» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
93 / 120
»»

opeter ::

oo7 je izjavil:

Od 7 transformers filmov ima Transformers: Rise of the Beasts najnižji BO.


Zanimivo, glede na to, da je 7. film eden izmed boljših v tej franšizi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

opeter ::

Eno vprašanje ... ali filma Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves ni bilo pri nas, v kinih? Ker nikjer ne najdem slovenskega naslova.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

delavec44 ::

Po moje je bil. Google pravi: Dungeons & Dragons: Čast med tatovi

opeter ::

Hvala, bom preveril.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Eno vprašanje ... ali filma Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves ni bilo pri nas, v kinih? Ker nikjer ne najdem slovenskega naslova.


Je bil v SLO kinih skupni BO $105,667 kar pomeni, da je trenutno 13 najbolj uspešen film v SLO BO letos.

delavec44 ::

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

Od 7 transformers filmov ima Transformers: Rise of the Beasts najnižji BO.


Zanimivo, glede na to, da je 7. film eden izmed boljših v tej franšizi.


Pogledal danes. Meni žal eden slabših v franšizi. Moči v dvobojih se kar spreminjajo, polno nelogičnih odločitev z obeh strani (ne bi še spoilal), woke. Malo me je spominjal na Fast&Furious sceno.

Zgodovina sprememb…

2dark ::

Men tile transformerji v obliki živali niso nikoli sedli.

Čakam, da posnamejo film Transformers, ki se dogaja na Cybertronu brez človeške navlake. Kar se verjetno ne bo zgodilo nikoli, a to bi recimo celo pogledal. Recimo.


Kateri transfomer je recimo vam najbolj všeč?

Men sta recimo Barricade



in
Soundwave



Očitno sem za zlobneže :)

i
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

delavec44 ::

Skoraj povzame moje pomisleke. Spojler alert.

Jarno ::

delavec44 je izjavil:

opeter je izjavil:

oo7 je izjavil:

Od 7 transformers filmov ima Transformers: Rise of the Beasts najnižji BO.


Zanimivo, glede na to, da je 7. film eden izmed boljših v tej franšizi.


Pogledal danes. Meni žal eden slabših v franšizi. Moči v dvobojih se kar spreminjajo, polno nelogičnih odločitev z obeh strani (ne bi še spoilal), woke. Malo me je spominjal na Fast&Furious sceno.


Hmm...rotten tomatoes audience score 93%.

https://www.rottentomatoes.com/m/dungeo...

Poznam nekaj igralcev D&D, ki so ga kar hvalili. Mogoče je nekatere finte težje razumeti, če si casual.

Edit: oops, my bad.
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

delavec44 ::

Govorimo o Transformerjih.

oo7 ::

2dark je izjavil:

M
Kateri transfomer je recimo vam najbolj všeč?




Od avtobotov Optimus prime

Od deceptikonov pa Starscream >:D Itak pa je Starscream poseben saj ima immortal spark :)

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

M
Kateri transfomer je recimo vam najbolj všeč?




Od avtobotov Optimus prime

Od deceptikonov pa Starscream >:D Itak pa je Starscream poseben saj ima immortal spark :)


Men autoboti niso všeč. Sploh Optimus Prime, ki se dela preveč moralnega.. Bomo probleme reševal z besedami..
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

M
Kateri transfomer je recimo vam najbolj všeč?




Od avtobotov Optimus prime

Od deceptikonov pa Starscream >:D Itak pa je Starscream poseben saj ima immortal spark :)


Men autoboti niso všeč. Sploh Optimus Prime, ki se dela preveč moralnega.. Bomo probleme reševal z besedami..


Odlično. Dobra slabost. Dober screen writer bi z tem napisal dobro zgodbo...

delavec44 ::

Optimus Prime mora vsakič najprej dobiti po p*, na koncu se pa razjezi in premaga vse. Pač konsistentnost moči.

oo7 ::

Ja to je največji minus pri Optimusu, da jih mora vedno prvo dobiti...

Edino v filmu Transformers Age of Extinction me ni nič motilo, ker Lockdown je badass 0:17 naprej


oo7 ::



Flash po 1 mesecu že na televiziji se pravi 18 julija.

