» »

Kje v Mariboru kupiti moško zimsko jakno

Kje v Mariboru kupiti moško zimsko jakno

MiHD ::

Hm, kakšno vprašanje, a si ne znam kupiti jakne? Zanimajo me samo vaše izkušnje kupovanja in kje vi mislite, da so najboljše kakovosti za primerno ceno (v katerih trgovinah). Hvala.

Tilen ::

Povej, koliko bi plačal in kaj sploh iščeš.

http://herman.si/domov.html

Tale gospod ti lahko naredi krasen usnjen plašč po meri. Vse komponente plašča si sam izbereš. Tip usnja, krzno, notranjost, gumbe, zadrge, ... Samo denar pripravi. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Stari maček ::

Na boljšji sejem pojdi v nedeljo.

manic ::

Si že slišal za Europark? Go there and bring some money with you.
Techno inside!!!

MostWanted ::

mamici nisi reku??

MiHD ::

MostWanted je izjavil:

mamici nisi reku??

A comedian huh? Fuck off, I have no time for your inane faggotry.

Skylord ::

OK da ne odpiram nove teme, če pa je kakšna podobna pa me prestavite tja ali link do teme.
Kje na spletu kupujete, "če" kakšne zimske jakne-bunde. Ni potrebe po kakšnih hudih firmah.
Nekaj v tem stilu.

mancini ::

evo ti napapijri
https://www.ceneje.si/Izdelek/10533000/...

seveda je vprašanje ali iščeš za 50 ali 500€

idi v Evropark ali Iglu

adhoc ::

Tilen je izjavil:

Povej, koliko bi plačal in kaj sploh iščeš.

http://herman.si/domov.html

Tale gospod ti lahko naredi krasen usnjen plašč po meri. Vse komponente plašča si sam izbereš. Tip usnja, krzno, notranjost, gumbe, zadrge, ... Samo denar pripravi. :)


To. Jaz si samo pri Kokolu še kupim jakno. V zadnjih 15ih letih sem moral kupiti natanko dve, in druga še vedno zgleda super. Za zimo mi je naredil ovčko, ki se enostavno doda ali odstrani na notranjo stran, po potrebi oziroma temperaturah zunaj.

Je pa res, da za jakno pripravi vsaj nekje 500EUR. Kar je pravzaprav poceni, ker jo imaš leta in leta. Osebno nimam potrebe po najnovejši modi in vsako leto novih cunjah, tako da mi je to super. Boljše kot super, ker se izognem nakupovanju cot, česar tako ali tako ne maram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adhoc ()

smoke ::

@adhoc, kako so pa kaj kroji? Recimo sodeč po slikah na spletni strani, imajo eni modeli oblečene prevelike številke.

adhoc ::

smoke je izjavil:

@adhoc, kako so pa kaj kroji? Recimo sodeč po slikah na spletni strani, imajo eni modeli oblečene prevelike številke.


Kroj je po meri...gospod pa obvlada.

edi45 ::

Kot da nimaš P&C, Sportina, Zara, Sportdirect, Hervis, Decahtlon itd..bo treba malo it dejansko v trgovine pogledat, ne pa spraševat po internetu.

mancini ::

Lahko pa jim neseš sliko in ti po tvojih željah sešijejo vse

valdo ::

Dejstvo je da v MB ni neke izbire za zimske bunde - puhovke,
zadnji del komentarjev je "zašel" , hvaljenje izdelave po naročilu - ja OK, pač kdo to lahko plača.
Lp

jero_no1 ::

adhoc je izjavil:


Je pa res, da za jakno pripravi vsaj nekje 500EUR. Kar je pravzaprav poceni, ker jo imaš leta in leta.


Jaz tudi tisto za 80€ nosim do 5 let, kar pomeni, da v 15 letih pridem še vedno nekajkrat ceneje skozi kot ti. :)

FireSnake ::

adhoc je izjavil:

Jaz si samo pri Kokolu še kupim jakno.


Kje je to?

Ostali; ne jamrat. Govorimo o zimskih cunjah in čisto lepo na temi smo (jamranje o ceni pa res ni del teme).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

adhoc ::

valdo je izjavil:

Dejstvo je da v MB ni neke izbire za zimske bunde - puhovke,
zadnji del komentarjev je "zašel" , hvaljenje izdelave po naročilu - ja OK, pač kdo to lahko plača.


Če v celem Mariboru ne najdeš ene jakne zase, bi rekel da je problem v tebi. Ducat nakupovalnih centrov, ene milijon trgovin s cotami, ... pa nobena ni dovolj dobra zate?

FireSnake je izjavil:

adhoc je izjavil:

Jaz si samo pri Kokolu še kupim jakno.
Kje je to?


To je to: http://herman.si/o-podjetju.html

Dolane 8, Borl
2282 Cirkulane

valdo ::

adhoc je izjavil:

Če v celem Mariboru ne najdeš ene jakne zase, bi rekel da je problem v tebi.

