» »

NVIDIA Ampere (2020)

NVIDIA Ampere (2020)

Temo vidijo: vsi
««
178 / 222
»»

oo7 ::

Dobro dobro INNO3D črtam :)

Z MSI imam jaz dobre izkušnje.

Skyman ::

Pa vrjetn INNO3d ne bo osamljen,dodaj zotac pa uno na g***** potem pa ti ostane evga msi asus.

FlyingBee ::

Trio x, Tuf, Strix, Gaming X, FTW3,... glej
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Skyman ::

To kar ostaja,za velike € to je kul 8-) Sicer jaz evge nisem imel,ampak tko ko gledam in berem po straneh vsi navijajo evga evga...Imajo tok hud suport ali kaj je tok na evgi da je taka popularnost.Mogoce se samo men zdi da je tako.

Horas ::

gigabyte gaming oc so zelo dobre, aorus pa top!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

FireSnack ::

MSI SUPRIM X so najlepše, zelo hladne in tihe. GeForce RTX 3080 SUPRIM X in sem zelo zadovoljen. 1440p puter na 240Hz 32 inčerju. Ima kdo daljšega?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

oo7 ::

Skyman je izjavil:

Pa vrjetn INNO3d ne bo osamljen,dodaj zotac pa uno na g***** potem pa ti ostane evga msi asus.



g***** katera je to ? Gigabyte ?

FlyingBee ::

gaming oc so z ampere generacijo kar dobre izvedbe, bi se pa gigabyte jaz osebno izogibal
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnack ::

FlyingBee je izjavil:

gaming oc so z ampere generacijo kar dobre izvedbe, bi se pa gigabyte jaz osebno izogibal

Ko sem rudaril z 3080 gaming oc karticami sem najprej menjal termal padse. Tempreratura iz 110 na 90 insta. Četudi ima 4 letno garancijo ta kartica ni kaj prida.

FlyingBee ::



fhd v povprečju 30 iger za 7% hitrejša, 1440p pa 3%.

https://www.techspot.com/review/2321-ra...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Se odločam med





Obe sta RTX 3060 TI. Do konca tedna bom naročil nekaj.


Funtech pa tudi dolgo rabi, da pošlje. Kar sem naročil (CPU, matična, RAM...) so imeli na zalogi pa bo kmalu 2 tedna.

Wrop ::

Zato pa se naroča iz tujine. Če imaš nesrečo pride po enem tednu.

Skyman ::

oo7 je izjavil:

Funtech pa tudi dolgo rabi, da pošlje. Kar sem naročil (CPU, matična, RAM...) so imeli na zalogi pa bo kmalu 2 tedna.

Dobrodošel v republiki banana,sej funtech isto iz tujine dobiva,tako da kaj profitiral nisi,tako kot vecina sodeluje s casekingom (mlacom mislim da je vcasih dobavljal,ker sem spraseval za montor 1x)Bi kupil v nemciji bi ze 1 teden veselo uporabljal.Upam da si vsaj na enako računico prišel? ponavadi ze z nakupom 3-4 stvari prides s poštnino cenejse za kako vecerjo cenejše kot pri nas.

Glede grafike si poglej teste,mislim pa da velike razlike ne bo kar dobis ceneje vzames.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

scipascapa ::

tista in tam, kjer je ceneje.

yayo ::

cpu, ram, plata, napajalnik... pogosto najceneje na Amazon.de, posebno če kupuješ warehouse deal condition very good ali good. Tudi najcenejša poštnina.

oo7 ::

Prvo sem hotel CPU, matično, Ram, ohišje... vzeti na Alternate so imeli takrat polno popustov, ko sem hotel plačati pa ni bilo več upoštevanih popustov tako, da je bila razlika na koncu minimalna mislim, da okoli 10-20 eur in sem se odločil, da naročim pri nas. Upam, da bo prej kot nekaj let nazaj, k osem kupil pri AGT čakal cel mesec.

