» »

Tinder

Tinder

Temo vidijo: vsi
««
5 / 26
»»

Vazelin ::

Imamo kakšnega na forumu ki je dejtal 25 let mlajšo?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

Bob Rock je izjavil:

IMO manj zgresena, kot je zgresena/popacena sodobna predstava zahodnjaka o ljubezni
IMO se krepko motiš. Sodobna predstava zahodnjakov o ljubezni sploh ni homogena, moški in ženske se pa vsekakor zelo različno odzivajo na različne kombinacije.

Vazelin je izjavil:

Imamo kakšnega na forumu ki je dejtal 25 let mlajšo?
Težka bo, k ste sami smrkovci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Bob Rock ::

jype je izjavil:

Bob Rock je izjavil:

IMO manj zgresena, kot je zgresena/popacena sodobna predstava zahodnjaka o ljubezni
IMO se krepko motiš. Sodobna predstava zahodnjakov o ljubezni sploh ni homogena, moški in ženske se pa vsekakor zelo različno odzivajo na različne kombinacije.


IMO niti ne prevec. Romani, Disney,... so nam ze v otrostvu zjebal pricakovanja...iskanje princa, igranje princa(resitelja), iskanje popolne ljubezni (ki v realnosti ne obstaja) in vecno razocaranje.

Drugace je Zoran Milivojevic (psihoterapevt, ce se prav spomnim) lepo povzel v učbeniku Formule ljubezni. Priporocam.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

jype ::

Poznam, dvomim pa, da so nam v otroštvu zjebali pričakovanja. Morda tistim, ki so izpostavljeni izključno Disneyu, pa še ti so v zadnjih časih tako kontroverzni, da jih RKC označuje za gej propagando.

Bob Rock ::

Disney je bil samo primer. Ena stvar izmed mnogih.
Vecina ljudi si predstavlja da je popolna ljubezen nek vrhunec v zivljenju, absolutni cilj,...
Ko po 2,3 mesecih v vezi pride realnost in se zacnejo projekcije rusit, se pa zivljenje sesuje.

Ljubezen je samo eno od custev, ki je potrebno za vezo. In ne, ni najpomebnejse - kot veleva zahod :D
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

shadeX ::

Vazelin je izjavil:

Že 10 let je precej razlike kaj šele 25.


10 let razlike je dokaj pogosta starostna razlika. Poznam kar nekaj parov, celo še v bližnjem sorodstvu ženska dejta 14 let starejšega tipa 33 vs 47 let (ne ni bogat, ravno nasprotno).

Jaz si že sedaj ne predstavljam da bi imel eno 25 letnico.


Jaz pa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

jype ::

Bob Rock je izjavil:

Vecina ljudi si predstavlja da je popolna ljubezen nek vrhunec v zivljenju, absolutni cilj,...
To ne drži. Večina ljudi se med ali kmalu po puberteti zaljubi in so na drogah, ki jih sproducirajo njihove žleze, zato je normalno, da obstajajo najstniško-romantične ideje o ljubezni, a večina ljudi že v prvem takšnem odnosu doživi tudi padec koncentracije drog ter soočenje z resničnostjo in postanejo malce bolj cinični.

Bob Rock je izjavil:

Ko po 2,3 mesecih v vezi pride realnost in se zacnejo projekcije rusit, se pa zivljenje sesuje.
Če to storiš dvakrat ali trikrat, ko si najstnik, se mi zdi to normalen del odraščanja. Če to počneš kot odrasla oseba, potem očitno ni problem Disney, ampak to, da ti nikoli niso pustili odrasti in sprejeti odgovornosti za svoja dejanja.

Bob Rock je izjavil:

Ljubezen je samo eno od custev, ki je potrebno za vezo. In ne, ni najpomebnejse - kot veleva zahod :D
Nisem prepričan, da se strinjam glede tega, kaj je ali ni najbolj pomembno čustvo, vsekakor se pa strinjam, da ni edino. Spoštovanje, zaupanje in ljubezen so tako ali tako posledice podobnih hormonov.

