» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
62 / 117
»»

oo7 ::

endelin je izjavil:

Upam da združijo lotr in james bonda:D


Kako bi pa to zgledalo ? :))

opeter ::

Zdaj, ko je endelin omenil združitev, hehe, sem se spomnil, da bi Gandalfa takrat skoraj zaigral škotski igralec Sir Sean Connery, samo je naposled odvrnil vlogo, ker jo ni razumel (?).



Članek:
https://www.independent.co.uk/arts-ente...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

Zdaj, ko je endelin omenil združitev, hehe, sem se spomnil, da bi Gandalfa takrat skoraj zaigral škotski igralec Sir Sean Connery, samo je naposled odvrnil vlogo, ker jo ni razumel (?).



Članek:
https://www.independent.co.uk/arts-ente...



"I read the book. I read the script. I saw the movie. I still don't understand it," he said. :D

oo7 ::

Ta vikend 18-20 marec najbolj uspešni filmi v BO v ZDA

The Batman $36.8M
Jujutsu Kaisen 0: The Movie $14.8M
Uncharted $8.0M
X $4.4M
Dog $4.1M

oo7 ::



Batman film po 17 dneh v kinih po celem svetu $598,091,000

Vprašanje ali bo film prišel do 1 miljarde ? Do 1 aprila ne bo nobene resne konkurence.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Je pa film Batman komaj četrti zahodni film po letu 2019, ki je v BO prinesel več kot 600 mio $. No ja slaba 2 miljona manjkata jutri se bo že lahko govorilo o 600 :)

2022 - Batman
2021 - Spider-Man: No Way Home $1,884,543,553
2021 - No Time to Die $774,153,007
2021 - F9: The Fast Saga $726,229,501

bambam20 ::

A je Batman prinesel dobiček?

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

A je Batman prinesel dobiček?


Verjetno so stroške že pokrili tako, da nekaj dobička bi moralo biti.

Se pa spomnim, da so pisali, da bo ta Batman film en najcenejših DC filmov okoli 80-100 mio $ potem se je pa zgodil covid in več prestavitev in sedaj je proračun še enkrat višji.

oo7 ::

Film Batman na Kitajskem razočaranje $11.6 mio otvoritveni vikend.


Spider-man No way home pa se je v ZDA približal 800 mio $ ($797,543,553) če bi filmu uspelo napraskati še 2,5 mio $ bi bil to komaj tretji film v ZDA, ki je presegel 800 mio $ v BO. Edina dva filma katerima je to uspelo sta Star wars epizoda 7 $936,662,225 in Avengers Endgame $858,373,000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



Box office bomba Moonfall izide digitalno 1 aprila 2022.


Budget $138 - 146 mio $
Box office $39.4 mio


Film ima slabe ocene ampak bom pogledal :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



Film Dr Strange 2 izide maja 2022. In nekateri pravijo, da naj bi na premieri filma Dr Strange 2 predvajali prvi trailer za film Avatar 2.


Oba filma tudi veljata za favorita za letošnji Box office.

Nikonja ::

oo7 je izjavil:



Box office bomba Moonfall izide digitalno 1 aprila 2022.


Budget $138 - 146 mio $
Box office $39.4 mio


Film ima slabe ocene ampak bom pogledal :))


Pogledal, in če izklopiš možgane in ne razmišljaš da je to uberfikcija ker polovica stvari nima nobene logike, pa kr nakej stvari je res WTF, ampak je kar zabaven film.

oo7 je izjavil:



Film Dr Strange 2 izide maja 2022. In nekateri pravijo, da naj bi na premieri filma Dr Strange 2 predvajali prvi trailer za film Avatar 2.


Oba filma tudi veljata za favorita za letošnji Box office.


Mogoče se motim ampak ta prvi Avatar je bil noro popularen največ zato ker je bil posnet/narejen v 3D ko je bila 3D norijaaa, in od ta novih jaz iskreno ne pričakujem velik...
Po meni zaslužek ne bo niti senca prvega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

opeter ::

R. Emmerichovi filmi so vredni vsaj enega ogleda, nekateri celo več (Zvezdna vrata/Stargate, Dan pojutrišnjem, Univerzalni vojak, Patriot itn.)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

Nikonja je izjavil:



Mogoče se motim ampak ta prvi Avatar je bil noro popularen največ zato ker je bil posnet/narejen v 3D ko je bila 3D norijaaa, in od ta novih jaz iskreno ne pričakujem velik...
Po meni zaslužek ne bo niti senca prvega.


