» »

Google prekinil sodelovanje s Huaweijem

OK.d ::

Tudi Intel in Qualcomm prekinil sodelovanje z Huawejem.
https://www.theverge.com/2019/5/19/1863...
LPOK.d

borisk ::

maslow je tole pisal leta 43, ko je bila 2SV, in ljudje umirali zaradi lakote, sedaj pa umirajo v ciberkafetih po 72 urnih maratonih DOTE in redno odhajajo na odvajajnje od "sodobne tehnologije"

Domobrancek ::

Zakaj pa samo Huawei? Kaj pa Xiaomi, OnePlus, Oppo in ostali kitajski proizvajalci? Z njimi pa niso prekinl sodelovanja al kaj.

Tole je zdej res nerodna situacija. Js mam P20 pro in to zdj pomen, da ne bo več dobival popravkov in novih verzij androida? 8-O Že zdj so bli bl počasni okrog tega..

OK.d ::

Ja kaj, nabavil boš telefon od druge znamke.
LPOK.d

_Denny_ ::

Domobrancek je izjavil:

Zakaj pa samo Huawei? Kaj pa Xiaomi, OnePlus, Oppo in ostali kitajski proizvajalci? Z njimi pa niso prekinl sodelovanja al kaj.

Huawei je državna firma, ostale niso.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

TheBlueOne ::

OK.d je izjavil:

Bojo pa obudili firefox od mrtvih, big deal.


Tezka bo, je iz Kalifornije.

Chalky ::

Hvala bogu se stvari končno obračajo na bolje. Kitajci dobesedno drobijo zahodni svet. Upam da stopimo skupaj preden bo prepozno. Xi občuduje globalizacijo vendar samo tisto s kitajsko osnovo...mi (Kitajska) bomo izvažali medtem ko bomo ostale blokirali. Ko te jebe. Nekateri pa to še zagovarjajo. Res smo v globoki krizi in zatonu.

Utk ::

Kot je rekla Merklova, Evropa nima več nič kaj dost več z ZDA kot s Kitajsko ali Rusijo. Vsi so nam približno enaki prijatelji in sovražniki.
Amerika strelja sama sebe v koleno s takimi potezami.

TheBlueOne ::

Zato pa je vazen EU, tudi, ce ima kaksne pomankljivosti. Kjer je zanimivo Ruski vpliv bil viden ponovno sedaj v Avstriji, ko je zopet padla vlada. Sam sem bil dosti skepticen okoli ruskega vpliva, ampak ko vidim te viede, pa se zamislim, ce morda le ni res, kar opozarja mainstream.

MrNighthawk ::

Domobrancek je izjavil:

Zakaj pa samo Huawei? Kaj pa Xiaomi, OnePlus, Oppo in ostali kitajski proizvajalci? Z njimi pa niso prekinl sodelovanja al kaj.

Tole je zdej res nerodna situacija. Js mam P20 pro in to zdj pomen, da ne bo več dobival popravkov in novih verzij androida? 8-O Že zdj so bli bl počasni okrog tega..

Ostali proizvajalci še nimajo takšne prodaje kot Huawei.

OK.d je izjavil:

Ja kaj, nabavil boš telefon od druge znamke.

Glede na to kako hitra je bila Googlova odločitev, se lahko vprašaš ali so ostale znamke "varne" pred takim početjem zaradi blesavih političnih odločitev?

Mr.B ::

TheBlueOne je izjavil:

Zato pa je vazen EU, tudi, ce ima kaksne pomankljivosti. Kjer je zanimivo Ruski vpliv bil viden ponovno sedaj v Avstriji, ko je zopet padla vlada. Sam sem bil dosti skepticen okoli ruskega vpliva, ampak ko vidim te viede, pa se zamislim, ce morda le ni res, kar opozarja mainstream.

