» »

Tinder

Tinder

Temo vidijo: vsi
««
7 / 26
»»

vostok_1 ::

China lite.

Če že gledaš v teh JV krajih, poskusi kake vietnamke in tam sosede.
Tajke, filipinke so že malo preveč globalizirane.

Osebno bi morda bil celo zainteresiran za kake SV afričanke. Somalija, etiopija, sudan (ta bolj arabiziran del).





In general imam zelo malo predsodkov glede porekla ženske, ampak že če smo choosy...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

PrihajaNodi ::

Ufff to pa je lepota.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vostok_1 ::

Oh. Pa jewinje. Sam te pa so high maintenance pa vjretno še DNK test ti ne zbeži.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FormerUser ::

Nodi, nehaj sanjati o golobih na strehi,
pa si najdi eno simpatično gospo svoje starosti in se imej z njo fajn še teh par let, ki jih imaš pred sabo. To ti bo prineslo več pravega zadovoljstva kot vse o čemer naklada vostok.

PrihajaNodi ::

FormerUser je izjavil:

Nodi, nehaj sanjati o golobih na strehi,
pa si najdi eno simpatično gospo svoje starosti in se imej z njo fajn še teh par let, ki jih imaš pred sabo. To ti bo prineslo več pravega zadovoljstva kot vse o čemer naklada vostok.


Kje jo najdem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

Nodi, nehaj sanjati o golobih na strehi,
pa si najdi eno simpatično gospo svoje starosti in se imej z njo fajn še teh par let, ki jih imaš pred sabo. To ti bo prineslo več pravega zadovoljstva kot vse o čemer naklada vostok.


Že, ampak jype mi močno otežuje iskanje s tem ko uvaža 95% moških vojaških let, namesto mičnih gospodičen. Na srečo vlaki še vozijo na švedsko, tko da there's still hope.

Kaj pa ti hipatija?
A boš tudi ti med tistimi jypetovimi 80%?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Že, ampak jype mi močno otežuje iskanje s tem ko uvaža 95% moških vojaških let
Funny, migracije so direktna posledica tvojega početja.

PrihajaNodi je izjavil:

Kje jo najdem?
Povsod jih je polno, samo nehat se moraš obnašat kot kreten.

vostok_1 je izjavil:

Poznam bistveno bolje od tebe dragi.
Tako boleče temeljito nimaš pojma, da bi poklical rešilca, če ne bi bilo očitno, da si že institucionaliziran.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Tako, sem ti predlagal izbris ker zalis vsepovprek.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tako, sem ti predlagal izbris ker zalis vsepovprek.
Resnica je lahko boleča, se strinjam.

PrihajaNodi ::

Vsak ima svojo verzijo.
Tezos leze nazaj u podn.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FormerUser ::

vostok_1 je izjavil:

Na srečo vlaki še vozijo na švedsko, tko da there's still hope.

Ne samo vlaki, tudi letala, tko da there's still hope za tiste, ki bi se radi znebili rovtarske mentalitete in ljudi, ki jo širijo.

antartide ::

heh mel sem Tinder dokler ni ugotovila best frendica in mi začela težit da ga morem zbrisat (wtf?)
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Horas ::

spet ti shintaro o tvoji kolegici lubosumnici :D

rabelj5 ::

daj gor grinder pa pusti ženske pri miru

Vazelin ::

ja Shintaro, try Grindr instead:D Te tvoja frendica ne bo preganjala.
Sicer ne vem točno zakaj se ma neka tvoja frendica pravico vtikat v to, kaj ti delaš na Tinderju... wtf
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

rabelj5 je izjavil:

daj gor grinder pa pusti ženske pri miru

[:))][:))]
Lepa. Jst si Vazelina predstavljam nekako takole v primeru da ne najde samske mamice, ali pa da ne bo oce, ki bo samo placeval prezivnino.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Kaj vse folk dela zaradi bab. Pobije celo familijo, se obesi in podobno;((
To je huje od droge

Eno vprasanje: koliko vas je tule ki ste s tinderjem prišli do zmenka in koliko do seksa?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

DamijanD ::

Na gay sceni to baje dejansko funkcionira, za hetero tinder sceno pa nimam nobenih info...

antartide ::

takrat nisem mel niti 1k na mesec... drugače zdej mi uspeva v resnici največ. Samo kaj ko bi rad bil single in skorajda ne reagiram, zadnjič mi je ena začela težit kaj sem tako resen, k je spet hotela flirtat.
Having said that, Tinder-ja pač ne bom mel, ker mi je lame. :=)
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

Vazelin ::

