» »

Ask Tomson

Ask Tomson

««
5 / 10
»»

Tomson ::

Bekiiiii je izjavil:

Zdravo,

Torej tvoj nasvet bi rabil. Kupujem telefon. Najraje bi uzel xiaomi redmi 7 3/32gb. Je kaksna koda?

Je v flashsale 2gb ali je veliko razlike med 2 in 3 gb? Za normalno uporabo(yt,viber itd) ... Všeč mi je ta ker ima 4000 baterijo.

Ce mas izkusnje za kak drug model? Mora pa biti xiaomi, mocna baterija in soliden display... Nekje do 150 max oz manj ...

Hvala ti


Do 150€ je kar nekaj dobrih opcij, tole so trenutno najboljše cene:

- Xiaomi Mi A2 Lite Global 3/32GB za 125€
- Xiaomi Mi A2 Lite Global 3/32GB za 132€
- Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB za 144€
- Xiaomi Mi A2 Lite Global 4/64GB za 143€

- Xiaomi Mi A2 Global 4/64GB za 153€
- Xiaomi Mi A2 Global 4/64GB za 152€

- Xiaomi Redmi Note 7 Global 3/32GB s kodo: BG6N732G iz 157€ na 137€

- Xiaomi Redmi 7 Global 2/16GB s kodo: BG6R7G6 iz 116€ na 86€
- Xiaomi Redmi 7 Global 2/16GB za 87€
- Xiaomi Redmi 7 Global 3/64GB za 126€
- Xiaomi Redmi 7 Global 3/32GB za 145€ (SLO)

Od navedenih je najboljša opcija Xiaomi Redmi Note 7 za 137€, ima največji zaslon, najzmogljivejši procesor, 3/32GB je dovolj, MicroSD slot, dobro kamero, 3.5mm priključek, 4000mAh baterijo, skratka super telefon za ceno.

Stopničko nižje je Xiaomi Mi A2, ki ima enak procesor, malo manjši zaslon, sicer po rangu stopničko višje kar se dizajna in materialov tiče, je občutno lažji, prednost je Android One operacijski sistem, v praksi solidna, a manjša 3000mAh baterija.

Vmesni kompromis je Xiaomi Mi A2 Lite, z 4000mAh baterijo, a rahlo manj zmogljivim procesorjem in še malo manjšim zaslonom, malo slabšo kamero, počasnejši WiFi, Bluetooth 4.2, a še vedno dober telefon za ceno.

Potem pa je še segment ceneješe Redmi 7 linije, kjer je sicer najugodnejša cena, zopet odlična 4000mAh baterija, precej dober procesor za ceno, rahlo nižja kvaliteta materialov, sicer velik zaslon a z občutno nižjo ločljivostjo, najslabša kamera izmed omenjenih, počasnejši WiFi, Bluetooth 4.2. Skratka je nekaj kompromisov, a glede na ceno, za nezahtevnega uporabnika super telefon.

Sedaj pa odvisno od prioritet, razlike v ceni niso velike, vse sodi v tvoj budget, 2/16GB je dovolj za nezahtevno rabo, če pa je nek multitasking, veliko odprtih zavihkov, aplikacij itd, pa je 3G RAMa že kar fino ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

pwn3rrr je izjavil:

Pozdrav,
Ponovno imam namen naročiti električno zobno ščetko, sam že več kot pol leta uporabljam Alfawise S100 in sva z mojo boljšo polovico zelo zadovoljna. Sedaj je pa pri tašči "crknila" Philipsova Sonicare in bi isto radi imeli nekaj podobnega Alfawise S100, je kakšen popust? Bi pa potrebovali vsaj 4 nastavke, tako da bi bilo potrebno naročiti vsaj še dodaten komplet nastavkov. Kar sem gledal pa trenutno nimajo zaloge za nastavke za S100. Mogoče je prišla kakšna nova opcija, kjer imajo nastavki spodaj barvne obročke, to bi bil dodaten plus.
Hvala, lp


Je tale koda aktivna, a je trenutno enaka FlashSale cena:

- Alfawise S100 Sonic električna ščetka s kodo: GBSZYH052706 za 19€

V paketu sta že dva nastavka, dodatni pa so ta hip očitno res out of stock, sem pa prepričan da bodo hitro zopet na zalogi. Le te je bolje naročiti posebej, da ne pahnejo ščetke preko 22€ zaradi carinjenja, ker ne bo Prioirty Line poštnine tukaj, je škoda dodatnih 3€, se raje izbere brezplačno poštnino, razen če se mudi, bo Priority Line dober teden prej dostava. Da bi bili kakšni novi nastavki nisem zasledil ...

