» »

Viberate zaposlitev

Viberate zaposlitev

1
2
»

Mato989 ::

Ti nisi strokovnjak za omenjeno podrocje, tako da ne mores vzeti. Kakor ne morejo vzeti stotisoci v Evropi.


Ja, tega ne, so pa druga dela, kjer po celi Evropi primanjkuje, ker, plača... iščejo že 1 leto serviserja elektrotehnike in ITja... 2x so me kontaktirali in ponujali 1.100€ drugič pa 1.150€, pa sem jim povedal da pridem če plačajo flet 1 sobni gratis ali pa 1.500 na mesec... to je lokacija Nekje Škofja loka ali Kranj... to pa ne... samo ne pol rečt da kadra ni, če kader je, samo ne za njihove pogoje...

Ne dobiš prodajalca za minimalca? Daj 100e gor...
Ne dobiš serviserja za 1.100e? Daj 400e več
Ne dobiš varilca za 1.500? Daj 1k več
Ne dobiš insert poljubno? Daj poljubno več..

Prej ali slej kader pride.... v 99,99% velja tale logika...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Smurf ::

PrihajaNodi je izjavil:


Zakaj torej Romuni ne pridejo v Slovenijo? A ne, sam slovenci so tisti z znanjem:)

Ker se redko javijo za visokokvalificirane poklice. Najbolj pogosti so Avstrijci, Nemci.

styrian ::

Jaz bi uvedel osnove mikroekonomije v 1. razred osnovne šole.

Smurf ::

styrian je izjavil:

Jaz bi uvedel osnove mikroekonomije v 1. razred osnovne šole.

Jaz tudi, vecina tukaj ne razume koncepta elasticnosti ponudbe in povprasevanja.

PrihajaNodi ::

Smurf je izjavil:

styrian je izjavil:

Jaz bi uvedel osnove mikroekonomije v 1. razred osnovne šole.

Jaz tudi, vecina tukaj ne razume koncepta elasticnosti ponudbe in povprasevanja.


Glej, govora je o podjetju viberate, ki pa ze sam po sebi vlece na scam. Oni zelijo da bi folk delal zastonj. 1 teden bos tu pac malo da vidimo kaj znas:)) noben invictus ne bo prisel za te pogoje delat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

anketar ::

mislm da let nazaj mogoče več, so tud ponujal izplačilo ali pa del plače v kojnih (majo svoj se mi zdi), sicer oglasa ni več blo je vnašanje podtakov v sistem

Mato989 ::

Smurf je izjavil:

styrian je izjavil:

Jaz bi uvedel osnove mikroekonomije v 1. razred osnovne šole.

Jaz tudi, vecina tukaj ne razume koncepta elasticnosti ponudbe in povprasevanja.


Najdi mi delovno mesto kjer ne glede na višino plače ne dobiš zanj delavca ki bi se preselil =) Ob pogoju da ne počneš nič nezakonitega ali moralno problematičnega =) Pa še tam vprašanje če ga ne bi z lahkoto dobil!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mikrctmk ::

Nateg, 2x so mi na razogovoru obljubili službo. V poslane primere so mi podtaknili neke lažne podatke in mi rekli da sem totalno zasral test. Čeprav sem imel doma na računalniku shranjeno kopijo pravilno narejeno vse. Firma se je že 3x preimenovala v 10 letih. Nategnili so 1000 ljudi z svojimi coini, da so naredili sebi nove pisarne in oglaševali na fbju kako se imajo lepo. Delavci ostanejo sam tisti njihovi kolegi, vse ostalo dela 3 mesce zastonj, pol jim pa rečejo da jih ne bojo uzel. Plača pa super duper če boš delu na črno skoz. Aja pa če nisi iz ljubljane, ti prevoza ne krijejo, tko da ja. Aja pa kljub vsemi reklami in hvalisenju kako delajo za umeka, nimajo nobene veze z njim. Ti pa med vrsticami pove da boš delu noč in dan in na roke plačan vse kar je nad normo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mikrctmk ()

vasman ::

Zdravo, mene pa zanima, če ima kdo kaj novih informacij glede dela pri njih? Kar ponavljam vprašanje OP-ja:

Zivjo, zanima me ce je morda tukaj kdo, ki dela pri podjetju Viberate? Lahko napisete vaso izkusnjo kako je delat za njih? So pritiski na delovnem mestu, kako je s podaljsevanjem, dopusti, kaksno je vzdusje, itd.? Vse informacije dobrodosle :)

Phantomeye ::

Mislim glede na to, da na 3 mesece iščejo npr. projektne vodje in druge strokovnjake (torej ljudi, ki jih ravno ne rabiš 10, razen, če se na polno širiš v nebo), že dosti pove o "življenjski" dobi zaposlenih.

