» »

5€ carinskih stroškov za 7.8€ vredno blago

5€ carinskih stroškov za 7.8€ vredno blago

1
2
»

louser ::

In zakaj bi moral prav tam kupiti?
Mene ne moti carinjenje.
Mene moti dolgotrajno carinjenje.

Za stroške carinjenja so krive Trumpove tarife.

Carina je namenjena ob varovanju domačega trga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

49106 ::

louser je izjavil:

In zakaj bi moral prav tam kupiti?
Mene ne moti carinjenje.
Mene moti dolgotrajno carinjenje.


Kdo je rekel, da bi moral prav tam kupiti? :)) Lahko jih pa kupiš, če želiš čevlje še 30 odstokov ceneje, pa še dolgotrajnemu carinjenju se izogneš. Včasih dobiš čevlje za takšno ceno, kot stanejo stroški carinjenja, in to na licu mesta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

louser ::

Premajhna ponudba.

Daliborg ::

Nekateri se pritožujete za 5e carinski postopek in nisem zasledil odgovor na to tako da vam povem da aplikacije za vlaganje carinskih deklaracij stane vsak mesec kar nekaj denarja vsak modul, vsak računalnik se zaračunava posebej po licenci tako da ni to nekaj kar kupiš in imaš including updates etc.
Vam povem da pri klasičnemu špediterju so cene carinjenja okoli 30-40EUR za domače. Ostali po svetu carinjenje zaračunajo tudi do ali preko 250EUR (zgornja meja Russia). Seveda govorim tukaj za pošiljke katera podjetja kupujejo robo za distribucijo pa še vseeno tako malo za primerjavo in se pozna tudi pri poštnih pošiljkah za posameznike.
Take cvetke sem v tej temi prebral da je prav čudno da je Lakotnik29 še vedno registriran na tem forumu.
Dajte si prebrati celotno temo Carina preden tukaj začnete razvijati menstrualne krče.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

49106 ::

Vstavi še kakšno vejico, lahko tudi naključno, ali pa vsaj piši enostavčne povedi.

Ostali po svetu carinjenje zaračunajo tudi do ali preko 250EUR


Za blago vredno 8 evrov?

čudno da je Lakotnik29 še vedno registriran na tem forumu.


Kaj drugega naj počne? Več kot očitno je, da mu komuniciranje na slo-techu predstavlja večino socialnih interakcij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

St235 ::

49106 je izjavil:

Vstavi še kakšno vejico, lahko tudi naključno, ali pa vsaj piši enostavčne povedi.

Ostali po svetu carinjenje zaračunajo tudi do ali preko 250EUR


Za blago vredno 8 evrov?


ne, tarife pri špedicijah se začnejo okol 50€, če se jim sploh da ukvarjat s tako malenkostjo. Sam kaj ko je treba kaj več, kot prodajat meglo po forumu, da ugotoviš da so stroški carinske pošte krepko nižji od alternativ.

49106 ::

Meglo prodajaš ti z whataboutismom.

Daliborg ::

Vstavi še kakšno vejico, lahko tudi naključno, ali pa vsaj piši enostavčne povedi.

Moja ocena Slovenštine je 2 tako da se ti zahvaljujem za skrb ampak dvomim da bova izboljšala mojo Slovnico.

Ostali po svetu carinjenje zaračunajo tudi do ali preko 250EUR


Za blago vredno 8 evrov?


Te bom počakal da prebereš do konca.

čudno da je Lakotnik29 še vedno registriran na tem forumu.


Kaj drugega naj počne? Več kot očitno je, da mu komuniciranje na slo-techu predstavlja večino socialnih interakcij.


Ne rabiš bit ljubosumen nanj če ima tehtne odgovore.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

shadeX ::

49106 je izjavil:

Za stroške carinjenja so krive Trumpove tarife.

louser je izjavil:

A ni zanimivo, da zaradi dumpinških cen Kitajcev kljub carinjenju dobim čevlje za 30-40% ceneje kot primerljive najkice.


Dafaq? A še nisi bil v Daichmannu, kjer dobiš superge za 10 ali 20 evrov, včasih tudi ceneje?


A se ti hecaš? Kupil enkrat superge za 20€ v daichmanu, se po 2 dneh naredi luknja v podplatu na eni supergi in naslednji dan še na drugi supergi. Tudi partnerka je mela slabe izkušnje iz Daichmana.

Če hočeš met vsaj en toliko kvalitetno obutev, odštej minimalno 60€ (oz. manj če so znižani iz take cene). V Pitarellotu v IT, sem leto in pol nazaj kupil Nike za 49€ (znižane iz 70€) in so še kot novi.

