» »

kolko bom dal zavarovanje in registracija za megane 1.4 benz

kolko bom dal zavarovanje in registracija za megane 1.4 benz

«
1
2

XLapse ::

jutri grem kupit megane l.04

1.4 benzin.. Kolko bom dal za zavarovanje in registracijo

In še nekaj

ko naredim prepis in zavarovanje (pri generali bom), edit : pardon bedak je že registriran

Sej če ne lahko drug dan sam mislim da on dela do 4ih every day
alien technology
  • spremenilo: XLapse ()

XLapse ::

ok AMZS dela do 20.00 tko da rešil. Kolko bom pa dal okvirno €€€ ?
alien technology

kixs ::

Pojdi na Generali spletno stran in naredi informativni izracun na tvoje podatke.

XLapse ::

povsod piše da jim pišeš. Rabim okvirno cifro
alien technology

kixs ::

donvito ::

Aki Tukaj
je pa odvisno koliko imaš bonusa ali štartaš od začetka.

AndrejS ::

Cestnina in stroško postopka :
https://www.amzs.si/storitve/pregledi-i...

Za zavarovanje pa ti težko kdo kaj pove. Si mladi voznik, kolko imaš popusta, kaj vse bi rad zavaroval ,...
moreš pa še računat stroške prepisa,...

rawlit ::

Izracunaj na www.wiz.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rawlit ()

XLapse ::

hvala vsem mi je reku prijatelj da bom dal okoli 280 pr AMZS z vsemi popusti in bom tam vse uredil. Thx

AndrejS je izjavil:

Cestnina in stroško postopka :
https://www.amzs.si/storitve/pregledi-i...

Za zavarovanje pa ti težko kdo kaj pove. Si mladi voznik, kolko imaš popusta, kaj vse bi rad zavaroval ,...
moreš pa še računat stroške prepisa,...

nisem mladi voznik...

moj frend mladi voznik pa je dobil za 280€ z Savo z vsemi popusti
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

kixs ::

Kar iz glave ti je rekel koliko bos dal? :lol:

A je res tako tezko odpret eno od zgornjih strani in vpisat prave podatke. Na koncu dobis prakticno do evra natancen znesek zavarovanja.

Celoten strosek nakupa avta (od prvega do 30 dneva lastnistva):

Cena avta + prepis + zavarovanje + cestna taksa + tablice + storitev registracije + vinjeta + prvi tank goriva + prvi servis cez mesec dni (a sem kaj izpustil?) :lol:

XLapse ::

kixs je izjavil:

Kar iz glave ti je rekel koliko bos dal? :lol:


ja mi na obali smo hekerji

prav da gume so kar so, ampak če je naredil tehnični novembra, pomeni da so vozne? k ne bi ravno takoj menjal
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

kixs ::

Mislis nekaj drugega...

Pa avto si ze videl v zivo???

XLapse ::

pa bmk kakšen je za to ceno lej
pač navaden renault megane 2004 183000 km 1.4 benz .. malo slabše gume in velik servis treba to je vse cena 700EUR
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

kixs ::

Tudi prav...

XLapse ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

linkam, sam ne mi ga ukrast! itak jutr mu ga že kupim č emi ga takoj proda
alien technology

Meizu ::

XLapse je izjavil:

hvala vsem mi je reku prijatelj da bom dal okoli 280 pr AMZS z vsemi popusti in bom tam vse uredil. Thx

AndrejS je izjavil:

Cestnina in stroško postopka :
https://www.amzs.si/storitve/pregledi-i...

Za zavarovanje pa ti težko kdo kaj pove. Si mladi voznik, kolko imaš popusta, kaj vse bi rad zavaroval ,...
moreš pa še računat stroške prepisa,...

nisem mladi voznik...

moj frend mladi voznik pa je dobil za 280€ z Savo z vsemi popusti


A to so neka minimalna zavarovanja vidim...

WhiteAngel ::

Pri WIZ bos verjetno ceneje skoz prisel z osnovnim. Jaz dajem ~100eur za 1.6 masino.

zobnik ::

Jaz imam G24 že 3 let, polni popust, osn. za 55kw le 85 evrov
Pokličeš ali poklikaš na g24.
Pošljejo polico na e-mail, sprintaš, podpišeš in to je to.
Ko je*e razne agente, ko ti pri Triglavu hočejo 150 evrov za isto zavarovanje.

