» »

A je Razer Blackwidow Elite vredna 180 EUR?

A je Razer Blackwidow Elite vredna 180 EUR?

6oRDoN ::

Pozdravljeni;

Moj set (MK 120 od logitecha) ki je bil kupljen okrog 2009 je že malo zastarel in miško sem že zamenjal s Razer Deathadder tipkovnice pa še ne. Vglavnem igram CS GO. Moj brat je kupil Reddragon K557 Kala (Modra stikala za okoli 60 EUR) že nekaj časa nazaj in sem probal mal igrat z njo in nisem videl kakšne večje razlike v primerjavi z mojo membransko samo ko sm pa šel na aim map prot mal "counter strafat" se je pa vidla velika razlika v odzivnem času (mislim da okrog 0.5 do 1sec). A ima kdo kaj izkošenj z Razerjevimi tipkovnicami k moj sošolc pravi da so bolj shit. Programska oprema Synapse me pa ne moti tok.

TheBlueOne ::

Razer ima menda po novem svoje mehanske tipke in se lahko malenkost razlikujejo od ostalih, ki imajo vecinoma Cherryjev mehanizem. Naceloma moras vedet, kateri tip tipk ti najbolj pase, potem sele prideta layout in tekstura. Jaz uporabljam skoraj najvec tipkovnico od Razerja, ki je sedaj menda stara ze cez deset let, kot drugo izbiro imam CM, ce kam grem. Ce imas tako tipkovnico ti bo sigurno ostala dlje kot trenutni pc in morda se kar nekaj naslednjih.

Vse tele drage so verjetno OK in prej stvar okusa, kot pa da najdes kaj posebej veliko razlike.

rdecaluc ::

Če od 2014 niso izboljšali svojih stikal bi se jih ognil. Mam letnik 2014 blackwidow in so že 4 najpogosteje uporabljena stikala crklila (shift, C, V, ctrl). Prvo že po enem letu.

Rešil sem sicer s tem da sem jih odlotal dol in dal stikala od makrotov na levi strani, saj jih ne uporabljam.

Kaj pa kakšna Corsair ali pa Das keyvoard? Razer je skoraj kot Apple PC trga, lep design ampak HW se dostikrat izkaže za nezanesljiv :/.
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

dolenc ::

So... fabriko so menjali

TheBlueOne ::

rdecaluc je izjavil:


Rešil sem sicer s tem da sem jih odlotal dol in dal stikala od makrotov na levi strani, saj jih ne uporabljam.


Jaz sem mojo dobil takrat podarjeno in je imela podobne tezave. Dejansko sem uspel nekje narociti nove tipke, kakor tudi nova vodila, mali plasticni zatici, ki stanejo disproporcionalno veliko, v sirsih tipkah in jo popravil. Drugace so meni Cherryjevi mehanizmi optimum.

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

Sem pred parimi dnevi dobil blackwidow elite z rumenimi tipkami.. linearne tipke zmagajo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mehanska tipkovnica (strani: 1 2 3 455 56 57 58 )

Oddelek: Kaj kupiti
2875643043 (1678) kuglvinkl
»

A koga motijo različne oblike nekaterih tipk?

Oddelek: Strojna oprema
282945 (1949) Ribič
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16048062 (42672) LordPero
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911856 (8272) Half-Saint
»

Osvetljena tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
4715120 (13807) aJPOD

Več podobnih tem