» »

Box Office - zaslužek filmov

Box Office - zaslužek filmov

Temo vidijo: vsi
««
17 / 116
»»

djabi ::

oo7 je izjavil:

Peter zajec film bi moral iziti 3 aprila ampak so ga prestavili na Avgust zaradi koronavirusa.


Meni je hecno, da prestavljajo zadeva na avgust. A takrat več ne bo koronavirusa? To ni "navadna" gripa.

Merklova je sama priznala, da se lahko okuži do 70 % prebivalcev Nemčije v naslednjih mesecih. Pazi, samo Nemčije! Lahko se zgodi, da se vse skupaj razvleče na leta, ker virus mutira in dobiva nove lastnosti, obenem se lahko "poveže" oz. kombinira z drugimi boleznimi.

Skrata, ne vem, če bo to rešilo prireditve in filme.

oo7 ::

djabi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Peter zajec film bi moral iziti 3 aprila ampak so ga prestavili na Avgust zaradi koronavirusa.


Meni je hecno, da prestavljajo zadeva na avgust. A takrat več ne bo koronavirusa? To ni "navadna" gripa.

Merklova je sama priznala, da se lahko okuži do 70 % prebivalcev Nemčije v naslednjih mesecih. Pazi, samo Nemčije! Lahko se zgodi, da se vse skupaj razvleče na leta, ker virus mutira in dobiva nove lastnosti, obenem se lahko "poveže" oz. kombinira z drugimi boleznimi.

Skrata, ne vem, če bo to rešilo prireditve in filme.


Mislim, da bo teh prestavljanj še zelo veliko. Sploh, ko epedemija orng zagrabi največji trg na svetu ZDA.
Po drugi strani pa če bodo vsi prestavljali filme pa potem jih bo kar naenkrat preveč po kinih pa spet ne bodo zaslužili kot bi hoteli.

oo7 ::

Fast & Furious 9 izid filma prestavljen za celotno leto zaradi koronavirusa.

Universal officially delays the release date for Fast & Furious 9 by a year to Spring 2021, in response to concerns over the coronavirus outbreak.

oo7 ::

Vsi filmi, ki so prestavljeni zaradi koronavirusa, ker bi se to lahko poznalo v Box officu.

James Bond No Time To Die - film prestavljen za 7 mesecev

Peter Rabbit 2: The Runaway - film prestavljen za 4 mesece

A Quiet Place Part II - 1 mesec zamude

Fast & Furious 9 - film prestavljen za 1 leto

The New Mutants - film je imel že prej težave in je bil že prej trikrat prestavljen tako, da je zdaj že četrtič za koliko časa pa še ni znano.

Mulan - datum izida še ni znan ampak možno je enkrat kasneje v 2020

Antlers - izid filma ni znan

oo7 ::

Ježu Soniku manjka samo še slab miljon in bo najbolj uspešen film na domačem trgu (ZDA) posnet po video igri. Verjetno mu bo to uspelo že konec tega vikenda.



1.Pokemon Detective Pikachu ($144.1 million)
2.Sonic the Hedgehog ($143.2 million)
3.Lara Croft: Tomb Raider ($131.2 million)
4.The Angry Birds Movie ($107.5 million)
5.Rampage ($101 million)
6.Prince of Persia: The Sands of Time ($90.8 million)
7.Pokemon: The First Movie - Mewtwo Strikes Back ($85.7 million)
8.Mortal Kombat ($70.5 million)
9.Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life ($65.7 million)
10.Resident Evil: Afterlife ($60.1 million)

oo7 ::

Koronavirus bi lahko Holivud drago stal...

Hollywood Could Take $20 Billion Hit From Coronavirus Impact
https://www.hollywoodreporter.com/news/...

