» »

Tinder

Tinder

Temo vidijo: vsi
««
20 / 26
»»

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

111111111111 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Jaz sem vzel eno. Samo zal jo mineva feminizem, se je polenila. Jo je zanimivo hecat v smislu "Kaj ne dobim polovico porodniske?", "Ti si na vrsti, da se gres pogajat za ponudbo" itn. :)

Pri meni je podobno, sicer ni udarna feministka, je imela pa samo pri prvem otroku ideje, da bi bil jaz polovico porodniške doma. :D
Značilnost šovinistične družbe je, da ženskam, ki se ne podredijo, na vse mogoče načine otežuje življenje.


Tako je, otezujemo ga s tem, da jih silimo v feminizem oz. jih spominjamo na to. LOL

jype ::

Očitno je zmanjkalo argumentov, zato sledi norčevanje. Me veseli, da sem zopet zmagal v debati.

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:


To deluje predvsem na sponzoruše. Mene sponzorji ne impresionirajo, verjetno tudi zato, ker prihajam iz finančno relativno dobro stoječe družine.


Pa niti ni tako. Praviloma imate punce rade, da se vas kam pelje. In glej, te ne pecam, ce bi te ne bi imela taksnega dialoga. Potem bi ti samo povedal, da mi delujes kot pametna punca z ogromnim potencialom in bi te povabil vsaj v planine ali pa kaj podobnega.

S tem, ko punco nekam peljes si pac ni treba predstavljati, da je potem ona sponzorusa, pac zelis dati vtis, kakor da si nek stabilen etabliran tip.

Punce morda, še verjetneje punčke, feministke se pa ne damo vozit naokoli kot prikolice.

zuzelka ::

Zakaj bi kdorkoli sploh hotel feministko peljati kamorkoli?
A ne more, kot neodvisna, pogumna ženska peljati sama sebe?

jype ::

zuzelka je izjavil:

A ne more, kot neodvisna, pogumna ženska peljati sama sebe?
Saj se, saj to gre incelom tako zelo nos in je tudi razlog, da vas je vedno več.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

Očitno je zmanjkalo argumentov, zato sledi norčevanje. Me veseli, da sem zopet zmagal v debati.


Karkoli te naredi srecnega. Priden, odlicno, bo se kaj iz tebe... :D Najboljsi samooklicani zmagovalec.

FormerUser je izjavil:


Punce morda, še verjetneje punčke, feministke se pa ne damo vozit naokoli kot prikolice.


Zato vas pa imam tako rad, ker potem se ve mene kam peljete. Problem je, da vas prepogosto to mine in samo se terjate izlete. Glej, da ne bos kdaj taka... ;)

Zgodovina sprememb…

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Karkoli te naredi srecnega.
Super, me veseli: Prenehaj s šovinizmom, ker je slaboumen.

TheBlueOne je izjavil:

Problem je, da vas prepogosto to mine in samo se terjate izlete.
Statistika, objavljena v zadnji številki medicinske revije potrjuje, da šovinisti dolgujete skoraj trikrat toliko izletov, kot ste jih sami organizirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

@TheBlueOne

Zakaj bi sploh moral kdorkoli kogarkoli kam voziti, če ravno ne gre za otroke? Jaz imam kolega, s katerim greva dvakrat na leto nekam na pijačo/kosilo, nihče nikogar ne pelje, pač greva skupaj ampak potem se vedno pusti častiti in mi je to ful bedno, čeprav vem, da imam jaz več denarja kot on. In enako so mi bedne/smešne ženske, ki se pustijo voziti naokoli in si plačevati, ves ta mindset mi je popolnoma tuj. In je tudi seksističen, ker implicira, da so ženske naprodaj.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Je konstrukt tudi dejstvo da se z visanjem lete zanositev veca nevarnost za plod?
Ne, konstrukt je "dejstvo", da se pri tridesetih nenadoma začne mudit.

stara mama je izjavil:

Zakaj so potem vse te ženske tako neumne, da tega ne spremenijo?
Ker jih sicer moški obtožite, da so čarovnice, ter zažgete na grmadi, oziroma sodobnejši ekvivalent, zaprete v psihiatrične institucije in "zdravite" z elektrošoki in lobotomijo, ali pa še novejša metoda, jim "pustite, da vse delajo po svoje", a jim odrečete enakovredno obravnavo, zaradi česar jih večji delež pride v likvidnostne težave, potem pa pametujete, kako so moški "pametnejši".