XLapse ::

mah ne bom kupu to... bom raje počakal pa boljše... lol
alien technology

d4vid ::

To si se hotu pohvalit da mas 700€?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hator ::

G24:D Sam plačam 120 eur za 129 konjski avto.
Imam pa obvezno zavarovanje, AO+, nezgodno in asistenco.(2 premijski razred).

m0LN4r ::

Eni nimate nic zavarovano, glih tolko da pise na papirju da je. Odbitne fransize pa take, da joj. No sej za 2km dnevno je to dovolj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

feryz ::

A ta G24 ali Wiz izračun komu dela?
G24 obstane.
Na Wiz pa niti približka mojemu avtu ne morem izbrati.

-valvoline- ::

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

XLapse ::

d4vid je izjavil:

To si se hotu pohvalit da mas 700€?


sam to je res malo keša.. nah haha.. sm se odloču počakat do poletja ko bom neki v rangu 5.000e vzel

-valvoline- je izjavil:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Tole je neunicivo in precej boljse od megana.


sm imel l 01 accenta, dober avto ampak pije preveč olja ! Tko da niti niso tako zlati ko misliš, pa homokinetični zglobi se kvarijo.

koyotee je izjavil:

Ali pa to je še boljše https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


hahahahahahaa
alien technology

koyotee ::

Ma ne sanjaj, kup si kolo pa to je to.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Markus386 ::

-valvoline- je izjavil:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Tole je neunicivo in precej boljse od megana.



...dokler ne prerjavi :)

Je pa res, da sta ta dva kot bigfoota... nikomur še ni uspelo od blizu slikati takega, ki ne bi bil rjav nad zadnjimi gumami

zobnik ::

G24 OSNOVNO zavarovanje je POPOLNOMA isto povsod, samo da tu ni požrešnih agentov, k požrejo del premije, ker so stipkal.

Je pa pri kasku, asistenci problem, odbitna franšiza, asistenca pa je bolj tko tko...

XLapse ::

koyotee je izjavil:

Ma ne sanjaj, kup si kolo pa to je to.

sem nekaj kilometrov od mesta preko glavne ceste ne bo šlo

in kaj sanjam? Lahko bi si kupu stokrat boljšega kot megana. Bom pa raje počakal

alien technology

bambam20 ::

XLapse je izjavil:

hvala vsem mi je reku prijatelj da bom dal okoli 280 pr AMZS z vsemi popusti in bom tam vse uredil.


To je malo drago, razen, če je v ta znesek všteta še cestna taksa, tehnični pregled in podaljšanje zavarovanja.

XLapse ::

kako dragooo... jaz nimam bonusa namreč avto kateri vozim ni napisan name, nism pa mel ničesar ever, niti praskice od l. 2001 odkar mam izpit

nekateri mi pravijo tudi 400€ lol...
alien technology

bambam20 ::

XLapse je izjavil:

kako dragooo... jaz nimam bonusa namreč avto kateri vozim ni napisan name, nism pa mel ničesar ever, niti praskice od l. 2001 odkar mam izpit

nekateri mi pravijo tudi 400€ lol...



Ja, drago, no. Več kot 200€ te ne bi smelo pridet.

zobnik ::

Raje vzami cliota l.2002-03 ga dobiš za 600-800 evrov, daš gor 400 evrov pa ti bo delal

XLapse ::

zobnik je izjavil:

Raje vzami cliota l.2002-03 ga dobiš za 600-800 evrov, daš gor 400 evrov pa ti bo delal

razmišljam o prejšnem focusu .. ali pa Bmw 3 za kakih 13.000€ ampak to bo nategator scena nobeden nima realnih.

Tretja opcija je počakat konec leta in vzet novega za 20k ali skoraj novega...

Trenutno imam megane l.2000 in se mi bo vsak čas zmešalo kok je to en krš, sm preveč razvajen da bi prešaltal na samo 02 03 clio da bi bil zadovoljen.
Ta avto lepo služi, fora je v tem k bi rad mel boljšega k je ta res iz prazgodovine in mi je oblika prestara, mogoče se ti bo zdelo smešno ampak meni je malo glupo se s takim slabim avtom vozit, v bistvu vse dela tip top, je pa prestar.


Dobra res dobra opcija je kakšen focus l.2012-2013-2014 ... ampak trenutno nimam tolko, sm lih dobu davek za celo leto 2018 me je zadušil. Poleti pa bi lahko, al pa počakal konc leta in si nabavil neki res top avto, kar mi je nekako manjši cilj
alien technology

XLapse ::

reku je da sanjam
alien technology

-valvoline- ::

Jaz bi reku skoraj vse je boljse k megan. Uni accenti l.05 06 so najbolj podcenjeni avti na trgu, prakticno zastojn ga dobis. Drgac pa lahko pogledas za kasnega peugeot 307 2.0hdi ali 1.4hdi, v obeh primerih varcna in neuniciva zadeva. Al pa kasno xsaro tudi 2.0hdi tudi dobis za drobiz pazit je treba na zadnjo premo.