As it stands now, the global box office has already taken a coronavirus hit of at least $7 billion. If the remainder of March, April and May are included, lost revenue would climb another $10 billion, making a total loss of approximately $17 billion. And if the crisis continues beyond May, all bets are off.

oo7 ::

Zelo slab vikend za Box office

5 najbolj uspešnih filmov v tem vikendu

Onward $10.5M
I Still Believe $9.5M
Bloodshot $9.3M
The Invisible Man $6.0M
The Hunt $5.3M


Bloodshot filmu kaže slabo. Nov film in ni niti prišel na prvo mesto samo 9,3 mio $ v ZDA je slabo.
Bloodshot ima proračun 45 mio $ trenutno je pri 25$ po celem svetu.

oo7 ::

Zadnji vikend se pravi od 13-15 marca je bil najslabši Box office v ZDA zadnjih 20 let.

oo7 ::

Zaradi Koronavirusa in zaprtih kino dvoran bosta filma Harley Quinn: Birds of Prey in The Gentlemen predčasno zapustila kinodvorane in prešla na VOD - Video on demand. Filma bosta na voljo od 24 marca naprej.


Harley Quinn: Birds of Prey film je bil v kinih 46 dni.
The Gentlemen film je bil v kinih 60 dni.

Verčina filmov je v kinih okoli 88 dni.


The Gentlemen proračun 22 mio $ blagajna 115 mio $
Harley Quinn: Birds of Prey proračun 85 mio $ in blagajna 199 mio $

2dark ::

Na Kitajskem odprli prvi kino po koncu širjenja koronavirusa, a ni prišel nihče.

To je sicer dobra novica. Mogoče bo zdaj Šitiwood mal bolj po pameti snemal muvije.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

Na Kitajskem odprli prvi kino po koncu širjenja koronavirusa, a ni prišel nihče.

To je sicer dobra novica. Mogoče bo zdaj Šitiwood mal bolj po pameti snemal muvije.


Res je. Ravnokar gledam Kitajski box office in je čista 0.

Vazelin ::

2dark je izjavil:

Na Kitajskem odprli prvi kino po koncu širjenja koronavirusa, a ni prišel nihče.

To je sicer dobra novica. Mogoče bo zdaj Šitiwood mal bolj po pameti snemal muvije.

škoda. tak dezifenciran kino je trenutno najvarnejša točka na zemlji:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

Na Kitajskem odprli prvi kino po koncu širjenja koronavirusa, a ni prišel nihče.

To je sicer dobra novica. Mogoče bo zdaj Šitiwood mal bolj po pameti snemal muvije.


Res je. Ravnokar gledam Kitajski box office in je čista 0.


Zdej bo netlix pridobil.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Tudi Netflix bo nekaj pridobil ja.

Konec leta 2020 in 2021 bi znala biti peklenska v Box office, ko se bo nabralo veliko filmov.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Tudi Netflix bo nekaj pridobil ja.

Konec leta 2020 in 2021 bi znala biti peklenska v Box office, ko se bo nabralo veliko filmov.


Veš kaj je meni zanimivo. Da ima netflix res dobro produkcijo lastnih filmov.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tudi Netflix bo nekaj pridobil ja.

Konec leta 2020 in 2021 bi znala biti peklenska v Box office, ko se bo nabralo veliko filmov.


Veš kaj je meni zanimivo. Da ima netflix res dobro produkcijo lastnih filmov.


Nekateri izmed teh filmov imajo tudi zelo velik proračun primerljiv z filmi, ki gredo v kino.

bedarija ::

2dark je izjavil:

Veš kaj je meni zanimivo. Da ima netflix res dobro produkcijo lastnih filmov.

ne vem no, mene ne prepričajo, vsi so bolj B razred ki res sicer sede na streaming service ni pa to za v kino. glede serij so pa napram klasični TV boljši.

oo7 ::

Film Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker je zaključil svojo pot v box office z $1,074,140,647

Film Joker je uspel ohraniti minimalno prednost.