Ne verjamem, da je edini krivec , da je bilo možno film pogledat v 3D, ker je pred avatarjem bilo kar lepo število 3D filmov. Po moje je bil bolj faktor, da je Cameronov zadnji film bil Titanic. Ljudje so pri Cameronu nekako še vedno pod vtisom Terminatorja. To je tudi njegov res dober zadnji film. True Lies je bil generična akcija, nič posebnega, Titanicu pa tudi ne morme napisat, da je to vau film. Sam sem ga šel gledat v kno s šolo, drugače ga ne bi nikoli gledal.

Sam sem imel veliko večja pričakovanja , ko je prišel Avatar, da bo to film, ki si ga bom še večkrat pogledal, dobili smo pa nekakšno verzijo indijancev in kavbojcev na tujem planetu. Tudi ta modra bitja in vse okoli je zame precej povprečno. Zgodba nič posebnega, moti me morda tudi naslov filma.

Cameron je režiser, ki je posnel izjemno malo filmov.. 3-je do njih so resnično nadpovprečni ( terminator 1, Aliensi in terminator 2 ),, pogojno Titanic .

Vsekakor pa verjamem, da je Cameron sam tako veliko ime, da bo znova pritegnil ogromno ljudi v kina. Mene pač ne bo.

opeter ::

Cameron se zna predvsem dobro tržiti, zato ne rabi snemati veliko filmov. ;) Denarja dobi iz različnih pogodb in prodaje merchandise. Tu odstotek, tam odstotek in se kar nabere. 8-)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Nikonja je izjavil:



Pogledal, in če izklopiš možgane in ne razmišljaš da je to uberfikcija ker polovica stvari nima nobene logike, pa kr nakej stvari je res WTF, ampak je kar zabaven film.



No potem se splača pogledat :)

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Nikonja je izjavil:



Mogoče se motim ampak ta prvi Avatar je bil noro popularen največ zato ker je bil posnet/narejen v 3D ko je bila 3D norijaaa, in od ta novih jaz iskreno ne pričakujem velik...
Po meni zaslužek ne bo niti senca prvega.


Ne verjamem, da je edini krivec , da je bilo možno film pogledat v 3D, ker je pred avatarjem bilo kar lepo število 3D filmov. Po moje je bil bolj faktor, da je Cameronov zadnji film bil Titanic. Ljudje so pri Cameronu nekako še vedno pod vtisom Terminatorja. To je tudi njegov res dober zadnji film. True Lies je bil generična akcija, nič posebnega, Titanicu pa tudi ne morme napisat, da je to vau film. Sam sem ga šel gledat v kno s šolo, drugače ga ne bi nikoli gledal.

Sam sem imel veliko večja pričakovanja , ko je prišel Avatar, da bo to film, ki si ga bom še večkrat pogledal, dobili smo pa nekakšno verzijo indijancev in kavbojcev na tujem planetu. Tudi ta modra bitja in vse okoli je zame precej povprečno. Zgodba nič posebnega, moti me morda tudi naslov filma.

Cameron je režiser, ki je posnel izjemno malo filmov.. 3-je do njih so resnično nadpovprečni ( terminator 1, Aliensi in terminator 2 ),, pogojno Titanic .

Vsekakor pa verjamem, da je Cameron sam tako veliko ime, da bo znova pritegnil ogromno ljudi v kina. Mene pač ne bo.




Ja Cameron je posnel malo filmov ampak če ni bil že res dober film(Aliens, T1 in T2) so pa rušili rekorde v box office (Titaic svoj čas in sedaj Avatar)


James Cameron filmi



2009Avatar

1997Titanic

1994True Lies

1991Terminator 2: Judgment Day

1989The Abyss

1986Aliens

1984The Terminator

1981Piranha II: The Spawning

drvo ::

Tudi The Abyss je odličen film.

bedarija ::

opeter je izjavil:

R. Emmerichovi filmi so vredni vsaj enega ogleda, nekateri celo več (Zvezdna vrata/Stargate, Dan pojutrišnjem, Univerzalni vojak, Patriot itn.)


