» »

Airsoft - Kaj dogaja

Airsoft - Kaj dogaja

DaddysBelt ::

Pozdravljeni airsoft-erji in ostali,
ne dolgo nazaj sem odigral eno igro airsofta pri klubu Wolfgang Airsoft. Zelo sem se zabalval in ni trajalo dolgo, da sem nakupil svojo airsoft opremo.
Sedaj pa iščem še kakšen drug airsoft klub, ki je bolj tak chill, ni potrebna registracija, se ne jemljejo preresno... Da se gre samo za zabavo čez vikende in tako.
Toda, kamor koli pogledam pa prisežem pri bogu, da ne najdem nič razen za 5+ let stare facebook objave in očitno mrtve internetne strani! Kaj dogaja!? Kje pa ste vsi :c

Dodal bi še da, ker moji prijatelji ne igrajo airsoft, težko najdem kakšne evente kjer se zbira folk za igro. Mi lahko kdo pomaga?
LP, L.Z.

WizzardOfOZ ::

Včeraj smo imeli kr dober fajt na Počku.

lonewolf_ ::

V Mariboru pridi kaj pogledat AT Hornet. Skupaj nas je več kot dvajset, ob vikendih se nas zbere vsaj 10. So naši tudi bili včeraj na Počku, so se imeli zelo dobro. Če nimaš opreme dobiš tudi osnoven komplet (zaščitna očala, bb-je in repliko po želji - https://www.airsoftteamhornet.si/forum/... tudi na izposojo. Nekaj delamo na taktiki, ampak nimamo nekak zateženega mil-sima; nam je važno, da se podružimo in se imamo fajn. Za vse ostalo pa https://www.airsoftteamhornet.si/ in forum.

Lp Dugi
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

matobeli ::

Poglej na FB "Airsoft spopadi"

DaddysBelt ::

@matobeli Hvala! Nisem vedel da je skupina na FB-ju v katero objavljajo vse evente, genialno! :D
Če še kdo bere tale forum pa se sprašuje po istem kot sem se jaz, na FaceBooku je skupina "Airsoft Spopadi" kateri se lahko pridružite.
Tab očitno objavlja večina Airsoft Klubov, kje in kdaj so eventi!

Poldi112 ::

Kaj pa za one, ki nimamo facebook-a?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

matobeli ::

Zaenkrat še ne obstaja spletna stran/mailimg lista kjer bi se to objavljalo.

Verjetno tudi nikoli ne bo čisto odprtega značaja, ker so zadeve v slo neprofitne in organizatorji komaj čakajo da so odvisni od random udeležencev, upoštevanjem gdpr, ukvarjanjem z neumnimi vprašanji... ;)

FB je zastonj in terja najmanj napora. Efekt je tak kot je.

Obstajajo tudi društva ki delajo z več logistike, ampak se praviloma ne ukvarjajo z tipi dogodkov o katerih je govora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Trupl0 ::

nehal pred nekaj leti pa bi spet počasi prišel na kak fight pa to.
Moral verjetno novo baterijo pa hopup uredit na repliki in to je to :)
Se kaj dogaja čez vikend okol LJ?
If you are going through Hell, keep going !

Poldi112 ::

Verjetno tudi nikoli ne bo čisto odprtega značaja, ker so zadeve v slo neprofitne in organizatorji komaj čakajo da so odvisni od random udeležencev, upoštevanjem gdpr, ukvarjanjem z neumnimi vprašanji... ;)


Zanimivo. Ene 5-10 let nazaj, ko sem se še streljal, nisem nikjer opazil takega elitizma. Ravno obratno. Klubi so bili lačni novih ljudi, ker je bilo vedno premalo ljudi na fight-ih, in nikoli nikomur ni bilo težko razlagati stvari. Itak smo bili pa čist zaljubljeni v rof in bushinge. En fight sem skoraj minuto sam držal pozicijo in porabil cel vest midcapov, v rambo mode. :)

Samo za take stvari rabiš ljudi. Ker manj ko jih je, več dreves boš opazoval v mirni naravi. Sploh kak DTI pa sploh uživa, ko se cel dan zgolj lovijo in se sploh ne srečajo. :)

A Delta force, SAS, DTI, Four, Wild dogs so še živi?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Trupl0 ::

DTI vidim na FBju so kar aktivni.
Eden izmed wilddogsov pa zdaj za Latoyo dela :)

PS: mislm pa da niso več aktivni
PS2: Kaj pa SANG?
If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()

matobeli ::

Poldi112 je izjavil:

Zanimivo. Ene 5-10 let nazaj, ko sem se še streljal, nisem nikjer opazil takega elitizma. Ravno obratno. Klubi so bili lačni novih ljudi, ker je bilo vedno premalo ljudi na fight-ih...


Še vedno klubi vzamejo vsakega ki bi se jim želel pridružiti, niti opreme mu praviloma ni treba imet takoj. Praviloma je entuziazem najpomembnejša zadeva ;)

Govoril sem pa o tem da ljudje nočejo več v klube, vseeno pa pričakujejo support iz vseh koncev, zastonj dogodke, če je opcija da se dobi mrzlo pivo na koncu za 1eur je zadovoljivo, drugače lahko tudi brez.

Glede na to da omenjaš mid-cap nisi v rizični skupini :))

DTI deluje zelo dobro (redne enote, mladinske enote, veliko treningov in spopadov), SANG je aktiven, CAD je aktiven, OSAD (Lj) aktiven, RAM Zasavje aktivni, pa še precej drugih, odvisno od željenega okoliša.

WD, AKS, AKL in še veliko drugih starih imen so nažalost v praksi nehali, posamezni člani pa se še najdejo na kakšni ekspediciji v tujino ali večjih domačih dogodkih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airsoft kupovanje po internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678386 (6789) Ovi
»

airsoft

Oddelek: Loža
272644 (1930) Kaktuspv
»

airsoft klub na gorenjskem

Oddelek: Loža
73365 (2655) zupanman
»

Treniranje paintballa

Oddelek: Loža
172971 (2379) koro13
»

Airsoft A.K.Š.

Oddelek: Loža
414357 (3339) marnit

Več podobnih tem