Zgodovina sprememb…

XLapse ::

-valvoline- je izjavil:

Jaz bi reku skoraj vse je boljse k megan. Uni accenti l.05 06 so najbolj podcenjeni avti na trgu, prakticno zastojn ga dobis. Drgac pa lahko pogledas za kasnega peugeot 307 2.0hdi ali 1.4hdi, v obeh primerih varcna in neuniciva zadeva. Al pa kasno xsaro tudi 2.0hdi tudi dobis za drobiz pazit je treba na zadnjo premo.

Accenti niso tako nedolžni kot mislite, ponavljam da sem imel .00 accent in to je spilo tolko olja da glava peče pa še homokinetični zglobi isto pri enmu k je mel accenta.

Megani tejle po prenovi , so precej zanesljivi. Fora je v tem k nism dosti rešil da grem iz megan l 00 na megan l 04 in zato sem se odločil počakat in kaj boljšega kasneje
alien technology

-valvoline- ::

To da papca olja se lahko vsakemu avtu oz motorju zgodi sploh bencinarjem, ce so zvozeni, slabo vzdrzevani (neredni servisi in menjava olja, posledicno zapeceni oljni obrocki),in vozeni po slabih cestah. Zglob je pa tudi potrosni materijal z neko zivljensko dobo. Tazadnji accenti tega modela 05 so res neunicivi, najvecja oz edina hiba modelov letnika 00 je biv luftmaser katerega so pri novejsih modelih 03 naprej zamenjal z map senzorjem.

Zgodovina sprememb…

donvito ::

XLapse je izjavil:

zobnik je izjavil:

Raje vzami cliota l.2002-03 ga dobiš za 600-800 evrov, daš gor 400 evrov pa ti bo delal

razmišljam o prejšnem focusu .. ali pa Bmw 3 za kakih 13.000€ ampak to bo nategator scena nobeden nima realnih.

Tretja opcija je počakat konec leta in vzet novega za 20k ali skoraj novega...

Trenutno imam megane l.2000 in se mi bo vsak čas zmešalo kok je to en krš, sm preveč razvajen da bi prešaltal na samo 02 03 clio da bi bil zadovoljen.
Ta avto lepo služi, fora je v tem k bi rad mel boljšega k je ta res iz prazgodovine in mi je oblika prestara, mogoče se ti bo zdelo smešno ampak meni je malo glupo se s takim slabim avtom vozit, v bistvu vse dela tip top, je pa prestar.


Dobra res dobra opcija je kakšen focus l.2012-2013-2014 ... ampak trenutno nimam tolko, sm lih dobu davek za celo leto 2018 me je zadušil. Poleti pa bi lahko, al pa počakal konc leta in si nabavil neki res top avto, kar mi je nekako manjši cilj

Od 2001 imaš izpit, pa pojma nimaš koliko te pride registracija. Pa en kup avtov si že vozil, čigavih? In v teh letih nisi bil sposoben kupiti lasten avto, po drugi strani se pa hvališ in sanjaš celo o novem.
Pejt nakladat kam drugam. :))

XLapse ::

sej ta avto je moj sm ga jaz plačal , samo ni napisan name ker takrat smo se tko odločli.

ko sem pa naredil izpit pa mi je nono kupu nowga..


Okej ne bom kupu nowega, samo k zaslužim več k ti v 6 mescih, v 1 mescu. Se vidimo konec leta luzer!

forum retardirancev
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

bambam20 ::

XLapse je izjavil:



Okej ne bom kupu nowega, samo k zaslužim več k ti v 6 mescih, v 1 mescu. Se vidimo konec leta luzer!

forum retardirancev



Pa ne pozabi uredit zavarovanja na AMZS-ju. Tam so najbolj ugodni. LOl.

XLapse ::

bambam20 je izjavil:

XLapse je izjavil:



Okej ne bom kupu nowega, samo k zaslužim več k ti v 6 mescih, v 1 mescu. Se vidimo konec leta luzer!

forum retardirancev



Pa ne pozabi uredit zavarovanja na AMZS-ju. Tam so najbolj ugodni. LOl.

Jep bom hehe thx bro sej vas je nekaj normalnih pol imaš te mentally handicapped ...
alien technology

hojnikb ::

XLapse je izjavil:

zobnik je izjavil:

Raje vzami cliota l.2002-03 ga dobiš za 600-800 evrov, daš gor 400 evrov pa ti bo delal

razmišljam o prejšnem focusu .. ali pa Bmw 3 za kakih 13.000EUR ampak to bo nategator scena nobeden nima realnih.

