» »

Tinder

Tinder

Temo vidijo: vsi
««
21 / 26
»»

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

Da bi bilo izkoriščanje drugih, feministični način česarkoli, pa res prvič slišim.


Cisto resno, nihce se ne bo pocutil kot zrtev. Samo povej, da ne ciljas na resno zvezo. Saj te lahko zavrne. :)

Zgodovina sprememb…

zuzelka ::

FormerUser je izjavil:

Mato989 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

@TheBlueOne

Zakaj bi sploh moral kdorkoli kogarkoli kam voziti, če ravno ne gre za otroke? Jaz imam kolega, s katerim greva dvakrat na leto nekam na pijačo/kosilo, nihče nikogar ne pelje, pač greva skupaj ampak potem se vedno pusti častiti in mi je to ful bedno, čeprav vem, da imam jaz več denarja kot on. In enako so mi bedne/smešne ženske, ki se pustijo voziti naokoli in si plačevati, ves ta mindset mi je popolnoma tuj. In je tudi seksističen, ker implicira, da so ženske naprodaj.


Torej implicira tvoj kolega da je naprodaj?

Za kupčijo sta potrebna dva, jaz ne mislim, da mi on dolguje protiuslugo, mnogi moški, ki vabijo ženske na izlete, večerje in pijače, pa so prepričani, da si s tem kupujejo spolne usluge in zato to tudi počnejo.


Zakaj pa ženske pričakujejo da jim plačam pijačo/večerjo, kljub temu da je očitno da od nje nočem nobenih protiuslug? Kdaj plačam izključno za to da mi ne bo nudila svojih "dobrin". Dvignem samo 200 kg benča, njenih 250 kg je preveč da bi odrival s sebe zato je edina opcija da je tako pijana da obleži na ulici.

juroz ::

res smeh tale tema kjer je najbolj glasen tisti ki je do sedaj mel 1 žensko, pa še tista se mu okrog gon :))

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Da bi bilo izkoriščanje drugih, feministični način česarkoli, pa res prvič slišim.


Cisto resno, nihce se ne bo pocutil kot zrtev. Samo povej, da ne ciljas na resno zvezo. Saj te lahko zavrne. :)

Except, da vse, četudi podzavestno, večinoma ciljajo na resno zvezo in da te onetime zadeve ženskam ne prinašajo nekega velikega zadovoljstva in jih kasneje rade obžalujejo.

TheBlueOne ::

Ze mozno, samo to je druga negativna konotacija. Tudi za tipe je lahko podobno ampak vseeno ne pomeni, da ni super zabavno in vredno konsekvenc. V zivljenju je pac treba delati bedarije, da se res zavedas, da so bedarije.

Je odvisno od tega, kako delujes. Recimo ti ocitno poskusis vse nastudirati, si zamislis nek ideal in ga poskusas dosegati. Cisto OK metoda, samo meni se nikoli ni izsla, ker bodisi nisem nasel, kar sem iskal ali pa je planiranje pokurilo vsa sredstva, predvsem cas. Pri tej metodi sicer ne delas napak ampak tudi dolgo ne delas nic in dozivis bolj malo, seveda v primerjavi z nekim eksperimentalnim pristopom.

Recimo tudi sam marsikaj obzalujem in sem imel tudi sranje s kaksno bejbo ampak sem obzaloval bolj kratkorocno. Kasneje so napake postale dozivetja in so pac v nekem mozaiku kot napake, ki sem jih kdaj naredil in jih ne ponavljam. Ampak kljub temu, da se ce si bolj eksperimentalne narave kdaj opeces naceloma hitro dosegas rezultate in imas vsaj nekaj. Pri prvi metodi se ti lahko zgodi, da vse skupaj ostane v teoriji.

