» »

Modifikacije ohišja II.

Modifikacije ohišja II.

DrSergioDJ ::

Full sm brez idej, kak nej mojo kutijo pofarbam? dejte kake ideje, al pa kak url do slikic, itd.:)
...

msmiha ::

Jaz ga bi prebarval na srebrno in črno:))
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Sergio ::

jest bi ga na tvojem mestu pofarbal na kromasto :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

DrSergioDJ ::

Trenutno je že srebrn ( popolno srebrn ) in zgleda kr fajn, sam vsen bi se kej dorisu :D
...

alien-w ::

hmm DrsergioDJ, dej mi povej TOCNO kasno barvo si uporavblu, ke rmoja prva chrome barva se ni prijela na mojo kisto.

DrSergioDJ ::

hehe, tega ti pa ne izdam :D je skrivnost. Ne, sej bi ti povedu, pa sm ohišje kupu od modela, k ga je že on pofarbu pa vente not nametu, lahk ti dam pa njegov email. Je pa reku, da so kao isti kot za avto, se mi zdi ?!?
...

Caboose ::

:))
hja lahko mi poveš kaj bi imeu pa ti narišem ... sam se mi zdi, da je relacija mal prevelika...IDEJA...hmmmm- lahko bi kakega titana narisou tak ka pri Unrealu? al pa Slave Zerota?-ta mi je se najbolj pri srcu..tha odlocitev is yours 8-O
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

DrSergioDJ ::

a ti bi mi to narisu na lista la direktiva na ohišje? Iz kje si? Meu bi pa sam pobarvanga, brez kakih slikic posebnih. dej, posl kej na MAIL kako slikco al pa skico, ki si jo ze narisu, pa se morda kej zmenmo.
...

roro ::

alien-w >> tista srebrna barva, o kateri govori drsergiodj, je akrilni srebrni lak v spreju. Jaz sem ga kupil v Metalki (v kleti). Imajo še nekaj drugih barv, pločevinka pa stane okoli 1300 SIT. Če natančno delaš, lahko z nekaj sloji lepo in enakomerno prebarvaš tako plastične kot kovinske dele. Barva se zelo hitro suši.

alien-w ::

roro: a to je tista COLORWORKS, k je gor en triciklcek otroski narisan pa neke lopatke, pa ne vem kaj se? No s tistim sem jest 1. strihu, pa se je kr naprej pacala. nism pa ziher, ce je bla akrilna.

roro ::

Ne ni tista. Na sliki je sprednji del nekega avta srebrne barve. Na pločevinski piše Lackspray SILVER ali nekaj podobnega (je nimam pri sebi). Ko sem jaz kupoval, so imeli tudi črno in še eno drugo barvo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena avtoličarjev

Oddelek: Na cesti
3915170 (13913) Bizkit45
»

Črni avtomobil (umazanija,praske)

Oddelek: Na cesti
4110060 (8938) bambam20
»

Kako pobarvat CD/DVD-ROM?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212360 (1869) Nejc Pintar
»

Ohišje in barva

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81395 (1252) Malecky
»

Barva za ohišje..

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181464 (1213) jRk0

Več podobnih tem