30 The Dark Knight Rises $1,081,041,287
31 Joker $1,074,251,311
32 Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker $1,074,140,647


Star wars epizoda IX (2019) je v box office prinesla slabo miljardo manj kot Epizoda VII (2015) skoraj pol manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

Disney večino prihodkov dobi na enostaven način skozi svoje zabaviščne parke. Zdaj prihaja ura streznitve.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Vazelin ::

2dark je izjavil:

Disney večino prihodkov dobi na enostaven način skozi svoje zabaviščne parke. Zdaj prihaja ura streznitve.

Bob Iger je res odšel v ravno pravem času. Lepo odšel z denarjem in kot legenda.:D Dobesedno na tedne dober timing :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

2dark ::

Vazelin je izjavil:

2dark je izjavil:

Disney večino prihodkov dobi na enostaven način skozi svoje zabaviščne parke. Zdaj prihaja ura streznitve.

Bob Iger je res odšel v ravno pravem času. Lepo odšel z denarjem in kot legenda.:D Dobesedno na tedne dober timing :D


CEOti nzdajle na polno odhajajo v podzemna zaklonišča.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Vazelin ::

Ja in tam bodo vse te posnete filme v miru pogledali, medtem ko jih mi dobimo v drugi polovici leta ali 2021 :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bedarija ::

boj med streaming in kino je bil hud že zdaj, tole pa zna premaknit tehtnico na streaming stran. disney bi moral enega izmed svojih kino releasov žrtvovat in dat na streaming da vidi koliko novih uporabnikov dobi.

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

2dark je izjavil:

Disney večino prihodkov dobi na enostaven način skozi svoje zabaviščne parke. Zdaj prihaja ura streznitve.

Bob Iger je res odšel v ravno pravem času. Lepo odšel z denarjem in kot legenda.:D Dobesedno na tedne dober timing :D


Je dobil mastno odpravnino ?

oo7 ::

Box office ZDA domači trg za leto 2020

1. Sony $462.95M
136% več kot leta 2019


2. Universal $362.4M
3% manj kot leta 2019


3. Disney $232.7M
32% manj kot leta 2019


4. Paramount $173.7M
45% več kot leta 2019


5. 20th Century Studios $150.7M
3% več kot leta 2019


6. Warner Bros. $139.6M
58% manj kot leta 2019


7. Lionsgate $75.9M
31% manj kot leta 2019


STX $50M
58% manj kot leta 2019


Trenutno je blagajna glede na na leto 2019 na isti čas 9% v minusu v ZDA. Ta % se bo še povečal v naslednjem mesecu.

oo7 ::

Film Bloodshot zapušča kinodvorane po vsega 11 dneh. Digitalno ga bo možno kupiti že 24 marca 2020.

Proračun 45 mio $
Zaslužek 25 mio $

scipascapa ::

nižje plače pa bo.

oo7 ::

Amerika zapira kinodvorane Kitajska pa bi že lahko konec marca spet začela odpirati kinodvorane.

As U.S. Box Office Shuts Down Amid Coronavirus, China's Theaters Could Re-Open By End Of Month
https://deadline.com/2020/03/coronaviru...

oo7 ::



Animirani film Onward bo tudi predčasno zaključil svojo pot v kinih. Digitalno bo na voljo 20 marca.

Proračun filma 175-200 mio $
Blagajna 103 mio $

oo7 ::

Trenutno je po Ameriki odprtih 440 kinodvoran vsega skupaj naj bi jih bilo 5600. V sredo so imeli 97% padec vsega skupaj so prodali za 300 tisoč $ vstopnic kar je zgodovinsko najslabša sreda. Leta 2019 na isti dan so imeli prometa za 11 mio $.

oo7 ::

Filmu Harley Quinn: Birds Of Prey je le uspelo priti čez 200 mio $. Čez dva dni pa film že umaknejo z kinodvoran.

