» »

Koča/hiša za žurko GORENJSKA

Koča/hiša za žurko GORENJSKA

Kooch ::

Zdravo,

v bistvu ne vem več kje naj vprašam, ampak sama nimam več idej. Poleti praznujem 30, in rabim najet eno hišo/kočo nekaj sličnega, za cca. 30-40 ljudi. Jaz poznam samo Tržič in nekaj okolice, ampak lahko je tudi Kranj, Bled, skratka sedaj iščem po celi Gorenjski, ker tu bolj nič ni prosto.

24.8 pa vse do tam nekje 14.9 je še ok.

Pozna kdo kaj na Gorenjskem? Bi se jo pa najelo sobota-nedelja, če je varianta da ma kakšne sobe za spat, sicer pa vsaj plac spredaj za šotore.

Hvala za info.
  • spremenilo: Kooch ()

Kawl6 ::

Vprašaj Damjana iz karavle Ljubelj.Ima brunarico za take namene, hrana odlična.Zmeniš se lahko tudi za sobe za prenočit, tudi zajtrk postrežejo.
Druga možnost je brunarica v Podljubelju-tam kjer je bil nekoč tenis plac.V ograjenem delu se bi pomoje dalo postaviti šotore.Obletnica pa je tudi lepa, ker se vsi bojijo objestne mladeži ki "še" ni navajena kulture pitja.
Še ena lokacija je Podmežaklja, bivši kamnolom.Tudi tam je bil ogromen pokrit prostor za žurke.
Naslednja lokacija brunarica konjeniškega klub Stol, lokacija med Breznico in Vrbo.
Potem piknik plac za v najem, oddajale so ga Savske Elektrarne Moste v dolini Završnica.
Koliko od tega je še aktualnega žal ne vem,lp

kuvanasarma ::

Babni vrt ima kul kočo pa cena mislim da ni pretirana..

Magic1 ::

Poglej preko AIRBNB, samo glej da ne boste razbil hiše, ker boš ti plačeval popravila.
Magic

Kooch ::

Koren je zaseden, sem že spraševala.
Una mala brunarica mi ni všeč, vse je stlačeno in premajhno za tolk ljudi.
Te brunarice konjeniškega kluba ne najdem, sploh ne vem kam naj se obrnem, a kdo od vas ve?

Babni vrt pa tudi ne najdem nobenega kontakta, a imate kakšno telefonsko?
Nekaj sem slišala še za Tri Kralje, pa tudi nevem kje naj najdem.
Tukaj okrog Golnika jih je bilo včasih ful

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kooch ()

rokp ::

To je priblizno tukaj, za kontakt pa tudi jaz ne vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pracela z locaijsko informacijo - brunarica

Oddelek: Loža
284224 (3747) Rok Woot
»

Vikend, nezazidljiva parcela, dovoljenja?

Oddelek: Loža
4925508 (24006) Magic1
»

Prostor za piknik

Oddelek: Loža
143485 (2313) Bezukhoff
»

najem koče za čez vikend

Oddelek: Loža
4133446 (14138) Okapi
»

najem koče, brunarice...

Oddelek: Loža
73937 (3543) atlantida1

Več podobnih tem