Grafično kartico bom pa definitivno kupil v tujini tukaj se pa že pozna kar velika razlika v ceni.

scipascapa ::

kje si vzel pri nas?

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

kje si vzel pri nas?


Zabavna tehnika

oo7 ::

Uffff kakšna ponudba :))

RTX 3060 TI znižana za 73% iz €3,865.90 na €1,042.90 :)):))

https://www.alzashop.com/msi-geforce-rt...

scipascapa ::

oo7 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

kje si vzel pri nas?


Zabavna tehnika


Mečkator? Ne verjamem :)

Skyman ::

Muler? :))

FlyingBee ::

Funtech, halo.
Gaming X je praktično top zadeva od MSI, zadnja leta so začeli s Trio X pa Suprim X nazadnje, kar je še boljše, ker ima 3 vente, ampak 3060ti ni tak požeruh in je Gaming X optimalna zadeva. Dual od Asus pa bolj srednji razred njihove ponudbe, kot recimo Ventus od MSI. Če ni velike razlike v ceni je Gaming X nobrainer.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnack ::

oo7 je izjavil:

Se odločam med





Obe sta RTX 3060 TI. Do konca tedna bom naročil nekaj.


Funtech pa tudi dolgo rabi, da pošlje. Kar sem naročil (CPU, matična, RAM...) so imeli na zalogi pa bo kmalu 2 tedna.

To MSI sem uporabljal v enem rigu 4 mesece in lahko povem iz prve roke da je ena boljših na dva propederja. Zelo tiha in nenormalno hladna.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Horas ::

dej firesnack nehi trolat..
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

FlyingBee ::

Jaz sem imel gaming x 3060 12gb, zelo tiha in pod 65C. 3060ti malce bolj zahtevna, ampak je sigurno bolj tiha in hladna od asus dual oc.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Skyman ::

Ce rab kdo...1239EUR....šla je....

https://www.alternate.de/ASUS/GeForce-R...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

FlyingBee ::

Hehe, lahko prišparaš pri spreminjanju posta pa kar že v začetku napišeš... šla je
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

FlyingBee je izjavil:

Funtech, halo.
Gaming X je praktično top zadeva od MSI, zadnja leta so začeli s Trio X pa Suprim X nazadnje, kar je še boljše, ker ima 3 vente, ampak 3060ti ni tak požeruh in je Gaming X optimalna zadeva. Dual od Asus pa bolj srednji razred njihove ponudbe, kot recimo Ventus od MSI. Če ni velike razlike v ceni je Gaming X nobrainer.


Trenutno imam MSI in sem zadovoljen. Kaj pa gaming trio ampak je Z in ne x ?

Skyman ::

FlyingBee je izjavil:

Hehe, lahko prišparaš pri spreminjanju posta pa kar že v začetku napišeš... šla je


bla je cca 5 min celo,potem pa sm reku ne bodi troll stanko:))pa sem pustil.

FlyingBee ::

Trio Z je še boljša od Trio X, pred Suprim je bila Z varijanta najboljša, ko so nehal z Lightning.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

yayo ::

kolikor razumem je X Trio serija ukinjena zaradi tega raloga
 plastic, pardon graphene backplate

plastic, pardon graphene backplate

FlyingBee ::

Nima veze, cooler je med najboljšimi, ne bi rekel, da je zaradi backplate ukinjena katerakoli serija
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Skyman ::

Kaj folk nogomet igra z grafikam? Mi stara garda mamo to v ohisju. Ah milenijci :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

yayo ::

FlyingBee je izjavil:

Nima veze, cooler je med najboljšimi, ne bi rekel, da je zaradi backplate ukinjena katerakoli serija

pa je, MSI discontinues RTX 3080 Gaming X Trio in favour of Gaming Z Trio. Plastični backplate zamenjan s kovinskim. V zgodnjih "plastičnih" serijah so nove kartice prihajale v trgovine z že počenimi backplati zaradi premočno privitih vijakov. Ne dobiš več MSIjev s plastično hrbtno ploščo. Aprila je bilo precej jeznih kupcev, ki so jo imeli naročene, ker jim je MSI kenslal naročila, namesto, da bi jim v zameno za čakanje ponudil izboljšano verzijo.

oo7 ::

Eno od teh dveh bom vzel.