No, zdaj že vemo, kaj je rešitev: Ženske se postavi na vodilne položaje, pa je težav znatno manj, pa kapitalizem se ukine, pa jih praktično več ni.


Od kadar so beta moški zaradi etično-moralnih (aka. hoping to get pussy) vzgibov prenehali z dominacijo žensk, moški nimajo več say v kaj se ženske oblačijo, kje delajo itd.
Kot je rekel zgoraj mož, mlade generacije so izključno vzgajane iz strani žensk. Moških je v teh šolskih nivojih zanemarljivo malo.
Nihče več ne lobotomizira ženske, ampak prav načrtno hodijo na okoli oblečene kot prostitutke.
Skratka nehaj bulšitat, ker nihče ne vrjame.

Lepo pa, da priznaš da so ženske in socializem če že ne neločljive, vsaj kompatibilne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Karkoli te naredi srecnega.
Super, me veseli: Prenehaj s šovinizmom, ker je slaboumen.

TheBlueOne je izjavil:

Problem je, da vas prepogosto to mine in samo se terjate izlete.
Statistika, objavljena v zadnji številki medicinske revije potrjuje, da šovinisti dolgujete skoraj trikrat toliko izletov, kot ste jih sami organizirali.


Kaj nisi zmagal? Pusti ostalim, da se borimo za drugo mesto.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

@TheBlueOne

Zakaj bi sploh moral kdorkoli kogarkoli kam voziti, če ravno ne gre za otroke? Jaz imam kolega, s katerim greva dvakrat na leto nekam na pijačo/kosilo, nihče nikogar ne pelje, pač greva skupaj ampak potem se vedno pusti častiti in mi je to ful bedno, čeprav vem, da imam jaz več denarja kot on. In enako so mi bedne/smešne ženske, ki se pustijo voziti naokoli in si plačevati, ves ta mindset mi je popolnoma tuj. In je tudi seksističen, ker implicira, da so ženske naprodaj.


Ce bi te poznal v zivo, bi te imel zelo rad. :D Jaz ne vem, zakaj te kateri tip ne bi maral, razen, ce ves cas tezis o teh principih. Ti si kot dober moski prijatelj, kjer je odnos razdeljen + ce si huda je mozen sex + ce si v zvezi s tabo nimas celotne odgovornosti za finance.

FormerUser ::

Saj to, da mene tipi ne bi marali, ni bil nikoli problem, problem je kvečjemu v tem, da jaz z veliko večino ne želim imeti nobenega opravka.

111111111111 ::

FormerUser je izjavil:

Saj to, da mene tipi ne bi marali, ni bil nikoli problem, problem je kvečjemu v tem, da jaz z veliko večino ne želim imeti nobenega opravka.

Skratka ljudem ne daš priložnosti.

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj nisi zmagal? Pusti ostalim, da se borimo za drugo mesto.
Da je jasno, da imam prav, nikakor ne pomeni, da je to jasno tudi manj inteligentnim, zato ob nadaljevanju smetenja včasih potrebujete še kak opomnik.

vostok_1 je izjavil:

moški nimajo več say v kaj se ženske oblačijo, kje delajo itd.
Kaj takega! Konec civilizacije se obeta, kajne?

stara mama ::

jype je izjavil:

stara mama je izjavil:

Govoriš izven razuma večine populacije.
K sreči nisem jaz odgovoren, da ste večinoma glupi.


Vazektomija ne samo da te spremeni v žensko, očitno to tudi zelo poneumlja.
Fantje, sam bejžte stran od takih idej!
Ekologija™ in Trajnost™

111111111111 ::

jype je izjavil:


Značilnost šovinistične družbe je, da ženskam, ki se ne podredijo, na vse mogoče načine otežuje življenje.