Ja se delno strinjam z napisanim ... pogledal Dechatlon, Hervis ..., ostalo bom te dni ko bo več časa.
Ostajam pri trditvi da je v MB, tako kot je ... bolj bogo.

Tisto kaj ti predlagaš tudi ni v MB, cenovno pa v rangu MAMMUTA

Zahvaljujem se vsem, ki so podali konkretne predloge.
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valdo ()

adhoc ::

Lahko podaš primer mesta ki bi imelo primerno izbiro zate? Katero podjetje z oblačili manjka v Mariboru, da bi zadostilo tvojim potrebam?

Ko primerjaš masovno proizvedene jakne iz tkanine iz Kitajske z ročno šivanim kvalitetnim usnjem iz Slovenije, in namiguješ da zaradi tega slednje ni vredno tega denarja, ne vem ali misliš resno ali se norca delaš iz mene.

Komentar da Cirkulane več niso v Mariboru mi potrdi, da se najbrž res samo norčuješ v tej temi, ker ti je dolgčas.

Nenazadnje; kako Herman Kokol ni konkreten predlog? Človek prodaja jakne za celo življenje za par stotakov. Mogoče boš jo samo dal obnoviti vsakih 10-15 let.

Mislim, da opažam problem. Ti iščeš jakno vredno 500+EUR, plačati si pa pripravljen do 50EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adhoc ()

valdo ::

adhoc je izjavil:

Ko primerjaš masovno proizvedene jakne iz tkanine iz Kitajske z ročno šivanim kvalitetnim usnjem iz Slovenije, in namiguješ da zaradi tega slednje ni vredno tega denarja, ne vem ali misliš resno ali se norca delaš iz mene. Komentar da Cirkulane več niso v Mariboru mi da misliti, da se mogoče samo norčuješ v tej temi, ker ti je dolgčas.

1.) Smetimo
2.) Napačno razumel napisano, ne mislim da ni vredno denarja ravno nasprotno - vem kaj pomeni ročno delo in narejeno po meri, "nevšečnost" je, da si 3/4 ljudi ne more privoščiti jakno za 500€
ostalo NK
Lp

FireSnake ::

adhoc je izjavil:

valdo je izjavil:

Dejstvo je da v MB ni neke izbire za zimske bunde - puhovke,
zadnji del komentarjev je "zašel" , hvaljenje izdelave po naročilu - ja OK, pač kdo to lahko plača.


Če v celem Mariboru ne najdeš ene jakne zase, bi rekel da je problem v tebi. Ducat nakupovalnih centrov, ene milijon trgovin s cotami, ... pa nobena ni dovolj dobra zate?

FireSnake je izjavil:

adhoc je izjavil:

Jaz si samo pri Kokolu še kupim jakno.
Kje je to?


To je to: http://herman.si/o-podjetju.html

Dolane 8, Borl
2282 Cirkulane

Ja, Hermana poznam.
Ni mi bilo jasno, ko si rekel: Kokol :D
(zato sem mislil, da je še kaka druga podobna delavnica na voljo)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

0bv10uStr0ll ::

Če si resen, me kontaktiraj. Moja teta Fani izdeluje kvalitetne volnene jakne. Ja.

adhoc ::

FireSnake je izjavil:

adhoc je izjavil:

valdo je izjavil:

Dejstvo je da v MB ni neke izbire za zimske bunde - puhovke,
zadnji del komentarjev je "zašel" , hvaljenje izdelave po naročilu - ja OK, pač kdo to lahko plača.


Če v celem Mariboru ne najdeš ene jakne zase, bi rekel da je problem v tebi. Ducat nakupovalnih centrov, ene milijon trgovin s cotami, ... pa nobena ni dovolj dobra zate?

FireSnake je izjavil:

adhoc je izjavil:

Jaz si samo pri Kokolu še kupim jakno.
Kje je to?


To je to: http://herman.si/o-podjetju.html

Dolane 8, Borl
2282 Cirkulane

Ja, Hermana poznam.
Ni mi bilo jasno, ko si rekel: Kokol :D
(zato sem mislil, da je še kaka druga podobna delavnica na voljo)


Kokol je priimek :) sem bil danes tam, nabavil usnjene rokavice, poleg dobil zastonj drobiznico iz usnja in zepek za kljuce iz usnja. Moske jakne so okrog 300€. Te pa ce je to veliko denarja za rocno zasito usnjeno jakno pa ne vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup jakne

Oddelek: Loža
163771 (2399) impre
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918719 (12184) Okapi
»

Moja izkušnja z bundo maier sports za cca 100 EUR (s popustom)

Oddelek: Loža
334841 (3534) The Player
»

Delovni kombinezon

Oddelek: Loža
255783 (3848) Unknown_001

Več podobnih tem