» »

Šeriatsko pravo

Šeriatsko pravo

««
11 / 14
»»

perci ::

Unknown_001 je izjavil:

perci je izjavil:

Moški redko išče drugje če doma dobi dovolj. Isto velja tudi obratno.

To si pa mimo usekal.


Ja... če je misijonarc eno in edino, kar je košer pr bajt...

Hočem rečt, da nekateri povohajo drugo rožico tudi če s seksualnim življenjem doma vse štima. In to naredijo čist lagano američki brez kakšne posebne drame in slabe vesti.

ProGo ::

perci je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

perci je izjavil:

Moški redko išče drugje če doma dobi dovolj. Isto velja tudi obratno.

To si pa mimo usekal.


Ja... če je misijonarc eno in edino, kar je košer pr bajt...

Hočem rečt, da nekateri povohajo drugo rožico tudi če s seksualnim življenjem doma vse štima. In to naredijo čist lagano američki brez kakšne posebne drame in slabe vesti.


Razen tisti spolno zafrustrirani.

looser ::

FormerUser je izjavil:

Da se ne boš razpočil.

Raptor je malo bolj slikovit, drži, tudi midva sva že 'zapela', ampak saj je v redu poba, pač je malo bojevit, saj mu ne gre posebej zameriti. Škoda, da tudi jaz nimam več kaj te bojevitosti v sebi... Mah, kaj bi ženska s takšnim kot jaz... Ni tu več 3x na dan, za zajtrk, kosilo, večerjo, ma kje, to so samo še bežni spomini...

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:



Da se ne boš razpočil.


Kaj ! Preden sem šel drugam smo se pri obstoječi zmenil do konca. Kaj ti zdaj spet ni prav?

Sem lepo rekel "Tole nima smisla, ker... " in potem sledi spisek. Dramo ignoriraš, nadaljnja sporočila pa seenaš. Če smo zaključl, smo zaključl, pa si najdite boljšega. Get over it.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:

FormerUser je izjavil:



Da se ne boš razpočil.


Kaj ! Preden sem šel drugam smo se pri obstoječi zmenil do konca. Kaj ti zdaj spet ni prav?

Sem lepo rekel "Tole nima smisla, ker... " in potem sledi spisek. Dramo ignoriraš, nadaljnja sporočila pa seenaš. Če smo zaključl, smo zaključl, pa si najdite boljšega. Get over it.


Tvoje otročje hvalisanje mi gre na jetra.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

Unknown_001 ::

perci je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

perci je izjavil:

Moški redko išče drugje če doma dobi dovolj. Isto velja tudi obratno.

To si pa mimo usekal.


Ja... če je misijonarc eno in edino, kar je košer pr bajt...

Hočem rečt, da nekateri povohajo drugo rožico tudi če s seksualnim življenjem doma vse štima. In to naredijo čist lagano američki brez kakšne posebne drame in slabe vesti.


Ja lej... ovohavati še vedno ni isto kot "si postreči" :D

Ane, to je tko kot dostavljalec pic. Lahko gleda, lahko vonja, sam probat ne sme.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FormerUser ::

looser je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Da se ne boš razpočil.

Raptor je malo bolj slikovit, drži, tudi midva sva že 'zapela', ampak saj je v redu poba, pač je malo bojevit, saj mu ne gre posebej zameriti. Škoda, da tudi jaz nimam več kaj te bojevitosti v sebi... Mah, kaj bi ženska s takšnim kot jaz... Ni tu več 3x na dan, za zajtrk, kosilo, večerjo, ma kje, to so samo še bežni spomini...

Samopomilovanje. Še ena retorična bravura iz tvojega repertoarja. Predvidevam torej, da je še dovolj tepk, ki trzajo na takšne fore.

perci je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

perci je izjavil:

Moški redko išče drugje če doma dobi dovolj. Isto velja tudi obratno.

To si pa mimo usekal.


Ja... če je misijonarc eno in edino, kar je košer pr bajt...

Hočem rečt, da nekateri povohajo drugo rožico tudi če s seksualnim življenjem doma vse štima. In to naredijo čist lagano američki brez kakšne posebne drame in slabe vesti.

Dokler se ne izve, potem pa sledi drama, pa morda tudi ločitev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:



Tvoje otročje hvalisanje mi gre na jetra.


Poskusi z etilnim alkoholom jetra zamotit. Medicinsko dokazano deluje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ProGo ::

FormerUser je izjavil:

looser je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Da se ne boš razpočil.

Raptor je malo bolj slikovit, drži, tudi midva sva že 'zapela', ampak saj je v redu poba, pač je malo bojevit, saj mu ne gre posebej zameriti. Škoda, da tudi jaz nimam več kaj te bojevitosti v sebi... Mah, kaj bi ženska s takšnim kot jaz... Ni tu več 3x na dan, za zajtrk, kosilo, večerjo, ma kje, to so samo še bežni spomini...