Se strinjam. Moral bi jo prisiliti, da gre nazaj v službo, jaz pa na porodniško, da bi si bila enkaovredna. Tako sem pa svinja šovinistična, ker dovolim svoji ženi da pokuri celotno porodniško.

FormerUser ::

111111111111 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Saj to, da mene tipi ne bi marali, ni bil nikoli problem, problem je kvečjemu v tem, da jaz z veliko večino ne želim imeti nobenega opravka.

Skratka ljudem ne daš priložnosti.

Tistim, ki si je ne zaslužijo, gotovo ne.

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce bi te poznal v zivo, bi te imel zelo rad. :D Jaz ne vem, zakaj te kateri tip ne bi maral, razen, ce ves cas tezis o teh principih. Ti si kot dober moski prijatelj, kjer je odnos razdeljen + ce si huda je mozen sex + ce si v zvezi s tabo nimas celotne odgovornosti za finance.
Kot večina moških, se tudi ti obnašaš kot šovinističen kreten. Kultura, ki si jo povzel od svojih staršev, te še vedno tišči v srednji vek.

stara mama je izjavil:

Vazektomija ne samo da te spremeni v žensko, očitno to tudi zelo poneumlja.
Not even wrong @ Wikipedia

111111111111 je izjavil:

Moral bi jo prisiliti
Moški res nimate intelektualnih kapacitet za poglobljeno debato o čemerkoli.

Pejt gledat formulo al pa vrestling.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

111111111111 ::

FormerUser je izjavil:


Tistim, ki si je ne zaslužijo, gotovo ne.

Vsi si zaslužijo priložnost tudi feministke.

jype ::

111111111111 je izjavil:

Vsi si zaslužijo priložnost tudi feministke.
Šovinisti ste intelektualni kastriranci in vam nobena priložnost ne more pomagati.

FormerUser ::

111111111111 je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Tistim, ki si je ne zaslužijo, gotovo ne.

Vsi si zaslužijo priložnost tudi feministke.

Jaz nisem mati Tereza, da bi morala vsakemu mentalnemu invalidu aka. šovinistu, dajati priložnost.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

Saj to, da mene tipi ne bi marali, ni bil nikoli problem, problem je kvečjemu v tem, da jaz z veliko večino ne želim imeti nobenega opravka.


Tako je pri vseh, razen tistih, ki imajo kaksno cudno potrebo po vsestranski potrditvi.

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ce bi te poznal v zivo, bi te imel zelo rad. :D Jaz ne vem, zakaj te kateri tip ne bi maral, razen, ce ves cas tezis o teh principih. Ti si kot dober moski prijatelj, kjer je odnos razdeljen + ce si huda je mozen sex + ce si v zvezi s tabo nimas celotne odgovornosti za finance.
Kot večina moških, se tudi ti obnašaš kot šovinističen kreten. Kultura, ki si jo povzel od svojih staršev, te še vedno tišči v srednji vek.


Pac imam dolocen retoricni stil. Tvoj je pac "Sem najbolj pameten in prefinjen in perfekten ostali ste bedaki.". Ostajam pri svojem, posebej v forumski diskusiji. Tvoje mnenje je zanimivo za hecat se, ker v praksi nima veliko vec teze kot slab humor. Mi je pa fascinantno, da se ne zavedas, da si vaski posebnez.

Zgodovina sprememb…

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Mi je pa fascinantno, da se ne zavedas, da si vaski posebnez.
Če bi bil tako slaboumen, da se ne bi zavedal, da sem vaški posebnež (kar vedno velja za vsakega intelektualca, ki ceni logično konsistentnost), potem bi se nemara odlično razumela.

Vaški posebneži in ženske smo edini nosilci družbenega napredka.

zuzelka ::

jype je izjavil:

zuzelka je izjavil:

A ne more, kot neodvisna, pogumna ženska peljati sama sebe?
Saj se, saj to gre incelom tako zelo nos in je tudi razlog, da vas je vedno več.


