» »

Ask Tomson

Ask Tomson

««
4 / 10
»»

Tomson ::

Navaden OnePlus 7 naj bi se začel prodajati čez nekaj dni, 4.junija, cene pa bo nekje 25% nižja od Pro modela. Se pravi OP7 6/128GB naj bi bil okoli 480€ iz Kitajske, Pro model je npr. okoli 630€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

SumTingWong ::

Hm ja, toliko je na Goldway trenutno - 455 + 20 DHL. Zanimivo, glede na to da je in China 430$. Kot kaze forsirajo nakup Pro modela.

Hvala ti!

pixelzgaming ::

Sem naročil 1+6T, expected shipping date je 7.6., torej lahko pričakujem nekje do 21.6. ali kasneje?
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Tomson ::

Računaj nekje 2-3 tedne od dneva odposlanega paketa ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buttcrack ::

Tomson kolega, pomoje nam boš počasi dolžan tole: https://banggood.com/XIAOMI-Mini-Unpack...

Zgodovina sprememb…

Killermode ::

buttcrack je izjavil:

Tomson kolega, pomoje nam boš počasi dolžan tole: https://banggood.com/XIAOMI-Mini-Unpack...

Uuuuuuuuu končno neki zares uporabnega :))
Vsem k tulk velik naročujemo nam bi lahko dal za darilo tole.

Jebac18 ::

Torej gledam tablico 8.0 inch najbol me zanima xiaomi, glede na to, da imata starsa telefona te firme...zanima me glede marketa in posodobitev kje kupiti tablco ... uglavnm se bo uporabljala za youtube oz razne tutorials kaksn ogled serije itd...

Tomson ::

hehe, ja, Unpacking K-nife, ok, naj bo, lol, prvim trem, ki se javijo ga naročim (no, dva sta se že). :) kar pomeni, 1. butch3r, 2. Killermode, 3. ?

@Jebac18:
če je želja, potreba po slovenščini, je najbolje da se naloži EU ROM, ki je odličen, potem je načeloma vseeno katero verzijo se kupi, če je gor trgovinski Global ROM gre mogoče malo hitreje, ker je bootloader že odklenjen, je pa tudi uradni tovarniški CN ROM čisto super, če je opcija angleščina.

Najboljše opcije trenutno so:

- Xiaomi Mi Pad 4 WiFi 3/32GB CN 8" v FlashSale za 187€
- Xiaomi Mi Pad 4 LTE Global 4/64GB 8" s kodo: BGf5558a za 198€
- Xiaomi Mi Pad 4 WiFi 4/64GB Global 8" v FlashSale za 196€
- Xiaomi Mi Pad 4 LTE 4/64GB Global 8" s kodo: BVFWOPQH za 199€
- Xiaomi Mi Pad 4 WiFi 3/32GB Global 8" v FlashSale za 161€

Je pa omenjeni Xiaomi sigurno najbolj kvalitetna 8" tablica v tem cenovnem rangu in višje. So cenejše opcije, a so tudi overall na nižjem nivoju, sicer za namen, kot ga omenjaš čisto ok, a je razlika v uporabniški izkušnji kar očitna. Že sam dizajn, materiali, kvaliteta izdelave, pa potem, jasno, specifikacije itd ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

SumTingWong ::

Pa še jaz :D

Tomson ::

:) no dogovorjeno! @SumTingWong, @butch3r, @Killermode, naslove na ZS prosim!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buttcrack ::

Če si kdaj čez dan v LJ, se lahko za kakšno pivo zmeniva ;)

SumTingWong ::

Tudi jaz sem Ljubljančan, če bo že do kakšnega dogovora prišlo :)) Sicer pa ti pošljem naslov na ZS. Hvala!

JanezH ::

Katere smart vtičnice bi mi priporočali?

Tomson ::

Nek bestbuy, za zmerano ceno in da ponuja najbolj pogosto uporabljene funkcije, dela zansljivo, je hitra namestitev je npr.

- TP-Link HS110 za 25€

Preko aplikacije na telefonu nadzor naprav, ki so vklopljene v vtičnico, se pravi vklop/izkop, nastavi se lahko urnik, da vtičnica samodejno vklopi ali izklopi naprave, povzetek o vklopljenih urah, spremljanje porabe električne energije ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Killermode ::

Tomson je izjavil:

:) no dogovorjeno! @SumTingWong, @butch3r, @Killermode, naslove na ZS prosim!