49106 ::

Louserjeve kitajske kopije so ziher boljše. >:D

Daliborg je izjavil:

Vstavi še kakšno vejico, lahko tudi naključno, ali pa vsaj piši enostavčne povedi.

Moja ocena Slovenštine je 2 tako da se ti zahvaljujem za skrb ampak dvomim da bova izboljšala mojo Slovnico.


Ja, 2 od 10. Za izboljšanje slovnice boš moral poskrbeti sam.

Daliborg je izjavil:


Ostali po svetu carinjenje zaračunajo tudi do ali preko 250EUR
Za blago vredno 8 evrov?

Te bom počakal da prebereš do konca.

Najprej moraš sestavit smiselen stavek.

Daliborg je izjavil:


Kaj drugega naj počne? Več kot očitno je, da mu komuniciranje na slo-techu predstavlja večino socialnih interakcij.

Ne rabiš bit ljubosumen nanj če ima tehtne odgovore.


Ljubosumen sem zgolj zato, ker je precej bolj asocialen. Verjetno je to tudi razlog za neotesanost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

louser ::

49106 je izjavil:

Louserjeve kitajske kopije so ziher boljše. >:D

Daliborg je izjavil:

Vstavi še kakšno vejico, lahko tudi naključno, ali pa vsaj piši enostavčne povedi.

Moja ocena Slovenštine je 2 tako da se ti zahvaljujem za skrb ampak dvomim da bova izboljšala mojo Slovnico.


Ja, 2 od 10. Za izboljšanje slovnice boš moral poskrbeti sam.

Daliborg je izjavil:


Ostali po svetu carinjenje zaračunajo tudi do ali preko 250EUR
Za blago vredno 8 evrov?

Te bom počakal da prebereš do konca.

Najprej moraš sestavit smiselen stavek.

Daliborg je izjavil:


Kaj drugega naj počne? Več kot očitno je, da mu komuniciranje na slo-techu predstavlja večino socialnih interakcij.

Ne rabiš bit ljubosumen nanj če ima tehtne odgovore.


Ljubosumen sem zgolj zato, ker je precej bolj asocialen. Verjetno je to tudi razlog za neotesanost.

Kopije? Ne kupujem ponaredkov.
Kitajci delajo nekatere produkte zelo kvalitetno.
Čevlji za tek, badminton, košarko so kar primerljivi s samo elito.
Ampak če poznaš samo Adija, Nikeja in imaš versko obarvani nickname, tega ne veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

49106 ::

louser je izjavil:


Kopije? Ne kupujem ponaredkov.
Kitajci delajo nekatere produkte zelo kvalitetno.
Čevlji za tek, badminton, košarko so kar primerljivi s samo elito.
Ampak če poznaš samo Adija, Nikeja in imaš versko obarvani nickname, tega ne veš.


Katere izdelke delajo kvalitetno in hkrati ne gre za imitacijo? Adi, Nike? Kaj pa Munich, Umbro, Kelme, Joma, Le coq sportif, Lotto, Diadora, Asics, Mizuno, Saucony, Brooks,.... ?

kunigunda ::

St235 je izjavil:


Men je pa kolega povedal, da je slikal jetija in so mu dal milion eur za sliko. Pol mu jih je pa bigfoot ukradel.


Dobrozeljen nasvet, zamenji kolege.

St235 ::

enako, ker očitno se in enim in drugim blede.

louser ::

49106 je izjavil:

louser je izjavil:


Kopije? Ne kupujem ponaredkov.
Kitajci delajo nekatere produkte zelo kvalitetno.
Čevlji za tek, badminton, košarko so kar primerljivi s samo elito.
Ampak če poznaš samo Adija, Nikeja in imaš versko obarvani nickname, tega ne veš.


Katere izdelke delajo kvalitetno in hkrati ne gre za imitacijo? Adi, Nike? Kaj pa Munich, Umbro, Kelme, Joma, Le coq sportif, Lotto, Diadora, Asics, Mizuno, Saucony, Brooks,.... ?

polovica teh je precenjeni šminkerski kič, druga polovica zadovoljivih, a dragih.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije in prisilni stroški (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27255775 (38165) AndrejO
»

Carinska pošta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34498790 (53651) Mare2
»

Carinski postopek - račun

Oddelek: Loža
469651 (7964) Ganon
»

Čas dostave - pošta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115427 (14368) darkolord

Več podobnih tem