» »

NVIDIA Ampere (2020)

NVIDIA Ampere (2020)

Temo vidijo: vsi
««
133 / 222
»»

Master_Yoda ::

Ja nas loss da ne damo 1500 za 700 eur msrp gpu hahaha.
Dovie'andi se tovya sagain.

Nyana ::

thed0g12345 je izjavil:

Če bi ta klošarski forum dal možnost spremembe oglasa, bi ga spremenil, zdaj je pač izbrisan, ker ga očitno ne moreš dodati ponovno.

Your loss.


Ni panike, sta dve novi padli pod male oglase za 1100€ od preverjenega in zanesljivega uporabnika...

Your loss :P

Furbo ::

Nyana je izjavil:

Furbo je izjavil:

Nyana je izjavil:

V enem stavku napišeš cena ni zadnja v drugem pa stroški poštnine 5-7EUR. Vsi ki pa imajo kaj pojma vedo, da če preko pošte z odkupnino kupiš nekaj z 1,5KEUR odkupnine bo provizija na to zelo visoka in pol nebo poštnina 5-7EUR... tako da zavajaš kupce :P

Noben ti ne bo pošiljal to z odkupnino lol.
Oziroma se da poslati brez velikih stroškov, če pošiljatelj priloži UPN.


Kaj ti tukaj ni jasno?
V njegovem oglasu je pisalo "lahko pošljem po pošti z odkupnino na stroške kupca (5-7€) ", em... UPN obrazec nad 500€ je tudi nekje nad 30€ provizije in tega pač ni napisal.

9,86€ bi bilo za 1500€. Mešaš s poštno nakaznico.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Magic1 ::

Sem slišal, da je prejšnji teden enega skalperja inšpektor začopatil. Ko vem je vsaj dve fajn kazni dobil. Izgleda je en fotr z vezami mal popizdil.
Magic

scipascapa ::

Rekla kazala :)

D3m ::

O rly?

Do tell more Magic :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

thed0g12345 ::

Nyana je izjavil:

thed0g12345 je izjavil:

Če bi ta klošarski forum dal možnost spremembe oglasa, bi ga spremenil, zdaj je pač izbrisan, ker ga očitno ne moreš dodati ponovno.

Your loss.


Ni panike, sta dve novi padli pod male oglase za 1100€ od preverjenega in zanesljivega uporabnika...

Your loss :P

>zotac
>ventus 2x

Sama high-end roba.

Magic1 je izjavil:

Sem slišal, da je prejšnji teden enega skalperja inšpektor začopatil. Ko vem je vsaj dve fajn kazni dobil. Izgleda je en fotr z vezami mal popizdil.

Verjetno res ja, kakšna je pa bla ovadba?

Kake zgodbice si izmišljajo ljudi, ko nimajo možnosti zapravljati časa za igrice.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

No to, da furs klika po blohi ni ravno novost.. Koliko je ta zgodbica resnična, pa ne vem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Nyana ::

thed0g12345 je izjavil:

Nyana je izjavil:

thed0g12345 je izjavil:

Če bi ta klošarski forum dal možnost spremembe oglasa, bi ga spremenil, zdaj je pač izbrisan, ker ga očitno ne moreš dodati ponovno.

Your loss.


Ni panike, sta dve novi padli pod male oglase za 1100€ od preverjenega in zanesljivega uporabnika...

Your loss :P

>zotac
>ventus 2x

Sama high-end roba.


Dečko tu je vseeno 400€ razlike, a ti misliš da danes tisti ko je pripravljen kupit (sploh za rudarjenje) še izbira znamko, da mora bit kao "high-end" ASUS?

Master_Yoda ::

Verjetno res ja, kakšna je pa bla ovadba?


Verjetno delo na crno, ce ni imel prijavljene dejavnosti ...
Dovie'andi se tovya sagain.

thed0g12345 ::

Master_Yoda je izjavil:

Verjetno res ja, kakšna je pa bla ovadba?


Verjetno delo na crno, ce ni imel prijavljene dejavnosti ...

No, zdaj odvisno koliko kartic je prodal, v startu bi lahko ze bolha tu zaznala, da povprecen gamer nima 5 grafik, ki jih je objavil v x casu.

Nyana je izjavil:

thed0g12345 je izjavil:

Nyana je izjavil:

thed0g12345 je izjavil:

Če bi ta klošarski forum dal možnost spremembe oglasa, bi ga spremenil, zdaj je pač izbrisan, ker ga očitno ne moreš dodati ponovno.

Your loss.


Ni panike, sta dve novi padli pod male oglase za 1100EUR od preverjenega in zanesljivega uporabnika...

Your loss :P

>zotac
>ventus 2x

Sama high-end roba.


Dečko tu je vseeno 400EUR razlike, a ti misliš da danes tisti ko je pripravljen kupit (sploh za rudarjenje) še izbira znamko, da mora bit kao "high-end" ASUS?