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

zadanes, ko je potrebna.
Rapey as fuck, torej? No, k sreči to ni več družbeno sprejemljivo, ne dvomim pa, da boste šovinistični moški še naprej jodlali, kakšna krivica se vam godi, ko vas bo družba izobčila.

juroz je izjavil:

res smeh tale tema kjer je najbolj glasen tisti ki je do sedaj mel 1 žensko, pa še tista se mu okrog gon :))
Zopet druge po sebi sodiš. V tej temi sem že tolikokrat napisal, da s tem delate napako, da bom moral počasi zadevo avtomatizirat.

tikitoki je izjavil:

Ce si ti zabit in ti niso jasne osnove biologije, to ne spremeni desjtev. Teoreticno to ves, sam ne znas nase aplicirat.
Dejstva so, kakršna so. Da se vi ves čas motite, je pa kulturna posebnost mačistične patriarhalne družbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

zadanes, ko je potrebna.
Rapey as fuck, torej? No, k sreči to ni več družbeno sprejemljivo, ne dvomim pa, da boste šovinistični moški še naprej jodlali, kakšna krivica se vam godi, ko vas bo družba izobčila.


Saj ti nisi bilj zadovoljen s prispodobo, sedaj pa jokas, da je prevulgaren jezik. :D V glavnem, ce je druzba prihodnosti neki vsevedi narcisoidi, potem se kar sam samoizlocim. Raje sam delam art in ga kadim.

Kaj tebe v realnosti kdo dejansko prenasa?

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

jype je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ce si ti zabit in ti niso jasne osnove biologije, to ne spremeni desjtev. Teoreticno to ves, sam ne znas nase aplicirat.
Dejstva so, kakršna so. Da se vi ves čas motite, je pa kulturna posebnost mačistične patriarhalne družbe.


https://www.psychologytoday.com/us/blog...

Eni imamo radi dejstva, drugi pa radi "dejstva" prilagajate vasim prepricanjem. Kam ti spadas je jasno. Lahko pa si preberes v linku kaj si mislijo o tvojem blebetanju.

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

sedaj pa jokas
Že prej si bil rapey.

TheBlueOne je izjavil:

Kaj tebe v realnosti kdo dejansko prenasa?
Realnost ni odvisna od tega, kakšna so tvoja čustva.

tikitoki je izjavil:

Eni imamo radi dejstva
Članek, ki si ga polinkal, te demantira.

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

Ze mozno, samo to je druga negativna konotacija. Tudi za tipe je lahko podobno ampak vseeno ne pomeni, da ni super zabavno in vredno konsekvenc. V zivljenju je pac treba delati bedarije, da se res zavedas, da so bedarije.

Ja, vsi delamo bedarije, ampak le največji bedaki se z njimi hvalijo.

TheBlueOne je izjavil:

Je odvisno od tega, kako delujes. Recimo ti ocitno poskusis vse nastudirati, si zamislis nek ideal in ga poskusas dosegati. Cisto OK metoda, samo meni se nikoli ni izsla, ker bodisi nisem nasel, kar sem iskal ali pa je planiranje pokurilo vsa sredstva, predvsem cas. Pri tej metodi sicer ne delas napak ampak tudi dolgo ne delas nic in dozivis bolj malo, seveda v primerjavi z nekim eksperimentalnim pristopom.

Recimo tudi sam marsikaj obzalujem in sem imel tudi sranje s kaksno bejbo ampak sem obzaloval bolj kratkorocno. Kasneje so napake postale dozivetja in so pac v nekem mozaiku kot napake, ki sem jih kdaj naredil in jih ne ponavljam. Ampak kljub temu, da se ce si bolj eksperimentalne narave kdaj opeces naceloma hitro dosegas rezultate in imas vsaj nekaj. Pri prvi metodi se ti lahko zgodi, da vse skupaj ostane v teoriji.


Kvaliteta ali kvantiteta, večna dilema, jaz prisegam na prvo, na vseh področjih, in zaenkrat sem z rezultati zadovoljna.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

sedaj pa jokas
Že prej si bil rapey.

TheBlueOne je izjavil:

Kaj tebe v realnosti kdo dejansko prenasa?
Realnost ni odvisna od tega, kakšna so tvoja čustva.



Seveda... :) Pac ne po moji definiciji in se nimam namena spreminjati.

Drugace sem te samo vprasal, ce imas druzbo, tako iz radovednosti. Morda mi ni bilo treba, ni ravno prijazno. Sorry...

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Drugace sem te samo vprasal, ce imas druzbo
Sem del iste patriarhalne družbe kot ste vsi ostali. Če glede tega sami sebi lažete, boste pa sami najbolje vedeli.