Jebeš taksna zdravila, ki ti libido spravijo na minus 10
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

antartide ::

ti govoriš o sexu. kot vsak moški bi si ga želel, ampak nočem bit v zvezi, tisto neki samo sex, pa me ne zanima. Zaenkrat sem čisto cool single (pa tud nočem otrok) .. In tudi nismo vsi napičeni na sex kot ti, Vazelin. Pa spomni se kakšna sporočila si mi pisal o babah lol.
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

PrihajaNodi ::

antartide je izjavil:

ti govoriš o sexu. kot vsak moški bi si ga želel, ampak nočem bit v zvezi, tisto neki samo sex, pa me ne zanima. Zaenkrat sem čisto cool single (pa tud nočem otrok) .. In tudi nismo vsi napičeni na sex kot ti, Vazelin. Pa spomni se kakšna sporočila si mi pisal o babah lol.


Jst ne razumem zakaj ne reskira mal kesa pa obisce kako prijateljico noci...
Sex, Tezos, Btc, sex, iphone...kdo sem jaz? Vazelin sem jaz!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Cruz ::

PrihajaNodi je izjavil:

antartide je izjavil:

ti govoriš o sexu. kot vsak moški bi si ga želel, ampak nočem bit v zvezi, tisto neki samo sex, pa me ne zanima. Zaenkrat sem čisto cool single (pa tud nočem otrok) .. In tudi nismo vsi napičeni na sex kot ti, Vazelin. Pa spomni se kakšna sporočila si mi pisal o babah lol.


Jst ne razumem zakaj ne reskira mal kesa pa obisce kako prijateljico noci...
Sex, Tezos, Btc, sex, iphone...kdo sem jaz? Vazelin sem jaz!
Jaz mislim, da @Vazelin ni takšen, čeprav morda hoče biti. Je kar nežen, občutljiv pobič. On hrepeni za intimnostjo ne za seksom.

Drugače pa meni bi bilo malce neprijetno, ker bi vedel, da je z mano samo zaradi denarja. Ni neke čustvene povezave(no, razen na denar) ali strasti. Brez tega seks ni nič posebnega in me ne boli, če ga v takšni obliki zamudim.

Vseeno pa bi verjetno kakšna profi prostitutka znala dobro sfejkati. :)

jype ::

Vazelin je izjavil:

Eno vprasanje: koliko vas je tule ki ste s tinderjem prišli do zmenka in koliko do seksa?
Pa zakaj bi moral bit ravno Tinder?

Če je vzajemen interes, potem je katerakoli oblika sporočanja kul, pa še s shoppanjem fotk se ni treba ukvarjat.

Za prvi kontakt je pa tudi najbolj primerna tista oblika sporočanja, kjer lahko do podrobnosti razdelaš svetovnonazorske teme, ne da bi se moral zaradi tega dehidriran fotografirat pred ogledalom. Obsedenost z zunanjo podobo je pri kvalitetnem odnosu popolnoma odveč, nekvaliteten odnos imaš pa lahko tudi sam s seboj.

antartide ::

bolj kot denar je izgled... Če si vsaj tolikor 'lep' imaš tolko več šans. Več šans kot pa da si grd in maš tono denarja.
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

kuall ::

jype že ve :)

antartide ::

jype je izjavil:

Obsedenost z zunanjo podobo je pri kvalitetnem odnosu popolnoma odveč.

mora bit neka lepota, če ne pač sem s kanto tud lahko v zvezi... ti pa itak nimaš nobenih standardov
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

kuall ::

skor da je tako, da mora bit moški lepši kot ženska ker tudi grde ženske so moškim privlačne, ker so tako pohotni vsi. ampak morajo pa bit mlade, ker pri starih neplodnih zaradi evolucijskih razlogov zgubimo zanimanje po hitrem postopku. ampak ženske vzburja gobec bolj kot lepota, važno je, da se blebeta, kaj ni važno, važno je, da se nekam gre, kam ni važno.

jype ::

antartide je izjavil:

če ne pač sem s kanto tud lahko v zvezi...
Ja, saj najbolj verjetno ravno zato si.

kuall je izjavil:

skor da je tako, da mora bit moški lepši kot ženska ker tudi grde ženske so moškim privlačne, ker so tako pohotni vsi. ampak morajo pa bit mlade, ker pri starih neplodnih zaradi evolucijskih razlogov zgubimo zanimanje po hitrem postopku. ampak ženske vzburja gobec bolj kot lepota, važno je, da se blebeta, kaj ni važno, važno je, da se nekam gre, kam ni važno.
Ti preveč druge po sebi sodiš, zato pa imaš toliko težav v življenju. Ravnokar si zapisal, da mora biti moški lepši kot ženska in da ženske vzburja gobec bolj kot lepota. Razumem, da si zmeden, ampak v resnici ženske niso homogena masa beljakovin, temveč zelo pestra druščina štirih milijard ljudi. Vem, težko je verjeti, a je vendarle res.