Aja , sej res. Sem milil da je plin samo posel, kmaliu bo tudi varnostna luknja. Veretno je notri preveö smejalnega plina.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

OK.d ::

Ja in kmalu bomo imeli bencin in nafto po 2€:P
https://www.24ur.com/novice/svet/trump-...
LPOK.d

Bwaze6 ::

Jaz ne vem, kje tu vidite "obračanje na bolje"? Ja, Kitajska res "drobi" zahodni svet, ampak tega si je kriv precej tudi zahodni svet sam.

Kitajci so že pred več kot desetletjem optimizirali svoje šolstvo na produciranje STEM (science, technology, engineering, mathematics) delovne sile, zdaj so že leta v tem vodilni. Če so včasih zahodne firme na kitajskem praktično postavljale tovarne, kjer se je izdeloval na zahodu razvit izdelek, gre zdaj večinoma za firme zahodnih ekonomistov in prodajalcev, ki le izberejo na Kitajskem razvit in izdelan produkt, in ga prodajajo kot zahodnega.

TheBlueOne ::

Mr.B je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Zato pa je vazen EU, tudi, ce ima kaksne pomankljivosti. Kjer je zanimivo Ruski vpliv bil viden ponovno sedaj v Avstriji, ko je zopet padla vlada. Sam sem bil dosti skepticen okoli ruskega vpliva, ampak ko vidim te viede, pa se zamislim, ce morda le ni res, kar opozarja mainstream.

Aja , sej res. Sem milil da je plin samo posel, kmaliu bo tudi varnostna luknja. Veretno je notri preveö smejalnega plina.


O cem ti govoris? Jaz imam v mislih skandal, ki je aktualen sedaj, kjer imas od prevzema medijev, za politicne agende, favoriziranja podjetij za provijzije, podkupovanja, ni da ni? Ti pa o plinu?

antonija ::

Kolk drame v odgovorih... cez luzo se blizajo predvolilni boji, pa je zacel trump rozlati na vseh tujih frontah da bi zamotil domaco publiko od vse gnojnice, ki jo je v svojem mandatu zlil po ZDa. Grozi z vojaskimi napadi, grozi z ekonomskimi napadi, vse bo naredil da odvrne pozornost od domacega sranja. A kaksnega velikega skandala z Rusi se ni bilo v zadnjih dneh? Tudi EU IMO caka kaksna groznja ali dve, sploh ce se prah z Iranom in Kitajsko prehitro poleze.

Koga pa v koncni fazi brigata Google in Huawei? Kaj bo slabse ce katerikoli od njiju v trenutku izgine iz oblicja zemlje? Se bo podrla civilizacija kot jo poznamo? Ali bo samo kratko obdobje jamranja raje glede nasih first world problemov, potem pa hitro nazaj na naslednjega influencerja kometirat na katero stran mu tic visi?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

gruntfürmich ::

wooohooooooo

-> WINDOWS PHONE !!!!
:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

fikus_ ::

Ne navijam ne za ene , ne za druge, ampak ta kratko bodo potegnili potrošniki v omenjenih državah. Vsi "ta veliki" prisluškujejo in špijunirajo en drugemu.

EU mora začeti resno graditi na svoji skupni identiteti in bolj povezanem gospodarskem prostoru, vzpodbujati lasten razvoj tehnologij, da ne bomo odvisni od drugih. To da se gremo EU dveh hitrosti, je bedarija, da veljajo ena pravila za "star del EU" in druga za novo pridružene članice. Poljska se mora bolj usmerit na EU in ne biti vazal USA, podobno hrvaška in še katera država.
EU si je v preteklosti nabrala prednost z izkoriščanjem kolonij, sedaj tega ni več in sedaj ko bi morali dejansko prikazati svojo gospodarsko prednost, tega ni, zgubljamo na konkurenčnost. Se bo podobno zgodilo kot z UK, kriza v politiki, starejši del prebivalstva živi v iluziji velike UK, kjer sonce nikoli ne zaide, na papirju zgleda OK, resnici so pa v ri*i! In to čaka EU, če že nismo v tem.

