» »

Nov ventilator za napajalnik

Nov ventilator za napajalnik

WhiteAngel ::

Iščem 12cm, 12V, 0,3A, 2,5cm ali manj debel brushless ventilator za napajalnik. Zdajšnji mi je začel ribati. Je kakšna trgovina s tem v Slo ali moram čakati s Kitajske en mesec?

WhiteAngel ::

Zdaj ko gledam na Mlacomu so vsi le za ohišje, priključki s tremi pini ali molexom. Jaz imam le +5V in -.

dolenc ::

Kerkol ventilator lahko vzameš, sam da nima prehud starting voltage(ker pol ga ne bo pognalo), večina ventilatorjev gre, z izjemo kake noctue. Pol pa odrežeš konektor in daš tistega, ki je sedaj na ventilatorju napajalca, pa je.

Drugje kot od kitajcev, direkt ventilatorja, ki gre v napajalnik, težko dobiš.

hojnikb ::

če je kak čungalunga napajalc, ti je pa tkao naredu uslugo. Vrži stran in kupi novega.
#brezpodpisa

darkolord ::

hojnikb je izjavil:

če je kak čungalunga napajalc, ti je pa tkao naredu uslugo. Vrži stran in kupi novega.
Se strinjam.

Vrhunski napajalnik je 40 eur dražji, ima pa 10 let garancije in je toliko bolj učinkovit, da boš že z nižjo porabo to razliko prinesel notri.

WhiteAngel ::

hojnikb je izjavil:

če je kak čungalunga napajalc, ti je pa tkao naredu uslugo. Vrži stran in kupi novega.


LC-Power.

starfotr ::

Jaz ti ga dam,če ga rabiš.

hojnikb ::

yup, vrži stran, razn če je kaka highend zadeva.
#brezpodpisa

misek ::

Moj LC-Power deluje 7 let bp 24/7.
Medtem ko sem ga na precej dražjem napajalniku zamenjal novembra tudi po 7 letih.

Ahim ::

misek je izjavil:

Moj LC-Power deluje 7 let bp 24/7.
Medtem ko sem ga na precej dražjem napajalniku zamenjal novembra tudi po 7 letih.

Ce je "precej drazji" bil neko OCZ sranje, potem razumljivo, sicer je pa LC res poden od tistih, ki si upajo gor prilepit neko ime in pri njem vztrajati dlje casa.

Been there, done that, OCZ je ocitno kratica za "ne kupuj tega sranja".

Nazaj na temo: DC ventilator je DC ventilator. Ce ima se eno dodatno zilo za krmiljenje, jo pac priklopis na napetost, ki ti ustreza (ali fiksno ali pa prek potenciometra, ce zelis dodaten komfort nastavljanja obratov).

hojnikb ::

ne pozabimo na super kvalitetne ocz ssdje, ki so jih mel:))
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Proc+Ram+Plata cim ceneje

Oddelek: Kaj kupiti
322563 (2127) Pesimist
»

vent za napajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5911960 (10342) znamovsi
»

Nujno računalnik odpovedal prosim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
222500 (2121) alese
»

Poceni napajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14333960 (31498) filip007
»

Skurjen napajalnik

Oddelek: Strojna oprema
142136 (1669) Janac

Več podobnih tem