» »

NVIDIA Ampere (2020)

NVIDIA Ampere (2020)

Temo vidijo: vsi
««
132 / 222
»»

FireSnake ::

1) Kaj jaz pišem, in kaj so moje analize tebe nič ne briga. Tudi nikogar v nič ne silim. Samo ti se nekaj zaganjaš kot vešča v žarnico.

2) To, da so kriptovalute volatilne: kaj si tu novega povedal?

3) Kakšno strategijo imam jaz s kripto (sploh pa v kakšni meri) tebe prav nič ne briga. Zato ne vem zakaj sprašuješ.

Obregnil sem se samo ob tvojo bedarijo, da zadeve ne bo mogoče več rudariti, ko bo ETH 2.0 (kar je res posebne vrste idiotizem).

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

FlyingBee je izjavil:

Samo vprašam, ker pišeš kot, da imaš kristalno kroglo. Da se bo kripto market sesedel vemo itak vsi, to je bilo samo v kontekstu očitno po nepotrebnem omenjeno.

Očitno nisi bi zraven na vrhucu kripto v začetku 2018, ko je Mato računal, kako s 150k ne bo še za upokojiti, pri 600k pa že, vemo kako se je končalo. Ne mi rečt, da imaš tudi ti velikopotezne načrte s kripto?


To nima nič z dejstvom da eter ni edina kriptovaluta ki se jo splača rudarit..

Če bo crypto market ostal na teh cenah ali celo še kaj zrastel se bo splačalo naprej rudarit vsaj ene 4-5 kovancev ne glede na to da gre eter na POS! Ampak eni imate romantične predstave kako je eter edini kovanec ki je profitabilen... trenutno jih je vsaj NEKAJ... če pa zrastejo cene še za ene 20% bo pa še kak... tudi pri teh in malo višjih cenah GPU.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FireSnake ::

Ustreliti bedarijo in potem kar naenkrat izgubiti rdeči nit (beri: začeti trobiti čisto nekaj tretjega) je sploh folklora slo-tech klovnov.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

On Tuesday, U.S. District Court Judge Haywood Gilliam dismissed a lawsuit alleging that Nvidia misled investors over $1 billion in sales to cryptocurrency miners.

The lawsuit claimed that roughly 60-70% of Nvidia's sales in China, its largest market, were to miners in 2017 and 2018. That alone might not have been an issue, but the company was accused of keeping the extent of the mining industry's influence on its success a secret from investors by attributing those sales to its Gaming division.

Nvidia didn't share information specifically related to cryptocurrency mining until the first quarter of 2018, and that was to warn investors that it expected those sales to decline by 66% the following quarter, largely because of the crypto market bust. The disclosure caused a 7.85% drop in the company's share price despite record profits.

It's not hard to see why some Nvidia shareholders were upset about the news. But it wasn't exactly a secret that GeForce-branded graphics cards were popular with miners, either, despite the fact that they were originally developed for PC gaming. That appears to be why Gilliam sided with Nvidia by dismissing the lawsuit.

Gilliam essentially said in the filing that the plaintiffs failed to provide adequate evidence that Nvidia misled investors throughout 2017 and 2018. The company acknowledged that some of the sales of GeForce products were to miners, even if it didn't provide exact figures, and that appears to have satisfied Gilliam.

Mining remains a lucrative business for Nvidia --the company estimated that between $100 and $300 million of its Q4 2020 revenues were from sales to miners. That variance shows two things. The first is that Nvidia still can't determine exactly how much of its sales can be attributed to people mining cryptocurrency.

The second is that mining remains a relatively small aspect of Nvidia's business. The company reported $5 billion in revenues, $2.5 billion of which came from the Gaming division, last quarter. Even if the $300 million attributed to miners is a conservative estimate, the vast majority of Nvidia's revenues came from elsewhere.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Bwaze6 ::

Sporočilo Nvidii, in v bistvu ostalim podjetjem z delnicami na borzi, da pri prikazovanju finančnih rezultatov ni treba biti pretirano natančen. :))

Se pravi se ne more zgoditi npr. Olympus, za katerega se je leta 2011 izkazalo, da je desetletja delničarjem prikrival resnične poslovne rezultate (z raznimi prečrpavanji financ iz enega oddelka v drugega, in podobnimi mahinacijami), nakar je podjetje izgubilo 3/4 vrednosti, kup vodilnih je šlo v zapore, 40% proizvodnih obratov so zaprli...