Samopomilovanje. Še ena retorična bravura iz tvojega repertoarja. Predvidevam torej, da je še dovolj tepk, ki trzajo na takšne fore.

perci je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

perci je izjavil:

Moški redko išče drugje če doma dobi dovolj. Isto velja tudi obratno.

To si pa mimo usekal.


Ja... če je misijonarc eno in edino, kar je košer pr bajt...

Hočem rečt, da nekateri povohajo drugo rožico tudi če s seksualnim življenjem doma vse štima. In to naredijo čist lagano američki brez kakšne posebne drame in slabe vesti.

Dokler se ne izve, potem pa sledi drama, pa morda tudi ločitev.


Pa si res neizkušena/mlada. Vidi se da nimaš pojma, kako dolgoročne zveze delujejo.

perci ::

Dokler se ne izve, potem pa sledi drama, pa morda tudi ločitev.

Ni nujno. Za dramo mislim. Ločitev je pa zaradi tega redkost.

Vazelin ::

perci je izjavil:

Dokler se ne izve, potem pa sledi drama, pa morda tudi ločitev.

Ni nujno. Za dramo mislim. Ločitev je pa zaradi tega redkost.

Tako je mislil tudi Bezos.:D Ostal z ljubico, ki se jo bo naveličal v letu, dveh. Brez dolgoletne žene in brez 70 mlrd :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

ProGo ::

Da ne pozabimo na kitajsko novo leto:
https://9gag.com/gag/aVYvP8w

FormerUser ::

perci je izjavil:

Dokler se ne izve, potem pa sledi drama, pa morda tudi ločitev.

Ni nujno. Za dramo mislim. Ločitev je pa zaradi tega redkost.


Če bi bile stvari tako enostavne potem bi bilo precej manj ločitev, pa veliko več srečnih zvez, pa jih ni. Človek se lahko za en kratek čas slepi, na dolgi rok pa to ni vzdržno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

ProGo ::

Ti že veš. Verjetno iz izkušenj. Kaj je zate dolgi rok? 2 tedna?

looser ::

FormerUser je izjavil:

...na takšne fore.

Precenjuješ me (na mojo žalost), jaz sem, resnično, samo en preprost možakar. Ne morem ti obljubiti nepozabnega dogodka ali kakšne večne zvestobe (niti ne vem, če bi si jo želela od mene), lahko pa se mi posreči, da naredim en dan vsaj približno tak, da ga boš ohranila, kot še nekaj bolj pomembnih, v vsaj malo lepem spominu in se ga boš rada spominjala tudi čez 10 in več let.

FormerUser ::

ProGo je izjavil:


Pa si res neizkušena/mlada. Vidi se da nimaš pojma, kako dolgoročne zveze delujejo.

Ti lahko pametuješ samo o delovanju tvoje zveze in kako deluje, o vseh ostalih pa ne moreš, ker jih premalo poznaš. Lahko se samo vidi koliko ostane skupaj in koliko se jih razide.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

jype ::

xmetallic je izjavil:

jype je izjavil:

Antifeministi ves čas lažete, ker argumentov nimate.

Nekateri smo prebrali zakon, ki so ga sprejeli v Kaliforniji. Zakon določa zgolj minimalno število žensk v odboru ne pa tudi minimalno število moških. Odbor v katerem zasedajo samo ženske je povsem legalen medtem ko je moškim odvzeta pravica, da bi sestavili odbor v katerem bi zasedali zgolj moški.

Man up, you pussy.

Ne moreš hkrati bit antifeminist in zagovarjat enakopravnosti.

FormerUser ::

ProGo je izjavil:

Ti že veš. Verjetno iz izkušenj. Kaj je zate dolgi rok? 2 tedna?

V našem sorodstvu se ni nihče ločil in tudi varanja ni bilo, zato lahko pravljice o tem kako je to nemogoče, pripoveduješ komu drugemu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

perci ::

Če bi bile stvari tako enostavne potem bi bilo precej manj ločitev, pa veliko več srečnih zvez, pa jih ni. Človek se lahko za en kratek čas slepi, na dolgi rok pa to ni vzdržno.

Ljudje se ne ločujejo zaradi kakega skoka čez plot ampak zato, ker ne znajo živeti skupaj. Ali pa so leni in se jim ne da dovolj vložit v odnos.

FormerUser ::

looser je izjavil:

FormerUser je izjavil:

...na takšne fore.