A te ne moti da se sama pelje? A nisi ti strogo proti avtom in drugim onesnaževalcem okolja, tu pa podpiraš da se ena sama naokoli vozi z avtom na izlete, za zabavo?

Pazi kako pišeš, ker bo kdo ob prebiranju tvojih objav lahko prišel do napačnega zaključka da v tvoji glavi ni logike ampak le čustva 3 letnika.

Vazelin ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mi je pa fascinantno, da se ne zavedas, da si vaski posebnez.
Če bi bil tako slaboumen, da se ne bi zavedal, da sem vaški posebnež (kar vedno velja za vsakega intelektualca, ki ceni logično konsistentnost), potem bi se nemara odlično razumela.

Vaški posebneži in ženske smo edini nosilci družbenega napredka.

strong user to post content ratio
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

zuzelka je izjavil:

A te ne moti da se sama pelje? A nisi ti strogo proti avtom in drugim onesnaževalcem okolja, tu pa podpiraš da se ena sama naokoli vozi z avtom na izlete, za zabavo?
Kje si pa avto pobral?

Vazelin je izjavil:

strong
Ko imaš matematično logiko enkrat pod kapo, te nihče več ne more premagat.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Mi je pa fascinantno, da se ne zavedas, da si vaski posebnez.
Če bi bil tako slaboumen, da se ne bi zavedal, da sem vaški posebnež (kar vedno velja za vsakega intelektualca, ki ceni logično konsistentnost), potem bi se nemara odlično razumela.

Vaški posebneži in ženske smo edini nosilci družbenega napredka.


Lol, se das za intelektualca. :) Bos zmagal se v narcisoidnosti.

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Lol, se das za intelektualca. :) Bos zmagal se v narcisoidnosti.
Narcisoidnost pomeni, da si domišljaš, da si pomemben. Intelektualec, ki bi si to domišljal, v resnici ne bi bil intelektualec, ker bi se motil v tako temeljni stvari. Do takšnih napak prideš, ko druge sodiš po sebi.

zuzelka ::

jype je izjavil:

Kje si pa avto pobral?


A ti misliš da se bo močna, neodvisna, samostojna ženska peljala s skuterjem, medtem ko se cis beli moški naokoli furajo s terenci?
Previ feminist ne bi naredil take logične napake. Začenjam sumiti da nisi pravi moški.

jype je izjavil:

Do takšnih napak prideš, ko druge sodiš po sebi.


Izjemne globoke misli. A jih zato daš v čisto vsak svoj post?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zuzelka ()

111111111111 ::

jype je izjavil:

Moški res nimate intelektualnih kapacitet za poglobljeno debato o čemerkoli.

Pejt gledat formulo al pa vrestling.

Jipi če pa pišeš neumnosti. Bo še kdo res mislil, da imaš prav. Te moramo ustaviti, preden narediš preveč škode.

Na forumu srečaš katoliško feministko in te je kar ven vrglo.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Lol, se das za intelektualca. :) Bos zmagal se v narcisoidnosti.
Narcisoidnost pomeni, da si domišljaš, da si pomemben. Intelektualec, ki bi si to domišljal, v resnici ne bi bil intelektualec, ker bi se motil v tako temeljni stvari. Do takšnih napak prideš, ko druge sodiš po sebi.


Narcisoidni nagovor kako nisi narcisoiden. :D

jype ::

zuzelka je izjavil:

čisto vsak
Zopet napaka. Če bi manj pogosto sodili na podlagi lastnih predsodkov ali lastnosti, bi pa vsekakor lahko znatno redkeje uporabil to in sorodne fraze.

zuzelka je izjavil:

Previ
Argument, zvit iz kvalitetne trte.

TheBlueOne je izjavil:

Narcisoidni nagovor kako nisi narcisoiden. :D
Zopet enaka napaka, ki terja zopet enak odziv.

111111111111 je izjavil:

Bo še kdo res mislil, da imaš prav.
Da imam prav je posledica preverljivih dejstev, ne mojih mnenj, izjav ali česarkoli povezanega z mano.