Tudi super, malo dražja alternativa pa Xiaomi Soocas X3, so pa dodatni nastavki dražji ...

- Xiaomi Soocas X3 Sonic električna ščetka s kodo: BG33X3MI za 29€
- Xiaomi Soocas X3 Sonic električna ščetka za 36€ (roza za 35€)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Magic1 ::

Tomson je izjavil:

@Magic:
če je možno, bi predlagal da malo dodaš in vzameš tudi za šport in po zvoku odlične Meizu EP52, če dizajn ustreza:
- Meizu EP52 Bluetooth slušalke s kodo: GBBELAPR15 iz 43€ na 33€

Ali za podobno ceno Xiaomi model, imajo malo drugaeč dizajn in še boljši oprijem:
- Xiaomi Bluetooth Music Sport slušalke za 34€

Če pa je $20 max budget pa je tudi nekaj solidnih opcij: klik, klik, klik, klik, klik ...

In nekaj zelo dobrih športnih modelov z Amazon.de: klik, klik, klik ...

Sem se po premisleku kar odločil, da bom nabavil ene cheap pri nas za 15€. Iz kitajske bo predolgo trajalo, iz Amazona bodo že predrage s poštnino. Če se mi bodo zdele cheap zelo uporabne, bom ob priliki nabavil ene kvalitetne iz GB.
Magic

jopar ::

A vemo kako je s temi lovilci komarjev? Deluje to, ali je bolj tako tako...
Gledam pa tega https://www.gearbest.com/mosquito-kille...

Tomson ::

Načeloma so tovrstne zadeve bolj ali manj neučinkovite, oz. odvisno, če kaj leti prav blizu mimo, potem omenjeni Xiaomi posrka v posodico, ves mrčes, ne samo komarje, npr. KLIK ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

e-marko ::

Tomson je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

Pozdrav,
Ponovno imam namen naročiti električno zobno ščetko, sam že več kot pol leta uporabljam Alfawise S100 in sva z mojo boljšo polovico zelo zadovoljna. Sedaj je pa pri tašči "crknila" Philipsova Sonicare in bi isto radi imeli nekaj podobnega Alfawise S100, je kakšen popust? Bi pa potrebovali vsaj 4 nastavke, tako da bi bilo potrebno naročiti vsaj še dodaten komplet nastavkov. Kar sem gledal pa trenutno nimajo zaloge za nastavke za S100. Mogoče je prišla kakšna nova opcija, kjer imajo nastavki spodaj barvne obročke, to bi bil dodaten plus.
Hvala, lp


Je tale koda aktivna, a je trenutno enaka FlashSale cena:

- Alfawise S100 Sonic električna ščetka s kodo: GBSZYH052706 za 19€

V paketu sta že dva nastavka, dodatni pa so ta hip očitno res out of stock, sem pa prepričan da bodo hitro zopet na zalogi. Le te je bolje naročiti posebej, da ne pahnejo ščetke preko 22€ zaradi carinjenja, ker ne bo Prioirty Line poštnine tukaj, je škoda dodatnih 3€, se raje izbere brezplačno poštnino, razen če se mudi, bo Priority Line dober teden prej dostava. Da bi bili kakšni novi nastavki nisem zasledil ...

Tudi super, malo dražja alternativa pa Xiaomi Soocas X3, so pa dodatni nastavki dražji ...

- Xiaomi Soocas X3 Sonic električna ščetka s kodo: BG33X3MI za 29€
- Xiaomi Soocas X3 Sonic električna ščetka za 36€ (roza za 35€)


Koda za Alfawise sicer ne prime (Sorry, the current item(s) can't use this coupon.) Naročil bom vseeno, ker je cena tako že $20.99. Ali naj obdržim Shipping Guarantee za $1.58? Se splača ali je brez veze? Me zanima tudi za v prihodnje. Hvala.