TheBlueOne je izjavil:

tako iz radovednosti.
To je super lastnost. Če jo razviješ, boš eventuelno razumel, čemu je "biološka ura" kulturni vzorec patriarhalne družbe, ne pa karkoli, kar bi izviralo iz biologije.

TheBlueOne ::

@Hipatija, sej se ne hvalim z napakami, samo sprejel sem, da so neizogibne.

Drugace se ne gre za kvantiteto proti kvaliteti. Ni nek produkt je nek konec zgodbe in vse vmes. Zadeve tako ali tako lahko gledas samo v retrospektivi, ker praviloma tezko ves, kaj bo na koncu poti.

Bistvena prednost ekperimentalnega pristopa je, da sprejmes, da zakljucek ni nekaj, kar bi te lahko omejevalo. Pri prvem pristopu imas problem naprimer, da imas recimo tri opcije in nobena ne ustreza idealu, zato ne naredis nic. Ta vzorec se lahko ponavlja do konca zgodbe. Potem pa imas eksperimentalni pristop in izberes najboljso od treh in morda nekoliko spremenis konec zgodbe.

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Drugace sem te samo vprasal, ce imas druzbo
Sem del iste patriarhalne družbe kot ste vsi ostali. Če glede tega sami sebi lažete, boste pa sami najbolje vedeli.

TheBlueOne je izjavil:

tako iz radovednosti.
To je super lastnost. Če jo razviješ, boš eventuelno razumel, čemu je "biološka ura" kulturni vzorec patriarhalne družbe, ne pa karkoli, kar bi izviralo iz biologije.


Glej ni problema, ne se izogibati odgovoru raje ne odgovarjaj. Vem da znas, ce te ne zulji.

Kar se tice pametovanja in svetovanja kako se lahko razvijam pa pozabi. Nisi v ligi, kjer bi se zelel od tebe uciti. Sorry. Napisi kaksno knjigo.

Zgodovina sprememb…

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

ne se izogibati odgovoru
Ubožec, sem ranil tvoja čustva? Ti mati niso razložili, da na internetu ne moreš biti tako zelo občutljiv?

TheBlueOne je izjavil:

Napisi kaksno knjigo.
Sem že, dve. Ne sekiraj se, nisi v ligi, ko bi si te želel za svojega učenca, posiljevalcev že nekako po natur ne prenesem.

stjan ::

Ali se vam ne zdi da ste "malo" zašli iz teme.
Nekam na rek:" jebe lud zbunjenog " vleče :)

Kaj ko bi kdo napisal kako se preko te aplokacije uspešno najde babo za enkratni fuk, ne pa da se nategujete med sabo.
Ali ta zadeva sploh deluje, ali tako kot na straneh za iskanje partnerjev skoraj ni prijavljenih žensk.

Imam pa občutek, da si Hipatija nabira neke točke s prispevki na tem forumu :)
Mogoče bo pa svoja stališča morala predstaviti javnosti s stavko pred parlamentom?
Bo nova Greta...

TheBlueOne ::

@jype, nisem uzaljen, vse OK, brez skrbi. Kateri dve knjigi? Je skrivnost ali je splosno znano kdo si. Bom prebral, pa da vidim...

jype ::

stjan je izjavil:

Ali se vam ne zdi da ste "malo" zašli iz teme.
Kako to misliš? A ni tema Tinder?

TheBlueOne je izjavil:

Je skrivnost ali je splosno znano kdo si.
Splošno je znano, kdo sem: Nekdo, ki rad podjebava ljudi, ki sami niso dovolj kritični, da bi bili zaščiteni pred propagando, ki ji tudi ti očitno zelo rad nasedeš.

stjan je izjavil:

Kaj ko bi kdo napisal kako se preko te aplokacije uspešno najde babo za enkratni fuk, ne pa da se nategujete med sabo.
Huh? Vse svajpaš desno, dokler en(a) ne napiše v chat "OK, kje pa si?". Je dovolj podrobno, ali potrebuješ več napotkov? Če te skrbi, da so unisex, lahko s prstom pokriješ (a) na zaslonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

Splošno je znano, kdo sem: Nekdo, ki rad podjebava ljudi, ki sami niso dovolj kritični, da bi bili zaščiteni pred propagando, ki ji tudi ti očitno zelo rad nasedeš.