Film Flash po 25 dneh $262,323,502 kar je čista BO bomba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



Filmu Mission: Impossible -- Dead Reckoning napovedujejo domač začetek v BO od 85-95 mio $ in okoli 250 mio $ po celem svetu.

oo7 ::

Pogajanja neuspešna: tudi filmski igralci in igralke bodo stavkali

https://www.24ur.com/popin/film_tv/poga...

Hollywoodski filmski igralci in igralke se pripravljajo na začetek stavke, s katero se bodo prvič po letu 1960 pridružili scenaristom, ki stavkajo že od maja letos. Ker so bila pogajanja o plačah in varovalih okrog umetne inteligence neuspešna, lahko že v petek v Hollywoodu pred velikimi studii pričakujejo skupine igralcev s sindikalnimi transparenti. Sočasni stavki obetata popolno prekinitev vse filmske in televizijske produkcije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

delavec44 ::

Če to pomeni, da se bo količina slabe produkcije vsaj začasno zmanjšala, je to le plus.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Če to pomeni, da se bo količina slabe produkcije vsaj začasno zmanjšala, je to le plus.


Res je.

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:



Filmu Mission: Impossible -- Dead Reckoning napovedujejo domač začetek v BO od 85-95 mio $ in okoli 250 mio $ po celem svetu.


Kje ste prvi gledalci? :)

Hočem slišat neko kritiko... DRINKER RECOMENDS:..
less then zero

oo7 ::

Ko bo Cruise nehal igrati Ethan Hunta bo tale franšiza verjetno zamrla.

oo7 ::

No saj plan so imeli zamenjati Tom Cruisa po filmu Misija nemogoče 4 Ghost protocol. Zamenjal bi ga Jeremy Renner z likom William Brandt kateri bi bil novi obraz franšize.

Tom naj bi ostal po pogovru s režiserjem Christopher McQuarrie katera sta potem posnela

Mission: Impossible - Rogue Nation 2015
Mission: Impossible - Fallout 2018
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One 2023
Mission: Impossible - Dead Reckoning Part Two 2024

BaTeMaN ::

Jeremy Renner slabše skriva svojih dobrih 50, kot Tom svojih 60.
Bo treba kake mladeniče najdet.

Tom je bil v Mi1 star 34 let... (jap, od 1996 je 27 let)...my god.
less then zero

BT52 ::

delavec44 je izjavil:

Če to pomeni, da se bo količina slabe produkcije vsaj začasno zmanjšala, je to le plus.


Ja. Samo zdaj pa bodo nasrkali elekričarji, operaterji kamer, stilisti, ter drugi manjši členi industrije.

Osebno samo podpiram neko regulativo za AI problematiko, ter osebne lastnine igralčevih posnetkov.

2dark ::

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:



Filmu Mission: Impossible -- Dead Reckoning napovedujejo domač začetek v BO od 85-95 mio $ in okoli 250 mio $ po celem svetu.


Kje ste prvi gledalci? :)

Hočem slišat neko kritiko... DRINKER RECOMENDS:..


2 uri in 43 minut za akcijski film? Ne , hvala. To je postala kar novodbna težava, ko ne znajo več posnet akcijskega filma, ki bi bil krajši od 2-eh ur. Tako dobimo mineštro polno neuporabnih dialogov. Če bi ta film gledali brez govora ne bi vedeli o čem se gre.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

delavec44 je izjavil:

Če to pomeni, da se bo količina slabe produkcije vsaj začasno zmanjšala, je to le plus.


Odlično. Jebeš WOKE produkcijo.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Jarno ::

BTW, Jeremy Renner že hodi s pomočjo palice, ampak dvomim, da bo kaj kmalu zmožen igrati akcijskega junaka. :(
#65W!

BT52 ::

2dark je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:



Filmu Mission: Impossible -- Dead Reckoning napovedujejo domač začetek v BO od 85-95 mio $ in okoli 250 mio $ po celem svetu.