Tretja opcija je počakat konec leta in vzet novega za 20k ali skoraj novega...

Trenutno imam megane l.2000 in se mi bo vsak čas zmešalo kok je to en krš, sm preveč razvajen da bi prešaltal na samo 02 03 clio da bi bil zadovoljen.
Ta avto lepo služi, fora je v tem k bi rad mel boljšega k je ta res iz prazgodovine in mi je oblika prestara, mogoče se ti bo zdelo smešno ampak meni je malo glupo se s takim slabim avtom vozit, v bistvu vse dela tip top, je pa prestar.


Dobra res dobra opcija je kakšen focus l.2012-2013-2014 ... ampak trenutno nimam tolko, sm lih dobu davek za celo leto 2018 me je zadušil. Poleti pa bi lahko, al pa počakal konc leta in si nabavil neki res top avto, kar mi je nekako manjši cilj


se tudi najdejo kaksni (13k je ze F30 money) ampak ne pricakuj taksnih z 100kk. Tam okol 200k se zacnejo z bolj kot ne base opremo (base oprema pr takem tipu avta je se vedno muchos vec kot dobis pri kakem starem francozu).

ni pa to avto, da bos iskal gume in ploscice po odpadih in olje v lidlu.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

XLapse ::

hojnikb je izjavil:

XLapse je izjavil:

zobnik je izjavil:

Raje vzami cliota l.2002-03 ga dobiš za 600-800 evrov, daš gor 400 evrov pa ti bo delal

razmišljam o prejšnem focusu .. ali pa Bmw 3 za kakih 13.000EUR ampak to bo nategator scena nobeden nima realnih.

Tretja opcija je počakat konec leta in vzet novega za 20k ali skoraj novega...

Trenutno imam megane l.2000 in se mi bo vsak čas zmešalo kok je to en krš, sm preveč razvajen da bi prešaltal na samo 02 03 clio da bi bil zadovoljen.
Ta avto lepo služi, fora je v tem k bi rad mel boljšega k je ta res iz prazgodovine in mi je oblika prestara, mogoče se ti bo zdelo smešno ampak meni je malo glupo se s takim slabim avtom vozit, v bistvu vse dela tip top, je pa prestar.


Dobra res dobra opcija je kakšen focus l.2012-2013-2014 ... ampak trenutno nimam tolko, sm lih dobu davek za celo leto 2018 me je zadušil. Poleti pa bi lahko, al pa počakal konc leta in si nabavil neki res top avto, kar mi je nekako manjši cilj


se tudi najdejo kaksni (13k je ze F30 money) ampak ne pricakuj taksnih z 100kk. Tam okol 200k se zacnejo z bolj kot ne base opremo.



če ima še 200k pravih sm še vesel! problem k niti tega ne najdeš s pravimi! Sem zelo skeptičen glede takih avtov in kilometrov, priložnost je mastno zaslužit pri takih s kilometri in vsakega k ga pogledam mi je sumljiv.

Zdej da bi mel za akcijo k majo, nov bmw 3 prejšni model, za 25k .. To se splača. In tudi pol avto z 200k, 13.000, se lahko mastno opečeš, saj ni ravno malo denarja za 2ge roke avto - manj se opečem pri focusu l.2013-14 naprimer da me kdo nategne kje
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

hojnikb ::

25k je base model z 1.5 bencinarjem. Za pol manj 5 let star rabljen je dizlas ze z nekaj opreme (kaksen avtomat pa navigacija recimo).

se najdejo tut taki z koker tok realnimi kilometri, sam precekirat je treba zgodovino, vin, ce je slovenski, se vcasih tudi najdejo prejsni lastniki na facebook, bmwslo.si itd...
loterija okol kilometrov bo pa itk vsak, ki ni glih 500e vredn shitbox.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

koyotee ::

Tip bi rad kupil avto za 25k pa ga skrbi kok bo dal za zavarovanje 1.4 prdalce :)):)):))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hojnikb ::

za take obstaja 4t skuter. zavarovanje 50e/leto, pa okol 3e/100km za benz.

ce crkne, vrzes na odpad in gres po drugega.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

zobnik ::

KUPIM tvojga megana, meni so pa stari avti ZAKON.

hojnikb ::

dokler jih ne zacne jest rja :)
#brezpodpisa
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22123482 (986) KTr1sk
»

Prvi avto

Oddelek: Loža
464336 (3117) bambam20
»

kaj tele kilometri ne bodo držali ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
767831 (4842) IL_DIAVOLO
»

Menjava avta, iz megana(kratki) na katerega karavana

Oddelek: Na cesti
131441 (973) jero_no1
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328394 (23621) Heavy

Več podobnih tem