111111111111 je izjavil:

Na forumu srečaš katoliško feministko in te je kar ven vrglo.
Drži, glede nekaterih reči se moti v temeljih, ampak saj ti se tudi, tako da imata vsak nekaj skupnih točk.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:


TheBlueOne je izjavil:

Narcisoidni nagovor kako nisi narcisoiden. :D
Zopet enaka napaka, ki terja zopet enak odziv.


Na koliko nacinov bos se povedal, kako super si in kako so vsi ostali bodisi tvoji sledilci ali pa bedaki?

Mato989 ::

FormerUser je izjavil:

@TheBlueOne

Zakaj bi sploh moral kdorkoli kogarkoli kam voziti, če ravno ne gre za otroke? Jaz imam kolega, s katerim greva dvakrat na leto nekam na pijačo/kosilo, nihče nikogar ne pelje, pač greva skupaj ampak potem se vedno pusti častiti in mi je to ful bedno, čeprav vem, da imam jaz več denarja kot on. In enako so mi bedne/smešne ženske, ki se pustijo voziti naokoli in si plačevati, ves ta mindset mi je popolnoma tuj. In je tudi seksističen, ker implicira, da so ženske naprodaj.


Torej implicira tvoj kolega da je naprodaj?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Na koliko nacinov bos se povedal, kako super si in kako so vsi ostali bodisi tvoji sledilci ali pa bedaki?
Da se tako krčevito oprijemaš mnenj, ki so dokazljivo napačna, je tvoj problem.

Vazelin, nice try, but no cigar.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Na koliko nacinov bos se povedal, kako super si in kako so vsi ostali bodisi tvoji sledilci ali pa bedaki?
Da se tako krčevito oprijemaš mnenj, ki so dokazljivo napačna, je tvoj problem.


Ce so tvoja mnenja, se ne pomeni, da so pravilna. Ce mislis, da imas vedno prav pa vemo kateri del svoje psihe hranis, zacne se z "n". ;) Saj ves koliko vsevedov obstaja? Narcisoid rece jaz nisem vseved, samo ostali nimajo nikoli prav, aneda?

bleem ::

tukaj so zadeve zelo enostavne .. močna, uspešna, samostojna ženska sploh ne govori o feminizmu ... tiste, ki pa ponavadi niso v ničemer uspele pa se grejo te zadeve. Podobno je pri moških, tisti ki ni dosegel nič bo najbolj govoril o uspehu in denarju ali pa bo šel med nogometne navijače.

zdaj pa da nekdo sebe deklarira kot vaškega posebneža, ker so vaški posebneži in feministike gonilo družbenega napredka pa je dober hec. Vaški posebnež je bil na vasi tisti, ki ni je bil pretežno zabit, feministika pa tista katere noben na vasi ni hotel. Dober druzben napredek si lahko obetamo:)

FormerUser ::

Mato989 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

@TheBlueOne

Zakaj bi sploh moral kdorkoli kogarkoli kam voziti, če ravno ne gre za otroke? Jaz imam kolega, s katerim greva dvakrat na leto nekam na pijačo/kosilo, nihče nikogar ne pelje, pač greva skupaj ampak potem se vedno pusti častiti in mi je to ful bedno, čeprav vem, da imam jaz več denarja kot on. In enako so mi bedne/smešne ženske, ki se pustijo voziti naokoli in si plačevati, ves ta mindset mi je popolnoma tuj. In je tudi seksističen, ker implicira, da so ženske naprodaj.


Torej implicira tvoj kolega da je naprodaj?

Za kupčijo sta potrebna dva, jaz ne mislim, da mi on dolguje protiuslugo, mnogi moški, ki vabijo ženske na izlete, večerje in pijače, pa so prepričani, da si s tem kupujejo spolne usluge in zato to tudi počnejo.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Ni tocno, je pa blizu. Nismo prepricani, da jo s tem kupimo, samo zelimo si, da lahko ponudimo se spolno uslugo. :)

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce so tvoja mnenja, se ne pomeni, da so pravilna.
Seveda ne. Da so moja mnenja pravilna, potrjujejo preverljiva dejstva.