:D Zanimivo, da imas potrebo to izpostavljati. Kaj to sedaj pomeni? Da sem koncno spoznal, da rad podjebavas in si ponovno zmagal? lol Ja cestitam!

Zgodovina sprememb…

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj to sedaj pomeni?
Ne vidim nobenih omembe vrednih posledic. Če si upal, da se bo reč zdaj magično razpletla, potem očitno živiš v pravljici.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Kaj to sedaj pomeni?
Ne vidim nobenih omembe vrednih posledic. Če si upal, da se bo reč zdaj magično razpletla, potem očitno živiš v pravljici.


Katera rec? Bomo drugic nadaljevali....

Zgodovina sprememb…

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Bomo drugic nadaljevali...
Zmanjkalo argumentov?

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Please, dude, sem v življenju prebrala že preveč izpovedi in obžalovanj žensk glede takšnega lifestyla, da ne bi vedela, da je vse skupaj le predstava in da ima večina za sabo izkušnjo spolne zlorabe.
Okej, pa se dajmo igrat to igro. Recimo, da ima večina res za sabo izkušnjo spolne zlorabe. Če zaradi tega ne morejo funkcionirati v monogamiji, lahko pa brez problema v odprtem razmerju, zakaj je potem tako zelo narobe, če imajo odprto razmerje in v njem uživajo? Je to res nekaj tako zelo slabega, če se partnerja mirno zmenita za tak dogovor? Kakšno škodo delata tebi?

jype ::

Cruz je izjavil:

Kakšno škodo delata tebi?
Pod vprašaj daješ celotno krščansko doktrino!

Bravo.

stjan ::

Se je mogoče Hipatiji zgodilo kaj hudega?
Ali sovraži moške samo zato ker je nihče noče?

jype ::

Ta argument je bil predelan že v številnih temah tudi kakih desetkrat v tej. Don't be that guy.

Cruz ::

stjan je izjavil:

Se je mogoče Hipatiji zgodilo kaj hudega?
Ali sovraži moške samo zato ker je nihče noče?
Včasih ima kakšne izpade(pa tudi rada provocira), all in all je kar kul.

PrihajaNodi ::

Cruz je izjavil:

stjan je izjavil:

Se je mogoče Hipatiji zgodilo kaj hudega?
Ali sovraži moške samo zato ker je nihče noče?
Včasih ima kakšne izpade(pa tudi rada provocira), all in all je kar kul.


Hja, zato bodo pa si tisti, ki so normalni zbezali od nje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Cruz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cruz je izjavil:

stjan je izjavil:

Se je mogoče Hipatiji zgodilo kaj hudega?
Ali sovraži moške samo zato ker je nihče noče?
Včasih ima kakšne izpade(pa tudi rada provocira), all in all je kar kul.


Hja, zato bodo pa si tisti, ki so normalni zbezali od nje.
Normalni so itak dolgočasni, nič ne bo zamudila.

jype ::

Cruz je izjavil:

Normalni so itak dolgočasni, nič ne bo zamudila.
Vostoka, Nodija, Vazelina. Ni lih za dol past šopek, imaš prav.

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Cruz je izjavil:

Normalni so itak dolgočasni, nič ne bo zamudila.
Vostoka, Nodija, Vazelina. Ni lih za dol past šopek, imaš prav.


Kaj jim je skupno ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

jype ::

Raptor F16 je izjavil:

Kaj jim je skupno ?
Da so normalni (šovinistični moški, ki bi se radi šlepali na brezplačno tlako žensk, ter se pri tem še naslajali nad njihovimi telesnimi lastnostmi).

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

sedaj pa jokas
Že prej si bil rapey.

TheBlueOne je izjavil:

Kaj tebe v realnosti kdo dejansko prenasa?
Realnost ni odvisna od tega, kakšna so tvoja čustva.

tikitoki je izjavil:

Eni imamo radi dejstva
Članek, ki si ga polinkal, te demantira.


Vidim, da si nepismen. Se dobro, da nisi sel v znanstvene vode, ker bi pogorel.

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Kaj jim je skupno ?
Da so normalni (šovinistični moški, ki bi se radi šlepali na brezplačno tlako žensk, ter se pri tem še naslajali nad njihovimi telesnimi lastnostmi).