Harley Quinn: Birds Of Prey je najslabši film v BO kar se tiče DCEU. To bi bil tudi brez virusa.

vostok_1 ::

Upa človek, da bo virus dokončno pokončal to izpirjeno greznico tam.
Zaenkrat žal, lahko samo sanjamo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

2dark ::

Če bi virus zdržal v ZDA 5-6 mesecev bo naci disney imel hude izpad in lep čas ne bo snemal bedarij. Ker to kar počnejo je prkeo vseh kritik.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Vazelin ::

It is now clear that Bob Iger's surprise resignation as Disney CEO was related to coronavirus. He stepped down on February 25th. Disney had already seen the coronavirus impact in China. They knew Japan was next.

https://www.fool.com/investing/2020/03/...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

vostok_1 ::

Guess who is not going to miss them?

Mogoče bodo sedaj 30+ letniki nehali gledat Thanosa, Captain America, Black Pantherja.
Mislim, kaka sramota.
Prejle me je nekdo spraševal, po čemu vidim, da se je moškost degenerirala.
Look no further my firend. Look no further.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bedarija ::

mogoče je res odstopil hitreje zaradi corone ampak o odhodu se je govorilo že lani in sicer za leto 2021. odšel je pred krizo, ker drugače če bi odšel kot je bilo načrtovano bi prekinil pogodbo sredi najhujšega obdobja kar bi še bolj zdelalo podjetje zaradi prestopa in predaje novemu direktorju in bi en direktor pol krize obdeloval drugi pa drugo polovico, tako je pa sedaj bolj tekoče ker bo en reševal vse. Iger je pa drugače še vedno v upravnem odboru kejr pomaga reševat situacijo.

Vazelin ::

Iger naj bi redno odšel 2021.
Je pa več CEO odstopilo v zadnjem času.
Vsi so se spraševali zakaj...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

opeter ::

Ker so vedeli, kaj prihaja ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Dizniju se bo kar poznalo trenutno brez filmov in Box offica brez zabaviščnih parkov vprašanje koliko igrač se zdaj kupuje edino Disney+ bi jim zdaj znal kako pomagati.

vostok_1 ::

opeter je izjavil:

Ker so vedeli, kaj prihaja ...


Jz se spomnem, sem pred leto ali dvema postal videje kako si bogatuni pospešeno kupujejo bunkerje, izolirane vasice v NZ.
Pa narator se sprašuje "do they know something we don't".
As far as i'm concerned, i have my answer now.

Glede disneya. Meni gre na bruhanje ko pomislim, da si fakin Disney lasti 3/4 ameriške cinematografije.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:



Glede disneya. Meni gre na bruhanje ko pomislim, da si fakin Disney lasti 3/4 ameriške cinematografije.


Disney ima absolutno preveč ampak 3/4 pa nima :|

bedarija ::

lani je imel disney nekje 40%. meni je smešno kako se ljudej pritožujejo nad uspešnimi podjetji. pač vedo kaj si ljudej želijo. ti lahko snemaš original filme z izvirnimi zgodbami a kaj če jih noben ne pride gledat. več kot očitno si ljudje želijo superjunake in disny live action, če temu ne bi bilo tako ne bi toliko služili. tako da zgražat se kakšne filme snemajo je neumno, ker ste zgleda vi ki tega ne marate v manjšini.

oo7 ::

bedarija je izjavil:

lani je imel disney nekje 40%.


Ja Diseny je imel 42% + Fox pa že več kot 50% v 2019

bedarija ::

aja za 2019 je treba še fox zraven prištet ja.

men osebno so bili sueprjunaki kul, je pa res da sem vmes že malo obupal nad filmi (še posebi nad Gaurdians 2) in sem reku da jih ne grem več v kino gledat, pa mi je Thor 3 vlil novega upanja in sem pogledal vse do konca. zdaj po Endgamu pa po pravici poveadan nimam neke želje nadaljevat te zgodbe, še posebaj pa zato, ker bo poleg filmov še ogromno serij vključenih v samo MCU, kar se mi pa zdi malo preveč. 2-3 filmi letno je še šlo.
kar se tiče live action filmov, so mi pa po večini dobri. Lepotica in zver ter aladin sta mi bil super, medtem ko Levjega kralja ne mislim pogledat.
Ima pa Dinesy še zelo močen animation program, ki mu pa res noben drug ni kos in 95% filmov je odličnih, tudi nadaljevanja kot so Toy story 4 in Frozen 2. Trpi pa vse akr ni povezano s tem, ne spomnim se zadnjega uspešnega filma od disniya, ki ni bil vezan na enega izmed teh IP-jev.

oo7 ::

Bad Boys For Life najbolj uspešen film letos v Box office bo zapustil kinodvorane 31 marca 2020.