Daliborg ::

Moja je 10 let mlajša od mene. Pač moški smo starejši bolj privlačni in lepši 8-)

Sicer sem pa predlagal eni kolegici Tinder in je po parih mesecih bede in depresije kar oživela.
lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

louser ::

D3m je izjavil:

Hočejo varnost in stabilnost.

Kaj pa če to že imajo oziroma same poskrbijo za to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

solatko ::

Vazelin - Ko sem bil v najstniških letih, je bila na vrhuncu sexualna revolucija, hipiji, drog, sex & rock and roll, tako, da se je dogajalo kar spontano. Vsak teden dva ali trije hose ball-i, po navadi ogromno pijače in višek deklet, tako, da je bilo kar pestro. Ni bilo aidsa, včasih kakšni picajzlčki, večina folka pa našpičenga na sex.

Kdor je takrat stradal, je bil res luzer, kar velja za oba spola.

Potem so se s časom začele zadeve zelo umirjat, sam, če si bil kolikor toliko gobec, ni bilo nikoli problem dobit dekle za eno noč.

Ko sem se ustalil, sva pa z drago prakticirala precej raznolik odnos, tako, da mi tudi po 45 letih + ne temu področju ni nikoli dolgčas.

Hispatija - Ne vem v kakšni družbi se pojavljaš, osebno nimam v razgovorih z najstnicami in tudi malo starejšimi, nikakršnih sexualnih apetitov, če prav ravno razgovori velikokrat pripeljejo tudi v to temo, tako da ti niti ne znam odgovoriti, kakšne bi bile reakcije sogovornic, če bi hotel kaj več. Veš, dekleta se rada pogovarjajo z menoj, sej sem precej široko razgledan, simpatičen možakar in velikokrat jim moram pokazat osebni dokument, da mi verjamejo mojih 65 let.
Ko boš bolj zaupala moškim, boš spoznala, da jih veliko misli tudi z zgornjo glavo, ne samo s spodnjo, če jih pa s svojim obnašanjem sama zavajaš, pa ni čudno, da včasih kakšen stegne tudi roko, saj veš, tudi starčki smo živi, kar povprašaj kakšno negovalko iz doma upokojencev.
Delo krepa človeka

D3m ::

louser je izjavil:

D3m je izjavil:

Hočejo varnost in stabilnost.

Kaj pa če to že imajo oziroma same poskrbijo za to?


Dobro za njih. Saj vem, da so v manjšini.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

solatko ::

D3m - Veliko deklet ima želje po drugem očetu, torej starejšem partnerju, saj jim praviloma nudi več, kot njihovi letniki, predvsem pa so bolj spoštljivi, nežni, potrpežljivi, vzdržni in večinoma poskrbijo za dobro počutje svojih pratnerk, kar pri mladih mulcih praviloma ne velja (tudi sam sem bil nekoč mlad).
Delo krepa človeka

louser ::

Saj veš, da takim kot si ti prilepim cover slikico filma 3-iron?

solatko ::

Messiah - Tudi tako ja!
Delo krepa človeka

jype ::

D3m je izjavil:

Dobro za njih. Saj vem, da so v manjšini.
Jasno, da so. To je bistvena posledica kapitalizma.

louser ::

Meni se ne zdi, da so. Mogoče, ker senrsje zapletam s takimi.?

jype ::

louser je izjavil:

Meni se ne zdi, da so. Mogoče, ker senrsje zapletam s takimi.?
Večina planeta je še vedno patriarhalna in ženske nimajo pravice biti ekonomsko neodvisne.

puRetuer ::

jype je izjavil:

Poznam, dvomim pa, da so nam v otroštvu zjebali pričakovanja. Morda tistim, ki so izpostavljeni izključno Disneyu, pa še ti so v zadnjih časih tako kontroverzni, da jih RKC označuje za gej propagando.


A si jezen ker si bil prezgoden za trans vlak? Nikoli ni prepozno, lasulje so poceni jypina.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

louser ::

Pa sem že mislil, da si vsak odrasel človek želi, da partner ne bi bil finančno odvisen od njega.

Invictus ::

Takoj, ko greš v skupno nepremičnino, je teh sanj konec...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gagatronix ::

Ce si nesposoben zdravega pogovora in sklepanja kompromisov, potem najbrz res.