Precenjuješ me (na mojo žalost), jaz sem, resnično, samo en preprost možakar. Ne morem ti obljubiti nepozabnega dogodka ali kakšne večne zvestobe (niti ne vem, če bi si jo želela od mene), lahko pa se mi posreči, da naredim en dan vsaj približno tak, da ga boš ohranila, kot še nekaj bolj pomembnih, v vsaj malo lepem spominu in se ga boš rada spominjala tudi čez 10 in več let.

Ne, se ti ne more. Ker je studenec že pri izvoru zastrupljen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

ProGo je izjavil:

Ti že veš. Verjetno iz izkušenj. Kaj je zate dolgi rok? 2 tedna?

V našem sorodstvu se ni nihče ločil in tudi varanja ni bilo, zato lahko pravljice o tem kako je to nemogoče, pripoveduješ komu drugemu.


Niti pri nas ne.

Kje je odlikovanje?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

perci ::

Kako pa vidva to vesta? Jasnovidca?

FormerUser ::

perci je izjavil:

Če bi bile stvari tako enostavne potem bi bilo precej manj ločitev, pa veliko več srečnih zvez, pa jih ni. Človek se lahko za en kratek čas slepi, na dolgi rok pa to ni vzdržno.

Ljudje se ne ločujejo zaradi kakega skoka čez plot ampak zato, ker ne znajo živeti skupaj. Ali pa so leni in se jim ne da dovolj vložit v odnos.


Denar in varanje sta ena glavnih razlogov za ločitve.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

ProGo ::

FormerUser je izjavil:

perci je izjavil:

Če bi bile stvari tako enostavne potem bi bilo precej manj ločitev, pa veliko več srečnih zvez, pa jih ni. Človek se lahko za en kratek čas slepi, na dolgi rok pa to ni vzdržno.

Ljudje se ne ločujejo zaradi kakega skoka čez plot ampak zato, ker ne znajo živeti skupaj. Ali pa so leni in se jim ne da dovolj vložit v odnos.


Denar in varanje sta ena glavnih razlogov za ločitve.

Nope.

perci ::

Nope, še enkrat.

FormerUser ::

Dokazi???

perci ::

Dokazi???? Predloži jih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

jype ::

Najbrž sorodnikom verjameta na besedo. Čemu jim ne bi?

Jaz bi z veseljem "varal", če bi imel s kom, pa partnerka tudi. Žal so najini minimalni kriteriji postavljeni tako visoko, da je malo verjetno, da bi kdaj srečala primerne kandidate, drug drugemu pa seveda zaupava, da standardov ne bova spustila kar zavoljo zabave.

FormerUser ::

Blo enkrat pri Tedniku/Preverjeno, verjetno bi se našlo tudi na spletu. Morda poiščem, morda tudi ne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

Unknown_001 ::

perci je izjavil:

Kako pa vidva to vesta? Jasnovidca?


Ker se v tisti zabačeni vuko*ebini od koder se nameravam izselit ve vse. Če bi bilo kaj na tem bi že davno izvedel direktno ali med vrsticami.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

perci ::

Najbrž sorodnikom verjameta na besedo. Čemu jim ne bi?

Ker se teh stvari ne govori svojim otrokom.

Vazelin ::

6 Common Reasons Couples Break Up
Poor Communication. via GIPHY. Poor communication is the defined as the top break up reason. ...
Lack of Trust. via GIPHY. It's hard to gain but easy to lose. ...
Conflict of Interests. via GIPHY. ...
Lack of Physical Intimacy (SEX) via GIPHY. ...
Economic Issues. via GIPHY. ...
People Just Fall Out of Love. via GIPHY.

perci ::

Unknown_001 je izjavil:

perci je izjavil:

Kako pa vidva to vesta? Jasnovidca?


Ker se v tisti zabačeni vuko*ebini od koder se nameravam izselit ve vse. Če bi bilo kaj na tem bi že davno izvedel direktno ali med vrsticami.

Ahem. No, v šentflorjanskih dolinah je marsikaj skrito, četudi misliš, da ni.

jype ::

perci je izjavil:

Ker se teh stvari ne govori svojim otrokom.
Hm? Čuden odnos imate, če morate reči skrivat pred njimi.

perci ::

jype je izjavil:

perci je izjavil:

Ker se teh stvari ne govori svojim otrokom.
Hm? Čuden odnos imate, če morate reči skrivat pred njimi.

A pri tebi se tvoji otroci ukvarjajo z vajinimi konflikti?

jype ::

perci je izjavil:

A pri tebi se tvoji otroci ukvarjajo z vajinimi konflikti?
Seveda. Saj sem se tudi jaz s konflikti svojih staršev in drugih bližnjih.

Unknown_001 ::

perci je izjavil:

Najbrž sorodnikom verjameta na besedo. Čemu jim ne bi?

Ker se teh stvari ne govori svojim otrokom.