TheBlueOne je izjavil:

Ce mislis, da imas vedno prav
To zlahka preveriš, nima smisla, da mi verjameš na besedo.

bleem je izjavil:

tukaj so zadeve zelo enostavne .. močna, uspešna, samostojna ženska sploh ne govori o feminizmu
Seveda govori o feminizmu, jasno pa ne takim, kot si ti, ker to nima nikakršnega smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

Ni tocno, je pa blizu. Nismo prepricani, da jo s tem kupimo, samo zelimo si, da lahko ponudimo se spolno uslugo. :)

Potem ne bi bili tako užaljeni, če se ženska vaši ponudbi odpove.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ni tocno, je pa blizu. Nismo prepricani, da jo s tem kupimo, samo zelimo si, da lahko ponudimo se spolno uslugo. :)

Potem ne bi bili tako užaljeni, če se ženska vaši ponudbi odpove.


Ne bi, malo razocaran. :) Poskusis ponovno... Sej vemo kako je, moras zadeti se "hormonsko okno", pa se morda poklapa in je win win.

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

moras zadeti se "hormonsko okno"
Spet ena urbana legenda, zvita iz bršljana, ker ga moški ne ločite od trte.

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ni tocno, je pa blizu. Nismo prepricani, da jo s tem kupimo, samo zelimo si, da lahko ponudimo se spolno uslugo. :)

Potem ne bi bili tako užaljeni, če se ženska vaši ponudbi odpove.


Ne bi, malo razocaran. :) Poskusis ponovno... Sej vemo kako je, moras zadeti se "hormonsko okno", pa se morda poklapa in je win win.

Po moje se sploh ne zavedaš kako rapey zvenijo vse te tvoje izjave.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Vazelin je izjavil:



Bogi fantje, jih izkoriscajo geriatricne zenske in debeluhinje.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

moras zadeti se "hormonsko okno"
Spet ena urbana legenda, zvita iz bršljana, ker ga moški ne ločite od trte.


Sem dal v narekovaj. Pomeni, da zadanes, ko je potrebna. Sem se zelel izognit takem opisu.

tikitoki ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

moras zadeti se "hormonsko okno"
Spet ena urbana legenda, zvita iz bršljana, ker ga moški ne ločite od trte.


Ce si ti zabit in ti niso jasne osnove biologije, to ne spremeni desjtev. Teoreticno to ves, sam ne znas nase aplicirat.

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Ni tocno, je pa blizu. Nismo prepricani, da jo s tem kupimo, samo zelimo si, da lahko ponudimo se spolno uslugo. :)

Potem ne bi bili tako užaljeni, če se ženska vaši ponudbi odpove.


Ne bi, malo razocaran. :) Poskusis ponovno... Sej vemo kako je, moras zadeti se "hormonsko okno", pa se morda poklapa in je win win.

Po moje se sploh ne zavedaš kako rapey zvenijo vse te tvoje izjave.


Kako grozno mora biti v tvoji glavi, kjer take stvari zvenijo, k posilstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:


Po moje se sploh ne zavedaš kako rapey zvenijo vse te tvoje izjave.


Ni tako misljeno. Pac poskusas, pa ponavadi niti ne tako agresivno, kot si ti tukaj predstavljas. V retrospektivi je klasicen razvoj zveze skozi skupni interes, ce lahko planinarjenje, kaksen rafting itn. stejes kot skupni interes.

Lahko pa definitivno trdim, da nikoli nisem imel kaj proti, ce je katera od tistih, ki so mi bile simpaticne dala sanso. To je morda feministicen nacin? Da se pac odlocis, da bos pokoristila tipa in ga nekam zvleces? Se je tudi kdaj zgodilo in je top zadeva.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Da bi bilo izkoriščanje drugih, feministični način česarkoli, pa res prvič slišim.

««
20 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30686002 (39503) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25031302 (27720) bluefish

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521113 (17425) BigWhale

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27350536 (42087) BigWhale

Več podobnih tem