D3m ::

louser je izjavil:

Pa sem že mislil, da si vsak odrasel človek želi, da partner ne bi bil finančno odvisen od njega.


Spodbujam samo kaj, ko daje dumping cene.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

jype ::

D3m je izjavil:

Spodbujam samo kaj, ko daje dumping cene.
Če ste ženske tisočletja učili, da so ničvredne, potem zdaj pač sprejmite posledice.

D3m ::

Zakaj mene tlačiš v drek?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

D3m ::

God damn S-T double post error.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

jype ::

D3m je izjavil:

Zakaj mene tlačiš v drek?
Zatu k so lan mojga brata z nožam.

D3m ::

Lollololololo
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

FormerUser ::

shadeX je izjavil:


10 let razlike je dokaj pogosta starostna razlika. Poznam kar nekaj parov, celo še v bližnjem sorodstvu ženska dejta 14 let starejšega tipa 33 vs 47 let (ne ni bogat, ravno nasprotno).

Odvisno kako definiraš "pogosta". Povprečna starostna razlika med partnerjema v zvezi je 2-3 leta, tako v Sloveniji kot EU. In stanje pri mojih sorodnikih, sosedih, znancih temu pritrjuje. Sicer sem pa mnenja, da je 10 let razlike maksimalna meja, ki je še normalna, vse ostalo meji na patologijo.

Vazelin ::

10 let niti približno ni pogosta starostna razlika. :D Meni je too much. Sem čez 30 pa mi je misel, da bi dejtal (resno) 25 letnico malce mimo. Enostavno je že generacijski gap.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jb_j ::

Bob Rock je izjavil:

Disney je bil samo primer. Ena stvar izmed mnogih.
Vecina ljudi si predstavlja da je popolna ljubezen nek vrhunec v zivljenju, absolutni cilj,...
Ko po 2,3 mesecih v vezi pride realnost in se zacnejo projekcije rusit, se pa zivljenje sesuje.

Ljubezen je samo eno od custev, ki je potrebno za vezo. In ne, ni najpomebnejse - kot veleva zahod :D


Pumpanje nekih idealov že v otroštvu, sigurno zaznamuje neko nezadovoljstvo kasneje v življenju. (disney)

Produkcija jim je fina in imajo tudi zelo lepe zgodbe. A jim to lahko uniči lajf zaradi previsokih pričakovanj. Kot je omenil Bob Rock.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

FormerUser ::

solatko je izjavil:



Hispatija - Ne vem v kakšni družbi se pojavljaš, osebno nimam v razgovorih z najstnicami in tudi malo starejšimi, nikakršnih sexualnih apetitov, če prav ravno razgovori velikokrat pripeljejo tudi v to temo, tako da ti niti ne znam odgovoriti, kakšne bi bile reakcije sogovornic, če bi hotel kaj več. Veš, dekleta se rada pogovarjajo z menoj, sej sem precej široko razgledan, simpatičen možakar in velikokrat jim moram pokazat osebni dokument, da mi verjamejo mojih 65 let.
Ko boš bolj zaupala moškim, boš spoznala, da jih veliko misli tudi z zgornjo glavo, ne samo s spodnjo, če jih pa s svojim obnašanjem sama zavajaš, pa ni čudno, da včasih kakšen stegne tudi roko, saj veš, tudi starčki smo živi, kar povprašaj kakšno negovalko iz doma upokojencev.

Prav nič ne zavajam, samo nekateri prijaznost in komunikativnost kaj hitro radi zamenjajo za izkazovanje interesa, ki pa ga dejansko ni.

Gagatronix ::

To je problem, ki obstaja na strani tistih, katerim social cues ne gredo dobro od rok, ker se socializirajo bolj s telefonom kot pa s soljudmi.

FormerUser ::

Daliborg je izjavil:

Pač moški smo starejši bolj privlačni in lepši 8-)

Ne, niste, si pa to radi domišljate, ja.

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:

To je problem, ki obstaja na strani tistih, katerim social cues ne gredo dobro od rok, ker se socializirajo bolj s telefonom kot pa s soljudmi.

