» »

Tinder

Tinder

Temo vidijo: vsi
««
22 / 26
»»

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FiReFTW ::

FormerUser je izjavil:

Saj to, da mene tipi ne bi marali, ni bil nikoli problem, problem je kvečjemu v tem, da jaz z veliko večino ne želim imeti nobenega opravka.


Haha itak, glede na to kake kvasis tu dvomim da bi ti kak razgledan pameten moski dal 2 uri casa, razn p*trebnezi ki hocejo samo eno stvar.

Je pa tak bolse da z vecino noces imet opravka ker bogi tisti ki bi dobil tako zensko lol.

jype ::

FiReFTW je izjavil:

Haha itak, glede na to kake kvasis tu dvomim da bi ti kak razgledan pameten moski dal 2 uri casa, razn p*trebnezi ki hocejo samo eno stvar.
Kolektivno ste ji namenili že več let pozornosti, pa še vedno ste prijetno rdeči v obraz, ko poizkušate upravičiti vaša obscena prepričanja o ženskah in družbi.

FiReFTW je izjavil:

Je pa tak bolse da z vecino noces imet opravka ker bogi tisti ki bi dobil tako zensko lol.
Razumem, da ego močno trpi, če je ženska bolj razgledana in v splošnem pametnejša, ampak ker je takih večina, se je v tvojem interesu sprijazniti s tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Raptor F16 ::

Facebook dev je izjavil:

Da malo spravim temo nazaj v pravo smer, a dick pics so na Tinderju se nezazeljeni ali se pogled na to spreminja?

Je najbrz za punco se vseeno bolje, da vidi mojo moskost prej na sliki, kot pa da je potem v postelji razocarana? Kaj menite?


Probaj pa boš videl.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

tikitoki ::

jype je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Sprijaznite se, da imajo nekatere punce rade velike tiče.
To je podobno, kot preference glede velikosti prsi.

tikitoki je izjavil:

Vidim, da si nepismen. Se dobro, da nisi sel v znanstvene vode, ker bi pogorel.
Pravi tip, ki misli, da je "Cosmopolitan" žurnal biološke znanosti.


Kot sem rekel, si pac nepismen cepec.

PacificBlue ::

Hipatija je danes ob 13:10:59 izjavil:

Saj to, da mene tipi ne bi marali, ni bil nikoli problem, problem je kvečjemu v tem, da jaz z veliko večino ne želim imeti nobenega opravka.


Ti sama sebe demantiraš over and over again. Sem mislil, da si pametnejša. Še vedno upam, da nekoč boš.

Sicer sploh nisem nasprotnik enakopravnosti in enakih pravic za ženske, ne maram pa hate speecha in fanatizma, pa ni važno v kakšni obliki. Ker s tem izgubiš ti in še kdo drug.
Vso srečo!
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

FormerUser ::

Torej spet ne razumeš, kaj sem želela v citiranem stavku povedati? Morda je pa tale forum malo prezahteven zate in bi ti bolje šlo na forumu za cicibane.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

FiReFTW je izjavil:


Haha itak, glede na to kake kvasis tu dvomim da bi ti kak razgledan pameten moski dal 2 uri casa, razn p*trebnezi ki hocejo samo eno stvar.

Je pa tak bolse da z vecino noces imet opravka ker bogi tisti ki bi dobil tako zensko lol.


The ugly truth je, da se večina tipov, vključno s tistimi razgledanimi in pametnimi, obnaša kot poceni k***e, jaz pa ne izgledam ravno slabo, tako da boš kar moral verjeti, da povpraševanje presega ponudbo.

PrihajaNodi ::

FormerUser je izjavil:

FiReFTW je izjavil:


Haha itak, glede na to kake kvasis tu dvomim da bi ti kak razgledan pameten moski dal 2 uri casa, razn p*trebnezi ki hocejo samo eno stvar.

Je pa tak bolse da z vecino noces imet opravka ker bogi tisti ki bi dobil tako zensko lol.


The ugly truth je, da se večina tipov, vključno s tistimi razgledanimi in pametnimi, obnaša kot poceni k***e, jaz pa ne izgledam ravno slabo, tako da boš kar moral verjeti, da povpraševanje presega ponudbo.


Kako se obnasa poceni k***? So kaksni telesni znaki? Zacne kroziti z levo ramo? Pomakne nogo proti vrato (izhodu)?