Lp
...somebody, somewhere...

Tomson ::

Zato sem zapisal, da je trenutno FlashSale cena enaka ceni z omenjeno kodo. Ko bo osnovna cena višja bo koda znižala na 19€, trenutno pa je koda brezpredmetna, ker je cena v osnovi 19€. Načeloma, če se plačuje preko PayPala dodatna Shipping garancija ni potrebna, ker so pošiljke že preko PayPala zavarovane, škodi pa seveda ne, v primeru poškodovane ali izgubljene pošiljke je postopek preko Gearbesta precej krajši, kot če gre preko PayPala. Osebno nikoli ne izberem, nekateri pa, pač stvar posameznika ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Bauka ::

Zdravo,

sedaj ko si imel tole v rokah me zanima še nasvet preden kupim je primerljiv z roborockom po sesanju(+/-10%) ali se bolj splača uzeti roborocka?
https://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-...

Hvala in Lp

w4nkst4 ::

tomson kaj pa ce ne izberes shipping garancije in ne placas preko paypala temvec npr. z viso/ mastercard...kaj v primeru, da se posiljka izgubi

Tomson ::

@Bauka:
sem čakal na povezavo s Xiaomi Mi aplikacijo, sem danes uredil in sem pravkar testno zagnal najprej novega Roborocka S6 na Turbo (max način), potem pa bom zadaj zagnal še Viomija V2, ki ima še višjo sesalno moč, pa da vidimo če bo še kaj nabral. Sporočim rezultat malo kasneje ...

@w4nkst4:
če ni ne plačila preko PayPala, niti Shipping garancije ponavadi GB ponudi 50% refund, s pogajanji se potem lahko doseže tudi 100% refund, ampak moram bit kar vztrajen, tečen, prepričljiv ... skratka, ni vredno, lol ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Vaseer ::

@Tomson
V začetku leta sem na GB kupil Stratosa, ki mi je sedaj začel nagajat. Pisal sem si z GB supportom in poleg delnega refunda so mi ponudili še pošiljanje v Španijo na popravilo.
Če se pravilno spomnim, v času garancije (1 leto) pošiljanje na popravilo krije GB (zdi se mi, da sem tako zasledil v neki temi)? Če da, kakšen je postopek/kako od GB dobim povrnjeno poštnino?

Tomson ::

@Vaseer:
vse se dogovoriš v Ticketu, koliko bo refunda, na kateri naslov pošlješ, glede kritja stroškov, pač pri kitajcih je vse stvar dogovora! ;)

@Bauka:
prva hitra testna faza zaključena, rezultat pa precej presenetljiv. Novi Roborock S6 je šel na Turbo (max) načinu sesanja skozi celo spodnjo etažo (okoli 70m2, neto slabih 30m2), bil je sicer občutno hitrejši in malo tišji, nabral lep kupček smeti/prahu. Zanjim pa sem na polni moči poslal še Viomija V2, ki ima malo višjo sesalno moč, posledično je malenkost glasnejši, a ne dosti, porabi več časa, a na veliko začudenje je nabral še več kot enkrat toliko smeti/prahu kot Roborock. Že Roborock res temeljito očisti, tako da mi ni čisto jasno od kot se je vzel še en kupček, ampak se je, lol ... Skratka, kar se učinkovitosti čiščenja tiče je Viomi V2, glede na prve teste, celo bolj učinkovit od Roborocka, kar se sicer na višjo sesalno moč pričakovano, a nisem pričakoval takšne razlike. Je pa malenkost manjši in je mogoče smuknil v kakšno špranjo/kot kamor Roborock ni zašel, lol ... Sicer glede na krajši čas čiščenja in manjšo končno kvadraturo sesanja, ter če gledam mapo, bi rekel, da Roborock enega dela ni posesal, bom moral skratka še ponovit in še kakšen test izvest jasno, a vsekakor Viomi je vsaj na nivoju Roborocka tako na prvi vtis.