kuall je izjavil:

jype že ve :)
Ja, zelo dobro vem, ker z dekleti pogosto spregovorim kakšno besedo in jih ni prav nič strah povedati, česa si želijo (in na kakšen način in zakaj se ne mislijo ukvarjat z ljudmi, ki jih poizkušajo zgolj zlorabiti).

antartide je izjavil:

bolj kot denar je izgled... Če si vsaj tolikor 'lep' imaš tolko več šans. Več šans kot pa da si grd in maš tono denarja.
V resnici imaš največje možnosti takrat, ko poslušaš, kaj dekle želi, potem pa to narediš na način, ki presega pričakovanja. Ko se s tem sprijazniš, nenadoma lahko izbiraš med tistimi, ki se zelo potrudijo za partnerja (na mnoge, zelo različne načine).

PrihajaNodi ::

kuall je izjavil:

skor da je tako, da mora bit moški lepši kot ženska ker tudi grde ženske so moškim privlačne, ker so tako pohotni vsi. ampak morajo pa bit mlade, ker pri starih neplodnih zaradi evolucijskih razlogov zgubimo zanimanje po hitrem postopku. ampak ženske vzburja gobec bolj kot lepota, važno je, da se blebeta, kaj ni važno, važno je, da se nekam gre, kam ni važno.


This. "Važno je da se blebeta":))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

This. "Važno je da se blebeta":))
Če bi jaz nakladal tako kot kuall, bi se me partnerka zelo hitro znebila.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

This. "Važno je da se blebeta":))
Če bi jaz nakladal tako kot kuall, bi se me partnerka zelo hitro znebila.


Sej je še čas.

Me zanima kam bi pretopil svoje novce in premoženje da ne bi šlo preveč za prežvnino.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

antartide ::

plačam 20€ za sliko partnerke jypeta. Zs
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

jype ::

Bukov si. Vsaj kakih 20 fotografij moje partnerke je javno objavljenih na slo-techu.

PrihajaNodi ::

Večinoma so to kolesa in kolesarjenje, partnerke pa res še nisem videl.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

jype ::

Nazadnje sem jo objavil ravno pred kratkim:

https://slo-tech.com/novice/t751833/p64...

kuall ::

jype je izjavil:

Če bi jaz nakladal tako kot kuall, bi se me partnerka zelo hitro znebila.


Možno. Jaz sem precej neuspešen pri ženskah. Vprašanje, ali sem jaz zmešan ali so vsi drugi.

jype je izjavil:


Ravnokar si zapisal, da mora biti moški lepši kot ženska in da ženske vzburja gobec bolj kot lepota.

Grda ženska bo lažje dobila moškega kot grd moški, razen če ima moški gobec.
Enačba zadaj je precej enostavna. "Alfa" moški bo zlahka imel 10 žensk naenkrat, žensk pa to ne bo motilo, da si ga delijo. Saj je znan pojav, da bodo ženske v kakšnih oglasih dale pogoj: nujno vezan. Raje bodo šle z nekom, ki vara svojo ženo kot pa z nekom, ki je samski.

jype ::

kuall je izjavil:

Enačba zadaj je precej enostavna. "Alfa" moški bo zlahka imel 10 žensk naenkrat, žensk pa to ne bo motilo, da si ga delijo.
Vidim, da si z mentaliteto še v srednjem veku, kar tudi potrjuje moje domneve, da si bil zelo pomanjkljivo vzgojen, če sploh.

kuall je izjavil:

Saj je znan pojav, da bodo ženske v kakšnih oglasih dale pogoj: nujno vezan. Raje bodo šle z nekom, ki vara svojo ženo kot pa z nekom, ki je samski.
Znan je tudi pojav, da ljudje po forumih flancajo o rečeh, ki jih ne razumejo.

kuall je izjavil:

Možno. Jaz sem precej neuspešen pri ženskah. Vprašanje, ali sem jaz zmešan ali so vsi drugi.
Nisi zmešan, le indoktriniran si v preživeto ideologijo. Zmešan je vostok, na primer.

Dejstvo je, da alfa samci v naravi ne obstajajo v nobeni obliki družbene ureditve, pri nobeni živalski vrsti. Človek je socialno gledano še najbolj podoben Bonobu, zato se je v prazgodovini na podoben način tudi paril. Če je treba takšno spolno prakso povzeti z eno besedo, potem je "vsevprek" najbrž prava.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Nisi zmešan, le indoktriniran si v preživeto ideologijo. Zmešan je vostok, na primer.