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

Okej, pa se dajmo igrat to igro. Recimo, da ima večina res za sabo izkušnjo spolne zlorabe. Če zaradi tega ne morejo funkcionirati v monogamiji, lahko pa brez problema v odprtem razmerju, zakaj je potem tako zelo narobe, če imajo odprto razmerje in v njem uživajo? Je to res nekaj tako zelo slabega, če se partnerja mirno zmenita za tak dogovor? Kakšno škodo delata tebi?

Narobe je zato, ker škodijo same sebi, ker ne razrešujejo osnovne travme na zdrav način, potem se pa nenadoma zavejo, da so 20 let vrgle stran, bile skupaj z napačnimi ljudmi, trpijo lahko tudi otroci...

Mato989 ::

Hipatija je super woman... Ona nima napak, težav in ničesar... ona lebdi nad ostalimi v svoji svetskosti in sijaju in božanskosti...

V resnici pa piše to debela baba doma, v kleti od ateja, ki mu je preveč hudo da bi napodil udomačeno S... v naravo kjer se itak ne more znajt... ker živi v iluzijah moškega ki ga ne bo nikoli dobila!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FormerUser ::

PrihajaNodi je izjavil:



Kako se obnasa poceni k***? So kaksni telesni znaki? Zacne kroziti z levo ramo? Pomakne nogo proti vrato (izhodu)?

Glede na to, da koristiš njihove usluge, bi skoraj moral vedeti.

Mato989 je izjavil:

Hipatija je super woman... Ona nima napak, težav in ničesar... ona lebdi nad ostalimi v svoji svetskosti in sijaju in božanskosti...

V resnici pa piše to debela baba doma, v kleti od ateja, ki mu je preveč hudo da bi napodil udomačeno S... v naravo kjer se itak ne more znajt... ker živi v iluzijah moškega ki ga ne bo nikoli dobila!

Ampak očitno se od vseh tukaj prisotnih, jaz še najmanj s tem obremenjujem. Funny that.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Zdaj še ne... ker si komaj s srednje šole...

Bejbike ki so mi tako pametovale pri 20tih, se danes jokajo pri 30tih kje so tipi... akrat so jih pa odjebale ker kao noben ni bil dovolj dober... zdaj pa majo še samo pijance, debile, psihopate in pretepače žensk... prav jim je...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

Normalni so itak dolgočasni, nič ne bo zamudila.

Ne, normalni niso dolgočasni, ampak omenjen trio adio itak ne spada med normalne.

Mato989 je izjavil:

Zdaj še ne... ker si komaj s srednje šole...

Bejbike ki so mi tako pametovale pri 20tih, se danes jokajo pri 30tih kje so tipi... akrat so jih pa odjebale ker kao noben ni bil dovolj dober... zdaj pa majo še samo pijance, debile, psihopate in pretepače žensk... prav jim je...

Ja, sem že opazila, da se rad obkrožaš z neumnimi ženskami, očitno se bojiš, da bi te katera intelektualno prekosila.

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

Mato989 je izjavil:

Hipatija je super woman... Ona nima napak, težav in ničesar... ona lebdi nad ostalimi v svoji svetskosti in sijaju in božanskosti...

V resnici pa piše to debela baba doma, v kleti od ateja, ki mu je preveč hudo da bi napodil udomačeno S... v naravo kjer se itak ne more znajt... ker živi v iluzijah moškega ki ga ne bo nikoli dobila!

V detektivski agenciji te ne bi zaposlili.

Mato989 ::

Seveda ne, ker bi vsem pobral vso delo, ker bi ekspresno rešli zadeve =)

Kakorkoli, še ena tema kjer je Hipatija prismrdela notri z feministično propagando...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PacificBlue ::

FormerUser je izjavil:

Torej spet ne razumeš, kaj sem želela v citiranem stavku povedati? Morda je pa tale forum malo prezahteven zate in bi ti bolje šlo na forumu za cicibane.


Praviš, da zdaj ni res kar napišeš? Kredibilnost izgubljaš hitreje, kot bi si mislil.

Si po letih ti dosti bližje cicibanom kot pa jaz. Mogoce te lahko kaj naučijo. Strpnosti in first place.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

FormerUser ::

Sem ti že rekla, da lahko vprašaš, če česa ne razumeš, misli pa ne berem.

