» »

Je Bolha poginila med operacijo?

Je Bolha poginila med operacijo?

1
2
»

c3p0 ::

Trenutno na Bolhi zgleda poteka live debugging, ko želiš oddati oglas. Ni kaj, razvoj na nivoju. :))


UPDATE izdelki SET izdelki.slika = '/storage/2/image/.../.../...-1000.png', izdelki.slike = (SELECT COUNT(url) > 0 FROM izd_slike WHERE izdelek_id = 1234) WHERE izdelki.izdelek_id = 1234 Fatal error: Call to a member function select_db() on boolean in /home/bolha/codebase/bolha/objava-oglasa/include/sql.inc.php on line 32

shadeX ::

Zgoraj omenjeni prodajko se nekaj trudi na našem trgu in oglašuje svoj app.

drvo ::

A mobilne aplikacije sploh več ni? Sem jo danes iskal pa je ni več v app store.

__Devil__ ::

Ja res ni več Bolha aplikacije v Apple store-u. Prodajko pa je, vendear je ne morem prenesti, ker napiše "Account not in this store", mogoče, ker nisem vpisal kartice za način plačila aplikacij?

Kamion ::

Prihaja bolha.com update?? :O

PH03N1X ::

Vaše stvari selimo v nov dom!

Nova bolha.com bo kmalu spet na voljo. - je vse kar je trenutno vidno.

modelno1 ::

Do jutri dopoldne naj bi bili offline.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Machete ::

Kako bo pa sedaj moj agent, medtem ko sem v Iraku na misiji, prišel iskat mojo harmoniko, ki sem jo kupil preko bolhe? Rabim dostop do sporočil :S
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kamion ::

Čudno mi je, ker začnejo kar velik update brez nobenega predhodnega sporočila.

modelno1 ::

Jaz sem dobil mail ob 12.23, offline so šli pa ob 12.00. Res so kul.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

c3p0 ::

Čisto v svojem amaterskem stilu. Take appe se načeloma bp migrira brez downtimea, ali do par minut.

Baja ::

jaz sem dobil mejl par dni nazaj. check spam.

drugače pa ja, v najslabšem primeru bi samo disablali dodajanje/urejanje oglasov, pa gasa. frontend bi bil komot dosegljiv. PR stunt?

Stikalo ::

Baja je izjavil:

jaz sem dobil mejl par dni nazaj. check spam.

drugače pa ja, v najslabšem primeru bi samo disablali dodajanje/urejanje oglasov, pa gasa. frontend bi bil komot dosegljiv. PR stunt?


bolha ima daleč najslabše razvijalce. Tega da gre taka spletna stran down zaradi updejta je brutalno nezaslišano za današnji čas. Tudi drugače je razvoj na psu. Tako kot avto.net. To so strani, ki živijo od tega, ker so bili prvi na trgu.

Da ne govorim tudi recimo o android aplikaciji, ki ne omogoča niti dodajanja oglasov.

bedarija ::

a vas fortnite ni nič naučil. nardiš event s katerim prikriješ nadgradnjo/posodabljanje in folk buli v črn ekran. no glede nato da govorimo o bolhi, jim je zgleda ratal

RockyS ::

Pa še oglas imajo na tej strani. Biznis as usual.

Evolve ::

kaj spet srednješolski projekt?

čeprov vidim da so zdaj vsaj ssl certifikate pravilno konfiguriral (vsaj na maintenance strani :D)

pirat ::

modelno1 je izjavil:

Jaz sem dobil mail ob 12.23, offline so šli pa ob 12.00. Res so kul.

Pa dobr no, obvescajo ze najmanj tri tedne o nacrtovani migraciji... ce si uporabnik bolhe, si sporocilo sigurno dobil.