Vprašanje, kdo je/bo boljši policaj USA ali PRC?! Nobenemu ne gre za zaupat, oboji so to v preteklosti že pokazali.

harvey ::

gruntfürmich je izjavil:

wooohooooooo

-> WINDOWS PHONE !!!!
:D

Ja, če ne bi vse skupaj propadlo. Npr. aplikacija Onedrive bo podpirala samo še kako leto upload iz Windows Phone v cloud. Nerodna situacija :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Utk ::

Prišel bo čas ko bodo kitajski rušilci dominirali Atlantski ocean. In verjami tam ne bodo zato da bodo branili Evropo ampak predvsem da bodo branili svoje interese.
S tem je narobe samo to, da tam ne bo evropskih rušilcev. Ali so ameriški, kitajski ali ruski je dolgoročno vseeno, če ni naših.

opeter ::

antonija je izjavil:

Koga pa v koncni fazi brigata Google in Huawei? Kaj bo slabse ce katerikoli od njiju v trenutku izgine iz oblicja zemlje? Se bo podrla civilizacija kot jo poznamo? Ali bo samo kratko obdobje jamranja raje glede nasih first world problemov, potem pa hitro nazaj na naslednjega influencerja kometirat na katero stran mu tic visi?


Zelo dobro razmišljanje!
Ja, nekaterim bo zelo hudó, če bo katero od teh večjih podjetij potonilo (velja tudi za Apple). Saj to so postali neke vrste novodobni kulti oz. skoraj verska pripadnost določeni blagovni znamki.

Si znam predstavljat, da bodo celo samomori kot so bili v času ameriške serije Dallas, ko je v filmu umrl Bobby.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ganon ::

Domobrancek je izjavil:

Zakaj pa samo Huawei? Kaj pa Xiaomi, OnePlus, Oppo in ostali kitajski proizvajalci? Z njimi pa niso prekinl sodelovanja al kaj


Tile (še) ne ogrožajo Jabolčnika. Huawei pa je na poti, da zasede prvo mesto in to je težava.

Mr.B ::

TheBlueOne je izjavil:

Mr.B je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Zato pa je vazen EU, tudi, ce ima kaksne pomankljivosti. Kjer je zanimivo Ruski vpliv bil viden ponovno sedaj v Avstriji, ko je zopet padla vlada. Sam sem bil dosti skepticen okoli ruskega vpliva, ampak ko vidim te viede, pa se zamislim, ce morda le ni res, kar opozarja mainstream.

Aja , sej res. Sem milil da je plin samo posel, kmaliu bo tudi varnostna luknja. Veretno je notri preveö smejalnega plina.


O cem ti govoris? Jaz imam v mislih skandal, ki je aktualen sedaj, kjer imas od prevzema medijev, za politicne agende, favoriziranja podjetij za provijzije, podkupovanja, ni da ni? Ti pa o plinu?

v avstriji bodo predöasne volitve, pa me prepriöaj da so kitajci krivi za podkupovanje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

TheBlueOne ::

Mr.B je izjavil:


v avstriji bodo predöasne volitve, pa me prepriöaj da so kitajci krivi za podkupovanje.


Sem samo nadeljeval pomislek pred mano. Drugace te tezko kaj prepricam, kar ljudje ko nekaj verjamejo verjamejo tako dolgo, dokler ne pride video, ki tocno to jasno pokaze. Samo pravim, da bo treba marsikaj dobro premislit, ker prepricanja padajo.

sirotka ::

OK.d je izjavil:

Bojo pa obudili firefox od mrtvih, big deal.


haha, jasno, kar tako... brez userjev nimaš aplikacij, brez aplikacij nimaš userjev, še pomniš microsoftov mobilni OS?

3p ::

Lepo zaostrovanje trgovinske vojne. Če Kitajska ne bo popustila, bo še "zabavno". Kolaterala pa uporabniki Huawejevih telefonov. Kako je kaj danes z delnicami Samsunga & co?

TheBlueOne ::

Skoraj najboljse se mi zdi, da zna biti Nokia, ker je ravno v tem segmentu. Samsung se mi zdi, da ima drugacen marketing. Bo zanimivo...