FlyingBee ::

Mato, zelo si bil pameten 2018, dobro vemo kaj se je zgodilo. Podobno te čaka.

FireSnake je izjavil:

Ustreliti bedarijo in potem kar naenkrat izgubiti rdeči nit (beri: začeti trobiti čisto nekaj tretjega) je sploh folklora slo-tech klovnov.

Dobro si se prepoznal.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Mato, zelo si bil pameten 2018, dobro vemo kaj se je zgodilo. Podobno te čaka.


Pa kaj ti ni jasno, to nima nobene veze s tvojo original trditvijo da ko eter gre na POS da bo naenkrat vsega konec
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

LeQuack ::

Zakaj ne prodate vsega zdaj in se izognite izgubi?
Quack !

temp1337 ::

Mato989 je izjavil:

Mato, zelo si bil pameten 2018, dobro vemo kaj se je zgodilo. Podobno te čaka.


Pa kaj ti ni jasno, to nima nobene veze s tvojo original trditvijo da ko eter gre na POS da bo naenkrat vsega konec

Mato ima prav. Kripto je še vedno bolj na začetku poti, medtem ko denar kot ga poznamo gre proti koncu. Nabralo se ga je preveč in skoraj vsak papak ga ima na banki kar nekaj. Mi bomo s kriptom vladali svetu v prihodnosti in s tem se je treba sprijaznit! Z grafičnimi karticami vam bomo delali bančne usluge in bomo neke vrste bančni nadzorniki. Vsi pa vemo da so bančni nadzorniki zelo dobro plačani. Hahahaha. :))

Furbo ::

S svojim rednim nickom se ne upaš tega izjaviti hehe.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

FlyingBee ::

https://www.markoshop.si/komponente/799...

Dejansko ima 1 kos pri sebi na skladišču, ne pri e-misija.

Skoraj 3k
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Odlično, vrednost gre gor, kot pričakovano
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

temp1337 ::

Mato989 je izjavil:

Odlično, vrednost gre gor, kot pričakovano

Je to ta inflacija ker je preveč natisnjenega denarja in premalo kripto valut?

Furbo ::

Jejhata no, kaj hujšega lol.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Telbanc ::

temp1337 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Mato, zelo si bil pameten 2018, dobro vemo kaj se je zgodilo. Podobno te čaka.


Pa kaj ti ni jasno, to nima nobene veze s tvojo original trditvijo da ko eter gre na POS da bo naenkrat vsega konec

Mato ima prav. Kripto je še vedno bolj na začetku poti, medtem ko denar kot ga poznamo gre proti koncu. Nabralo se ga je preveč in skoraj vsak papak ga ima na banki kar nekaj. Mi bomo s kriptom vladali svetu v prihodnosti in s tem se je treba sprijaznit! Z grafičnimi karticami vam bomo delali bančne usluge in bomo neke vrste bančni nadzorniki. Vsi pa vemo da so bančni nadzorniki zelo dobro plačani. Hahahaha. :))


Ja seveda.

Kmal noben ne bo več delal, Če boš hotu nov avto boš kupo 5 graf in rudaril, pol si boš omislil stanovanje boš kupil še 10 graf......in neomajno rudaril.