jp naštel si vse filme izpred 20 let. vsi njegovi novi so pa obup, zato mu pa tudi noben studio ne da več denarja, vsi njegovi zadnji filmi so independent.
ampak očitno rabiš samo en dober film v začetku svoje kariere in te ljudje zasuvajo z dnarjem. ma že 4 flope za povrstjo pa so mu vseeno dali novi stargate za režirat. mogoče ima kake avtorske pravice, to pa ne vem.


opeter je izjavil:

Cameron se zna predvsem dobro tržiti, zato ne rabi snemati veliko filmov. ;) Denarja dobi iz različnih pogodb in prodaje merchandise. Tu odstotek, tam odstotek in se kar nabere. 8-)


ne da se zna tržit, vse velike filme, avatar, terminator, aliens in titanic je tudi sam napisal. torej nadzira celotno produkcijo filma in si s tem lažje izbori dobre procente. (glede na IMDB: s titanikom zaslužil 115m$, z avatarjem pa 350m$)

oo7 ::

drvo je izjavil:

Tudi The Abyss je odličen film.



Se strinjam. Pa tudi True lies je čisto zabaven film.

oo7 ::

Tron 3 film je še živ :)



Tron 3 Is Still Totally In the Works, Says Jared Leto
https://gizmodo.com/tron-3-is-still-tot...



Tron (1982)
Budget $17 million
Box office $50 million



Tron: Legacy (2010)
Budget $170 million
Box office $400.1 million

bambam20 ::

Za enko nisem prepričan, če sem ga gledal. Dvojka mi je bila všeč.

oo7 ::

Men je tudi Tron Legacy bil všeč. Tron 1 sem pa gledal zelo zelo dolgo nazaj in je za današnje čase malo zastarel sploh v primerjavi z Legacy.

D3m ::

Daft Punk music?
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Daft Punk music?


V Tron Legacy ja.

D3m ::

Kaj pa novem?
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Kaj pa novem?



To se pa verjetno še ne ve.

bambam20 ::

Jeff Bridges bo igral v njem? Upam, da bo, ker bi bilo škoda, da ga ne bi bilo.

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

D3m je izjavil:

Kaj pa novem?

To se pa verjetno še ne ve.

Kljub temu, da sta lani naznanila razhod, upam da se vrneta ker sta res... izboljšala film. Od Overture, do Rinzlerja do Dezerred... ma cel OST je top.
less then zero

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Jeff Bridges bo igral v njem? Upam, da bo, ker bi bilo škoda, da ga ne bi bilo.


Upam, da bo Jeff v filmu ampak zaenkrat je napisan samo Jared Leto. Izid filma pa piše 2025.

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:

D3m je izjavil:

Kaj pa novem?

To se pa verjetno še ne ve.

Kljub temu, da sta lani naznanila razhod, upam da se vrneta ker sta res... izboljšala film. Od Overture, do Rinzlerja do Dezerred... ma cel OST je top.



Aja potem Daft punk ne obstaja več ? Potem bodo verjetno našli koga drugega ?

D3m ::

Bi raje videl Daft Punk, kot pa kak crap.

Synthwave mora biti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

oo7 ::

Ana de Armas bo igrala Maryln Monroe v filmu Blonde. Film je dobil rating NC-17.

NC-17 rating ima še več omejitev kot npr R rating.

R - Restricted
Under 17 requires accompanying parent or adult guardian. Contains some adult material. Parents are urged to learn more about the film before taking their young children with them.


NC-17 - Adults Only
No One 17 and Under Admitted. Clearly adult. Children are not admitted.


NC-17 filmi imajo veliko nižji box officek ot ostali ratingi.


10 najbolj uspešnih NC-17 filmov v BO


1 2007 Se jie $65,167,430
2 1972 Deep Throat $45,000,000
3 2004 La mala educación $40,311,842
4 1995 Showgirls $37,750,754
5 1972 Last Tango in Paris $36,147,711
6 1983 The Evil Dead $29,400,000
7 1990 Henry & June $23,411,903
8 2013 La Vie d'Ad?le - Chapitres 1 & 2 $22,895,151
9 2011 Shame $20,412,841
10 1969 Jag ar Nyfiken - en film i gult $20,200,000

bambam20 ::

Glede na današnje čase sklepam, da bo v filmu gola. Medtem pa v animirnaih filmih teče gora krvi, letijo organi naokoli, pa to lahko mirno gledajo najstniki.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

Glede na današnje čase sklepam, da bo v filmu gola. Medtem pa v animirnaih filmih teče gora krvi, letijo organi naokoli, pa to lahko mirno gledajo najstniki.