3p ::

fikus_ je izjavil:

EU mora začeti resno graditi na svoji skupni identiteti in bolj povezanem gospodarskem prostoru, vzpodbujati lasten razvoj tehnologij, da ne bomo odvisni od drugih. To da se gremo EU dveh hitrosti, je bedarija, da veljajo ena pravila za "star del EU" in druga za novo pridružene članice. Poljska se mora bolj usmerit na EU in ne biti vazal USA, podobno hrvaška in še katera država.


Vsekakor. Ampak medtem ko "domoljubi" onanirajo na Evropo nacionalnih držav, bo težko. Da ne omenjam, da se tudi ostali ne znajo odločiti, če bi bili ameriški, ruski (glejte samo, kako so nas nategovali okoli južnega "toka", da smo lahko dobili severnega), kitajski (investicije, za katere se ne računa povsem, da bodo kdaj odplačane)...

fikus_ je izjavil:

EU mora začeti resno graditi na svoji skupni identiteti in bolj povezanem gospodarskem prostoru, vzpodbujati lasten razvoj tehnologij, da ne bomo odvisni od drugih. To da se gremo EU dveh hitrosti, je bedarija, da veljajo ena pravila za "star del EU" in druga za novo pridružene članice. Poljska se mora bolj usmerit na EU in ne biti vazal USA, podobno hrvaška in še katera država.


Vsekakor. Ampak medtem ko "domoljubi" onanirajo na Evropo nacionalnih držav, bo težko. Da ne omenjam, da se tudi ostali ne znajo odločiti, če bi bili ameriški, ruski (glejte samo, kako so nas nategovali okoli južnega "toka", da smo lahko dobili severnega), kitajski (investicije, za katere se ne računa povsem, da bodo kdaj odplačane)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

Yossarian ::

Kaj to pomeni za Huawei telefone, ki se bodo npr. kupili te dni? Sam imam namreč namen kupit telefon in če bo to Huaweijev, kaj to pomeni za mene? Ko ga bom prinesel domov, bom menda lahko nalagal aplikacije iz Google Play?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

TheBlueOne ::

Yossarian je izjavil:

Kaj to pomeni za Huawei telefone, ki se bodo npr. kupili te dni? Sam imam namreč namen kupit telefon in če bo to Huaweijev, kaj to pomeni za mene? Ko ga bom prinesel domov, bom menda lahko nalagal aplikacije iz Google Play?


Problemi znajo biti kasneje, ker ne bo posodobitev, kjer tezko izkljucis, da ti bodo alikacije delale dolgorocno. Pocakaj se kak mesec, verjetno bodo izrazito cenejsi.

ziga1990 ::

saj noben točno ne ve kako bo in kaj to pomeni za lastnike Huawei telefonov
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Domobrancek ::

filip007 ::

Bodo pa razvili svoj lasten OS, samo to je dolgoročna rešitev.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

FlyingBee ::

Ni samo OS.

Itak googlu to ni interes, kot ne Intelu, MSju, Qualcommu,...., ampak morajo, ker so USA firme.

s1m0n ::

Bo pač enkrat treba američanom pokazat prst...
Najbolj bomo pa tak mi uporabniki nastradal one tam tak ne zanima kaj se dogaja z nami dokler je njim lepo.

Gagarin ::

FlyingBee je izjavil:

Ni samo OS.

Itak googlu to ni interes, kot ne Intelu, MSju, Qualcommu,...., ampak morajo, ker so USA firme.


Tudi Infineon, ki je nemška firma je ustavil dobavo čipov Huaweiju. Ker ZDA lahko toži tudi Infineon če bi še naprej dobavljal čipe, ki kao delno bazirajo na ZDA znanju. ZDA so pač vladarji sveta...

filip007 ::

Storitve me toliko ne zanimajo, kot hitrost vsega sistema.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

7982884e ::

Ganon je izjavil:

Ne moreš verjeti. Naj crkne, golazen ameriška. Če te konkurenca prehiteva in stiska v kot, jo poskušaj ovirati na najgrše možne načine. So pa pri Huaweiu že lani oznanili, da razvijajo svoj OS za primer scenarija, ki se pravkar odvija.