Hvala :-)

JanezH ::

Tomson je izjavil:

Nek bestbuy, za zmerano ceno in da ponuja najbolj pogosto uporabljene funkcije, dela zansljivo, je hitra namestitev je npr.

- TP-Link HS110 za 25€

Preko aplikacije na telefonu nadzor naprav, ki so vklopljene v vtičnico, se pravi vklop/izkop, nastavi se lahko urnik, da vtičnica samodejno vklopi ali izklopi naprave, povzetek o vklopljenih urah, spremljanje porabe električne energije ...


Kar drago je tole:
Items: EUR 25,62
Postage & Packing: EUR 5,43
Order Total: EUR 31,05

Mogoče poznaš Broadlink SP3 EU za US $14.50?
https://www.aliexpress.com/item/3296165...

Xserces ::

A so kdaj kšni routerji znižani? :) v rangu Asus AC58u ki je okoli 80€ v slo?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Tomson ::

@smukec:
konkretnega modela ne, ima pa Broadlink solidne in dokaj ugodne izdelke. Omenjeni SmartSocket za 13€ je sicer brez prikaza porabe energije, malo dražji Broadlink SP3S za 17€ pa ima tudi omenjeno funkcijo, ki se mi zdi kar pomembna za pametno vtičnico, jasno, odvisno kaj potrebuješ oz. kaj točno iščeš, za kakšen namen, pri teh cenejših modelih nekih bistvenih razlik tako ali tako ni, ne boš zgrešil s temle Broadlinkom ...

@Xserces:
dobra res poceni alternativa, sicer okoli 50€ je npr. D-Link DIR-842 AC1200, ki je na edigital trenutno v akciji za 33€ (review: klik) ali boljši, dražji TP-Link Archer C7 za 69€ (review: klik) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

@denis17:
napaka v URLju ali ... ? :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Raindancer ::

Tomson, zdravo!

Zanimam se, če je tale laptop primeren za mamo. Uporaba - gledanje spletne tv, spletna banka, flash igrice, branje novic, mail in mogoče facebook.

Specsi:

Laptop:Lenovo ThinkPad Edge E 540, refurbished
Program: Win 10
Zaslon: LED, glossy, na dotik
Procesor: Intel Dual-Core i5 4200 M (2.50 GHz)
Grafika: Intel HD Graphics 4600
Pomnilnik: 4 GB DDR3
Disk: 240 GB
Optična enota: DVD - RW


Zanima me predvsem, če bo 4 GB spomina dovolj - osebno se nagibam k dogradnji na 8 GB, s tem, da mora laptop držati precej dolgo. (se ne bo kupoval nov, doker ta ne bo izrabljen.) Pa tudi, ali bo grafa zdržala flash igre.

Hvala in lep pozdrav,

Raindancer

Tomson ::

V osnovi je ThinkPad E540 soliden prenosnik (če je FHD model), ima izjemno sledilno ploščo, dobro tipkovnico, odlično baterijo, deluje hladno in precej tiho. Obstaja več konfiguracij, ki imajo različne panele in ločljivosti, za tvoj model ne omenjaš slednjega, če je HD model (1366 x 768) bi ga osebno odsvetoval, če je FHD s TN panelom tudi ima svoje slabosti, na koncu pač odvisno od cene, ponavadi se kar najde tudi nove modele po ugodnih cenah, tale prenosnik in procesor sta namreč že iz leta 2013. Za res ugodno ceno je ok, sicer pa kot rečeno, odvisno od budgeta. 4GB RAMa je res minimum, a če ne bo neke večopravilnosti, dosti odprtih zavihkov, bo za vsakdanja opravila tudi ok, se ne bo dosti poznalo, je pa danes 8GB kar standard, hitro pride prav ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gregor ::

K20 vs 9T vs 9
Lahko prosim razložiš razlike.

9T je za zahodne trge (global ver.), K20 pa za kitajce, gre pa isti tel, drži?
Primerjava z MI9?