Sem napisal, da cena ni zadnja. Zdaj nevem koliko imas izkusenj prodajanja v Sloveniji, ampak to gre nekak tak: das vecjo, da lahko vec spustis, ker kupec v startu to pricakuje. In pri taki vroci robi pac ne nabijes ter spustis cene za 50EUR, ampak 100-200EUR. Ne zdaj krivit prodajalca, ce pozna kaj se od njega pricakuje.

Ce bi dal ceno 1100, bi vsi prisli s ponudbo 900EUR. Zakaj? Ker je kupovanje popustov slovenski narodni sport, ter tema za vikend druzenje s kolegi, kdo je kje dobil vecji popust. Primere poglej po vseh reklamnih katalogih.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Preko podjetja imaš še ddv, tako, da je prav, da imaš 1400 začetno.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

temp1337 ::

Machete je izjavil:

No to, da furs klika po blohi ni ravno novost.. Koliko je ta zgodbica resnična, pa ne vem.

Lahko povem da sem prodal že čez 20 videokarten in sploh kein inšpektor ni prišel da bi me oglobil zahlen velika kazen. Mogoče če prodaš preko 100 kartic, ja?, pa te dobijo če nimaš sreča. Ein lep pozdrav vsem do morgen ko dobim novi paket mini maleten 10 komaden 3060 Titanium, ja? Pripravite 1000€ za komad in se vidimo na bolha.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FlyingBee ::

Dokler ne začnejo računati za besede na ST, hehe.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

scythe ::

temp1337 je izjavil:

Machete je izjavil:

No to, da furs klika po blohi ni ravno novost.. Koliko je ta zgodbica resnična, pa ne vem.

Lahko povem da sem prodal že čez 20 videokarten in sploh kein inšpektor ni prišel da bi me oglobil zahlen velika kazen. Mogoče če prodaš preko 100 kartic, ja?, pa te dobijo če nimaš sreča. Ein lep pozdrav vsem do morgen ko dobim novi paket mini maleten 10 komaden 3060 Titanium, ja? Pripravite 1000€ za komad in se vidimo na bolha.


Drago drago, dobiš ceneje na FB-kripto skupini. RTX3070 1200€ z ddv, RTX3060Ti okrog 850-950€ z ddv, lahko dobiš na s.p ali pa na fizično osebo, tedenska dobava 40 kartic.

scipascapa ::

link

Skyman ::

Ze malo boljša kartica ter cena+ zaloga

https://www.e-tec.at/details.php?artnr=...

Pa še bolana cena

https://www.future-x.de/evga-geforce-rt...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

FireSnake ::

Prodajal sem RX480 8GB.
Že skorajda že prodal ... nakar se izkaže, da je RX 580 :D

Pa pojma nimam, kdaj sem to zamenjal.

Še to prodam, in bo tako, da sem 3090 dobil skorajda zastonj :P
(ko sem pogledal cene na bolhi sem osupnil)

FlyingBee ::

Ne bodo več dolgo časa.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

scipascapa ::

Skyman je izjavil:

Ze malo boljša kartica ter cena+ zaloga

https://www.e-tec.at/details.php?artnr=...

Pa še bolana cena

https://www.future-x.de/evga-geforce-rt...


oboje bolano, še bolj bolani LJUDJE, ki to kupite.

temp1337 ::

Profitabilnost spet leti v nebo. Pričakujem še višje cene naslednjih nekaj mesecev. Šele začelo se je dobro. To bo fajn letina.

Skyman ::

scipascapa je izjavil:

Skyman je izjavil:

Ze malo boljša kartica ter cena+ zaloga

https://www.e-tec.at/details.php?artnr=...

Pa še bolana cena

https://www.future-x.de/evga-geforce-rt...


oboje bolano, še bolj bolani LJUDJE, ki to kupite.


Se strinjam..Jaz sem ze pri 1200€ koncal in glasoval za denarnico..

scythe ::

Cene se bodo počasi umirile...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

FlyingBee ::

Markosoft jo že ima za 2800

Padlo bo kot kamen, boš pa še vedno imel top grafično.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

dxx ::

Fajn. Nič ne bom kupil. 1070 je šla za 390eur, 1080ti za 550eur rx580 4gb pa za 180eur. Super. Trenutno bom kar na integrirani od 4690k in 6600k, špilov itak ni, pa še cajta ni za špile. Bom rajši motorke in kosilnice rihtal mimovrste, več zaslužka koz kripto, haha.

Master_Yoda ::

špilov itak ni


This ! Ne preplacam GPUja zato da bo free beta test Baldurs Gate 3 boljse izgledal.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Skyman ::

Jaz sem ze cca 5 mesec na integrirani graficni pa mi nic ne manjka v zivljenu.Tako kot si sam omenil IGER NI.Karkoli bo prišlo bo ali konec leta ali v 2022 takrat se bo pa ze stabiliziralo.Vmes pa še nov PC pride in je to smetana na torti.