Saj ni fora da izveš od tastarih. Samo budala bo priznala in obremenjevala bližnje s temi stvarmi.

Se pa te stvari v malo bolj zabačenih krajih kjer so vsi skoraj v žlaht razvejo. Sošolc je že v 4. razredu OŠ izvedel, da je njegov dedek delal incest.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

nevone ::

Denar in varanje sta ena glavnih razlogov za ločitve.


Kljub temu nismo vsi narejeni čisto po istem kopitu. Komot se par spoštuje in vara istočasno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

FormerUser ::

Recimo tole, na prvo žogo:

V okviru raziskave, ki so jo izvedli britanski odvetniki za razveze, je 27 odstotkov britanskih zakoncev kot glavni razlog za razvezo navedlo skok čez plot.

Na drugem mestu so družinski spori, ki jih je kot razlog za razvezo navedlo 18 odstotkov parov, 17 odstotkov pa se je odločilo za ločitev zaradi psihičnega ali fizičnega nasilja.
https://www.rtvslo.si/zabava/zanimivost...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

perci ::

Seveda. Saj sem se tudi jaz s konflikti svojih staršev in drugih bližnjih.

Super. Ampak, ker rad bereš strokovno literaturo, si preberi kakšno na temo vzgoje otrok. Tam boš prebral, da se vajin odnos otrok ne tiče. In je treba potegnit ločnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Unknown_001 ::

perci je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

perci je izjavil:

Kako pa vidva to vesta? Jasnovidca?


Ker se v tisti zabačeni vuko*ebini od koder se nameravam izselit ve vse. Če bi bilo kaj na tem bi že davno izvedel direktno ali med vrsticami.

Ahem. No, v šentflorjanskih dolinah je marsikaj skrito, četudi misliš, da ni.


Glede na izkušnje ne glih. Samo do taprave tracialke moraš stopit.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ProGo ::

"skok čez plot" ni vzrok, ampak posledica.

FormerUser ::

Prej si trdil drugače, da ljudje skačejo čez plot brez vzroka, samo zato ker pač lahko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

Unknown_001 ::

ProGo je izjavil:

"skok čez plot" ni vzrok, ampak posledica.


To je relativno

FormerUser je izjavil:

Prej si trdil drugače, da ljudje skačejo čez plot brez vzroka, samo zato ker pač lahko.


V osnovi ima prav ampak samo v določenih relativnih orimerih, ki jih sicer ni navedel.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

nevone je izjavil:

Denar in varanje sta ena glavnih razlogov za ločitve.


Kljub temu nismo vsi narejeni čisto po istem kopitu. Komot se par spoštuje in vara istočasno.

o+ nevone

Ah, daj no, nevone. Če se par spoštuje in skakanje čez plot ni nič posebnega ter se o tem obvesti partnerja potem to pač ni varanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

perci ::

FormerUser je izjavil:

Prej si trdil drugače, da ljudje skačejo čez plot brez vzroka, samo zato ker pač lahko.

Eno je, da si poiščeš novo partnerko (to zame ni skok čez plot), drugo pa je, če mal skačeš naokoli, enkrat, dvakrat na leto.

jype ::

perci je izjavil:

Eno je, da si poiščeš novo partnerko (to zame ni skok čez plot), drugo pa je, če mal skačeš naokoli, enkrat, dvakrat na leto.
Nians je toliko, kolikor je permutacij, skratka?

nevone ::

Ah, daj no, nevone. Če se par spoštuje in skakanje čez plot ni nič posebnega ter se o tem obvesti partnerja potem to pač ni varanje.


Ok.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

FormerUser ::

perci je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Prej si trdil drugače, da ljudje skačejo čez plot brez vzroka, samo zato ker pač lahko.

Eno je, da si poiščeš novo partnerko (to zame ni skok čez plot), drugo pa je, če mal skačeš naokoli, enkrat, dvakrat na leto.

Trdil si, da ljudje skačejo čez plot četudi je domače spolno življenje zadovoljivo. Torej ne moremo potem trditi, da je skok čez plot posledica (premalo seksa v zakonu).

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: xmetallic ()

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Recimo tole, na prvo žogo:

V okviru raziskave, ki so jo izvedli britanski odvetniki za razveze, je 27 odstotkov britanskih zakoncev kot glavni razlog za razvezo navedlo skok čez plot.

Na drugem mestu so družinski spori, ki jih je kot razlog za razvezo navedlo 18 odstotkov parov, 17 odstotkov pa se je odločilo za ločitev zaradi psihičnega ali fizičnega nasilja.
https://www.rtvslo.si/zabava/zanimivost...

Se pravi je samo v 27% razlog za ločitev skok čez plot. V 73% pa nekaj povsem drugega. To kar so ti že trije napisali.
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638018 (33568) vostok_1

Več podobnih tem