Hvala

LP

barracuda ::

Živjo Tomson,
ali imaš kakšno kodo za Oclean One ščetko?
Na GB je 54,30 + 0,41€ za EU priority line.

jopar ::

Zanimajo me izkušnje z qi wireless polnilci Xiaomi.

Gledam njihov 10W in 20W.
https://www.gearbest.com/ac-dc-adapters...
https://www.gearbest.com/ac-dc-adapters...

Neke blazne hitrosti ne rabim, ker telefon polnim čez noč. Vizuelno mi je lepši 10w. Polnil bo pa Mi 9.

raners ::

Ker je ravno barracuda vprašal za zobno ščetko, bi te rad vprašal (Tomson), katera je že med najboljšimi "kitajskimi" zobnimi ščetkami: Oclean One, Xiaomi Soocas X3, Xiaomi Soocas X5, Alfawise... ???

Aja, do zdaj sem uporabljal Philips SonicCare (jo imam že kakih 10 let, zdaj pa že ful čudno "ruži")... Kot zgleda, je nastal neki luft tam, ko se natakne gor ščetka...

Kako pa je z naročanjem nadomestnih ščetin od kitajcev? So na voljo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: raners ()

Tomson ::

@gregor:

Xiaomi K20 = Xiaomi 9T (Pocophone F2)
Xiaomi K20 Pro = Xiaomi 9T Pro (Pocophone F2 Pro)

Zankrat kot kaže drži, da je K20/K20 Pro namenjen azijskemu tržišču, T9/T9 Pro pa globalnemu, glede na to da v Global verziji obstaja le T9/T9 Pro model, v osnovi, po specifikacijah pa gre za povsem enake telefone, razen podpore LTE omrežjem ...

Sicer pa razlike med Mi9 in K20/9T, glede dizajna in videza, K20 ima povsem brezrobi dizajn brez zareze, ker ima motorizirano prednjo kamero), je občutno težji (190g vs 170g), enak 6.39" AMOLED zaslon, Mi90 ima novejši GorillaGlass (v6 vs v5), Mi9 ima občutno zmogljivejši procesor (SD855), malo boljšo kamero, K20 pa po drugi strani večjo, 4000mAh baterijo a za razliko od Mi9 modela nima brezžičnega polnjenja. Mi9 je flagship telefon, K20/9T je midrange telefon, a odličen midrange. Bolj enakovreden Mi9 modelu je K20 Pro/9T Pro, ki ima enak SD855 procesor, 4000mAh baterijo 27W QC4, ki se bo izredno hitro polnila (73min do 100%),

@barracuda:
trenutno nikjer ni kakšnih res hudih akcij, najugodneje kolikor geledam:
- Oclean One Sonic električna ščetka s kodo: GBPLMIBOY1 iz 57€ na 54€ (EU skladišče)
- Oclean One Sonic električna ščetka v FlashSale za 54€

@jopar:
s Xiaomi QI polnilci ne boš zgrešil, niso najcenejši, so pa kvalitetni. Sam imam doma tale 10W QI polnilec in bi sedaj raje vzel 20W, ker je razlika v hitrosti polnjenja med navadnih polnilcem in 10W brezžičnim polnilcem precej velika. Če ti je za hitrost polnjenja res vseeno vzameš cenejšega, osebna bi vzel 20W model ...

@raners:
Sem jih že kar nekaj preizkusil (Seago SG-507, Alfawise SG-949, Alfawise S100, Xiaomi Soocas X3, Oclean One, Philips Sonicare) in bi odsvetoval najcenejša modela (Seago SG507 in Alfawise SG949), ker sta očitno cenejše izdelave, materialov, tudi delovanje ni na nivoju malo dražjih modelov, glava ne vibrira z isto močjo. Ostali modeli (Alfawise S100, Soocare X3 in Oclean One) pa so v vseh pogledih povsem na nivoju nekajkrat dražjega Sonicare modela, ki mimogrede zelo rad odpove (4kom v družini, oba dvojna pakiranja, ki so menda temu še posebej naklonjeni). Med cenejšim Alfawise S100 modelom in dražjima Soocas X3 in Oclean One je predvsem razlika v dizajnu, malo v materialih, Oclean One ima superiorno baterijo ki zdrži do 2 meseca, kar pa se tiče funkcionalnosti (če aplikacija ni nuja), so vsi omenjeni modeli super, precej podobni, vsi kvalitetni. Če ti znamka ni pomembna vzameš Alfawise (ki je za smešno ceno res odličen), sicer pa dražja Xiaomi modela, ki delujeta nekoliko prestižneje, sam sem po skoraj 2letih še vedno na Alfawise S100 in mi odlično služi, ostali modeli so šli naprej po družini ...

