» »

problem odprtja velikih tem

problem odprtja velikih tem

eger ::

zadeva se nanasa na p2p temo
http://www.slo-tech.com/script/forum/izpisteme.shtml?threadID=45453&mesto=vse
iz internet sekcije, zelel sem namrec odpreti celo naenkrat
(ker sem pac enostavno zelel uporabit search po celi temi da nebi spet pol 20 postov gledal pametne poste glede tega in glej zadeve ne odpre, probano v ie, crazy browser pa mozilli
sicer ne vem ali je limit na programih ali nastavitve na strezniku, prosil bi da se pogleda zadeva, da moderator zaklene temo ter (pametne) izvlecke iz te teme da v novo
oz da se uvede moznost(mogoce ze obstaja nism se poglabljal) da ti prikaze x strani dolocene teme

hvala

bradek ::

Ce se ne motim ni problem v browserju in/ali skripti ampak v generiranju teh strani kajti so ogroooomne in to popapa kar precej casa da skripta vse zmece skupaj in izvrze en megadolg file. Predstavljaj si da si poleg vseh requestov se to spravi delat... mal traja ampak ce pocakas vedno dobis :)

Zbiramo za nov server... moske majcke za fantke in zenske za puncke, 2500sit na majico: sergio@slo-tech.com

:)

eger ::

na 3 racunalnik v cca 5 poskusih na vsakem teme ni odpru, tako da cakanje ne pomaga ?
majico imam da bi si pa kupil se eno ne vidim razloga

der_Alte ::

ne vem no... meni odpre... je pa res.. da traja priblizno 40 sekund. konqueror 3.1.1

gumby ::

pri meni dela tudi (firebird) - po moje je dolgo nalaganje (tudi) posledica raznih slikic, ki so na počasnih serverjih (na users.volja.net je čakalo ene petnajst sekund)
sicer je pa samo html tekst dolg nekje 3 mega...

eger ::

3,2 mega je velik html da, zgleda je bil ob poznejsih urah ter sedaj server v malo boljsem stanju tko da je clo odprl, se kar se mi zdi da je cas da se ta ogromna tema zapre in odpre nova ?

BigWhale ::

Internet Explorer timeouta... Ker caka na server, da mu hm, servira podatke.. :)

Dr_M ::

men pa vec al mn skos isto hitr dela ze zelo dolgo...cca 20sec za stran.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater softwearski router?

Oddelek: Programska oprema
211439 (1091) Tomay
»

Najbol Firewall

Oddelek: Programska oprema
8903 (710) ginekolog
»

Se splaca kupiti nov motor ali obnoviti starega,...

Oddelek: Loža
102110 (1876) Sh4D0w
»

Nov članek: Folding@Home - zakaj in kako?

Oddelek: Novice / Nova vsebina
233178 (3178) DoloresJane
»

lan

Oddelek: Strojna oprema
7751 (659) sash

Več podobnih tem