Ružan, tužan, do groba dužan išče osobu suprutnih kvaliteta.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Kaj jim je skupno ?
Da so normalni (šovinistični moški, ki bi se radi šlepali na brezplačno tlako žensk, ter se pri tem še naslajali nad njihovimi telesnimi lastnostmi).


Nacisti res sodite druge po sebi.
Vam bomo ze pokazali.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

jype je izjavil:

Cruz je izjavil:

Normalni so itak dolgočasni, nič ne bo zamudila.
Vostoka, Nodija, Vazelina. Ni lih za dol past šopek, imaš prav.

Vov v družbi kamerada Nodija. :)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Da malo spravim temo nazaj v pravo smer, a dick pics so na Tinderju se nezazeljeni ali se pogled na to spreminja?

Je najbrz za punco se vseeno bolje, da vidi mojo moskost prej na sliki, kot pa da je potem v postelji razocarana? Kaj menite?

PrihajaNodi ::

Sej to lahko kar tam tiste u firmi prasas. Ne grizejo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

shadeX ::

da vidi mojo moskost prej na sliki, kot pa da je potem v postelji razocarana?


Tista, ki je prepričana, da se zadovoljstvo pri spolnem odnosu linearno veča z velikostjo penisa se zelo moti.

Vazelin ::

shadeX je izjavil:

da vidi mojo moskost prej na sliki, kot pa da je potem v postelji razocarana?


Tista, ki je prepričana, da se zadovoljstvo pri spolnem odnosu linearno veča z velikostjo penisa se zelo moti.

nekatere so size queen. Sprijaznite se, da imajo nekatere punce rade velike tiče.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

stjan ::

kako ta tinder sploh deluje?

Vazelin ::

stjan je izjavil:

kako ta tinder sploh deluje?

1. se registriraš
2. naložiš sliko oz. daš neko fake sliko (npr. sliko tvojega avta :P, nekaj časa te ne bodo blokirali pomoje)
3. prikazuje se ti profil po profilu.
4. ti swajpneš levo za NO in desno za YES.
5. ne moreš nazaj tako da kao profile vidiš samo 1x
6. če ti še punca (ali fant), ki si ti swajpnil YES naredi isto YES, je match
7. sledi chat
8. morda zmenek
9. ... in še bolj morda sladek seks
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Vazelin je izjavil:

Sprijaznite se, da imajo nekatere punce rade velike tiče.
To je podobno, kot preference glede velikosti prsi.

tikitoki je izjavil:

Vidim, da si nepismen. Se dobro, da nisi sel v znanstvene vode, ker bi pogorel.
Pravi tip, ki misli, da je "Cosmopolitan" žurnal biološke znanosti.

PrihajaNodi ::

Pravi tip, ki misli, da je "Cosmopolitan" žurnal biološke znanosti.


Nacisti ste vedno obsojali drugace mislece.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

stjan ::

hvala za navodila
se pravi je najbolje da poklikaš vse kar vidiš :)

Mato989 ::

To z preferenco za velikim tičem je tako smešno da glava peče... na suho porineš v rit če se dere je dovolj dolg/veliki =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

shadeX ::

Sprijaznite se, da imajo nekatere punce rade velike tiče.


Kolikor je ženska navdušena nad velikostjo penisa pred spolnim odnosom, jo to lahko tepe čez kako minuto po spolnem odnosu.

jype ::

shadeX je izjavil:

Kolikor je ženska navdušena nad velikostjo penisa pred spolnim odnosom, jo to lahko tepe čez kako minuto po spolnem odnosu.
Cel kup dejavnikov je treba ovrednotiti, preden se lahko začneš pogovarjat o konkretnih posledicah.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

shadeX je izjavil:

Kolikor je ženska navdušena nad velikostjo penisa pred spolnim odnosom, jo to lahko tepe čez kako minuto po spolnem odnosu.
Cel kup dejavnikov je treba ovrednotiti, preden se lahko začneš pogovarjat o konkretnih posledicah.


Recimo pitje radenske pred sexom ni ok. Kasneje lahko povzroci tezave z vaginalnim vnetjem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Google -> Curb your enthusiasm -> big vagina
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Pig parker je bolj primeren v tej temi.
««
21 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30685859 (39360) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25031212 (27630) bluefish

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521057 (17369) BigWhale

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27350468 (42019) BigWhale

Več podobnih tem