FlyingBee ::

gta 6 bo zame prelomna zadeva
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnake ::

dxx je izjavil:

Fajn. Nič ne bom kupil. 1070 je šla za 390eur, 1080ti za 550eur rx580 4gb pa za 180eur. Super. Trenutno bom kar na integrirani od 4690k in 6600k, špilov itak ni, pa še cajta ni za špile. Bom rajši motorke in kosilnice rihtal mimovrste, več zaslužka koz kripto, haha.


Dobra poteza.
Obstaja sicer možnost, da bi za zadevo dobil par desetakov več.
Ampak: nimaš kaj obžalovati.

dxx ::

FlyingBee je izjavil:

gta 6 bo zame prelomna zadeva

Tako. Če bo dober, bom kupil grafo. Za rdr2 sem npr. kupil ssd. Dokler je pa nedokončani cyberpunk naj špil leta, pa ne kupim nič.

FireSnake je izjavil:

dxx je izjavil:

Fajn. Nič ne bom kupil. 1070 je šla za 390eur, 1080ti za 550eur rx580 4gb pa za 180eur. Super. Trenutno bom kar na integrirani od 4690k in 6600k, špilov itak ni, pa še cajta ni za špile. Bom rajši motorke in kosilnice rihtal mimovrste, več zaslužka koz kripto, haha.


Dobra poteza.
Obstaja sicer možnost, da bi za zadevo dobil par desetakov več.
Ampak: nimaš kaj obžalovati.

1080ti je šla malo pred norimi cenami. Za 1070 sem dobil več, kot sem 2016 dal zanjo. Rx580 pa sem kupil za 143eur novo, tako da...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

FireSnake ::

Jaz sem tudi pogledal.
Za RX 580 sem dal 291€
Od 3.2017 mi je kazala sliko.
Pod 400 je zdaj ne dam.

temp1337 ::

Če je res da na tak način prodajate, je zelo žalostno. Kot bi prodal zdravo ledvičko in živel z drugo ki dela na pol. Ampak ok, za par stotakov ste eni pripravljeni prodat dušo. Sem mislil da ste večinoma tu gor programerji z 3000EUR neto in gor na mesec. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: temp1337 ()

FireSnake ::

Kaj želiš povedati?

temp1337 ::

Prodaš 1070 ali 1080 Ti in si brez kartice zaradi par stotakov? Folk je bolan.

DarwiN ::

Sej pa na dropu eno ujameš brez problema.. Jaz sem pravkar pograbil 3060Ti, 6 Asus kosov po 430€ each.. Pet jih že ima rezervirane kupce po 1200€, ena pa ostane doma.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

NVIDIA GeForce RTX 3070 "Ampere" GPU modded to support 16GB of VRAM

https://www.dsogaming.com/news/nvidia-g...

Meizu ::

FireSnake je izjavil:

Jaz sem tudi pogledal.
Za RX 580 sem dal 291EUR
Od 3.2017 mi je kazala sliko.
Pod 400 je zdaj ne dam.


RX580 je trenutno nova 360-390eur max.

Vas bomo lepo preprodajalce prijavili tržnemu inšpektoratu, pa boste lepo prikazali, da odvajate davke ter ostale pristojbine za te vaše črne posle. Pokazali boste tudi, da imate registrirano trgovinsko dejavnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

DarwiN ::

Mene prosim ne prijavit, Meizu. Ta moja zgornja izjava je joke sarkazem. :)

Drgač sem pa slučajno zdaj en dan videl novo RX580@8Gb na Mindstar akciji za 450€ in so jo takoj pograbili.. Ne moreš verjet, kam smo prišli.. Ko bi človek to vedel.. Evo vam idejo: ko se situacija umiri postaneš hoarder in zbereš polno garažo kartic čakajoč na naslednjo kripto-krizo okrog leta 2024. In so milijoni tukaj. :P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Bwaze6 ::

DarwiN je izjavil:



ko se situacija umiri postaneš hoarder in zbereš polno garažo kartic čakajoč na naslednjo kripto-krizo okrog leta 2024. In so milijoni tukaj. :P


Predvidevaš, da nas čaka zlom kriptovalut in s tem padec cen grafičnih kartic vmes. Obstaja tudi opcija, da bomo šli iz te visoke vrednosti v nov bull run, podjetja in bogataši bodo po vzoru Muska začeli na veliko vlagati izključno v kripto, fiat valute bodo praktično doživele kolaps, računalniška oprema bo šla vsa kar direktno kitajskim rudarjem, večina preostalega sveta pa bo hoardala žemlje za preživetje...