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

FiReFTW je izjavil:


Haha itak, glede na to kake kvasis tu dvomim da bi ti kak razgledan pameten moski dal 2 uri casa, razn p*trebnezi ki hocejo samo eno stvar.

Je pa tak bolse da z vecino noces imet opravka ker bogi tisti ki bi dobil tako zensko lol.


The ugly truth je, da se večina tipov, vključno s tistimi razgledanimi in pametnimi, obnaša kot poceni k***e, jaz pa ne izgledam ravno slabo, tako da boš kar moral verjeti, da povpraševanje presega ponudbo.


I want to believe you. Zato pa sem žalosten ker boš nakupovala mačjo hrano namesto, da bi bila v breeding koloniji.

Oh well. Another one bites the dust.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FiReFTW ::

Mato989 je izjavil:

Hipatija je super woman... Ona nima napak, težav in ničesar... ona lebdi nad ostalimi v svoji svetskosti in sijaju in božanskosti...

V resnici pa piše to debela baba doma, v kleti od ateja, ki mu je preveč hudo da bi napodil udomačeno S... v naravo kjer se itak ne more znajt... ker živi v iluzijah moškega ki ga ne bo nikoli dobila!


Točno to hahaha

jype je izjavil:

FiReFTW je izjavil:

Haha itak, glede na to kake kvasis tu dvomim da bi ti kak razgledan pameten moski dal 2 uri casa, razn p*trebnezi ki hocejo samo eno stvar.
Kolektivno ste ji namenili že več let pozornosti, pa še vedno ste prijetno rdeči v obraz, ko poizkušate upravičiti vaša obscena prepričanja o ženskah in družbi.

FiReFTW je izjavil:

Je pa tak bolse da z vecino noces imet opravka ker bogi tisti ki bi dobil tako zensko lol.
Razumem, da ego močno trpi, če je ženska bolj razgledana in v splošnem pametnejša, ampak ker je takih večina, se je v tvojem interesu sprijazniti s tem.


O glej ga, internet white knight virgin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FiReFTW ()

FormerUser ::

vostok_1 je izjavil:



I want to believe you. Zato pa sem žalosten ker boš nakupovala mačjo hrano namesto, da bi bila v breeding koloniji.

Oh well. Another one bites the dust.

Zakaj bi bil žalosten? Treba je razmišljati globalno in delovati lokalno, anti-natalizem ftw.

PacificBlue ::

Konec koncev bodo mačke rešile svet.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Pika na i ::

Mato989 je izjavil:

Seveda ne, ker bi vsem pobral vso delo, ker bi ekspresno rešli zadeve =)

Kakorkoli, še ena tema kjer je Hipatija prismrdela notri z feministično propagando...

Mhm, to bo.
Vse bolj verjamem, da ima večina tule, izjemno malo izkušenj, z ženskami.
Dobro za tiste, ki naletijo na vas. Naserjejo vas lahko za tren oka.

vostok_1 ::

Z post-modernističnimi ženskami priznam nimam veliko izkušenj. Imam par merodajnih sicer, ampak ne bom trdil, da jih obvladam.

FormerUser je izjavil:

vostok_1 je izjavil:



I want to believe you. Zato pa sem žalosten ker boš nakupovala mačjo hrano namesto, da bi bila v breeding koloniji.

Oh well. Another one bites the dust.

Zakaj bi bil žalosten? Treba je razmišljati globalno in delovati lokalno, anti-natalizem ftw.


Mogoče pa te bo uhvatil kak musliman. Jype te v tem primeru ne bo zmožen branit, niti upal se ne bo, less he be racist.
Vostoka pa si že zavrnila ko si imela šanso, pa sedaj se mu ne da več.

Fun times ahead.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FormerUser ::

Vostok je zadnje čase bolj priden, ja, morda ima pa novo ljubico, zdaj pa misli, da bo hipatija ljubosumna, ker preveč posluša incelovski BS. Nak.

vostok_1 ::

Don't worry, i have enough love for everybody.
Zgolj te neo-feministične reči bi ti bilo treba otresti vn, ker kvarijo a perfectly good ass and tits. (to be fair, tud možgani niso glih za odmet, ampak saj veš...)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FormerUser ::

Vostok ma pa punco, vostok ma pa punco...Za nataliteto Slovenije nam torej ni treba več biti v skrbeh.

vostok_1 ::

Preveč predpostavljaš.
Ne bom pa povedal ali prvo ali drugo.
Saj veš, ženske majo rade skrivnostne moške.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FormerUser ::

Not me.