vedno se sprasujem, kaj je vzrok za take izpade dolocenih uporabnikov. custveni problemi?
nima veze s konkurenco, lol. tudi s tem nima veze, da so kitajci ze dolgo nazaj googlu in prakticno vsem drugim popolnoma prepovedali vstop na kitajski trg. a si takrat tudi takole jokal po forumih, ces da ne mores verjeti?

filip007 je izjavil:

Bodo pa razvili svoj lasten OS, samo to je dolgoročna rešitev.

dajmo nekaj razcistit.

tole je traparija. ni variante. no-go. ce ni uspelo microftu, tudi huaweju ne bo. sploh pa v taki situaciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 7982884e ()

Furbo ::

Daaaaamn. Očitno IOS ni edini zaprti ekosistem. :)):))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Ganon ::

Yossarian je izjavil:

Kaj to pomeni za Huawei telefone, ki se bodo npr. kupili te dni? Sam imam namreč namen kupit telefon in če bo to Huaweijev, kaj to pomeni za mene? Ko ga bom prinesel domov, bom menda lahko nalagal aplikacije iz Google Play?


Imel boš dostop do vsega.

keitai ::

Ganon je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kaj to pomeni za Huawei telefone, ki se bodo npr. kupili te dni? Sam imam namreč namen kupit telefon in če bo to Huaweijev, kaj to pomeni za mene? Ko ga bom prinesel domov, bom menda lahko nalagal aplikacije iz Google Play?


Imel boš dostop do vsega.


Edino novejših verzij androida ne boš dobil, vprašanje je le ali bodo prispevali varnostni popravki, ali te tudi ne.

Nikonja ::

Samo Huawei je lansko leto uvezel iz SAD cca 67 milijard $ vrednosti tehnološke opreme, tako da to bo bolelo na obeh straneh garantirano. Ampak mislim da bo to bolelo več američane ker nisem ziher da prevpoved uvoza v pravi meri spodbudi nacionalno 7krat dražjo proizvodnjo. Na koncu bobo navadni potrošniki v USA največ naj.. ker bo več plačevali za enak izdelek.

Gagarin ::

keitai je izjavil:

Ganon je izjavil:

Yossarian je izjavil:

Kaj to pomeni za Huawei telefone, ki se bodo npr. kupili te dni? Sam imam namreč namen kupit telefon in če bo to Huaweijev, kaj to pomeni za mene? Ko ga bom prinesel domov, bom menda lahko nalagal aplikacije iz Google Play?


Imel boš dostop do vsega.


Edino novejših verzij androida ne boš dobil, vprašanje je le ali bodo prispevali varnostni popravki, ali te tudi ne.


Ja, če se zaostrovanje ustavi tukaj...

Poldi112 ::

7982884e je izjavil:


filip007 je izjavil:

Bodo pa razvili svoj lasten OS, samo to je dolgoročna rešitev.

dajmo nekaj razcistit.

tole je traparija. ni variante. no-go. ce ni uspelo microftu, tudi huaweju ne bo. sploh pa v taki situaciji.


Zakaj pa ne? Kitajci niso odvisni od četrletnih poročil o dobičkih, plus da imajo ogromen trg, kjer mirno prepovedo zahodno konkurenco (podobno kot američani njih).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

antonija ::

keitai je izjavil:

Edino novejših verzij androida ne boš dobil, vprašanje je le ali bodo prispevali varnostni popravki, ali te tudi ne.
Ce bo Huawei omogcil odklepanje bootloaderja, rootanje in ostalo na enostaven nacin, potem bo ROMov za zadnjo verzijo androida kot trave in listja. Lahko grejo se korak dlje in angazirajo modding skupnost za izdajo uradnjih ROMov, bos imle novega androida se preden bo na googlovih napravah.
Tudi googlovih storitev ni problem spravit na kateregakoli androida, ce smo iskreni. Amapk bi veliko raje telefon ki bi out-of-the-box deloval z gapps, kot pa z googlovimi servisi.