Kje ste prvi gledalci? :)

Hočem slišat neko kritiko... DRINKER RECOMENDS:..


2 uri in 43 minut za akcijski film? Ne , hvala. To je postala kar novodbna težava, ko ne znajo več posnet akcijskega filma, ki bi bil krajši od 2-eh ur. Tako dobimo mineštro polno neuporabnih dialogov. Če bi ta film gledali brez govora ne bi vedeli o čem se gre.


Se strinjam. Ekonomičnost scen in diloga je postala izgubljena sposobnost. Človek bi mislil, da bi krajši filmi povečali št gledanj na dan in povečali BO v prvem tednu. Takrat ko je udar in naval največji.

Že samo prvi MI1 je bil samo 2h. Že samo filmi, kot so Empire Strikes back, Silence of Lambs, oba Terminatorja 1 in 2, Alien, Aliens so vsi bilo okoli 2h (ali 2h-2:15min). Pa vemo, da gre za klasike z zelo malo praznimi scenami. Že originalni Matrix je malce čez 2h.

oo7 ::

WallSreet je izjavil:

Zadnja 2 ki sem ju pogledal:

Ocena: 7/10: Prvi del je mojstrovina, drugi del sicer nekoliko slabši ampak tudi v redu za pogledat.




Sem pogledal in mi ni bil preveč všeč. Jaz bi mu dal največ 6/10. Prvi je bil boljši ja.

oo7 ::

Mark Wahlberg želi ustvariti nov Hollywood v Nevadi: Tukaj je več priložnosti

https://www.24ur.com/popin/tuja-scena/m...


Prav ima. Kalifornija je itak sekret.

oo7 ::



Disney snema film Snow White kater izide leta 2024.



EXCLUSIVE: Snow White and the Seven... Politically-Correct Companions? First pictures of new live-action remake of Disney classic shows stand-in princess walking with diverse band of merry men and women after row over using dwarf actors :)):))




https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/a...


Shortly after the U.S. spokesperson for Disney erroneously referred to the photos as "fake," the studio came back and clarified that they are legitimately from the production, just not "official."



Kot kaže disney prav tekmuje v tem, da bo imel čim več Box office bomb :))

oo7 ::

Disney bo začel šparati :D

Disney Plans to Stop Making So Many Marvel and 'Star Wars' Projects, CEO Bob Iger Says

The company's decision to scale back comes after underwhelming box office returns from seemingly bankable Marvel properties. :))

https://www.complex.com/pop-culture/a/j...

Horas ::

kaj spet jamrate čez dolžino filma? ni bolšga, daljši kot je boljši je. isto kot sex. ;)
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BT52 ::

oo7 je izjavil:



Disney snema film Snow White kater izide leta 2024.



EXCLUSIVE: Snow White and the Seven... Politically-Correct Companions? First pictures of new live-action remake of Disney classic shows stand-in princess walking with diverse band of merry men and women after row over using dwarf actors :)):))




https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/a...


Shortly after the U.S. spokesperson for Disney erroneously referred to the photos as "fake," the studio came back and clarified that they are legitimately from the production, just not "official."



Kot kaže disney prav tekmuje v tem, da bo imel čim več Box office bomb :))


Kaj je to res???? WTF

D3m ::

Disney gre v prodajo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

BT52 ::

Disney zavozil vse. Pixar, Lucas Film, Indy, Willow, Marvel. Good job. Rešuejo jih samo parki in dolgoleta tradicija, katero zgradil Walt na svojih sanjah. Kaj se je zgodilo z prikupnimi animiranimi filmi?!

Potem pa banda hudičeva popdira in celo skriva (pasivno, aktivno, diretno in indirektno) RAPE, PEDO, WOKE srenjo. Katera banda naj propadejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

2dark ::

Horas je izjavil:

kaj spet jamrate čez dolžino filma? ni bolšga, daljši kot je boljši je. isto kot sex. ;)


Če imaš ti takšno, kateri prihaja pol ure. Drugače ženski pride bp. v 5-7 minutah.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

meho7 ::

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Disney snema film Snow White kater izide leta 2024.



