» »

najem koče, brunarice...

najem koče, brunarice...

atlantida1 ::

v oktobru ali novembru imam v načrtu najet kočo, brunarico... za cel vikend, za neko normalno ceno. na netu ne najdem nobene pametne ponudbe, pa me zanima, če pozna kdo kej primernega. najraje bi na območju gorenjske ali triglavskega narodnega parka, take velikosti, da ga lahko zažura okol 15 ljudi in tudi prespi. mogoče pozna kdo, da bi kakšna lovska družina iz tega območja kej oddajala...

hvala vam ;)

technolog ::

Oddajajo vedno manj, ker je vedno vse uničeno in razdejano.

Ice-Heki ::

@technolog: to ni res. Vse se dobi, samo da take stvari ponavadi niso na internetu.
Pokličeš v kak lovski dom, itd.

Recimo, če ti ni predaleč - Žiri: Konjeniki. Super lokacija, super koča. Pa ni drago.

technolog ::

Izkušnje pač... Mi smo iskali, dobivali masovno take zavrnitve.

BALAST ::

Kolega je najel eno lovsko kočo, ampak je moral plačat še 500€ dodatnih stroškovzaradi namerne škode, ki ne ve kdo jo je povzročil. :D

atlantida1 ::

ja, žal so na netu večinoma samo takšne stvari, ki sigurno ne pridejo v poštev, ker so ''predobre'' za žurke. že več kot 1 teden spremljam po netu ponudbe in sprašujem, pa je vedno odgovor al da ne oddajajo za žurke, al pa da oddajajo minimalno za 1 teden. nekteri pa bi oddali planinsko kočo, sam hočjo bit zraven prisotni med žurko, kar pa ne pride v poštev :P no dobr...se najdejo tut kul punudbe, sam 200 € na dan pa ne mislim dajat, pa še čiščenja in drv za kamin posebej plačvat.

tudi žiri bi bile vredu, če ne bo nič drugega. ker so malo od rok... kakšna pa je ta koča? se da dostopat z avtom? pa koliko pride najem? tako okvirno...

lp

balast, kje je najel kočo?

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

atlantida1 ::

v tem lunku ni nobene pametne informacije zame...žau :( nobenga kontakta, meni znane lokacije, ki pa ne pridejo v poštev... tnx za link vseeno :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koča/hiša za žurko GORENJSKA

Oddelek: Loža
52929 (2295) rokp
»

najem koče za čez vikend

Oddelek: Loža
4133443 (14135) Okapi
»

Koča, vikend or something za novga leta

Oddelek: Loža
102627 (2100) #000000
»

iščem dvorano za najem

Oddelek: Loža
81595 (1109) alo

Več podobnih tem