Rudaril boš ti , rudaril bom jaz, rudarili bomo vsi nobennmu ne bo treba več delat ker bomo vsi rudarli.....do slavnega mejnika, skoz bo šlo sam gor in gor, in gor..... ko bo 1 BTC milijardo. :)):)):)):))

Kriptovaluta skače, algoritmi bojo čez čas tole prevzeli, in ker bojo hitrejši od ovc, jih bojo skoz več al manj strigli.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

scythe ::

EIP 1559 je bil sprejet, zdaj se bo videlo Julija, ali bo res 30-40% padel donos pri rudarjenju ETH-ja. Mogoče bomo videli padec cen in množično prodajo rig-ov...8-)

FireSnake ::

Ena delavka je prišla domov.
Sliši na ime: INNO3D iCHILL X4 GeForce RTX 3090 24GB
Nagnali smo jo na vrt, okopavat.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Kolikšen je ROI?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnake ::

Vprašaj me čez 15 let.
Pa še vseeno ti bom rekel, da se malo bolj brigaj zase in za svojo pijano žlahto.
(pa čeprav sem, realno, za kartico dal samo par 100€)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: IvoJan ()

Bwaze6 ::

In kaj se potem hvališ po temi o grafičnih kartocah, če tako osnovno vprašanje jemlješ kot osebni napad nase?

Res se eni trudite delati greznico iz Slo-techa. No, verjetno se v takem bolje počutite.

scipascapa ::

in kako si lahko dal le par 100€, če je povsod nekje 2k?

Horas ::

vrjetno je mislu par 1000€

drgač pamkaj se potem hvališ da si ubodu 3090 če te folk ne sme vprašat kolk rudari?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

FireSnake ::

scipascapa je izjavil:

in kako si lahko dal le par 100EUR, če je povsod nekje 2k?


Tako, da prodaš nekaj, kar si dobil zastonj (za uslugo).

Horas je izjavil:

drgač pamkaj se potem hvališ da si ubodu 3090 če te folk ne sme vprašat kolk rudari?


Kje je pa to?
Drugače pa:
https://www.nicehash.com/profitability-...
(če si len)
če si pa sam skonfiguriraš so pa številke za odtenek lepše.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Ledvice nisi ravno dobil zastonj, ampak ena bi ti morala zadostovati.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

D3m ::

1000€ čistega.


Nice.

Jaz imam pri embalaži 3000 čistega na naročilo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FlyingBee ::

Od koliko?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

D3m ::

od 7.5k
|HP EliteBook|R5 6650U|

FlyingBee ::

Nice!
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Machete ::

Modsi?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FlyingBee ::

Samo še to, ravnokar sem prodal 2 rtx 3070, 1500 po komadu, 1300eur čistga skupno.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

D3m ::

Nice.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jshadlsa232 ::

FlyingBee je izjavil:

Samo še to, ravnokar sem prodal 2 rtx 3070, 1500 po komadu, 1300eur čistga skupno.

Kje prodajas, ker mam jas tudi eno.

FireSnake ::

Preizkusil sem ray-tracing.
Za hec sem CyperPunk pognal in navil vse na max.
Pa moram reči, da sem kar navdušen nad videnim.
Ko gledaš kake odseve v lužah in podobno.
Je pa res, da vprašanje koliko se tega opazi med igranjem.

Upam samo, da to uredijo, da bo manjši vpliv na padec zmogljivosti (sploh na šibkejših karticah).
To velja za oba tabora.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Med igranjem se marsikatera novost ni toliko opazila, kolikor so jo reklamirali in je imela vpliv na zmogljivost, ampak tako gre grafika vse bolj k resničnosti, do kod je še zelo daleč pa vendar. Vsekakor je 3090 nov mejnik postavila, itd.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

temp1337 ::

FlyingBee je izjavil:

Samo še to, ravnokar sem prodal 2 rtx 3070, 1500 po komadu, 1300eur čistga skupno.

Najjjjs. Jaz žal čez 1400€ nisem prišel pri RTX 3070. Je pa tudi res da sem kupoval iz warehousa rabljene in sem rabljene prodajal naprej. 800€ čistega po komadu. Lp, Franca

FlyingBee ::

Pazi, da ne boš 1kW vbios na 3090 dal :D

https://www.techpowerup.com/279321/gala...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

temp1337 ::

V prihajajočem tednu predvidevam da dobim 10 komadov RTX 3080 in 20 komadov RTX 3070 če koga zanima dobra roba po fer ceni.
RTX 3070 bodo kar ugodne v tem naročilu, RTX 3080 pa se bojim da bo cena zelo blizu 2000€. Tako pač je zaradi kriptovalut. Jaz bi rad dal poceni, ampak kripto gre spet v nebo.