Gagatronix ::

Ja, novo si je sprintal z interneta.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

Okej, pa se dajmo igrat to igro. Recimo, da ima večina res za sabo izkušnjo spolne zlorabe. Če zaradi tega ne morejo funkcionirati v monogamiji, lahko pa brez problema v odprtem razmerju, zakaj je potem tako zelo narobe, če imajo odprto razmerje in v njem uživajo? Je to res nekaj tako zelo slabega, če se partnerja mirno zmenita za tak dogovor? Kakšno škodo delata tebi?

Narobe je zato, ker škodijo same sebi, ker ne razrešujejo osnovne travme na zdrav način, potem se pa nenadoma zavejo, da so 20 let vrgle stran, bile skupaj z napačnimi ljudmi, trpijo lahko tudi otroci...
To se lahko zgodi tudi v monogamiji. Slabi primeri odprtih zvez prav gotovo obstajajo, kakor tudi pri monogamiji. Ampak jaz sem mnenja in zagovarjam to, da obstajajo tudi dobri, funkcionalni primeri odprtih zvez in ne, da je odprta zveza sama po sebi dobra ali funkcionalna (za večino). Ne vem, če sva že zašla s te poti ali še vedno debatirava okoli tega?

Recimo, ko si že omenila otroke. V monogamistični zvezi ob, vzamimo za primer neskladanje/neizpolnjevanje želja, pride ločitev. Da otroci trpijo med in po tej proceduri, je splošno znano dejstvo. Recimo: Partnerja si še vedno zaupata in spoštujeta, ampak ne počutita se izpopolnjeno, nekaj manjka, bodisi enemu, drugemu ali obema. Nočeta škoditi otrokom, zato se odločita za varianto odprte zveze, kjer izpolnita neizpolnjene želje in dalje funkcionirata kot partnerja in družina. Tukaj ne premišljuj samo iz svojega vidika, če bi se ti za to odločila, ampak iz splošnega. Zakaj ne bi bila to dobra alternativa v določenih primerih? Prav gotovo bi za otroka bilo boljše od ločitve in če bi oba partnerja bila zadovoljna z izidom, toliko boljše.

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

Normalni so itak dolgočasni, nič ne bo zamudila.

Ne, normalni niso dolgočasni, ampak omenjen trio adio itak ne spada med normalne.
Pod normalni sem bolj mislil običajni.

mikhail ::

Zakaj ne bi bila to dobra alternativa v določenih primerih? Prav gotovo bi za otroka bilo boljše od ločitve in če bi oba partnerja bila zadovoljna z izidom, toliko boljše.

Več partnerjev prinese zraven tudi določeno mero razpršene pozornosti. Vsak se mora ob tem vprašat, koliko bi lahko bil posvečen otroku (ali dvema, mogoče celo trem, ali več), če imaš še službo, ljubico in platonsko razmerje s svojo napol bivšo ženo v isti hiši.

xmetallic ::

jype je izjavil:

Ker jih sicer moški obtožite, da so čarovnice, ter zažgete na grmadi, oziroma sodobnejši ekvivalent, zaprete v psihiatrične institucije in "zdravite" z elektrošoki in lobotomijo, ali pa še novejša metoda, jim "pustite, da vse delajo po svoje", a jim odrečete enakovredno obravnavo, zaradi česar jih večji delež pride v likvidnostne težave, potem pa pametujete, kako so moški "pametnejši".

Ni vam bilo prav, ko je moški imel zadnjo besedo, ni vam prav sedaj, ko so moški dvignili roke od vsega in dali ženskam prosto pot, da počnejo kar hočejo. Še sami ne veste kaj bi radi.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Bomo drugic nadaljevali...
Zmanjkalo argumentov?


Kaj naj recem, ponovno si zmagal. V tem primeru, ker si dlje ostal na forumu. :D Sorry, ne morem se nonstop zabavati s tabo, moram si vzeti tudi kaj casa za soviniziranje. Vceraj sem nekam peljal mojo in ni vozila ona ampak jaz in to ves cas! >:D

Morda jo danes peljem kaj pojesti in bom jaz placal, da ne govorimo, da bom jaz peljal. Danes bo dvojni sovinizem.