EXCLUSIVE: Snow White and the Seven... Politically-Correct Companions? First pictures of new live-action remake of Disney classic shows stand-in princess walking with diverse band of merry men and women after row over using dwarf actors :)):))




https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/a...


Shortly after the U.S. spokesperson for Disney erroneously referred to the photos as "fake," the studio came back and clarified that they are legitimately from the production, just not "official."



Kot kaže disney prav tekmuje v tem, da bo imel čim več Box office bomb :))


Kaj je to res???? WTF

Niso pravi igralci - stand-ini so. Baje bodo res tako izgledali pravi igralci.
Lani je celo stalo zagnal Dinklage, zaradi malih ljudi. Ces da jih izkoriscajo in zato ne bomo videli pravih dwarfov v filmu.

oo7 ::

delavec44 je izjavil:

Zadnja 2 njegova nič posebnega (Plane, Kandahar). Meni je bil še najbolj všeč v trilerju Law Abiding Citizen.


Sem pogledal še Kandahar. Plane mi je bil veliko boljši film kot Kandahar.

BT52 ::

meho7 je izjavil:

BT52 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Kot kaže disney prav tekmuje v tem, da bo imel čim več Box office bomb :))


Kaj je to res???? WTF

Niso pravi igralci - stand-ini so. Baje bodo res tako izgledali pravi igralci.
Lani je celo stalo zagnal Dinklage, zaradi malih ljudi. Ces da jih izkoriscajo in zato ne bomo videli pravih dwarfov v filmu.


Ti ljudje nebi preživeli ene produkcije z Kubrickom. Katere snežinke. Ravno to je ta moderni problem. Nobene avtorite, pravice imajo vsaki in ni udarca pod mizi. Vsi se cjazijo po pravilih in potem imaš samo povprečje.

Horas ::

2dark je izjavil:

Horas je izjavil:

kaj spet jamrate čez dolžino filma? ni bolšga, daljši kot je boljši je. isto kot sex. ;)


Če imaš ti takšno, kateri prihaja pol ure. Drugače ženski pride bp. v 5-7 minutah.


anemoj šerlok tako hitro? no zdaj pa izačunaj kolkrat ji lahko pride v 2h urah. pa še tebi zraven. njej bo 5x več ko teb.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: delavec44 ()

2dark ::

Horas je izjavil:

2dark je izjavil:

Horas je izjavil:

kaj spet jamrate čez dolžino filma? ni bolšga, daljši kot je boljši je. isto kot sex. ;)


Če imaš ti takšno, kateri prihaja pol ure. Drugače ženski pride bp. v 5-7 minutah.


anemoj šerlok tako hitro? no zdaj pa izačunaj kolkrat ji lahko pride v 2h urah. pa še tebi zraven. njej bo 5x več ko teb.


Ja, tako hitro.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Scorpy84 ::

Dejte, vsakemu moskemu pase da se konca po 5 minutah. Ce te uho srbi, komu bolj pase, prstu ali vsesu?

oo7 ::

Ta vikend 14-16 julij najbolj uspešni filmi v BO ZDA/Kanada

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One $56.2M
Sound of Freedom $27.0M
Insidious: The Red Door $13.0M
Indiana Jones and the Dial of Destiny $12.0M
Elemental $8.7M

2dark ::

Oppenheimerja še ni?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Indiana Jones and the Dial of Destiny (16 dni) $302,359,865

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One (4 dni) $235,003,550

BT52 ::

2dark je izjavil:

Oppenheimerja še ni?


20-21 je globalni štart

Horas ::

pogledal the extraction duology, presenečen. boji kot john wick varianta. 3. del bo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BaTeMaN ::

Glede dolžin filma, enkrat sem pogledal vse tri botre drugega za drugim :) mene dolžina ne moti, če je vsebina na mestu... ne vem.. zadnjič menjam kanale Magnolia (1999), mislim da je blo 3 ure.. z lahkoto.. ampak jaz sem res čuden glede tega :) na enih filmih ko vem kolk trajajo, me kr depra zagrabi pri dveh urah, ker vem da bo kmalu konec :)
less then zero
««
93 / 120
»»