jajcofaf ::

vasman je izjavil:

Zdravo, mene pa zanima, če ima kdo kaj novih informacij glede dela pri njih? Kar ponavljam vprašanje OP-ja:

Zivjo, zanima me ce je morda tukaj kdo, ki dela pri podjetju Viberate? Lahko napisete vaso izkusnjo kako je delat za njih? So pritiski na delovnem mestu, kako je s podaljsevanjem, dopusti, kaksno je vzdusje, itd.? Vse informacije dobrodosle :)


Sem delal, imam tudi mnogo prijateljev, ki so delali tam. Moj predlog: Izogni se firme v najvecjem moznem loku. Nesposobni nateguni je najlepse kar lahko recem. Placan bos premalo, rabil bos odpirati sp da lahko prisparajo pri davkih, delal kot se nekomu pimpek dvigne proti vsej logiki, na koncu bos pa odpuscen zaradi xy razlogov. Ni ene poenotene, premisljene ideje, designe in ideje se krade od drugje brez da bi razumeli zakaj, reklamirajo neka velika imena, ki so se pofockala nekaj let nazaj in niti ni nujno da sploh se uporabljajo portal, 90% engagementa na socialnih medijih pride od zaposlenih v firmi. Bog ti pomagaj ce slucajno hoces na pozicijo "Database administrator", kjer si glorified robot/opica in copy pastas tekste cel dan.
To kar je rekel Phantomeye je dober point, skos se iscejo novi sposobni kadri, pa ne zato ker bi bila tako velika firma :)

Baja ::

zanimivo. za scraperje pa api-je ipd še niso slišali? predvidevam da ročno baze filajo al kaj?

upam da vsaj ctrl+c/v uporabljajo namesto Carbon copy @ Wikipedia :D

D3m ::

Utk je izjavil:

RVC in dobiček imaš, če nategneš stranke. Če nategneš vlagatelje, imaš izgubo.


Saj veš, da se od tega izplačuje tvoja plača. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

feryz ::

Vsak posel je nateg. Je pa fajn, če se obe stranki pri tem počutita dobro. Navsezadnje to ločuje dobra podjetja od slabih. Pri dobrih imaš po nategu fajn občutek. Da si zmagal ali kaj podobnega.

eric_cartman ::

Phantomeye je izjavil:

Mislim glede na to, da na 3 mesece iščejo npr. projektne vodje in druge strokovnjake (torej ljudi, ki jih ravno ne rabiš 10, razen, če se na polno širiš v nebo), že dosti pove o "življenjski" dobi zaposlenih.


S tem se sicer strinjam.. Pa bom malo spremenil vprašanje kako je potem pri Celtri s fluktuacijo ljudi, glede na to, da skos iščejo nov folk? Mislim.. Pisarne na kongrescu valda niso tako velike za tako število kadra, ki ga iščejo, ali pač? Nekaj mi tudi pri njih ne štima glede objavljanja tisočerih zaposlitvenih oglasov.

FireSnake ::

mikrctmk je izjavil:

Nateg, 2x so mi na razogovoru obljubili službo. V poslane primere so mi podtaknili neke lažne podatke in mi rekli da sem totalno zasral test. Čeprav sem imel doma na računalniku shranjeno kopijo pravilno narejeno vse. Firma se je že 3x preimenovala v 10 letih. Nategnili so 1000 ljudi z svojimi coini, da so naredili sebi nove pisarne in oglaševali na fbju kako se imajo lepo. Delavci ostanejo sam tisti njihovi kolegi, vse ostalo dela 3 mesce zastonj, pol jim pa rečejo da jih ne bojo uzel. Plača pa super duper če boš delu na črno skoz. Aja pa če nisi iz ljubljane, ti prevoza ne krijejo, tko da ja. Aja pa kljub vsemi reklami in hvalisenju kako delajo za umeka, nimajo nobene veze z njim. Ti pa med vrsticami pove da boš delu noč in dan in na roke plačan vse kar je nad normo


Uf, da nekdo takole napiše o svojem bivšem zaposlenem.
Se zavedaš, da bo tale objava tukaj zelooo dolgo in je vidna navzven?