Tako je.

NC-17 rating due to “some sexual content,” making this Netflix’s first title to earn that distinction.

bedarija ::

Ana de armas se zelo rada sleče tako da ne bo to nič novega, ampak to ponavadi prinese R rating. očitno bo kaj bolj eksplicitnega v filmu, lahko tudi s stand-ini (dvojniki)

bambam20 ::

bedarija je izjavil:

Ana de armas se zelo rada sleče tako da ne bo to nič novega, ampak to ponavadi prinese R rating. očitno bo kaj bolj eksplicitnega v filmu,


Kaj. Bo pokazala bradavičko? To je za današnje ameriške dvoličneže že dovolj.

Horas ::

hočeš rečt preveč :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BaTeMaN ::

Baje je Ana gola v novem Deep Water (2022).
Nipple pa kaže že v Una rosa de Francia (2006).
less then zero

bambam20 ::

Horas je izjavil:

hočeš rečt preveč :D


Hočem povedat, da na koncu ne bo nič pretiranega, da bi si zaslužilo takšno oznako.

Danes dajo filmo oznako rated-r, ki so bili včasih brez te oznake.

scipascapa ::

Anna je že bila n3k3d, nothing new. Je pa zelo hot :)

oo7 ::

Začeli so snemati film Mission Impossible: 8 nehali pa so z snemanjem filma Mission Impossible: 7. Produkcijski proračun filma MI:7 je trenutno pri 290 mio $ in ta se bo verjetno še povečal. :O




Filma MI7 in MI8 izideta 14 julija 2023 in 28 junija 2024.

BaTeMaN ::

oo7 je izjavil:

Začeli so snemati film Mission Impossible: 8 nehali pa so z snemanjem filma Mission Impossible: 7. Produkcijski proračun filma MI:7 je trenutno pri 290 mio $ in ta se bo verjetno še povečal. :O

Filma MI7 in MI8 izideta 14 julija 2023 in 28 junija 2024.


Tom pa star 59 in rešuje svet znova in znova :)
less then zero

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

oo7 je izjavil:

Začeli so snemati film Mission Impossible: 8 nehali pa so z snemanjem filma Mission Impossible: 7. Produkcijski proračun filma MI:7 je trenutno pri 290 mio $ in ta se bo verjetno še povečal. :O

Filma MI7 in MI8 izideta 14 julija 2023 in 28 junija 2024.


Tom pa star 59 in rešuje svet znova in znova :)



Bolj star bolj nor :) čedalje bolj nore kaskaderske podvige izvaja.

bambam20 ::

Ko bi imeli ti filmi še kkašno omembe vredno zgodbo. Vsi so delani na isti način z generičnimi sovražniki. Dejansko se niti v enem ne spomnem, kdo je bil sovražnik, zakaj se je šlo.

bedarija ::

te filme ne gledaš zaradi zgodbe, temveč zaradi akcijskega spektakla, brez pretiranega CGI in kaskaderjev v glavni vlogi. za razliko od drugih se tom cruise dejansko preganja s helikopterji in ga sam tudi pilotira.

oo7 ::

Redko katera franšiza je taka kot Misija nemogoče, da je skoraj vsak novejši film boljši od prejšnjega.

oo7 ::

1 aprila izide film Morbius



Zgodnje kritike niso bile najbolj pozitivne.


Proračun filma je dokaj nizek 75 mio $

opeter ::

bedarija je izjavil:

te filme ne gledaš zaradi zgodbe, temveč zaradi akcijskega spektakla, brez pretiranega CGI in kaskaderjev v glavni vlogi. za razliko od drugih se tom cruise dejansko preganja s helikopterji in ga sam tudi pilotira.


Moje skromno mnenje je, da je MI že zdavnaj prevzel štafeto od franšize James Bond.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bedarija ::

ne moreš prevzet štafete od filma ki je sploh nima. Jason Bourne je prevzel štafeto od James Bonda, MI je samo še grob zapečatil.
««
62 / 117
»»