Ne pozabi še na delujočo kodo za Viomija, iz EU pa je sicer hitreje, a dražje ...

- Xiaomi VIOMI V2 robotski sesalnik s kodo: 3WROOWC8 iz 353€ na 316€ (HK, Prioirty Line za 0€)
- Xiaomi VIOMI V2 robotski sesalnik v FlashSale za 353€ (EU Germany, 10€ GermanyEconomy)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Bauka ::

Ok najlepša hvala to sem potreboval da se odločim...
Sem že mislil naročit pa vidim da ni možnosti HK, Prioirty Line za 0€ ampak samo možnost EU Priority Line za 0 vem da sem pikolovski ampak nikoli ne veš pri kitajcih(v tvoji temi piše da je ta poštnina navedena za kitajska skladišča) pa bi še to preveril če je ok potem pa naročim.

Še enkrat hvala

Tomson ::

Vse kar vključuje "EU Prioirty Line", v različnih verzijah (manjše variacije glede na vrsto artiklov in skladišča), velja za poštnino brez dodatnih stroškov, garantirano s strani trgovine, tako da si lahko brez skrbi! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dussan ::

Ali obstaja Xiaomi Redmi Note 7 Pro Global? - na gearbest vidim samo verzije Xiaomi Redmi Note 7 Pro 4G Phablet, kjer pa v opisu piše, da google play ni podprt :(. Konkretno bi rad 6GB/ 128GB v modri barvi, ki pa podpira google play.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dussan ()

Tomson ::

Ne, zankrat še ni Xiaomi Redmi 7 Note Pro modela in ga glede na zadnje uradne izjave niti ne bo.

If you were hoping the Redmi Note 7 Pro will go global so you can have the faster chipset, we have some bad news. Those were delivered by Xiaomi's Regional Director for Southeast Asia John Chen, who said it's not happening. The Pro will remain exclusive to China and India due to Redmi's product strategy.

Razlika je sicer le pri podpori dodatnih LTE omrežij (Za SLo npr. manjka Band20, ki pride prav pri Telemach/A1 omrežju, kjer je veliko omenjenih postaj), sicer pa si na 3G, kar iz osebnih izkušenj tudi ni nek problem. Naložit GoogleStore pa je enostavno, ti vzame nekaj minut, sicer pa je vedno opcija, da naložiš EU ROM, ki je enako dober, za mnoge še boljši kot Global ROM, tam pridobiš slovenščino ter vse kot na Global ROMu, le Band20 ostaja edina razlika ...

Je pa trenutno dobra SuperDeals cena za omenjeni 128GB model:

- Xiaomi Redmi Note 7 Pro 6/128GB pametni telefon v SuperDeals za 243€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vrossi46 ::

Ejla Tomson,
kateri od Xiaomijev pa ima podporo za NFC?

Lp

Tomson ::

Modeli (2018/2019) z NFCjem: Redmi K20 (Mi9T/Poco2), Redmi K20 Pro (Mi9T Pro/Poco2 Pro), Mi9, Mi9 SE, Mi8, Mi8 Pro, Mi Mix 3, Mi Mix 2S ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

dussan ::

Tomson je izjavil:

Ne, zankrat še ni Xiaomi Redmi 7 Note Pro modela in ga glede na zadnje uradne izjave niti ne bo.

If you were hoping the Redmi Note 7 Pro will go global so you can have the faster chipset, we have some bad news. Those were delivered by Xiaomi's Regional Director for Southeast Asia John Chen, who said it's not happening. The Pro will remain exclusive to China and India due to Redmi's product strategy.

Razlika je sicer le pri podpori dodatnih LTE omrežij (Za SLo npr. manjka Band20, ki pride prav pri Telemach/A1 omrežju, kjer je veliko omenjenih postaj), sicer pa si na 3G, kar iz osebnih izkušenj tudi ni nek problem. Naložit GoogleStore pa je enostavno, ti vzame nekaj minut, sicer pa je vedno opcija, da naložiš EU ROM, ki je enako dober, za mnoge še boljši kot Global ROM, tam pridobiš slovenščino ter vse kot na Global ROMu, le Band20 ostaja edina razlika ...