Kaj pa pocnete danes feministi? @Hipatija casti? :D

jype ::

"Mojo" implicira lastništvo, si ji pa hkrati ne drzneš pokazat svojega klobasanja po forumu... Shizofreno, tako kot večina toksičnega mačizma.

Poglej samo xmetallica, ženske so po njegovem glede vsega na boljšem, samo ne vedo, kaj bi rade, kastriral se pa kljub temu ne bi, čeprav je že zdaj navadna pičkica.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

"Mojo" implicira lastništvo, si ji pa hkrati ne drzneš pokazat svojega klobasanja po forumu... Shizofreno, tako kot večina toksičnega mačizma.


Popravek, danes bom vsaj 3x sovinist. 8-) Vsaj shizofren nisem, sem pa Toxic.

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

The ugly truth je, da se večina tipov, vključno s tistimi razgledanimi in pametnimi, obnaša kot poceni k***e, jaz pa ne izgledam ravno slabo, tako da boš kar moral verjeti, da povpraševanje presega ponudbo.

Vic dneva. :)):)):))

TheBlueOne ::

@xmetallic, vazno je, da se ponuja. :)

tikitoki ::

FormerUser je izjavil:

FiReFTW je izjavil:


Haha itak, glede na to kake kvasis tu dvomim da bi ti kak razgledan pameten moski dal 2 uri casa, razn p*trebnezi ki hocejo samo eno stvar.

Je pa tak bolse da z vecino noces imet opravka ker bogi tisti ki bi dobil tako zensko lol.


The ugly truth je, da se večina tipov, vključno s tistimi razgledanimi in pametnimi, obnaša kot poceni k***e, jaz pa ne izgledam ravno slabo, tako da boš kar moral verjeti, da povpraševanje presega ponudbo.


Zal imajo moski biolosko danost, da so manj izbircni. Zato imate tudi srot babe ponudbo. Se sreca zate.

ejresnevem ::

no, no... eno je forumsko trolanje, drugo pa že žalitve...
jemljite bolj sproščeno.

jype ::

xmetallic je izjavil:

Vic dneva. :)):)):))
Ženske so precej manj nagnjene k precenjevanju lastne podobe kot moški, tako da ji čisto verjamem, da je precej lepša od vsakega mačista.

tikitoki je izjavil:

Zal imajo moski biolosko danost, da so manj izbircni. Zato imate tudi srot babe ponudbo. Se sreca zate.
Ne sodi drugih po sebi, no.

ejresnevem je izjavil:

jemljite bolj sproščeno.
Pa kaj še!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mato989 ::

mikhail je izjavil:

Zakaj ne bi bila to dobra alternativa v določenih primerih? Prav gotovo bi za otroka bilo boljše od ločitve in če bi oba partnerja bila zadovoljna z izidom, toliko boljše.

Več partnerjev prinese zraven tudi določeno mero razpršene pozornosti. Vsak se mora ob tem vprašat, koliko bi lahko bil posvečen otroku (ali dvema, mogoče celo trem, ali več), če imaš še službo, ljubico in platonsko razmerje s svojo napol bivšo ženo v isti hiši.


Torej najbolje da daš odpoved v službi da dobi dovolj pozornosti otrok ali kako?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TheBlueOne ::

ejresnevem je izjavil:

no, no... eno je forumsko trolanje, drugo pa že žalitve...
jemljite bolj sproščeno.


Sam tezko jemljem bolj sprosceno. :) Za nekatere pa tezko pomagas. Je lepo povzel tale komedijant...



jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Sam tezko jemljem bolj sprosceno.
Že od daleč se vidi, da se kar treseš za tipkovnico. Strojepisnih napak kar mrgoli!

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Sam tezko jemljem bolj sprosceno.
Že od daleč se vidi, da se kar treseš za tipkovnico. Strojepisnih napak kar mrgoli!


:D Sorry, nimam sumnikov. Drugace, ce to to tolazi si lahko b.p. to predstavljas. Bos povedal, da si zmagal se v pravopisu, mislim strojepisu.

jype ::

Tako je. V vsem sem najboljši, pa vedno imam prav.

No, razen v boksu in rokoborbi in drugih bedastih športih, katerih namen je povzročanje telesnih poškodb. Tolk usekan ne bom nikoli.