Riff ::

sj se bo vrnila še močnejša in še boljša da bomo spet lahko brskal po njej :))

DarwiN ::

Wuhuu, napetost raste. Mislite, da bodo dodali DDR4 rubriko? In pa AMD rubriko za grafične kartice namesto ATI? 8-O
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Kamion ::

Nova Bolha.com slabša kot prej.... :(

Shranjeni oglasi so izgubljeni, še več oglasov in upsell-anja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kamion ()

Alexius Heristalski ::

Prodani in izdani! Izgled je podoben njuskalo.hr, ko greš na stran, pa: "Would you like to add njuskalo to your home screen". In še:


fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Kamion ::

Aaaa zdej vidim, to je ubistvu ista stran zdej, samo prevedena. :O

aiko ::

Kakšna jajca. Ni niti opcije za obnovitev vseh poteklih oglasov, ampak moraš obnovit enega po enega

Ni opcije za "oddam" pod hiše/stanovanja, ni kategorije "podarim" ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aiko ()

AnotherMe ::

Še vedno imajo pod audio / zvočniki kategorijo "master zvočniki", pa noben ne ve kaj to sploh naj bi bilo.
Ne najdem pa recimo kategorije za ozvočenje...

mihajlo19885 ::

Pozdrav, zanima me ali lahko kdo, ki je naročen na bolho (ima trgovino na bolhi), pove ali je možnost obnove vseh poteklih oglasov naenkrat, torej da se jih označi vse in klikne "obnovi vse". Ker na brezplačnem delu strani to ni možno, treba je vsak oglas posebej obnavljati, kar traja približno 30 sekund za en oglas, izpade da to delajo namerno, da preusmerijo uporabnike k plačljivem delu strani ?

Ali je to zrelo za kakšno pritožbo na zvezo potrošnikov, ali kaj podobnega, saj izkoriščajo monopolni položaj, ali je to pač dovoljeno, saj živimo v svobodni ekonomiji ?

In se strinjam da bolha rabi vsaj enega dobrega konkurenta, da se malo trg spletnih oglasnikov popravi, mogoče pa je kej prostora za dva konkurenta (duopol).

In na koncu oddaje oglasa, kar označijo možnost, da bi plačal dodatno izpostavitev oglasa, manjka samo še klik na gumb potrdi, pravno gledano jim je to dovoljeno, je pa malo podmuklo, mogoče računajo, da bo kdo ponesreči še to potrdil ? Je to ta "upsell" kot mu rečejo ?

lp

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Kakšno pritožbo, kaj bi pa dosegel z njo? Svoj denar nazaj? Nihče te ne sili uporabljati, če ti ni všeč.
Seveda delajo to namerno.

Kot bi se hotel pritožiti komu, ker demo verzija igre nima vseh funkcionalnosti plačljive.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Machete ::

30 sekund? Res je zoprno, ampak več kot 5 sekund ne traja. Nauči se bližnjic z miško v brskalnikih. Večinoma so to že zelo univerzalne bližnjice. Npr klik s koleščkom ti odpre povezavo v novem oknu (in si jih tako npr. lahko naklikaš 20 na hitro in potem zapiraš, ko klikneš kar si rabil). Druga uporabna desni klik in poteg miške v levo in greš stran nazaj in kontra. (To npr. pocnejo tudi stranski gumbi, če jih imaš). Skratka se da ful pohitriti marsikaj, če se malo teh for naučiš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Nikonja ::

sej smo imeli konkurenco, tiste Čehe pol pa jih očitno nobeden ni uporabljal in so zaprli.

mr_chai ::

Od česa je sploh do sedaj služil portal Bolha ? Od reklam in nekih plačljivih oglasov ? Ima kdo kakšno idejo koliko je bilo to letnega donosa ?

Machete ::

Ne tako malo, kot ti misliš.
Danos sicer ni pravi termin, verjetno si mislil promet ali dobiček.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FTad ::

Machete je izjavil:

Ne tako malo, kot ti misliš.
Danos sicer ni pravi termin, verjetno si mislil promet ali dobiček.


torej o kaksni cifri je govora?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935620 (12973) kamiKaZaA
»

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11034414 (9386) fikus_
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18534807 (14386) shadeX
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910101 (6459) 2dark

Več podobnih tem