» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
103 / 120
»»

oo7 ::

Jst bom pa danes probal pogledati Equalizer 3 čeprav pravite, da ni dober. Bom pogledal, ker sem že prva dva.

oo7 ::

Še en remake tokrat filma The Ninth Gate iz leta 1999 v katerem je igral Johnny Depp. V remajku bo Jonny Depp producent.



The Ninth Gate 1999


Budget $38 mio
Box office $58.4 mio

2dark ::

oo7 je izjavil:

Jst bom pa danes probal pogledati Equalizer 3 čeprav pravite, da ni dober. Bom pogledal, ker sem že prva dva.


Men je bil povprečen.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jst bom pa danes probal pogledati Equalizer 3 čeprav pravite, da ni dober. Bom pogledal, ker sem že prva dva.


Men je bil povprečen.


So začeli preveč pretiravati kot pri John Wick 4 ?
Bom probal pogledati danes.

BaTeMaN ::

Killers of the Flower Moon pa že čez 2 tedna... še vedno mam nek čuden feeling glede tega trejlerja... mora bit odličen .. prosim naj bo.
less then zero

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jst bom pa danes probal pogledati Equalizer 3 čeprav pravite, da ni dober. Bom pogledal, ker sem že prva dva.


Men je bil povprečen.


So začeli preveč pretiravati kot pri John Wick 4 ?
Bom probal pogledati danes.


Mene moti, ker so šli snemat v Italijo.. Ma kakšen John Wick.. Keanu vsaj obvlada borilne veščine.. Za Denzela ne vem, če je kdaj sploh kaj treniral.. Čist si bo kariro na koncu uničil s temi cenenimi akcijskimi filmi...
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jst bom pa danes probal pogledati Equalizer 3 čeprav pravite, da ni dober. Bom pogledal, ker sem že prva dva.


Men je bil povprečen.


So začeli preveč pretiravati kot pri John Wick 4 ?
Bom probal pogledati danes.


Mene moti, ker so šli snemat v Italijo.. Ma kakšen John Wick.. Keanu vsaj obvlada borilne veščine.. Za Denzela ne vem, če je kdaj sploh kaj treniral.. Čist si bo kariro na koncu uničil s temi cenenimi akcijskimi filmi...



Sem zdaj šel malo pogeldati na IMDB kateri filmi od njega še prihajajo pa sploh nisem vedel, da je star že 68 let.

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

Killers of the Flower Moon pa že čez 2 tedna... še vedno mam nek čuden feeling glede tega trejlerja... mora bit odličen .. prosim naj bo.


Kaj pa je narobe s trailerjem ?

oo7 ::

Ta vikend 6-8 oktober najbolj uspešni filmi v BO ZDA/Kanada

The Exorcist: Believer $27.2M
PAW Patrol: The Mighty Movie $11.8M
Saw X $8.2M
The Creator $6.1M
The Blind $4.0M

oo7 ::



Ridley Scott je posnel film Napoleon v samo 62 dneh s tem, da ima film 6 velikih bitk.
director cut pa je trenutno dolg 4 ure.

2dark ::

oo7 je izjavil:



Ridley Scott je posnel film Napoleon v samo 62 dneh s tem, da ima film 6 velikih bitk.
director cut pa je trenutno dolg 4 ure.


Glede, da sta Hiša Gucci in Last Duel dobra, verjamem, da bo tudi tale .
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

Killers of the Flower Moon pa že čez 2 tedna... še vedno mam nek čuden feeling glede tega trejlerja... mora bit odličen .. prosim naj bo.


Kaj pa je narobe s trailerjem ?


Narobe nič, samo čuden mi je,.. kot da je film tudi zelo "nenavaden", ne znam opisat. Leo igra nek nenavaden lik, vse izgleda nekako nerealno.
Ne kot nek crime/drama Martin S. film, ampak kot nekaj nadnaravnega. Nek tak priokus ima zame. :) Seveda se najverjetneje popolnoma motim.
less then zero

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:



Ridley Scott je posnel film Napoleon v samo 62 dneh s tem, da ima film 6 velikih bitk.
director cut pa je trenutno dolg 4 ure.


Glede, da sta Hiša Gucci in Last Duel dobra, verjamem, da bo tudi tale .



Trailer je dober upajmo, da bo tudi film.

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

Killers of the Flower Moon pa že čez 2 tedna... še vedno mam nek čuden feeling glede tega trejlerja... mora bit odličen .. prosim naj bo.


Kaj pa je narobe s trailerjem ?


Narobe nič, samo čuden mi je,.. kot da je film tudi zelo "nenavaden", ne znam opisat. Leo igra nek nenavaden lik, vse izgleda nekako nerealno.
Ne kot nek crime/drama Martin S. film, ampak kot nekaj nadnaravnega. Nek tak priokus ima zame. :) Seveda se najverjetneje popolnoma motim.