3 ventilatorji so za 40 eur dražji.





Vzamem cenejšo z dvema ali dražjo z tremi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Buggy ::

...katerokol cenejso s tremi :))

FlyingBee ::

Glede na to, da ne menjaš grafičnih kot gate, vzemi s 3 venti pa imaš za kar nekaj časa dobro izvedbo. Covidu še ni videti konca, vse se draži,...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnack ::

Konec kovida bo konec oktobra s preletom letal. Precepljenost bo takrat 90% odraslih, ampak to ne bo upočasnilo rasti cen. To je že del druge zgodbe. Dolgo obdobje stagnacije in velike inflacije. Žal tako pač je, nemore it vedno samo gor. To je življenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

FlyingBee ::

Forum ne zdravi psihičnih težav. Buzz off.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Skyman ::

Skyman je izjavil:

Ce rab kdo...1239EUR....šla je....

https://www.alternate.de/ASUS/GeForce-R...


spet na lagerju zgleda en ni mel € :))

FlyingBee ::

Dokler ti predračun pošljejo... pozabi na Alternate.de
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Skyman ::

Zakaj? Predvidevam da ti poslejo namesto 19% ddv 22%? predracun+15€ poštnine.Kaj pa ce vzames na mailboxe.de? potem takih komplikacij ni.Zanima me ker vcasih so kar dobre cene sploh 2x evgo sem skoraj dobil 1x po 999€ pa enkrat malo drazje.

oo7 ::

Jaz sem danes na alternate naročil malo pred 19:00 uri pa še ni predračuna. Verjetno bo jutri zjutraj.

Skyman ::

Porocaj koliko je bila cena grafike prej in potem.Hvala

FlyingBee ::

Nisi naročil, pošljejo ti le info koliko je brez DDV, potrditev boš pa šele dobil, če bo grafična še pri njih.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

oo7 ::

Ko sem oddal pozno popoldan so verjetno že nehali delat.

FlyingBee ::

Hvala za vašo zahtevo za ponudbo na ALTERNATE.

Poudariti želimo, da posebne cene in dnevne ponudbe veljajo samo za naročila / dostave v Nemčiji.

Spodaj boste našli podatke, ki ste jih posredovali za namene nadzora. To e-poštno sporočilo ne pomeni potrditve naročila, je samo za vašo informacijo. Če želite spremeniti, nas pravočasno kontaktirajte. Kmalu boste prejeli ponudbo, ki vključuje vse stroške (DDV in stroške pošiljanja).

Potem ti pa pošljejo Offer z 22% davkom in poštnino. Če vmes zmanjka artikel oziroma lahko spremenijo ceno, ker popusti in akcije ne veljajo izven DE.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Ja sem dobil to sporočilo na email.

Jutri sporočim za koliko se je cena spremenila seveda, če bo kartica še vedno na voljo.

Skyman ::

Cudno bi bilo da nebi bila kartica na voljo,sej ti vrjetno ko das zadevo v kosarico artikle rezervira?Ja to da ti dodajo slo davek je po eni strani logicno za graficno nad 1000€ dodas še 30 in je to to.Potem se ti veliko bolj splaca da das na Mailboxde.com pa je zadeva prej sprocesirana,kajti zadeva gre v nemcijo na memski naslov ce logika deluje pravilno.

oo7 ::

Sem dobil račun. Cena je bila enaka kot v ponudbi. Kartico pa je naročil znanec preko firme tako, da bo malo ceneje.
««
178 / 222
»»