» »

Pokvarjena zadrga

Pokvarjena zadrga

BorutO ::

Imam eno bundo, ki je že kar nekaj let stara, ampak zelo topla, pa tudi več kot sto eur je bila … ampak pred kratkim se mi je pokvarila zadrga. Samo gor še gre, dol pa več ne. Se da to menjati oz. popraviti? Žena je rekla, da je zadrge težko menjati, ker se lahko poškoduje oni del, po katerem zadrga drsi.

Če se da, me zanima, če kdo pozna v Kranju ali v njeni okolici koga, ki to zna popraviti?

Arzen28 ::

Itak da se da. Vsaka šivilja ti to zna nardit. Jaz sem dal 12€ za zamenjavo zadrge. V Kranju pa žal ne poznam nobene, vem pa da jih imate par. Pogoogli ali pa vprašaj malo sodelavce ali sosede.

win64 ::

Sicer najbrž ni to, ampak pri nekaterih bundah moraš "trak" potegent oproč od sebe in šele potem dol. No samo v pomislek, glede na to da gre samo gor.

starfotr ::

Bvd zadrge. Zadnjič so mi računali 4 eur.

Izvoz Brezovica.

MIHAc27 ::

Če je pokvarjen ključek, v LJ računajo nekje 3€, za zamenjavo cele zadrge pa 16€

Avenger ::

Kot pravi win64 - nekatere zadrge so narejene tako, da ključek (očitno se temu delu tko reče?) onemogoča odpiranje zadrge, če prej ne dvigneš zatiča na njemu, če je to nekako pokvarjeno, zamenjaj samo ta del.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

donvito ::

BorutO je izjavil:

Imam eno bundo, ki je že kar nekaj let stara, ampak zelo topla, pa tudi več kot sto eur je bila … ampak pred kratkim se mi je pokvarila zadrga. Samo gor še gre, dol pa več ne. Se da to menjati oz. popraviti? Žena je rekla, da je zadrge težko menjati, ker se lahko poškoduje oni del, po katerem zadrga drsi.

Če se da, me zanima, če kdo pozna v Kranju ali v njeni okolici koga, ki to zna popraviti?

Na planini zraven bifeja zamorček, blizu je tudi lekarna in pošta. Ali zraven zavoda za zaposlovanje, bivši eurospin.

KLIK in KLIK

BladE_ ::

Arzen28 je izjavil:

Itak da se da. Vsaka šivilja ti to zna nardit.


Točno tako... Se mi je pokvarila na smučarski bundi in je bilo videti kot, da je to nemogoče popraviti. Za nekih 20EUR je popravljeno in kot novo, še opazi se ne.
Akcija - Reakcija

BorutO ::

Hvala za informacije. Bom nesel h šivilji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po novem ne bo več znaka za izmenično vključevanje - sistem zadrge

Oddelek: Na cesti
386752 (2263) Invictus
»

Kje v Mariboru kupiti moško zimsko jakno

Oddelek: Loža
223409 (2380) adhoc
»

Moja izkušnja z bundo maier sports za cca 100 EUR (s popustom)

Oddelek: Loža
334848 (3541) The Player
»

Autobahn - Nemčija (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7917645 (14805) St235
»

Popravilo zadrge

Oddelek: Loža
152881 (2410) Mipe

Več podobnih tem