Malo več o liku Leonarda v filmu Killers of the Flower Moon.

oo7 ::



Budget $70 mio
Box office $167 mio

Sem pogledal kaj pa vem men se je zdelo kot, da gre za dva različna filma kot, da so posneli en film in drugi in potem nekaj skupaj zmetali. SPOILER !!! Tista CIa in bombardiranje se mi je zdelo čisto odveč v filmu.

oo7 ::



Budget $1.8 mio
Box office $475,846


Bone Tomahawk bolj počasen western ampak zelo brutalen z dobro igralsko zasedbo.

oo7 ::

Expend4bles bo samo po 21 dneh predvajanja v kinih že na VOD. V petek 13 oktobra film že zapušča kinodvorane. Film je močno flopnil.



Budget $100 mio
Box office $43.9 mio

oo7 ::

Že na travniku. Ampak je dolg film tako, da bo tam enkrat za vikend :)



Budget $291 mio
Box office $567.5 mio

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:



Budget $1.8 mio
Box office $475,846


Bone Tomahawk bolj počasen western ampak zelo brutalen z dobro igralsko zasedbo.



Neki sem slišal, da tole ni za vsak želodec.... ? Da ima "saw" dele.
less then zero

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:



Budget $1.8 mio
Box office $475,846


Bone Tomahawk bolj počasen western ampak zelo brutalen z dobro igralsko zasedbo.



Neki sem slišal, da tole ni za vsak želodec.... ? Da ima "saw" dele.



Res ni za vsak želodec. V filmu je ena najbolj brutalnih scen kar sem jih videl v filmih.

oo7 ::



Budget $5 mio
Box office $143,658


Film ni nič posebnega najbolj me je zmotil konec, ker ni pravega razpleta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



The Marvels Box Office Pre-Sale Numbers Are 'Alarmingly Low' For An MCU Movie

https://gamerant.com/the-marvels-box-of...

Še en MCU flop :)

oo7 ::



Box office $59,329


Včeraj sem pogledal tale film kateri temelji na resničnih dogodkih. Film je dolg 1 uro in 30 minut kar pa so imeli za povedati v filmu pa bi lahko stlačil v pol ure tako, da je dolgočasen film.

oo7 ::

Ta vikend 13-15 oktober najbolj uspešni filmi v BO ZDA/Kanada

Taylor Swift: The Eras Tour $96.0M
The Exorcist: Believer $11.0M
PAW Patrol: The Mighty Movie $7.0M
Saw X $5.7M
The Creator $4.3M

2dark ::

oo7 je izjavil:

Ta vikend 13-15 oktober najbolj uspešni filmi v BO ZDA/Kanada

Taylor Swift: The Eras Tour $96.0M


8-O
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

opeter ::

2dark je izjavil:

Tisti iz 2012 je bil polomija.


V osnovi ni bil slab. Zanimiva mi je bila ideja, da je bila svet bolj ali manj uničen razen britanskega otoka in Avstralije, ki pa sta bila povezana s tunelom skozi Zemljo, ker drugje nisi mogel potovati (zaradi sevanja?).

Določene ZF-ideje so bile tudi v redu, npr. telekomunikacija, ki je delovala na stekleni površini:


Seveda pa film iz leta 2012 razen nekaterih imen in določenih elementov nima kaj dosti povezave z Verhovnovim filmom iz leta 1990, kaj šele s kratko zgodbo pisatelja Philipa K. Dicka.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BaTeMaN ::

Kaj pa DOGMAN? Luc Besson & Eric Serra sta mi v 90tih bla učinkovit kombo... dandanes pa...

Gledal kdo,...?
less then zero

opeter ::

Ne, nisem gledal. Sem se pa zdaj spomnil enega filma, Last of the Dogmen. Kdor ima rad indijansko tematiko mu močno priporočam ogled.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

Kaj pa DOGMAN? Luc Besson & Eric Serra sta mi v 90tih bla učinkovit kombo... dandanes pa...

Gledal kdo,...?


Nisem še gledal. Je za pogledat ?

Od njega sta mi najboljša filma Leon in 5 element.

oo7 ::

Posneli bodo nadaljevanje filma The King s Man z naslovom The King's Man 2 The Traitor King.

Prvi del King s man je izšel leta 2021

Budget $95-$100 mio
Box office $126 mio


Spada pa v franšizo

Kingsman: The Secret Service 2014

Budget $81-94 mio
Box office $414.4 mio




Kingsman: The Golden Circle 2017

Budget $104 mio
Box office $410.9 mio

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

Kaj pa DOGMAN? Luc Besson & Eric Serra sta mi v 90tih bla učinkovit kombo... dandanes pa...

Gledal kdo,...?


Nisem še gledal. Je za pogledat ?

Od njega sta mi najboljša filma Leon in 5 element.


Leon: The Professional
La Femme Nikita
The Big Blue
in pa The Fifth Element

so men ja.. top -- magari njegovo ime je na 50 filmih
less then zero

a_borlak ::

Podpišem za vse štiri. Redki filmi, ki sem jih gledal večkrat.

