en obskurni bolt...

šernk ::

samsung je mel probleme z vsem (sam s seboj in s svojim crap androidom) pa se ni nikoli nič pisalo in je bil vedno "TOP" telefon, v resnici pa razen S serije je vse ostalo LG posekal z nizkocenovnikom za 100eur.

seveda je od telefona do telefona odvisen signal in to precej.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Bolt ::

Itak, to je vse splošno znano. Toda ne, če tukaj en vsevedi Ferdo, ki je preizkusil Vse telefone od a do ž on pa že ve, njemu je vse jasno on zna cel google na pamet. Prosim Ferdo ti nehaj trolat. Če je tebi to v redu ok, očitno si z majhnim zadovoljen, samo ne uči tu krive vere, če nimaš pojma. Več kot očitno je, da nikoli nisi imel obeh telefonov v roki na isti lokaciji in se ti tudi ne sanja, kakšna je razlika.
Itak pa to nima nobene veze z one plus in to temo, tako da sem jaz zaključil s tem, razen če nima kdo kaj za povedat v zvezi z one plus.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OnePlus 7T & 7T Pro

Oddelek: Mobilne tehnologije
81380 (907) Kitajc01
»

OnePlus 5T (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6513276 (8684) dunda
»

Priporočilo za telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
246281 (5387) gusto
»

OnePlus 5T je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
13530282 (22588) markobj
»

OnePlus 5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
22342060 (27382) Tezaab

Več podobnih tem