Glede na to, da govor teče o starejših gospodih, ki niso gor rasli s pametnimi telefoni in družabnimi omrežji, je problem očitno drugje.

Gagatronix ::

Ce starejsa oseba pokaze komunikativnost in prijaznost do mlajse osebe, pa mlajsa oseba to vzame za flirtanje ali kaj podobnega, to definitivno ni problem prve. Si pa predstavljam, da bi ga marsikatera jezna lezbijka rada spremenila v to. Sploh ce je starejsa oseba moski.

FormerUser ::

Prijaznost je nekaj povsem drugega od spolnega nadlegovanja in verjemi, da večina žensk to zelo dobro loči.

Gagatronix ::

Ce si ti taka, da normalen pogovor smatras za spolno nadlegovanje, to vec pove o tebi, kot o drugih.

FormerUser ::

Kakšen normalen pogovor? Jaz sem govorila o seksualnih namigovanjih, "mastnih" vicih in opazkah, neželenem dotikanju...

Gagatronix ::

Ja, vem. Jaz pa ne. Moj komentar se je nanasal striktno na tvoje kurcanje solatka (in nas preostalih moskih).

louser ::

FormerUser je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Pač moški smo starejši bolj privlačni in lepši 8-)

Ne, niste, si pa to radi domišljate, ja.

Mene imajo tudi starejše rade.
[Vstavi cover filma 3-iron]

puRetuer ::

Gagatronix je izjavil:

Ce starejsa oseba pokaze komunikativnost in prijaznost do mlajse osebe, pa mlajsa oseba to vzame za flirtanje ali kaj podobnega, to definitivno ni problem prve. Si pa predstavljam, da bi ga marsikatera jezna lezbijka rada spremenila v to. Sploh ce je starejsa oseba moski.


Solatko jo je spraševal o njenem spolnem življenju s tem fantom.
Če to ni pohoten penzionist ki se slini nad najstnicami, potem pa res ne vem kje živimo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

49106 ::

Kdo sploh še uporablja Tinder odkar je na voljo Grindr?


louser je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Pač moški smo starejši bolj privlačni in lepši 8-)

Ne, niste, si pa to radi domišljate, ja.

Mene imajo tudi starejše rade.
[Vstavi cover filma 3-iron]



A taki kot na sliki, ki ste jo zbrisal?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

solatko ::

Hipatija - Če si kolikor toliko pametna ženska, boš zelo hitro ugotovila ali gre za pohotnega starca ali za osebo, ki lahko komunicira z ženskim spolom vseh generacij od 0-100 brez kakšnih grešnih misli, tudi če so opolzki vici vmes. Sam nikoli ne začnem teme o sexu v ženski družbi, mi pa verjemi, da večkrat pride do pogovorov na to temo v ženski, kot v moški družbi (prevladuje šport in politika).

puRetuer - Če že komentiraš, preberi vsaj cel post. Komentiral sem enourno brezbesedno komuniciranje štirih parov, saj razen čiščenja ekranov telefonov in vsake toliko - poglej tole (molenje telefona pod nos ostalim v družbi), med njimi ni bilo komunikacije, pa sem jih v hecu vprašal, če tudi sexajo preko telefona. Od 8-ih mladih ljudi pričakuješ vse kaj drugega, kot v družbi drkat FB in YT.
Torej ni šlo za ogovarjanje enega dekleta, temveč štirih parov.

Odgovorilo je pa eno dekle in to z fajn naveličanim pogledom - ja tudi.

Pozneje sem bil v družbi teh deklet še večkrat, saj hodijo na kavico v "moj lokal" in se vedno prisedejo, brez, da bi jih vabil in verjemi, da imajo kaj povedat, brez da bi v uri+ enkrat prijele telefon v roke.

Kolikor opažam družbe, ki so okoli mene, teče med fanti v glavnem pogovor o fitnesu, nogometu, Dončiču in podobnih stvareh, med dekleti pa v glavnem o tem, kako dolgočasni in nezainteresirani so fantje njihove starosti.

Večina današnjih deklet je bolj razgledana in komunikativna, kot so bila dekleta v moji mladosti in klepet v družbi deklet, sploh, ko se pridruži še moja boljša polovica je izredno prijetna sprostitev od moške družbe.