Sledite oglasom. Vse legalno zdaj delam že preko podjetja da ne bi kdo mislil da je na črno.

LeQuack ::

FireSnake je izjavil:

Preizkusil sem ray-tracing.
Za hec sem CyperPunk pognal in navil vse na max.
Pa moram reči, da sem kar navdušen nad videnim.
Ko gledaš kake odseve v lužah in podobno.
Je pa res, da vprašanje koliko se tega opazi med igranjem.

Upam samo, da to uredijo, da bo manjši vpliv na padec zmogljivosti (sploh na šibkejših karticah).
To velja za oba tabora.


Kako lahko igraš na grafični, a niso slišal da so grafične sedaj samo še valuta za špekulacije, podobno kot bitcoin.
Quack !

FireSnake ::

Ne, to je zame novo ;)

oo7 ::

Nvidia RTX 3050 Ti 4GB GPU appears on Asus TUF Dash F15 gaming Laptop

https://www.dsogaming.com/news/nvidia-r...

FlyingBee ::

[izbrisana tema]
Poštnina ni zastonj?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Nyana ::

FlyingBee je izjavil:

[izbrisana tema]
Poštnina ni zastonj?

Na kozlanje mi gredo pacienti s takšnimi oglasi :O

thed0g12345 ::

Nyana je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

[izbrisana tema]
Poštnina ni zastonj?

Na kozlanje mi gredo pacienti s takšnimi oglasi :O

Glej da pripraviš vrečko.

Tistemu resnemu se bo znižala cena za to bogo poštnino (in še kaj zraven), onim ki pa jokajo da lahko dobijo grafo za jurja "samo sto niso", pa se sploh ne bo prišlo tako daleč.

Zgodovina sprememb…

Nyana ::

V enem stavku napišeš cena ni zadnja v drugem pa stroški poštnine 5-7€. Vsi ki pa imajo kaj pojma vedo, da če preko pošte z odkupnino kupiš nekaj z 1,5K€ odkupnine bo provizija na to zelo visoka in pol nebo poštnina 5-7€... tako da zavajaš kupce :P

Master_Yoda ::

V cem je finta da si za prodajo GPUjev delate nove accounte ?
Dovie'andi se tovya sagain.

Furbo ::

Nyana je izjavil:

V enem stavku napišeš cena ni zadnja v drugem pa stroški poštnine 5-7EUR. Vsi ki pa imajo kaj pojma vedo, da če preko pošte z odkupnino kupiš nekaj z 1,5KEUR odkupnine bo provizija na to zelo visoka in pol nebo poštnina 5-7EUR... tako da zavajaš kupce :P

Noben ti ne bo pošiljal to z odkupnino lol.
Oziroma se da poslati brez velikih stroškov, če pošiljatelj priloži UPN.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

FlyingBee ::

Verjetno je mislil s predhodnim plačilom na TRR.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FlyingBee ::

P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

thed0g12345 ::

Če bi ta klošarski forum dal možnost spremembe oglasa, bi ga spremenil, zdaj je pač izbrisan, ker ga očitno ne moreš dodati ponovno.

Your loss.

Nyana ::

Furbo je izjavil:

Nyana je izjavil:

V enem stavku napišeš cena ni zadnja v drugem pa stroški poštnine 5-7EUR. Vsi ki pa imajo kaj pojma vedo, da če preko pošte z odkupnino kupiš nekaj z 1,5KEUR odkupnine bo provizija na to zelo visoka in pol nebo poštnina 5-7EUR... tako da zavajaš kupce :P

Noben ti ne bo pošiljal to z odkupnino lol.
Oziroma se da poslati brez velikih stroškov, če pošiljatelj priloži UPN.


Kaj ti tukaj ni jasno?
V njegovem oglasu je pisalo "lahko pošljem po pošti z odkupnino na stroške kupca (5-7€) ", em... UPN obrazec nad 500€ je tudi nekje nad 30€ provizije in tega pač ni napisal.
««
132 / 222
»»