Je pa trenutno dobra SuperDeals cena za omenjeni 128GB model:

- Xiaomi Redmi Note 7 Pro 6/128GB pametni telefon v SuperDeals za 243€

Ravno to ponudbo sem gledal - izberem pa priority line in pride v SLO brez dodatnih stroškov? Kaj pa Expedited Shipping - velja isto kot za priority line?

Glede nalaganja EU ROM - ali potem garancija ne velja?

Tomson ::

Drži, obvezno Prioirty Line, pride 100% brez dodatnih stroškov, cena končna. Pri Expedited Shipping pa bo postopek carinjenja, odsvetujem!

Garancija pri menjavi ROMa pa zna bit težava, je verjetno ne bo, razen če se nazaj naloži Official ROM ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

matej_jack ::

Tomson je izjavil:


Ne pozabi še na delujočo kodo za Viomija, iz EU pa je sicer hitreje, a dražje ...

- Xiaomi VIOMI V2 robotski sesalnik s kodo: 3WROOWC8 iz 353€ na 316€ (HK, Prioirty Line za 0€)

Tomson, meni ta koda vrne napako: This coupon code has ultimately reached the limitation usage times. Je še kakšna druga opcija, da se malo bolj približam 300€?

Tomson ::

Se bo dalo kaj uredit, bom prosil za novo, jutri zjutraj sporočim ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

maslo12 ::

Tomson, katero naglavno in ročno svetilko priporočaš... pomembno je, da drži, pa da je čim lažja.
Prosim in hvala.
Bestbuy?

Tomson ::

To koliko drži je precej odvisno od tega, kakšno ima max svetilnost in pri kateri moči jo uporabljaš (poleg načina napajanja), da je čim lažja je zopet pogojeno s tem, kako visoko svetilnost ima, ker višja svetilnost pomeni več baterij, težje, robustnejše ohišje, ki bolje hladi itd.

Med naglavnimi LED svetilkami so bestbuy opcije:

- uTorch H09 naglavna LED svetilka (1000lm, 1x18650)s kodo: GDXPUH09 iz 27€ na 25€
- Skilhunt H03 LED naglavna svetilka (1200lm, 1x18650) v FlashSale za 28€

Imalent HR20 je tudi eden najboljših modelov, a je s trenutno višjo ceno malo manj bestbuy, je pa super naglavna svetilka:

- Imalent HR20 LED naglavna svetilka (1000lm, 1x 18659) v FlashSale za 45€

Convoy H1 model ima trenutno zelo dobro ceno, po specifikacijah podobna naglavna lučka:

- Convoy H1 LED naglavna svetilka v SuperDeals za 18€

Od ročnih pa je od manjših in cenejših legendarna npr. Convoy S2+, ki ima trenutno eno najnižjih cen:

- Convoy S2+ LED ročna svetilka v FlashSale za 9€

Zelo podobna, a malo večja in dvakrat svetlejša je Convoy S11, z 2400lm svetilnosti, a tudi eno 18650 baterijo, kar pomeni pri max svetilnost krajši čas delovanja ...

- Convoy S11 LED ročna svetilka (2400lm, 1x 18650) v FlashSale za 31€

Tudi izjemno dobra, legendarna LED ročna svetilka še Zanflare F1:

- Zanflare F1 LED ročna svetilka (1240lm, 1x 18650) v FlashSale za 20€

Od močnejših ročnik svetilk je nek bestbuy npr. uTorh Sofirn, ki je že precej močna pri 6000lm svetilnosto, ima 3 18650 baterije ..

- uTorch Sofirn SP36 LED ročna svetilka s kodo: GDSP36ZW iz 44€ na 40€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

raners ::

Tomson, na kajkupiti.si sem videl, da je Oclean X v FlashSale za 54 eur, samo vidim po spletu, da naj bi se ta ščetka prodajala za nekje 43 USD: https://www.gizmochina.com/2019/06/10/o...

Je kaka taka akcija kje?