Me veseli, da smo zdaj razčistili te reči in je jasno, da je Tinder zgolj preprosto orodje za vizualno komunikacijo.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

"Mojo" implicira lastništvo, si ji pa hkrati ne drzneš pokazat svojega klobasanja po forumu... Shizofreno, tako kot večina toksičnega mačizma.

Poglej samo xmetallica, ženske so po njegovem glede vsega na boljšem, samo ne vedo, kaj bi rade, kastriral se pa kljub temu ne bi, čeprav je že zdaj navadna pičkica.



Tvoje izrazoslovje je na nivoju vseh fasistov, ki sem jih spoznal!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:

jype je izjavil:

"Mojo" implicira lastništvo, si ji pa hkrati ne drzneš pokazat svojega klobasanja po forumu... Shizofreno, tako kot večina toksičnega mačizma.

Poglej samo xmetallica, ženske so po njegovem glede vsega na boljšem, samo ne vedo, kaj bi rade, kastriral se pa kljub temu ne bi, čeprav je že zdaj navadna pičkica.



Tvoje izrazoslovje je na nivoju vseh fasistov, ki sem jih spoznal!


Pa ne, samo tipicen bel moski. Si kar si.... :)

jype je izjavil:

Tako je. V vsem sem najboljši, pa vedno imam prav.

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

Ampak jaz sem mnenja in zagovarjam to, da obstajajo tudi dobri, funkcionalni primeri odprtih zvez in ne, da je odprta zveza sama po sebi dobra ali funkcionalna (za večino). Ne vem, če sva že zašla s te poti ali še vedno debatirava okoli tega?

Seveda obstajajo, saj sem ti enega sama omenila, Trump in Melanija, kjer ima on v pogodbi napisano koliko in kako lahko "vara", po moje imajo vse sponzoruše takšen deal, pri razmerjih, kjer je glavno vezivo koristoljubje, to ni tak problem, problem je tam kjer so prisotna pristna čustva, ki jih normalen človek pač ne more kar tako vklapljati in izklapljati.

Cruz je izjavil:

Recimo, ko si že omenila otroke. V monogamistični zvezi ob, vzamimo za primer neskladanje/neizpolnjevanje želja, pride ločitev. Da otroci trpijo med in po tej proceduri, je splošno znano dejstvo. Recimo: Partnerja si še vedno zaupata in spoštujeta, ampak ne počutita se izpopolnjeno, nekaj manjka, bodisi enemu, drugemu ali obema. Nočeta škoditi otrokom, zato se odločita za varianto odprte zveze, kjer izpolnita neizpolnjene želje in dalje funkcionirata kot partnerja in družina. Tukaj ne premišljuj samo iz svojega vidika, če bi se ti za to odločila, ampak iz splošnega. Zakaj ne bi bila to dobra alternativa v določenih primerih? Prav gotovo bi za otroka bilo boljše od ločitve in če bi oba partnerja bila zadovoljna z izidom, toliko boljše.

Teorija je eno, praksa pa drugo. Jaz sem enkrat to omenila sošolki, pa je rekla, da bi ji bilo kot otroku stokrat ljubše, če bi se starša ločila kot pa da je morala vsakodnevno poslušati njuno kreganje. Glede želja se je pa treba sprijazniti, da jih nikoli ne boš mogel vseh izpolniti, in si pač ustvariti lestvico prioritet, če je najvišje seks, po možnosti s čim več različnimi partnerji, potem je za vse bolje, da se sploh ne podajaš v resna razmerja.

Mato989 ::

Seveda obstajajo, saj sem ti enega sama omenila, Trump in Melanija, kjer ima on v pogodbi napisano koliko in kako lahko "vara", po moje imajo vse sponzoruše takšen deal, pri razmerjih, kjer je glavno vezivo koristoljubje, to ni tak problem, problem je tam kjer so prisotna pristna čustva, ki jih normalen človek pač ne more kar tako vklapljati in izklapljati.


Veza je v osnovi bila mišljena kot ekonomski interes obeh strani... ker je pač statistično gledano lažje živet če sta 2 skupaj in delita stroške... to in pa dedovanje...

Niso veze nastale prvotno zaradi čustev in monogamija tudi ne... ampak iz PRAKTIČNIH in KORISTOLJUBNIH odnosov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
22 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683455 (36956) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030428 (26846) bluefish

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520766 (17078) BigWhale

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27349836 (41387) BigWhale

Več podobnih tem