Telbanc ::

Bwaze6 je izjavil:

DarwiN je izjavil:



ko se situacija umiri postaneš hoarder in zbereš polno garažo kartic čakajoč na naslednjo kripto-krizo okrog leta 2024. In so milijoni tukaj. :P


Predvidevaš, da nas čaka zlom kriptovalut in s tem padec cen grafičnih kartic vmes. Obstaja tudi opcija, da bomo šli iz te visoke vrednosti v nov bull run, podjetja in bogataši bodo po vzoru Muska začeli na veliko vlagati izključno v kripto, fiat valute bodo praktično doživele kolaps, računalniška oprema bo šla vsa kar direktno kitajskim rudarjem, večina preostalega sveta pa bo hoardala žemlje za preživetje...


V primeru kake krize pride do vojne, zmanjka elektrike in kje bo pol kriptovaluta???:D

Kitajce bojo lah zjebal lih z kriptovaluto, al bojo pa oni nas. Majo že več milijarderjev ko Amerika.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Machete ::

Ampak vojna vs mir vs kripto je slaba stava..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

Nič ne kaže na kak pok kripta, stabilno vse, celo rahlo raste, profitabilnost gor, tako da... psi lajajo, karavana gre dalje!

Pa saj to je dobro, proizvajalci GPU imajo lepe profite, delovna mesta se ohranjajo, gamerji bi itak samo popuste radi (jaz sem tudi gamer)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FireSnake ::

temp1337 je izjavil:

Prodaš 1070 ali 1080 Ti in si brez kartice zaradi par stotakov? Folk je bolan.


In kaj je s par stotaki in integrirano grafiko narobe?
Nekateri za par stotakov delajo cel mesec.
Kdo je zdaj bolan?

Meizu je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Jaz sem tudi pogledal.
Za RX 580 sem dal 291EUR
Od 3.2017 mi je kazala sliko.
Pod 400 je zdaj ne dam.


RX580 je trenutno nova 360-390eur max.

Vas bomo lepo preprodajalce prijavili tržnemu inšpektoratu, pa boste lepo prikazali, da odvajate davke ter ostale pristojbine za te vaše črne posle. Pokazali boste tudi, da imate registrirano trgovinsko dejavnost.


Za staro kartico (za katero je bil DDV že plačan) ne rabiš nič odvajati. Popolnoma nič.
Kje torej tebe čevelj žuli?

Zgodovina sprememb…

Master_Yoda ::

Če je res da na tak način prodajate, je zelo žalostno. Kot bi prodal zdravo ledvičko in živel z drugo ki dela na pol. Ampak ok, za par stotakov ste eni pripravljeni prodat dušo. Sem mislil da ste večinoma tu gor programerji z 3000EUR neto in gor na mesec.


Kaj želiš povedati?


Zeli povedati da je mu zal da je manj ovc da bi od njega precenjene GPUje kupovali :D.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Saj ne prodaja. Samo blodi.
Uživa, ko raznorazni Meizu-oti v luft skačejo.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Malce patološko že, da za to rabi drug account, saj je že z OG-jem dovolj blesav.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Mavrik ::

A lah nehate hraniti bebavega trola no?
The truth is rarely pure and never simple.

Furbo ::

Meizu je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Jaz sem tudi pogledal.
Za RX 580 sem dal 291EUR
Od 3.2017 mi je kazala sliko.
Pod 400 je zdaj ne dam.


RX580 je trenutno nova 360-390eur max.

Vas bomo lepo preprodajalce prijavili tržnemu inšpektoratu, pa boste lepo prikazali, da odvajate davke ter ostale pristojbine za te vaše črne posle. Pokazali boste tudi, da imate registrirano trgovinsko dejavnost.

Jaz sem prodal 2060 za 25€ manj, kot sem jo 2 leti nazaj kupil.
Izvoli me prijaviti in mi razložiti, v čem je problem, če fizična oseba proda svojo rabljeno stvar?
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Telbanc ::

Furbo je izjavil:

Meizu je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Jaz sem tudi pogledal.
Za RX 580 sem dal 291EUR
Od 3.2017 mi je kazala sliko.
Pod 400 je zdaj ne dam.


RX580 je trenutno nova 360-390eur max.

Vas bomo lepo preprodajalce prijavili tržnemu inšpektoratu, pa boste lepo prikazali, da odvajate davke ter ostale pristojbine za te vaše črne posle. Pokazali boste tudi, da imate registrirano trgovinsko dejavnost.

Jaz sem prodal 2060 za 25€ manj, kot sem jo 2 leti nazaj kupil.
Izvoli me prijaviti in mi razložiti, v čem je problem, če fizična oseba proda svojo rabljeno stvar?


Dobil si preemalo. Nisi ustvaril nek profit.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

scipascapa ::

««
133 / 222
»»