Pa ali mogoče veš, če ima ta ščetka tudi angleški meni? Ta ščetka mi je zanimiva predvsem zaradi magnetnega držala... Ali ima podobno magnetno držalo še katera druga ščetka?

raners ::

Pa še nekaj me zanima: Na tej strani: https://www.gearbest.com/promotion/ocle... piše, da velja koda za popust, ampak sem jo probaj in mi je sistem rekel, da je že bilo doseženo maksimalno število...

Kaj prav razumem, da bo danes ob 18h spet koda veljavna (za novih 50 kosov)? Kateri čas pa se gleda (UTC???)???

Pa kaj je že razlika med "Registered Air Mail" in "Priority Line" dostavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: raners ()

andregino ::

Hej Tomson malo bom zašel s svojim vprašanjem proč od elektrotehnike, ampak bom poizkusil če morda lahko ti kaj izveš. Skratka kolegica išče kakšen obutek (sandali, balerinke,...), problem je v tem da ima precej veliko nogo. :D Tako da če naletiš na kakšni strani da imajo večji ženski obutek (št. 43) bi se ti priporočal.
Hvala za pomoč.

Tomson ::

@raners:
od 11.6 do 18.6 vsak dan ob 18:00 po našem času za prvih 50kom:

- Oclean X Sonic električna ščetka s kodo: GB-HBZOCEAXS iz 54€ na 44€

@andregino:
Deichman ima XXL za ženske, Pro-Alp, PeterWagner, Spartoo, Luigi ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

@raners:
popravek, vsak dan ob 18:00 Beijing time, kar pomeni ob 12:00 vsak dan po našem času. So pa povečali še, da prvih 800 kupcev prejme še brezplačen dodaten nastavek za ščetko, zaenkrat nekaj sto prodanih ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

raners ::

Ja ja, sem videl, da ob 12h po našem času...

Še enkrat hvala Tomson za tvojo pomoč ;-)

Ker te že mam "na liniji", me še samo zanima, če si že kaj pretestiral rosotske sesalnike (Roborock S6 in Viomi V2 proti Roborock S50)? Ker je Viomi V2 zadnje čase po dobri ceni, me zanima, če je ok nakup?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: raners ()

Medved123 ::

Mami kupujem nov telefon za rojstni dan in bi potreboval nekaj pomoči. Gledal sem nove modele Samsung galaxy A60/70, vendar ne vem kaj se najbolj splača kupiti. Gledam telefone do 400EUR, edina omejitev bi bil operacijski sistem v slovenščini. Kako je kaj z Samsungi iz Gearbesta, piše da nimajo slovenskega menija, se ga da mogoče naložiti?
Mogoč še kak predlog od Xiaomi in Huawei?

buttcrack ::

junija 2019 bi šel kupovat huawei? Resno?

Tomson ::

@raners:
hitro primerjavo sem že naredil med Roborock S50, Roborock S6 in Xiaomi Viomi V2 a me čez vikend čaka še bolj poglobljena primerjava. Sem pa že nekajkrat čistil in jih malo primerjal. Med Roborock S50 in S6 ni neke revolucije, je pa pričakovana evolucija. Je hitrejši, tišji, malo pametnejši, učinkovitost je kar podobna, aplikacija precej izboljšana, nekaj dodatne funkcionalnosti, dve nastavitvi za količine vode itd. Napram Viomi je mogoče malo pametnejši, a so razlike majhne, ima kakšen senzor več, kar se v poraksi še zaenkrat ni pokazalo, skratka S6 je trenutno top robotski sesalnik. Xiaomi Viomi V2 pa je vsaj enako učinkovit kot Roborock, če ne še bolj, v dveh testih je po Roborocku S6 pobral še kar nekaj smeti. Aplikacija je odlična, mokro čiščenje je nepreimerljivo boljše, res užitek, minus pa je da sesanje in mokro čiščenje ni možno hkrati ampak eno za drugim. Je pa glede na trenutno ceno Viomi V2 sigurno ena najboljših opcih ta hip, če gledam na sesalnik tako overall (kvaliteta materialov, izdelave, moč, učinkovitost čiščenja, funkcionalnost) ...