Fantje vzemite se malo v roke in se manj posvečajte jačanju mišic (v glavnem žensko populacijo ne navdihne s proteini in utežmi napihnjeno moško telo) in raje začnite delat na jačanju glave in splošne razgledanosti, predvsem pa v ženski družbi odložite telefone!
Delo krepa človeka

puRetuer ::

solatko je izjavil:

Če si kolikor toliko pametna ženska, boš zelo hitro ugotovila ali gre za pohotnega starca


Neznan penzionist v lokalu naveže kontakt z najstnico tako da jo začne spraševati če je seksualno potešena :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

odgovornost ::

solatko ti si smešen, ko te tako zmoti da pari sedijo v tišini vsak na svojem telefonu. Z mojo sva dostikrat v takem položaju -> tudi sam se pogosto vsedem in v miru preberem kar imam za prebrat. Zdaj če punca dela isto na drugi strani mize kaj potem?
Ko seksava pa novice/social počakajo :P

ostali, ki ga ste označili za pohotnega starca ste pa tudi blesavi če resno mislite... pejte v kakšen vaški lokal, kjer ponavadi dela kakšna luštna lokaln 18letnica na tisti vasi pa opazujte kaj delajo bogi deklici

puRetuer ::

odgovornost je izjavil:


ostali, ki ga ste označili za pohotnega starca ste pa tudi blesavi če resno mislite... pejte v kakšen vaški lokal, kjer ponavadi dela kakšna luštna lokaln 18letnica na tisti vasi pa opazujte kaj delajo bogi deklici


Kaj delajo? A spuščajo spolzke opazke, tako kot solatko :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

FiReFTW ::

Vazelin je izjavil:

10 let niti približno ni pogosta starostna razlika. :D Meni je too much. Sem čez 30 pa mi je misel, da bi dejtal (resno) 25 letnico malce mimo. Enostavno je že generacijski gap.


Povprečni 30 letnik je v zvezi z nekje 22-28letnicami, to je definitivno najbolj razširjena razlika.
Manj pogosto je potem 9+ let razlike ali podobna starost med obema ali da je ženska starejša.
Ampak dandanes vse pogosteje raste trend zelo velikih razlik, ko so že 15-20 let razlike, pa tudi že dosti takih primerov ko je ženska toliko starejša od moškega.

Enim se zdi vse kaj njim ne paše in ustreza kot nekaj čudnega in napačnega, jaz pa rečem da ko sta enkrat dva odrasla je to njihova stvar, ne vidim problema če je moški star 45 ženska 22, ali če je ženska 48 moški pa 29, ali če je 30 pa 19, ali 60 pa 30.. oba sta odrasla in veta zakaj sta skup.

Vidim pa problem v tem ko je nekdo (pa naj bo moški ali ženska) z nekom ki še ni odrasel pa niti fizično razvit, recimo 20+ ali 30+ ali 40+ moški ali ženske z nekom ki je star 13, 14, 15, 16...

FireSnake ::

Vazelin je izjavil:

Imamo kakšnega na forumu ki je dejtal 25 let mlajšo?


Moj prijatelj ima 29 let mlajšo.
Ampak je ni našel na Tinderju.
Kaj te zanima?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Invictus ::

Ko je moški 1x 40+, po možnosti z lastnim stanovanjem, mu je na voljo cel kup ploditve željnih 30'+ letnic. Celo otroci kot posledica ločitve, niso ovira...

Precej njih je dobro izobraženih in celo razgledanih za en normalen čvek, ali celo malo bolj poglobljen, pa tudi dobro izgledajo.

Tako, da 10+ razlike ni nič. Pa še nadeja si lahko ženska, da bo dec škripnil takrat, ko bo ona še vsaj malo v cvetu ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

A ni tebe žena pustila al neki?

Zakaj bi 30 letnica iskala 40+ letnika?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
5 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30683437 (36938) BigWhale

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25030418 (26836) bluefish

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12520761 (17073) BigWhale

Kako do seksa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27349818 (41369) BigWhale

Več podobnih tem