» »

Kako hitro se odločite za nakup nepremičnine, če je časovni pritisk zaradi drugih kupcev?

Kako hitro se odločite za nakup nepremičnine, če je časovni pritisk zaradi drugih kupcev?

PreviousUser ::

Nakup nepremičnine vedno pomeni precejšen izdatek, zato je treba pri nakupu vse dobro premisliti. A kako delovati v situaciji, ko se je treba hitro odločiti, ker veste, da vas bo sicer prehitel nekdo drug? To je še posebno prisotno sedaj, ko je promet z nepremičninami na višku... Kupiti kar tako ni dobro, preveč nekaj cincati pa tudi ne... Je kar težko najti nek kompromis...

Invictus ::

Promet z nepremičninami ni na višku.

Trenutno se skoraj nič ne prodaja.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bfranklin ()

kixs ::

Ce rabis, pac kupis. Seveda preveris pred tem vse potrebno. Pa ne se pozabit dilat. Na koncu se vsak jurcek pozna.

#000000 ::

Invictus je izjavil:

Promet z nepremičninami ni na višku.

Trenutno se skoraj nič ne prodaja.


In to že vsaj od sep-oct 2018

ALT ::

Invictus je izjavil:

Promet z nepremičninami ni na višku.

Trenutno se skoraj nič ne prodaja.


Gostilniske pravljice..
Podatki so lepo zbrani s strani GURSa, v 2018 cca 10% padec stevila poslov v primerjavi s 2017, ko je bil vrhunec. 2018 in 2016 pa priblizno enaka.. zelo dalec od nic se ne proda :))

Str. 8.
http://www.e-prostor.gov.si/fileadmin/e...

c3p0 ::

Cene so na višku, to že. Če nujno rabiš, boš pač kupil.

Znajo pa razni agentje delat pritisk, kot da še ima par drugih, ki se ravno odločajo za prav ta nakup. Osnovne marketinške prijeme je dobro poznat.

jype ::

Ne kupuj nepremičnin, pa ne boš imel težav.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Scorpy84 ()

Furbo ::

PreviousUser je izjavil:

Nakup nepremičnine vedno pomeni precejšen izdatek, zato je treba pri nakupu vse dobro premisliti. A kako delovati v situaciji, ko se je treba hitro odločiti, ker veste, da vas bo sicer prehitel nekdo drug? To je še posebno prisotno sedaj, ko je promet z nepremičninami na višku... Kupiti kar tako ni dobro, preveč nekaj cincati pa tudi ne... Je kar težko najti nek kompromis...

Kaj kako delovati? Razumno.

Če ti parkrat ne uspe, boš pa počasi postal zverziran, hitro pretehtal dejstva in se slejkoprej hitro in pravilno odločil.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Lonsarg ::

Stvar je enostavna, dovolj moraš spremljat in vidit da imaš že vnaprej precej dobro sliko kaj in za koliko hočeš in si že vnaprej "približno odločen". Tako ko sama ponudba pride ne rabiš več velikih odločitev sprejemat, zgolj detajlne.

LeQuack ::

Enostavno več zaslužiš in si privoščiš še več stanovanj.
Quack !

Invictus ::

ALT je izjavil:

Invictus je izjavil:

Promet z nepremičninami ni na višku.

Trenutno se skoraj nič ne prodaja.


Gostilniske pravljice..
Podatki so lepo zbrani s strani GURSa, v 2018 cca 10% padec stevila poslov v primerjavi s 2017, ko je bil vrhunec. 2018 in 2016 pa priblizno enaka.. zelo dalec od nic se ne proda :))

Str. 8.
http://www.e-prostor.gov.si/fileadmin/e...

To je info mojega kolega, ki ima nepremičninsko agencijo...

Zadnje mesece ni bilo omembe vrednih transakcij...

V tistem poročilu ni 2019... Jezus, ste eni trdi...

Poleg tega se lepo vidi upad prometa glede na leto 2017... Po količini prodanih nepremičnin, ne pa po ceni...

Kripto bogataši so pač malo nabili statistiko.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bfranklin ()

Crossfire ::

jype je izjavil:

Ne kupuj nepremičnin, pa ne boš imel težav.

Wise advice!

Šimpanz ::

Jaz sem prejšnje leto kupil hišo in sem imel isto dilemo kot ti. Na začetku sem si ogledal ene 10 nepremičnin, ki so mi bile všeč da sem dobil ''občutek''. Nekatere ugodne (boljša lokacija ali nižja cena) so bile prodane v nekaj dneh, še preden sem se jaz sploh odločil, kaj šele dobil kredi na banki. Po ene 5 mesecih iskanja sem našel res top lokacijo za dobro ceno, ki sem jo takoj zaaral da mi je ne bi speljali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vlaganje 1.000€ na mesec (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24061286 (33348) gruntfürmich
»

Ogled nepremičnine in oddaja podatkov

Oddelek: Loža
374441 (3410) Invictus
»

Davek na promet z nepremičninami

Oddelek: Loža
91561 (1311) #000000
»

Kako določit pravo ceno stanovanja, hiše ipd. ?

Oddelek: Loža
445891 (2948) techuser
»

Prepis hiše - oče>sin

Oddelek: Loža
227961 (7597) Okapi

Več podobnih tem