» »

Definicija spola

Definicija spola

Temo vidijo: vsi
««
27 / 27
»
»»

Mato989 ::

Hipatija Einstein je v rangu Newtona, Hawkinga itd... Tale Katika je pač obetavna znanstvenica, ampak dokelr ne bo naredila kaj podobnega e = mc2 in Gravitaciji in A theory of time je samo to... dobra znanstvenica in ploskam ji za to, ampak njo primerjat kakorkoli z temi imeni je pa posmeh feminizma znanosti =)

A sploh ima dokazano Mileva kaj zaslug pri e=mc2??? Tipica je bila odlična matematičarka ampak ni pa imela tistega nekaj več kot Einstein...

In ja tistega BELEGA mladca kot ga posmehljivo imenuješ smo privlekli na plano samo zato ker se feminizem šopiri s to žensko... šovinisti se z Einsteinom niso šopirili pred ženskami, če bi se tako kot napihuješ ti in še kdo tukaj, bi ploskal tudi za izpostavitev Milejeve!

Feministi toliko da niste napisali da je take šmrklja sama postavla teleskope izumila poseben disk, delala na lastnem PCju ki ga je izumila in spisala lasten software od WIndowsa naprej da je to naredila =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Cruz ::

Žalostno je, da sta pri tem dosežku izpostavljena zgolj dva computer scientista, fiziki ipd., ki so opravili dirty job, pa so spregledani.

@Hipatija pa je že večkrat pokazala, kako vsak dosežek z ženske strani poveličuje religiozno. Saj pa je pripadnica religije, se razume. Vseeno pa rek Behind every great man there's a great woman absolutno drži. Kolikor jaz vem, je Einstein dal svoji ženi, da je le preverila njegove izračune. Ker je bila njegova ideja, je logično on dobil slavo in ne ona. Žalostno je, da feministke jemljejo različne dosežke svojega spola samo kot sliko, ki jo lahko potem obesijo na svoj zid. Povsem nespoštljivo do človeka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Mato989 ::

Na to, da se šovinisti ne šopirijo z dosežki moških, pa samo LOL. Praktično ne mine tema v kateri nas ne bi obvestili, da so moški ustvarili celotno civilizacijo, ženske so pa doma na kavču lenarile


Kje to? A to v temi o delnicam ali o pokojninskem varčevanju? Nah, to omenjamo samo tam ko se PRETIRANO povzdiguje sposobnost žensk... Se pa strinjam da jih je potrebno pohvalit ko si hvalo zaslužijo v sklopu celotne ekipe seveda... razen če je ona naredila res toliko več da se njo omeni drugih pa ne... Kar pa močno dvomim!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

poweroff je izjavil:

Feministke se kitijo z delom znanstvenic, kar je zloraba žensk.
Ne, se ne - sodiš jih po moških, ki to dejansko počnejo, najbrž predvsem zato, ker si moški.

Mato989 je izjavil:

Seveda nam je, ker upa da bo fukal kako kot white knight nerd, logično =)
Ti potrebuješ prisilno psihiatrično zdravljenje.

poweroff je izjavil:

In kateri del poznaš v detajle, da lahko sodiš o tem? Deklo ali matematičarko? :))
Če ne poznaš zgodbe, je morda bolje, da o njej molčiš, da se ne boš smešil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mato989 ::

jype za norce tvojega tipa je cel Svet nor in rabi zdravljenje, dejansko ga rabiš samo ti in tvoje mala grupica botov =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Ko moški kradejo ideje in si pripisujejo zasluge žensk, od Einsteina do Watsona in Cricka ter naprej, se kitijo s tujim perjem ter samopoveličujejo prek vseh razumnih meja, s tem seveda ni nič narobe, kajne.

Einstein v resnici ni izumil ničesar. On je vse ukradel. /s Radikalni feminizem v svojih lažeh ne pozna meja.

Nisem še naletel na moškega, ki bi doživljal orgazme na nek dosežek, ki ga je dosegel moški podobno kot svoje največje vrhunce dosegate radikalne feministke, ko si lastite zasluge ostalih žensk. V smislu lej kaj vse ženske zmoremo ko pa v resnici radikalne feministke v svojem življenju niste dosegle absolutno ničesar omembe vrednega. Tole uspešno deklino zlorabljate za širjenje svoje propagande. Naj radikalne feministke naredijo kaj za človeštvo pomembnega. Aja ne morete, ker niste tega sposobne. Sposobne ste zgolj jokat kako je svet nepravičen, kako vam nihče noče slave in denarja prinesti na pladnju.

poweroff ::

Mene samo zanima kdo je zaslužen za to, da je tista punca spisala to kodo?

Po moje izključno ona sama! Nobena Hipatija ji pri tem ni pomagala...
sudo poweroff

jype ::

poweroff je izjavil:

Po moje izključno ona sama! Nobena Hipatija ji pri tem ni pomagala...
Tako kot nihče razen tebe ni zaslužen, da ti prejemaš brezplačno tehnično podporo na tem forumu?

Feminizem je ogromno pomagal, ker je moške okoli nje naučil, da jo morajo spoštovati, čeprav je malce drugačne oblike.

poweroff ::

Ne razumem kaj ima feminizem pri tem? Potemtakem ima tudi demokracija, religija, kultura...

Razumem, da bi si zdaj vsi radi pripeli zasluge za njen trud. Ampak zakaj si pa potem ne pripenjajo zaslug pri morilcih? Tam je pa morilka pošast, družba, feminizem in religija pa nimajo nič pri tem...>:D
sudo poweroff

jype ::

poweroff je izjavil:

Ne razumem kaj ima feminizem pri tem? Potemtakem ima tudi demokracija, religija, kultura...
Absolutno, vse te reči pomagajo.

poweroff je izjavil:

Razumem, da bi si zdaj vsi radi pripeli zasluge za njen trud.
Ravno za to gre: Nihče si jih ni.

poweroff je izjavil:

Ampak zakaj si pa potem ne pripenjajo zaslug pri morilcih?
Saj moški si jih.

poweroff je izjavil:

Tam je pa morilka pošast, družba, feminizem in religija pa nimajo nič pri tem...>:D
Ne smeši se. Ženske v zgodovini človeštva še nikoli niso umorile nikogar, razen v silobranu.

poweroff ::

RKC pravi drugače...:D
sudo poweroff

jype ::

poweroff je izjavil:

RKC pravi drugače...:D
Ja, narobe pravi.

poweroff ::

Sem preveril pri župniku. Zagotavlja, da se ne motijo. Pa še škof ga menda podpira. 8-)
sudo poweroff

jype ::

poweroff je izjavil:

Sem preveril pri župniku. Zagotavlja, da se ne motijo. Pa še škof ga menda podpira. 8-)
Nič ne pomaga, če iz sebe briješ norca. Dejstva so preverljiva.

GregiB ::

Don't feed the troll, please...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

jype ::

Nisem takšna pošast, da bi trola pustil stradat.

GregiB ::

Zanimiv prispevek...

You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

GregiB ::

Pa še razlika št. 51: "Men have more respect for women, then they have for other men. Women have more respect for other women, then they have for men"...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

FormerUser ::

Bullf*ckingsh*t.

BigWhale ::

Ok, dost bo.
««
27 / 27
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64072862 (63851) vostok_1
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638843 (34393) vostok_1

Več podobnih tem