Kako dolgo si delal pri njih? In kakšno pozicijo si imel?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FTad ::

FireSnake je izjavil:

mikrctmk je izjavil:

Nateg, 2x so mi na razogovoru obljubili službo. V poslane primere so mi podtaknili neke lažne podatke in mi rekli da sem totalno zasral test. Čeprav sem imel doma na računalniku shranjeno kopijo pravilno narejeno vse. Firma se je že 3x preimenovala v 10 letih. Nategnili so 1000 ljudi z svojimi coini, da so naredili sebi nove pisarne in oglaševali na fbju kako se imajo lepo. Delavci ostanejo sam tisti njihovi kolegi, vse ostalo dela 3 mesce zastonj, pol jim pa rečejo da jih ne bojo uzel. Plača pa super duper če boš delu na črno skoz. Aja pa če nisi iz ljubljane, ti prevoza ne krijejo, tko da ja. Aja pa kljub vsemi reklami in hvalisenju kako delajo za umeka, nimajo nobene veze z njim. Ti pa med vrsticami pove da boš delu noč in dan in na roke plačan vse kar je nad normo


Uf, da nekdo takole napiše o svojem bivšem zaposlenem.
Se zavedaš, da bo tale objava tukaj zelooo dolgo in je vidna navzven?

Kako dolgo si delal pri njih? In kakšno pozicijo si imel?


Ja in kaj pol? Naj se ve, ce niso korektni, da se kdo drug ne opece.

FireSnake ::

Špukati čez delodajalca, za katerega si delal je tako-tako. Enako, kot bi špukal bivšega partnerja (zakaj si pa bil z njim, če je tako slabo?).

Jaz takega človeka že v štartu ne bi zaposlil.

Jaz sem dal že kar nekaj skozi. Če me kdo vpraša za nazaj povem samo dobre stvari. Nikoli ne špukam.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

Fer je povedati tudi slabe stvari.

FireSnake ::

Situacija se lahko obrne.
Informacija na internetu pa ostane.

Špukanje: kar seješ, to žanješ.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

njyngs ::

Zgleda maš OgnjeKačji neko povezavo s to kriminalno združbo... al še obstaja kaka druga razlaga, da jih braniš?

widj3098dj32 ::

FTad je izjavil:

FireSnake je izjavil:

mikrctmk je izjavil:

Nateg, 2x so mi na razogovoru obljubili službo. V poslane primere so mi podtaknili neke lažne podatke in mi rekli da sem totalno zasral test. Čeprav sem imel doma na računalniku shranjeno kopijo pravilno narejeno vse. Firma se je že 3x preimenovala v 10 letih. Nategnili so 1000 ljudi z svojimi coini, da so naredili sebi nove pisarne in oglaševali na fbju kako se imajo lepo. Delavci ostanejo sam tisti njihovi kolegi, vse ostalo dela 3 mesce zastonj, pol jim pa rečejo da jih ne bojo uzel. Plača pa super duper če boš delu na črno skoz. Aja pa če nisi iz ljubljane, ti prevoza ne krijejo, tko da ja. Aja pa kljub vsemi reklami in hvalisenju kako delajo za umeka, nimajo nobene veze z njim. Ti pa med vrsticami pove da boš delu noč in dan in na roke plačan vse kar je nad normo


Uf, da nekdo takole napiše o svojem bivšem zaposlenem.
Se zavedaš, da bo tale objava tukaj zelooo dolgo in je vidna navzven?

Kako dolgo si delal pri njih? In kakšno pozicijo si imel?


Ja in kaj pol? Naj se ve, ce niso korektni, da se kdo drug ne opece.

Pravilno, taki salabajzerji naj bodo na tapeti vsem, mogoce se kaj spremeni.

FireSnake ::

njyngs je izjavil:

Zgleda maš OgnjeKačji neko povezavo s to kriminalno združbo... al še obstaja kaka druga razlaga, da jih braniš?


Popolnoma nobene povezave. Tvoja blodnja je zmotna.
Bi napisal to za vsako firmo.

Zaradi negative in špukačev smo, kjer smo.

Da pa preveč ne zaidemo bom jaz zdaj nehal. Svoje sem napisal.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Groot ::

FireSnake je izjavil:

Špukati čez delodajalca, za katerega si delal je tako-tako. Enako, kot bi špukal bivšega partnerja (zakaj si pa bil z njim, če je tako slabo?).

Jaz takega človeka že v štartu ne bi zaposlil.

Jaz sem dal že kar nekaj skozi. Če me kdo vpraša za nazaj povem samo dobre stvari. Nikoli ne špukam.


Aha torej če bi te potencialno nek delodajalec oguljufal ali pa da ne bo pretirano nebi izpolnil obljub, ki jih je dal na razgovoru (praktično vedno), bi po tvoji logiki moral vsem potencialnim bodočim delavcem sejati rožice in govoriti kako je vse tipi top? Pa ne sedaj vleči ven situacij kjer kdo nabija stvari, ki niso res. To je povsem nekaj drugega.

No vidiš v tem delu se vsaj pomoje motiš. Ravno zaradi takšnega pristopa smo tam kjer smo, ker večina ne upa reči bobu bob in povedati kako je res.

ginekk ::

Torej, da povzamem. Viberate so v vlogi delodajalca scamerski luzerji pri katerih ni karierne prihodnosti

Buggy ::

No vidiš v tem delu se vsaj pomoje motiš. Ravno zaradi takšnega pristopa smo tam kjer smo, ker večina ne upa reči bobu bob in povedati kako je res.