- Alfawise S100 Sonic električna ščetka za 19€
- Xiaomi Soocas X3 Sonic eletkrična ščetka za 36€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

w4nkst4 je izjavil:

Xiaomi Mi Mix 2S in Xiaomi Mi 9 SE, kaj bi izbral?


Kar nekaj razlik med modeloma, največje pa pri zaslonu, Mix2s ima LCD, 9SE pa AMOLED zaslon z vgrajenim bralnikom prstnih odtisov in je s tem v prednosti, po drugi strani Mix2s povsem brezrobi zaslon, 9SE z zarezo, Mix2s z občutno zmogljivejšim procesorjem in večjo baterijo, tudi brezžično polnjenje in boljšo kamero, je pa občutno težji telefon. Na koncu stvar prioritet, sam sicer res veliko dam na AMOLED zaslon, a občutno zmogljivejši procesor, zaslon brez zareze, zmogljivejša baterija, boljša kamera, bi se zaradi meni pomembnih lastnosti odločil za Mix 2S, čeprav je nekoliko dražji, ugodno se ga dobi pa tudi iz EU skladišča. Če pa je cena prioriteta pa jasno, Mi 9 SE, ker je tudi super telefon za ceno.

- Xiaomi Mi Mix 2S Global za 300€ (EU Poland skladišče)
- Xiaomi Mi 9 SE Global za 247€ (HK skladišče, +0€ poštnina)
- Xiaomi Mi 9 SE Global s kodo: BG6M99E5 za 245€ (HK skladišče, +3.6€ poštnina)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Kayzon je izjavil:

Pozdravljeni, že nekaj časa iščem laptop in vidim, da se dobro spoznate na njih. Kaj menite o REFURBISHED laptopu Lenovo Yoga 720. Padel mi je v oči ker ima 15" zaslon resolucije 4K in je na dotik. Obenem ima i7 7700HQ,16GB ram,1000GB SSD ter GTX 1050. Baterija naj bi zdrzala tam nekje osem ur. Je pa cena laptopa 1300€, kar se mi zdi na to kar ponuja dobra izbira. Kaj vi menite?


Lenovo Yoga 720 je zanimiv model, ker združuje več tipov prenosnikov. Je multimedijski prenosnik, convertible prenosnik in gaming prenosnik v enem, kar pomeni, da je kar nekaj kompromisov, v ničemer ni izjemen, a po drugi strani nima nekih velikih pomanjkljivosti. 4k ločljivost je lahko pri igrah hitro težava, saj se potrebuje precej zmogljivo grafiko, kar GTX1050 ni, osebno mislim da 4k prenosniki niso vredni višje cene, ker uporabnost ni toliko višja, toliko višja ločljivost na 15" namreč pomeni tudi precej manjši tekst in ikone, kjer je potem potrebno vse skupaj povečati itd. Bo pa sigurno prav prišla za malo bolj profi obdelavo foto/video materiala. Pač odvisno kar je primarni namen prenosnika. Procesor je kljub letu 2017 odličen, RAM super, 1000GB M.2 SSD, odlično, GTX1050 je povsem dovolj za nek "casual" gaming, a verjetno ne na 4k. Prenosnik ima kvalitetno ohišje, odlično tiškovnico, tudi pri FHD verziji odličen zaslon, ki je le malo bolj odseven kot bi si želeli, na zunanji svetlobi je lahko težava, ima dobre zvočnike, po drugi strani pa ima svoje mere in težo, ni nek ultra mobilen prenosnik, procesor se pod močno obremenitvijo sicer precej segreva, a če tega ne bo dosti, ne bo težava. Skratka precej soliden prenosnik overall, ima svoje specifike, a če ni nekega posebnega razloga, bi osebno pogledal za kakšno FHD opcijo, se za podobno ceno dobi povsem nov, tudi z novejšim procesorjem prenosnik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

raners ::