Proračun $90 mio
Blagajna $419 mio

oo7 ::

bedarija je izjavil:

aja za 2019 je treba še fox zraven prištet ja.

men osebno so bili sueprjunaki kul, je pa res da sem vmes že malo obupal nad filmi (še posebi nad Gaurdians 2) in sem reku da jih ne grem več v kino gledat, pa mi je Thor 3 vlil novega upanja in sem pogledal vse do konca. zdaj po Endgamu pa po pravici poveadan nimam neke želje nadaljevat te zgodbe, še posebaj pa zato, ker bo poleg filmov še ogromno serij vključenih v samo MCU, kar se mi pa zdi malo preveč. 2-3 filmi letno je še šlo.
kar se tiče live action filmov, so mi pa po večini dobri.


Men pa Guardians 2 film ni bil slab čeprav je prvi boljši. Prvi Guardians mi je eden boljših od MCU. Ja po Endgame se bo marsikaj spremenilo veliko finale je končano. Veselim se še Black Widow, Dr Strange 2 in Guardians 3.

FTad ::

oo7 je izjavil:

bedarija je izjavil:

aja za 2019 je treba še fox zraven prištet ja.

men osebno so bili sueprjunaki kul, je pa res da sem vmes že malo obupal nad filmi (še posebi nad Gaurdians 2) in sem reku da jih ne grem več v kino gledat, pa mi je Thor 3 vlil novega upanja in sem pogledal vse do konca. zdaj po Endgamu pa po pravici poveadan nimam neke želje nadaljevat te zgodbe, še posebaj pa zato, ker bo poleg filmov še ogromno serij vključenih v samo MCU, kar se mi pa zdi malo preveč. 2-3 filmi letno je še šlo.
kar se tiče live action filmov, so mi pa po večini dobri.


Men pa Guardians 2 film ni bil slab čeprav je prvi boljši. Prvi Guardians mi je eden boljših od MCU. Ja po Endgame se bo marsikaj spremenilo veliko finale je končano. Veselim se še Black Widow, Dr Strange 2 in Guardians 3.


in Thor 4 :)

bedarija ::

a sploh boo zdaj thor al ne, neki so mutili na koncu endgame ker so naredil asgardians of the galaxy, kar se mislil da bodo guadriansi 3 vključeval še thora, ločeno pa dobimo ženski thor in valkery.

mene osebno samo black widow privlači v novem lineupu, če bodo guardiani mel še thora notri potem pa še to pogledam.

oo7 ::

Ja film Thor: Love and Thunder [Thor 4] je potrjen.

Bolj se veselim filma Guardians 3 in če bo v njem Thor kot pa filma Thor 4, ker mi ni všeč ideja tega filma.

opeter ::

vostok_1 je izjavil:

opeter je izjavil:

Ker so vedeli, kaj prihaja ...


Jz se spomnem, sem pred leto ali dvema postal videje kako si bogatuni pospešeno kupujejo bunkerje, izolirane vasice v NZ.
Pa narator se sprašuje "do they know something we don't".
As far as i'm concerned, i have my answer now.

Glede disneya. Meni gre na bruhanje ko pomislim, da si fakin Disney lasti 3/4 ameriške cinematografije.


Kaj praviš potem na tole?

"Prehajamo s trga, kjer kraljuje povpraševanje, na trg, kjer kraljuje ponudba"
Ob moteni oskrbi posel prevzame uspešnejši in prilagodljivejši

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Skratka, veliki bodo popapacali male.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
««
17 / 116
»»