:)):))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

antartide ::

Me zanima če kdo dejansko bere te spise jypeta? Ker meni se ne da brat, ker že možgani vedo da so spet neke jype buče brez smisla.
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

jype ::

Kako kej, šintaro? Kaj kej pravi kanta?

shadeX ::

razen če ima moški gobec


To v najboljšem primeru deluje na kratki rok, dejanja so tista, ki štejejo.

Stavim, da ima "grd" moški (ki zna žensko poslušat) večje možnosti da jo obdrži na daljši rok, kot maneken, ki v glavi nima nič in večinoma posluša samo s spodnjo glavo.

PrihajaNodi ::

Stavim, da ima "grd" moški (ki zna žensko poslušat) večje možnosti da jo obdrži na daljši rok, kot maneken, ki v glavi nima nič in večinoma posluša samo s spodnjo glavo.


A ni grd ravno zaradi tega potem z njo? Češ, če jo izgubim kaj pa bom potem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

antartide ::

jype je izjavil:

Kako kej, šintaro? Kaj kej pravi kanta?

kanta pravi da mam precej ženskih advansov in na nobenega ne reagiram. Single in happy.

shadeX je izjavil:

razen če ima moški gobec


To v najboljšem primeru deluje na kratki rok, dejanja so tista, ki štejejo.

Stavim, da ima "grd" moški (ki zna žensko poslušat) večje možnosti da jo obdrži na daljši rok, kot maneken, ki v glavi nima nič in večinoma posluša samo s spodnjo glavo.

a nisi ti gej?
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ni grd ravno zaradi tega potem z njo? Češ, če jo izgubim kaj pa bom potem?
Če je ne izgubiš ravno na način, ki vključuje amputirano dominantno roko, potem res ne vidim težav.

antartide je izjavil:

kanta pravi da mam precej ženskih advansov in na nobenega ne reagiram. Single in happy.
No, pozdravi jo v mojem imenu.

PrihajaNodi ::

antartide je izjavil:

jype je izjavil:

Kako kej, šintaro? Kaj kej pravi kanta?

kanta pravi da mam precej ženskih advansov in na nobenega ne reagiram. Single in happy.


Kdo sem jaz:
"Tako ja, nacisti se ne smete plodit"!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

antartide ::

Jype... Bil sem z solidnimi in z hudačami. Z hudačo je boljše. Sorry joči se.
i9 9900k | 32GB DDR4 3600Mhz RGB
RTX 2060 | 1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4
1TB M.2 SSD PCIe 3.0x4 | Thermaltake View 71 TG RGB

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: XLapsus ()

shadeX ::

PrihajaNodi je izjavil:

Stavim, da ima "grd" moški (ki zna žensko poslušat) večje možnosti da jo obdrži na daljši rok, kot maneken, ki v glavi nima nič in večinoma posluša samo s spodnjo glavo.


A ni grd ravno zaradi tega potem z njo? Češ, če jo izgubim kaj pa bom potem?


A ma to sploh vezo? Na konc dneva je važno s katerim je ženska bolj srečna. “Grd” moški si je s svojo pretkanostjo zaslužil da razširi svoje gene naprej.

kuall ::

jype je izjavil:

Vidim, da si z mentaliteto še v srednjem veku, kar tudi potrjuje moje domneve, da si bil zelo pomanjkljivo vzgojen, če sploh.

Znam bolje opazovat kot ti. Poznam par moških, ki znajo VSAKO žensko omehčat, ali pa 90% njih, z gobcem seveda. Ga bo natakarica prvič v življenju videla in se mu bo smejala, da ti je takoj jasno, da bi šla takoj z njim v posteljo, če bi ji dal šanso. Ti so "alfa" samci. Že mau smešno, posebej meni, ker imam čut za opazovanje bolj izostren, ostali to spregledate.
Ves trik pa je v sproščenosti in v samozavesti. Če je človek sproščen se bo zlahka šalil, šale mu bodo prihajale same od sebe, kar bo ženske nasmejalo. Če pa je samozavesten bo imel barvo glasu in ritem govora prijetno optimistično, kar pritegne ženske, ker jih spravi v dobro voljo poslušat tisto, isto kot jih spravi v dobro voljo poslušat dobro muziko. Zato pa smo obsedeni z glasbo, naši možgani so zaradi govora tako natrenirani za zaznavanje lepega ritma v zvokih in zato tako uživamo v glasbi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vazelin ()

jype ::

antartide je izjavil:

Jype... Bil sem z solidnimi in z hudačami. Z hudačo je boljše. Sorry joči se.
A uno z rumenim pokrovom? Kako že ti rečeš temu? Azijke? V Ljubljani temu rečejo "za embalažo".
««
7 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683437 (36938) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030417 (26835) bluefish

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520760 (17072) BigWhale

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27349816 (41367) BigWhale

Več podobnih tem