2dark ::

Pa tisti o Joan The Arc je tudi baje dober..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

opeter ::

Tega poglejte:
https://www.imdb.com/title/tt0473753/

Angel-A (2005)

Besonovega Dogmana bom enkrat vsekakor pogledal.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

ahac ::

Box Office: Taylor Swift's 'Eras Tour' Officially Opens to $92.8 Million in North America, $123.5 Million Globally
https://variety.com/2023/film/box-offic...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Ja Taylor Swift's 'Eras Tour že dela dobiček proračun 20 mio BO 123 mio $

oo7 ::

2dark je izjavil:

Pa tisti o Joan The Arc je tudi baje dober..


Sem gledal ampak že zelo dolgo nazaj. Najbolj se spomnim Mile Jovovich.

oo7 ::

Dva nova posterja za prihajajoči film Napoleon.





22 november 2023.

oo7 ::



Budget $291 mio
Box office $567.5 mio


Sem včeraj pogledal ta film in mi je bil dober sicer ne najboljša misija ampak dober. Se najboljša mi je bila scena na vlaku kjer so verjetno dobili navdih v igri Uncharted 2 :)

Ste že gledali ?

BaTeMaN ::

Sem že pisal moje mnenje, da me moti kaj so naredili z Ilso Faust....
less then zero

kuglvinkl ::

Pač ni v špilu za naprej. Al ker nima časa zaradi drugih projektov, al pa ker se kruzu zdi, da lahko to drugo bolje unovči - bolj paše v big picture.
Your focus determines your reallity

2dark ::

FIlm, ki se ga bo splačal it kino gledat je avtobiografski o Ferrariju.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

Kaj pa vem. Adam Driver ni slab. Bomo videli. Mogoče po Ford vs Ferrari dobimo spet kako dobro motošportno specialiteto. Gran Turisma še nisem imel časa gledat. Baje pa je prebavljiv.

2dark ::

BT52 je izjavil:

Kaj pa vem. Adam Driver ni slab. Bomo videli. Mogoče po Ford vs Ferrari dobimo spet kako dobro motošportno specialiteto. Gran Turisma še nisem imel časa gledat. Baje pa je prebavljiv.


Adam Driver je bil odličen v Hiši Gucci, kjer je uprozoril Guccija.


Maš še zunaj film o Lamborghiniju, ampak je dolgočasen.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

Sem že pisal moje mnenje, da me moti kaj so naredili z Ilso Faust....


Se strinjam. Ampak pa tudi ni 100%, da je res mrtva ?

oo7 ::

kuglvinkl je izjavil:

Pač ni v špilu za naprej. Al ker nima časa zaradi drugih projektov, al pa ker se kruzu zdi, da lahko to drugo bolje unovči - bolj paše v big picture.


Režiser filma o Ilsi - "But it was one we knew we had to make for the movie to have stakes and for the movie to remain 'Mission.' 'Mission' is primarily Ethan's journey (and) there is this continuum that the people closest to him, he tends to lose them. It was a really tricky conversation for us to have, and we knew that there would be some reactions to that, but we also knew this is the reality of the world that's been created over seven movies."


Ampak je čisto možno, da se bo pojavila v drugem delu.

oo7 ::

BT52 je izjavil:

Kaj pa vem. Adam Driver ni slab. Bomo videli. Mogoče po Ford vs Ferrari dobimo spet kako dobro motošportno specialiteto. Gran Turisma še nisem imel časa gledat. Baje pa je prebavljiv.


Tudi jaz nisem še gledal Gran turiso pa me tudi trailer ni nekaj prepričal.
Ford vs Ferrari mi je bil pa zelo dober film.

Scorpy84 ::

Gran turismo je za pogledati, ce si igricar in sportni navdusenec. Ampak ne en, ne drug ne bo nekaj navdusen. Mogoce tisti, ki igrajo GT. Lahko bi veliko boljse posneli oziroma manj preskakovali dogodke, ker dolocene osebe izskocijo iz filma, pa vskocijo pri najbolj pomembnem delu. Sreca je google, pa med filmom malo povezes dogajanje. Prav tako me je zmotilo rivalstvo in negativec , ki je bogatun, bi lahko kdo kaj vec povedal o tem, ali so pac naredili bolj filmsko?

2dark ::

oo7 je izjavil:

BT52 je izjavil:

Kaj pa vem. Adam Driver ni slab. Bomo videli. Mogoče po Ford vs Ferrari dobimo spet kako dobro motošportno specialiteto. Gran Turisma še nisem imel časa gledat. Baje pa je prebavljiv.


Tudi jaz nisem še gledal Gran turiso pa me tudi trailer ni nekaj prepričal.
Ford vs Ferrari mi je bil pa zelo dober film.


Imaš še film o lamborghiniju, ki je prišel ven letos... AMpak ni kaj prida..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

delavec44 ::

Meni je bil Gran Turismo precej ok. Ta igralni overlay nad real-time dogajanjem je bil v redu izveden.
««
103 / 120
»»