Tomson, hvala za odgovor...
Drugače pa pripenjam sliko, na kateri je primerjava določenih ščetk:
 primerjava ščetk

primerjava ščetk

hurikhan ::

barracuda ::

hurikhan je izjavil:


Fake news I guess regarding to this: :)
"This test is tremendously biased.the Oclean One has various different modes that increases the BPM (brushes per minute)to way beyond what a Sonicare is capable of.the Sonicare advertises that it is capable of 28000rpm but its more like 24000rpm not to mention Sonicares have HORRIBLE battery life and they break for no reason (been through 3 diamond cleans 2nd and 3rd edition)i've had an Oclean One for a little over a year and its a much better build quality than any of the Philips Sonicare range.not to mention it also has an accelerometer that when used with the IOS/Android app can tailor a brushing plan to the ideal contours of your teeth"

SmeskoSnezak ::

Philips Sonicare FlexCare imam ze vec kot 10 let, brez tezav deluje.
@ Pusti soncu v srce... @

Kayzon ::

@Tomson,Lenovo Yoga 720

Sem pregooglal pol interneta in ugotovil da imajo hude napake s panelami,saj se skoraj vsaki drugi osebi pokaze defect na ekranu (Crne linije) ter slabe baterije. Hvala za odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

w4nkst4 ::

a ni kamera na mi9se boljsa kot na mix2s?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

Tomson ::

Ne, Mi Mix 2S kamera je po posodobitvah popolnoma enaka Mix 3 modelu, ki se overall odrežene nekoliko bolje tudi od Mi 9 modela, zelo dobra primerjava omenjenih modelov kamer - KLIK ... Sicer imajo vsi omenjeni modeli odlične kamere, a nekaj razlik je, Mi Mix je tudi barvno najbolj natančna, Mi9/9SE včasih rahlo saturirata barve, kar pa je lahko komu tudi bolj všeč ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buttcrack ::

tomson, ne najdem posta o rugged telefonih... kolega rabi neki novega, ker so mu rorcange padle na caterpilarja :)

je ulefone armor 2 best buy? Kako je s softwareom pri teh stranskih kitajcih?

buttcrack ::

aja pa še eno hitro menenje roborock s50 vs 360 s5? recimo da 70€ ne igra vloge kolikor je trenutno razlika v ceni.

Tomson ::

@butch3r:
konkretna primerjava med 360 S6 in Roborocka S50 (Dizajn, kvaliteta materialov, izdelave, moč sesanja, učinkovitost, navigacija, baterija, posodica za smeti in vodo, aplikacija), tako na kratko pa, če cena ni faktor, mogoče Roborock, ker ima rahlo višjo sesalno moč, večjo baterijo, bolje rešeno pritrjevanje posodice za vodo, malenkost višja učinkovitost, a v praksi sem sam bil z obema modeloma izjemno zadovoljen. Če bi bila cena enaka bi sam npr. vzel Roborocka, zaradi omenjenega, sicer pa 360tko, ker lahko 70€ zapraviš kje drugje! ;)

EDIT: saj si verjetno mislil na 360 S6, ki ima kot Roborock tudi mokro čiščenje ali si gledal prav 360 S5 model?

kakšen cenovni rang pa, za rugged telefon?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

freezby ::

Iščem telefon za ostarelega človeka. Imajo Kitajci kaj pametnega, kvalitetnega z vmesnikom, ki omogoča uporabo kompjutrsko neukim?

firbec ::

imajo kitajci tiste ventilatorje z razpršilnikom, včasih se jih vidi v lokalih, lahko kakšna mini varianta
seveda ni nujno da so kitajci, kje se to da nabavit

Tomson ::

@freezby:
sam sem pred kratkim za starejšo osebo nabavil kar pri nas telefon, model ki ima večje tipke, možnost polnjenja kar preko postaje, baterija se sploh ne sprazni, lol, je vse v slovenščini, za razliko cenejših kitajskih (ne pametnih) modelov, kjer je le angleščina ... Evolveo Easyphone XD za 44€ ...