Poglej kako se je xiaomi razpasel, pa ne ponujajo nic posebnega; samo zelo zelo diy freindly so kar se ROMov tice.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Mr.B ::

TheBlueOne je izjavil:

Mr.B je izjavil:


v avstriji bodo predöasne volitve, pa me prepriöaj da so kitajci krivi za podkupovanje.


Sem samo nadeljeval pomislek pred mano. Drugace te tezko kaj prepricam, kar ljudje ko nekaj verjamejo verjamejo tako dolgo, dokler ne pride video, ki tocno to jasno pokaze. Samo pravim, da bo treba marsikaj dobro premislit, ker prepricanja padajo.

Ja kot na primer tole :
Trump Receives Report on US Security Threat of Auto Imports
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Bwaze6 ::

Je pa tole čisti win-win odločitev za ZDA - tam Huawei telefonov praktično ni, tako da domačih potrošnikov to sploh ne bo prizadelo, popolna prepoved Huaweia v ZDA pa ne bi v bistvu spremenila ničesar.

Onemogočanje storitev, posodobitev, Google Play stora za celoten svet pa seveda ne bo prizadelo le neke od nas oddaljene firme.



Kaka petina telefonov pri nas bodo ob strogi uveljavitvi blokiranja postalo bolj kot ne obtežilniki za papir. Koliko Huawei Slovenija zapravi za reklamiranje? Ta denar bo tudi izpuhtel.

In to brez kakršnihkoli dokazov, da Huawei res izdeluje "orožja za množično uničenje", pardon, vohunjenje. Bi morala EU prepovedati uporabo Googlovih storitev v vseh javnih upravah, ali po možnosti kar po celotni EU, glede na to, da gre za dokazan podaljšek ameriških političnih interesov?

IL_DIAVOLO ::

Kaj ti pomaga operacijski sistem brez aplikacij. Recimo google maps je za vecino nepogresljiva. Potem je tu chrome, gmail.

Huawei-u se slabo pise.

Master_Yoda ::

Seveda, ker OsmAnd, Firefox in k-9 mail ne obstajajo.
Dovie'andi se tovya sagain.

gugugugu ::

Kolikor razumem, so za mobilne OSje največji problem aplikacije. Če se ne dela aplikacij za njihov sistem, sistem ni priblubljen in če ni priljubljen, se ne dela aplikacij za ta OS. (začaran krog).
ČE, recimo da če bo to dogajanje okoli Huaweja kaj zbudilo proizvajalce k razvoju lastnih OSjev, kok je šanse, da bi to šlo v neko smer, kjer bi se dalo iste aplikacije uporabljati na različnih OSjiv. Nimam znanja, zato me čist tko zanima, kok je tehnično to izvedljivo? To bi bila pridobitev za vse, če bi se proizvajalci nekako uskladili in razvijali v neki kompatibilni smeri...
Je možno, da bi šlo kdaj v to smer?
Kaj pa porti za aplikacije? Pije kaj vode vse tole? :)

Mr.B ::

Bolelo bo predvsem amerikace....Ko se bo kitajec odloöil, da bo analiziral vsako varnostno tveganje vsakega Ava Ameriüke korporacije ki pride s tekoöega traku v Kitajski... Verjetno ja ne msilite da detroit, ki je umiral na obroke bo drugaöe s kitajskim..
GM Set for a Record of Over 20 Launches in China in 2019
Kitajec bo samo nalimal GcM namesto GM in prodajal na kitajskem, identiöne modele iz iste tovarne.,...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei pripravlja telefon z lastnim operacijskim sistemom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6217893 (12978) GRT
»

Huawei zaradi ameriške blokade zmanjšuje proizvodnjo pametnih telefonov

Oddelek: Novice / Android
4424168 (17283) Mr.B
»

Google svari, da je popolna blokada Huaweija v resnici nevarna

Oddelek: Novice / Rezultati
3713591 (8770) ABX
»

Google prekinil sodelovanje s Huaweijem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Android
26971448 (57016) 7982884e

Več podobnih tem