» »

Abonmaji za vse :)

Abonmaji za vse :)

DoloresJane ::

Vsak, ki kdaj pa kdaj potrebuje spremembo v programu petkovega (ali katerega drugega) večera, je najbolje začel, če prebere to temo. Veliko ljudi je namreč, ki si obljubljajo, da bodo šli v gledališče ali na kakšen koncert, pa se temu vedno izmikajo, rekoč, da nimajo dovolj časa. Abonma vas deloma prisili, da si čas naredite. In da se malo razvajate. :)

Poskušala bom zbrati celovite informacije - če mi to ne bo povsem uspelo, ste dobrodošli, da me dopolnite. Če ima kdo od vas dobre izkušanje s katerim od abonmajev, naj prosim naredi malo reklame. :D

1. Slovenska filharmonija kot vsako let ponuja 2 abonmaja simfoničnega orkestra in posebni, vokalni, abonma. Informacije tukaj. Nekaj o sezoni 2003/04 si lahko preberete tu, za več informacij pa jih kontaktirajte na e-mail.
Koncertom lahko tudi brez abonmaja prisluhnete v Cankarjevem domu v Ljubljani.

2. SNG Drama, Ljubljana tudi letos ponuja nov sklop abonmajev. Pripravili so štiri različne abonmaje. Kontaktne številke in napotki za vpis abonmaja.

3. Mestno gledališče Ljubljansko je lično predstavilo svojo abonmajsko ponudbo.

4. Primorsko dramsko gledališče iz Nove Gorice vas vabi, da se jim v jeseni pridružite. Njihov program si lahko priklikate, če odjadrate sem, nato pa kliknete na listič "repertoar" in nato na listič "abonma PDG".

5. Prešernovo gledališče v Kranju v spetembru vpisuje abonmaje. Na voljo so različne vrste abonmajev.

6. Slovensko ljudsko gledališče Celje vas obvešča o repertoarju sezone 2003/04 Njihova abonmajska ponudba pa se nahaja tukaj.

7. Tudi Kulturni center Srečka Kosovela v Sežani je lani imel svoj abonma, zato se najbrž tudi letos lahko nadejamo česa podobnega. Kontakti.


Toliko za danes - več jutri. :)

DoloresJane ::

8. Šentjakobsko gledališče v Ljubljani ima svoj abonma. Od predstav je morda najbolj zanimiva Monthy Pythonovska Brianovo življenje. Nekaj več o predstavah si lahko preberete tu.

9. Gledališče Toneta Čufarja na Jesenicah ima kar dva abonmaja. Gledališkega in glasbenega. Ogled strani je obvezen! :)

10. Lutkovno gledališče v Ljubljani za svoje najnadebudnješe obiskovalce - otroke - pripravlja poseben abonma. Klik. Starši - vpis otroka v abonma je idealna priložnost, da otrok razvija svojo desno polovico možganov. :)

11. Lutkovno gledališče iz Maribora ( klik) tudi vabi k vpisu abonmaja.

12. Kulturni dom Španski borci iz Ljubljane predstavlja svoj abonma komedija.

DoloresJane ::

Moj monlog se nadaljuje... :)

13. Opera in balet v Ljubljani VSe informacije najdete tukaj, za vse premiere v sezoni 03/04, pa se pomudite tule.

14. Drama SNG Maribor ne miruje. To je uradna stran, kjer v spodnjem meniju kliknite na gumb Premiernik. Informacije glede abonmajev: tule.

15. SNG Opera in balet v Mariboru so nam razložili, v čem je prednost abonmaja (vsebuje tudi informacije o vpisu abonmajev), predstavili repertoar za sezono 03/04 in uvedli operni darilni bon. Vsekakor ideja, vredna premisleka. Za naslednji rojstni dan kupite operni darilni bon! :)

DoloresJane ::

16. Cankarjev dom v Ljubljani je pripravil cel kul abonmajskih ponudb. Med drugim je tu abonma simfonikov RTV (zeleni abonma), filmski abonma za dijake in študente, o katerem gre pripomniti, da ima na sporedu precej kakovostne filme.

Za otroke so pripravili abonma šesterček. Za ljubitelje glasbe pa se najde še več: abonma kitarskih koncertov Zvoki šestih strun in srebrni abonma, o katerem je treba pripomniti, da ni ravno za plitve žepe, vendar sta na sporedu RES dobra glasba in izjemni izvajalci.

Potem so tu gledališko-plesni abonmaji Amelia, nekoliko bolj klasičen abonma Aida in za moj okus precej etno obarvan abonma poziv.

Nekoliko ponudbe za letos je ostalo še od lanskega jazz abonmaja.

Tu je najti seznam vseh abonmajev in pogje vpisa abonmajev.

*

Prosim, da mi sporočite, če je za abonmaje sploh kaj zanimanja. Glede na število branj te strani, ga nekaj je. Morda imate vprašanje - z veseljem bom nanj odgovorila. Privoščite si letos abonma! 0:) :D

Zgodovina sprememb…

DoloresJane ::

Za vse filmoljubce in filmofile: bera filmskih abonmajev v Koloseju.

DoloresJane ::

Včlanite se v kinopolis in obiskujte kinopredstave v ljubljanski Kinoteki ceneje.

V Mladinskem gledališču v Ljubljani prav tako imajo abonmajski program, o katerm pa na njihovih internetnih straneh nič ne piše. Tu najdete spred predstav za letošnjo sezono, tukaj pa so njihovi kontakti.

Pa veliko uživanja v abonmajih! :D

OwcA ::

Ako me spomin ne vara je abonma pri Mlainskem bolj ali manj izbiren (4 predstave si izbereš v naprej, 2 pa "med letom"), zato ne pozabite, da pridejo v poštev tudi ponovne uprizoritve starih predstav.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

DoloresJane ::

Opozarjam, da tečejo še zdanji dnevi septembra, ko lahko v večini vpisujete abonmaje.

Torej - kam ste se vpisali? :D

OwcA ::

Drama - Superabonma
Mladinsko
Otroška radovednost - gonilo napredka.

trpo ::

Letos sem prvič prijavu na anonma v Mladinskem. Smo šli že z gimnazijo pa mi je blo ful ušeč!
Tok bom zdej lokh vidu še več predvsem modernih iger.
www.LOST-serija.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trpo ()

drevo ::

Filharmonija - modri abonma.

Mejbi bi bil oranzn bols.. ;) Ce ga je kdo vzel, nej mal pove, kako mu je kej vsec.

DoloresJane ::

drevo - potem se bova pa še kdaj srečala. :) Lani sem imela oranžnega in je bil OK, vendar sem letos nekoliko razočarana nad programom. Zaradi tega tudi sprememba na modrega.

Sicer pa imam še abonma v Mladinskem gledališču in najbrž si bom veliko predstav ogledala v Drami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pokazati turistu v Sloveniji?

Oddelek: Loža
448418 (3514) Samuel

Katero uro nosi Janez Janša?

Oddelek: Loža
142986 (2471) Wox
»

Teater

Oddelek: Sedem umetnosti
81453 (1254) biokill
»

Skupaj proti dolgčasu :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10629085 (21371) Damjan Jagar
»

Kakšna kultura? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
705826 (4947) Marjan

Več podobnih tem