- Xiaomi Viomi V2 robotski sesalnik s kodo: 3ZFANDOU iz 353€ na 318€ (omejeno število)

@Medved123:
kot je že @butch3r izpostavil, pri Huawei je trenutno malo nejasno, kaj se bo zgodilo z operacijskim sistem, podporo Google aplikacijam, tako da je za počakat. Če gledaš na price/performance telefon je Xiaomi še vedno top, najboljše opcije do 400€ npr:

- Xiaomi Mi 9 Global 6/64GB za 329€
- Xiaomi Mi 9 Global 6/128GB za 371€

To je res flagship telefon, velik 6.4" AMOLED zaslon, najzmogljivejši procesor na trgu (SD855), ena najboljših kamer na trgu, brezžično polnjenje, prstni odtis pod zaslonom, skratka za 330€ izjemen telefon ...

Če pa želiš povsem brezrobi zaslon, malo bolj geeky varianta, pa model Xiaomi Mi 9T, ki ima motorizirano kamero, enak zaslon, a Midrange (sicer tudi dober) procesor, malo slabšo kamero a občutno večjo baterijo (4000mAh)

- Xiaomi Mi 9T Global 6/128GB s kodo: 3YGS2FI9 iz 388€ na 370€
- Xiaomi Mi 9T Global 6/64GB s kodo: 3YGRSOY9 iz 362€ na 353€

Večjo vrednost overall trenutno predstavlja Mi9 model, ker je cenejši, ima zmogljivejši CPU ter boljšo kamero. So pa vsi Xiaomi Global modeli v slovenščini ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

IcyFox ::

Tomson, se mogoče kaj ve kdaj bodo cene za Xiaomi K20 padle? Kolikor trenutno gledam so zelo zasoljene, reviewerji govorijo o nekih 360$ sam pa ga pod 400 ne najdem

Tomson ::

K20/K20 Pro sta modela namenjena azijskemu trgu, CN ROM in brez B20 LTE podpore. Globalni verziji istega modela pa sta Mi 9T/Mi 9T Pro (oglaševana tudi kot Pocophone F2/Pro) in so cene že pod 400$, kot lahko vidiš malo višje, model Mi 9T za 353€ ... Cene bodo ves čas počasi padale, kot je značilno za nove modele, mogoče malo bolj občuten padec na 17.junij, ko bo model dobavljiv globalno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

slotič ::

Pozdravljen.
Za sina rabim mp3/mp4 player.
Rabil bi ga že naslednjo sredo, torej iz EU skladišča.
Je kaj pametnega na seznamu?
Hvala za odgovor, S

starboi ::

Pozdravljen @Thomson ... kakšna je kaj situacija z pametnimi urami ... kakšni predlogi za športno uro za hojo v hribe , tek in kolesajenje ? Bilokakšni predlogi so dobrodošli. Lep pozdrav.

Tomson ::

@slotič:
če je rok naslednjo sredo, vse kitajske trgovine, tudi z EU skladišči odpadejo, ker ni 100% da bo prišlo, sicer pa so tovrstni artikli predvsem v HK/CN skladiščih, tudi Amazon potrebuje dober teden, preko hitre pošte bi šlo, a je poštnina že 10€, bo najboljša opcija kar nakup v Slo. Sedaj pa odvisno od cenovnega razreda, katere formate se potrebuje, od cenejših opcij npr: klik, klik, klik, klik. Peav neke hude izbire mp4 predvajalnikov žal ni ...

@starboi:
če iščeš neko bestbuy opcijo, potem je resen kandidat vsekakor Amazfit Stratos, pa Huawei ima nekaj dobrih modelov ali kakšna z WearOS Android sistemom, kjer je večji nabor aplikacij, odvisno od priorit, malo preveri lastnosti in funcije, kaj potrebuješ ...
- Xiaomi Amazfit Stratos pametna ura v FlashSale za 135€
- Huawei Watch GT Sports pametna ura s kodo: 3XV551CO iz 152€ na 141€
- Huawei Honor Magic pametna ura s kodo: PPSUMMER iz 108€ na 104€ (EU skladišče)
- Alfawise AK05 4G pametna ura s kodo: Z7ZWMGNCJX iz 107€ na 105€
- Huawei Honor Magic pametna ura s kodo: PPSUMMER iz 108€ na 104€ (EU skladišče)
- Kospet Hope 4G pametna ura za 123€
- TicWatch C2 pametna ura za 176€ (EU Skladišče)