@firbec:
kot mini varianta izgleda precej ok: KLIK ali KLIK, ali malo večji namizni: KLIK ali KLIK in nekaj vmes: KLIK ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buttcrack ::

Tomson je izjavil:

@butch3r:
konkretna primerjava med 360 S6 in Roborocka S50 (Dizajn, kvaliteta materialov, izdelave, moč sesanja, učinkovitost, navigacija, baterija, posodica za smeti in vodo, aplikacija), tako na kratko pa, če cena ni faktor, mogoče Roborock, ker ima rahlo višjo sesalno moč, večjo baterijo, bolje rešeno pritrjevanje posodice za vodo, malenkost višja učinkovitost, a v praksi sem sam bil z obema modeloma izjemno zadovoljen. Če bi bila cena enaka bi sam npr. vzel Roborocka, zaradi omenjenega, sicer pa 360tko, ker lahko 70€ zapraviš kje drugje! ;)

EDIT: saj si verjetno mislil na 360 S6, ki ima kot Roborock tudi mokro čiščenje ali si gledal prav 360 S5 model?

kakšen cenovni rang pa, za rugged telefon?
mislil sem S5 ja, ampak vidim da nima moppa... tvoj test sem pa prebral že prej ja. ga bom forwardiral pa naj se sami odločijo :)

rugged telefon pa tam nkeje v 200€ rangu ja, lahko je seveda tudi ceneje, ker 6gb+64gb kolega def. ne potrebuje :)

slodreamer ::

A ima Aliexpress tudi kakšno opcijo pošiljanja, ki se 100% izogne carini in dodatnim stroškom za večje pakete?

buttcrack ::

od štacune do štacune različno ampak načeloma nimajo.

Magic1 ::

Jaz bi pa rabil neke "športne" bluetooth slušalke za cca 10-20$. Kvaliteta zvoka ni na prvem mestu, saj se pri uporabi ne koncentriraš na kvaliteto. Kaj priporočaš?
Magic

Tomson ::

@Magic:
če je možno, bi predlagal da malo dodaš in vzameš tudi za šport in po zvoku odlične Meizu EP52, če dizajn ustreza:
- Meizu EP52 Bluetooth slušalke s kodo: GBBELAPR15 iz 43€ na 33€

Ali za podobno ceno Xiaomi model, imajo malo drugaeč dizajn in še boljši oprijem:
- Xiaomi Bluetooth Music Sport slušalke za 34€

Če pa je $20 max budget pa je tudi nekaj solidnih opcij: klik, klik, klik, klik, klik ...

In nekaj zelo dobrih športnih modelov z Amazon.de: klik, klik, klik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andraz7z ::

Zdravo,
Dobil sem Xiaomi Amazfit stratosa 2,pa se ne morem loginat v aplikacijo Amazfit watch.
Ima še kdo podobne probleme? Poizkusil sem na vse možne načine,z več telefoni (android in iPhone),povsod javi login failed,nekje pa celo Your account has been suspended.

Obstaja kakšna druga aplikacija,da bi lahko usposobil uro,trenutno je totalno neuporabna (niti časa ne kaže pravilno)?

Hvala in LP,
Andraž

Tomson ::

In če ustvariš popolnoma nov račun za Amazfit Watch, oz. poizkusiš z različnimi načini vpisa, registracije (email/phone/google/FB) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andraz7z ::

Vse to sem poizkusil...
-nova registracija na vseh moznih računih,pri MI accountu lahko celo zamenjam geslo skozi Amazfit Watch aplikacijo,loginat se pa ne morem.
-tudi FB in Google prijava gre skoraj do zadnjega koraka čez (izberem account in vpišem geslo),potem pa javi napako.

Upam,da je to samo začasna težava pri Xiaomiju...

Lp,Andraž

Tomson ::

Za povezavo in namestitev ure bo potrebno uredit tole Amazfit Watch aplikacijo in če res nič od navedenega ne deluje, predlagam, da se obrneš na Amazfit podporo za kupce, se bo sigurno hitro našla rešitev: support@amazfit.com
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Banggood nasveti, kuponi in čas pošiljanja (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Kaj kupiti
101099012 (49142) bluefish

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620096 (10581) bluefish

Več podobnih tem