Ne se prevec resno ukvarjat s tem revckom. Pac isce neko pozornost, sicer zalostno a tako pac je. S svojim mnenjem, brez vsebine ali razlage, ki bi jo bilo zares vredno prebrati, si na forumu ustvarja renome trolcka, ki pa je zal najslabsega in dolgocasnega formata ;)

Viberate so v vlogi delodajalca scamerski luzerji pri katerih ni karierne prihodnosti


Da, tako kot je (bil) scam njihov coin.

XLapsus ::

ginekk je izjavil:

Torej, da povzamem. Viberate so v vlogi delodajalca scamerski luzerji pri katerih ni karierne prihodnosti

Ne, Viberate je najboljši delodajalec, vse je super, samo nihče noče tam delati razen FireSnake :))

FireSnake ::

Groot je izjavil:

bi po tvoji logiki moral vsem potencialnim bodočim delavcem sejati rožice in govoriti kako je vse tipi top?


To trdiš ti, ne jaz.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Groot ::

FireSnake je izjavil:

Groot je izjavil:

bi po tvoji logiki moral vsem potencialnim bodočim delavcem sejati rožice in govoriti kako je vse tipi top?


To trdiš ti, ne jaz.


Spomin peša:

FireSnake je izjavil:


Jaz sem dal že kar nekaj skozi. Če me kdo vpraša za nazaj povem samo dobre stvari. Nikoli ne špukam.


In ja to da poveš samo dobre stvari, obenem pa je npr. 10 slabih stvari še za povedati, ki jih zamolčiš, je zame pač sajenje rožic.

Pa spet, ker mislim da niti nisva tako daleč v pogledu, govoriti o pomanjkljivostih ne pomeni izmišljevanje vsega možnega, v resnici pa je bilo narobe samo to da je bila slaba kava, itd. To je druga stvar in take ljudi hitro prepoznaš ker je itak vedno vse samo slabo.

FireSnake ::

Buggy je izjavil:


Ne se prevec resno ukvarjat s tem revckom. Pac isce neko pozornost, sicer zalostno a tako pac je. S svojim mnenjem, brez vsebine ali razlage, ki bi jo bilo zares vredno prebrati, si na forumu ustvarja renome trolcka, ki pa je zal najslabsega in dolgocasnega formata ;)


???? Tebe še kar peče, da sem te v politični temi scate peljal?
Bolano je, da to zdaj vlačiš v vsako temo.
Ampak ... vsakemu svoje. Te bom pač ingoriral, pa bo ;)

Groot je izjavil:


Spomin peša


Ne ne peša.
Vem, kaj sem napisal. Da jaz tako povem.
Nikjer pa nisem rekel, da mora biti tako.
Občutiš razliko?

Nasploh je folkora tukaj gori, da iz napisanjega izvleče/izpelje tisoč in ena stvar.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

Ne glede na vse je pač prav da se pove dobra in slabe zadeve.
Pa tudi je razlika ali firmo totalno popljuvaš ali pač objektivno poveš kaj je po tvojem mnenju narobe.

FireSnake ::

Se strinjam.

Je pa tudi tako: eno je nekaj povedati osebno drugo je pa javno blatenje (čemur smo bili priča tukaj).
In, kot sem že omenil: lahko se stvari spremenijo, informacija bo pa ostala (teoretično) na večno.

Za funkcionalno nepismene: to pišem v splošnem, ni vezano na firmo, ki jo avtor niti omenja.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

???? Tebe še kar peče, da sem te v politični temi scate peljal?


Delusion much? :|
... novi simptomi, ki nakazujejo na tvoje mentalno neravnovesje se pojavljajo iz dneva v dan :))

Bolano je, da to zdaj vlačiš v vsako temo.


...res je, zato hitro upostevaj svoj nasvet, se posebej ker nikjer nimas nic za povedat, razen v pritozbah :))

Ampak ... vsakemu svoje. Te bom pač ingoriral, pa bo


...in razlika bo kaksna? Ogledalo si nastavljas sam, tolk se zapletes telicek. Nisem ti jaz kriv, ce ti ni vsec kar vidis v njem.

Kam bos sel pa zdej trosil svoje brezvsebinske puhlice, ker si spet eno temo zjebal, brisana bova pa verjetno oba?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inženir Povprečna plača (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
419139724 (29796) dope1337
»

Kako je IT služba v Avstriji? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11521844 (9609) Bonticer
»

Inženirji bomo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
12728434 (24341) kapitan

Več podobnih tem