Omeniti velja še Samsung Galaxy Watch, Garmin Fenix 5, dražji Garmin Forerunner 245 ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Jakub ::

slotič je izjavil:

Pozdravljen.
Za sina rabim mp3/mp4 player.
Rabil bi ga že naslednjo sredo, torej iz EU skladišča.
Je kaj pametnega na seznamu?
Hvala za odgovor, S


Sej je pa vsak pametni telefon mp3/mp4 player.. A te naprave sploh še obstajajo?

scipascapa ::

27.11 kupljena MI BAND 3 mi je crknila, kakšne imam opcije? thanks

Tomson ::

Odvisno kje je bila kupljena...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

joze67 ::

Jakub je izjavil:

Sej je pa vsak pametni telefon mp3/mp4 player.. A te naprave sploh še obstajajo?
In večina jih ima 5-6 palične zaslone in tehtajo 150-200g. Dober mp3 predvajalnik se zatakne za pas in ne veš, da je tam (razen glasbe, seveda).

bzp ::

Zdravo.
Iščem robota za čiščenje stekel, kakšna priporočila? Opazil sem da ima Alfawise nov model 960, kjer me še najbolj moti da ne najdem kje bi dobil nadomestne krpe.

buttcrack ::

evo tomson, dobil doma željo po radiu s CD playerjem... ker je to zame z 21. stoletjem izumrlo, me zanima ali ima kitajc kakšno el cheapo varianto :)

servo ::

zdravo,
ker moram zaradi napake na zaslonu poslat teden star MI9 nazaj, me zanimajo opcije MI9 iz EU skladišč, da čimprej dobim.

SmeskoSnezak ::

Tomson,

Kaksen radio ali pa alarm/budilko svetujes, navadno (brez bt/wifi)? Isce se za otroka.
Kar bi se imelo:
-moznost predvajanja glasbe iz USB kljucka
-dva ali tri razlicne alarme nastavljene vnaprej ob doloceni uri
-za alarm da se lahko izbere poljubna pesem iz kljucka , ce mozno, ali pa vsaj vecja izbira zvokov.
@ Pusti soncu v srce... @

scipascapa ::

Tomson je izjavil:

Odvisno kje je bila kupljena...


GEARBEST

Killermode ::

Odpri ticket. potem pa poročaj kakšen bo njihov prvi odgovor. Najboljše da jim že v prvem ticketu pošlješ video, kjer je vidno da ura ne deluje tudi ko vključiš na polnilec.

Redman ::

scipascapa je izjavil:

27.11 kupljena MI BAND 3 mi je crknila, kakšne imam opcije? thanks


Isti problem...kupljena 28.11 in mi je včeraj crknila :)

scipascapa ::

haha redman, sva imela isti timer notri.

Thank you for contacting Gearbest. We are sincerely sorry to hear this about your item.

We would like to work together to resolve the issue to your satisfaction!

Please review our warranty here: http://www.gearbest.com/about/warranty-...


We kindly ask you to follow these steps to help us further investigate your issue:

1. Please tell us what steps you have already taken to solve the issue.

2. Please give us the item code indicated on the outer package.

3. Please send us clear pictures or video of the defects in good lighting.

Please keep the attachment below 10MB and use any of these formats gif, jpg, png, bmp, doc, xls, txt, rar, ppt, pdf. If the attachment is above 10MB, please send it to this email: support@gearbest.com


Maybe the problem we verified are a bit complicated, but in order to solve the problem for you as soon as possible, please provide us with the information as much as possible following the prompts, we will immediately give the solution after receiving your information.



Best Regards,

Gearbest Customer Service

http://www.gearbest.com/

mah kar začela delat.

Zgodovina sprememb…

««
5 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Banggood nasveti, kuponi in čas pošiljanja (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Kaj kupiti
101099015 (49145) bluefish

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620099 (10584) bluefish

Več podobnih tem