» »

Menjava PSC za Paypal ali Kriptovaluto

Menjava PSC za Paypal ali Kriptovaluto

markolinko ::

Spostovani
Med pospravljanjem stare krame sem našel neuporabljeno PSC kartico v vrednosti 50EUR.
To je še iz časov ko je bilo časa za igranje iger hehe :D.
No sedaj pa iščem nekoga ki bi mogoče hotel menjati za denar na paypalu ali mogoče tudi kakšno kriptovaluto.
Seveda mu dam za kakšno pivo ali malico ;)

Ker mi kartica ne koristi več bi lahko vzel za recimo 35-40EUR tako da imate tudi vi kakšno korist od tega.

Kontakt na privatno sporočilo ali e-mail naslov: marko.latinovic1@outlook.com

EDIT: Pozabil sem omeniti da lahko tudi preko Skrill-a

kamiKaZaA ::

Optimal Payments je ustanovil Neteller, kasneje kupil Paysafecard in še kasneje Skrill, sedaj se pa imenuje Paysafe Group Limited. In sedaj je možno pretakati med temi računi. Greš na Skrill ali Neteller in si naložiš Paysafecard kartico. Provizija znaša 2,5%. Potem pa z Mastercard od Skrill ali Neteller dvigneš denar na banomatu ( provizija 1,75% ) ali pa zapraviš v trgovini ( provizija 0% ). Ne vidim razloga, če imaš Skrill, da sploh prodajaš Paysafecard kartico ? Zakaj si ne naložiš kartico na Skrill ?

markolinko ::

Sem že preveril tole opcijo, ampak je potrebna registracija na paysafecard z davčno številko itd itd, kar se mi pa za borih 50€ ne ljubi.

Hvala za pomoč

kamiKaZaA ::

Sem se marsikje dosedaj registriral in je bila ob morebitni verifikaciji potrebna osebna, včasih kakšna položnica za elektriko ali telefon, vse se je na hitro uredilo, za davčno pa se ne spomnim, da bi kdaj komorkoli dajal na spletni registraciji.

Drugače pa pri paysafecard je tak: če je enkrat uporabljena, se lahko obrišeš pod nos in je zelo tvegano, da ti bo kdo kupil to kartico na daljavo, razen če mu jo osebno dostaviš in jo na licu mesta proba vnovčit preko telefona.

Good Luck pri prodaji. Registracija na Paysefacard ti vzame par minut. Kakšna slika osebne ali položnice, pa tudi ni neki bav bav in jutri že imaš račun aktiviran.

kamiKaZaA ::

Drugače pa sem sedaj sprobal in se ni potrebno registrirat, da preveriš, če je kartica še uporabna. Si morda preveril, da jo nisi slučajno že pred leti uporabil in si v tem času pozabil. Jaz sem sedaj eno od prejšnjega vikenda sprobal:

markolinko ::

Hvala za tole informacijo.
Sem preveril in ni bila uporabljena, ampak zgleda da računajo 5EUR zaradi neaktivnosti kartice.
Res je da mi stoje cirka 1 leto v predalu.

https://ibb.co/fMKdc0k

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skrill (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10224402 (2629) Marko61
»

Paysafe

Oddelek: Omrežja in internet
225545 (978) Route66
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109765 (37686) Andro457
»

Bet 365 nakazilo

Oddelek: Loža
84212 (4101) Kleemen
»

Wirecard ali Neteller ?

Oddelek: Loža
163499 (2674) Hayabusa

Več podobnih tem