» »

NVIDIA Ampere (2020)

NVIDIA Ampere (2020)

Temo vidijo: vsi
««
131 / 222
»»

scythe ::

FlyingBee je izjavil:

Ajde, če ob vsaki objavi linka še foto na kateri je grafična in listek z njegovo lastnoročno pisavo in datumom, potem naj ostane, sladki nakup je konec koncev sladki nakup.


Jaz sem že pred mesecu rekel, dajmno račune od naročil...da vidmo kdo je nategnun in kdo ni.

oo7 ::

NVIDIA CFO: Ampere Was Probably Our Biggest Launch Ever; Our Gaming Quarter Probably Would Have Been the Same With or Without Crypto

https://wccftech.com/nvidia-cfo-ampere-...

mailer ::

FlyingBee je izjavil:

Ajde, če ob vsaki objavi linka še foto na kateri je grafična in listek z njegovo lastnoročno pisavo in datumom, potem naj ostane, sladki nakup je konec koncev sladki nakup.
A ste že vsi zgubili kompas? Sladki nakup je MSRP in nič drugega. Pika! To je že bolezen, da se nekdo pohvali, da je za eno stvar plačal 3x toliko kot je priporočena cena prodajalca.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

FlyingBee ::

Računa, da bo razliko pokril v 2 mesecih z miningom. Potem pa bo itak spet rasla valuta..., seveda se jih večina opeče, kartico pa lahko proda gamerjem.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

rkobarov ::

dobil sem oglas na istagramu, slovenska trgovina, ki prodaja 3090 po 2000 eur. Je to možno?
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

FireSnake ::

https://bambam.si/asus-rog-strix-rtx-30...
Tole?
Zakaj skrivaš podatke? Kako ti naj potem odgovorimo?

Machete ::

14 dni dobavni rok.. sami hudi trgovci..
Tako se gre prodajo lahko vsak papak.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

FlyingBee ::

Bojkotirat vse, nič kupovat, v naravo na zabavo pa je.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnake ::

Machete je izjavil:

14 dni dobavni rok.. sami hudi trgovci..
Tako se gre prodajo lahko vsak papak.


Seveda lahko. Prosti market.

Machete ::

Nisi ravno dojemljiv za pointe ane?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

slon ::

Kakšen prosti market.
Isti šmorn kot da kupiš v tujini in potem prodaš naprej z dobičkom.
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

FireSnake ::

Machete je izjavil:

Nisi ravno dojemljiv za pointe ane?


Sem.
Le na miselne izbljuvke in informacije, ki so potegnjene iz riti, imam ničelno toleranco.

Machete ::

Nadaljuješ s tem, da ne štekaš, pa še vztrajaš. Naj ti pomagam. Resna trgovina ponudi kartico, magari za 4 čuke zaradi mene, katero je kupila. WANNABE trgovina pa prodaja kartico, katero bo šele provala dobit, po tem, ko jo boš ti že predplačal za njih, da poberejo samo smetano s prepošiljanjem. V tem pogledu imajo še skalperji večjo žilico in jajca nekaj dejansko dobavit in preprodat s svojim lastnim vložkom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

Dobiti grafično je ILUZIJA.

yayo ::

scipa, povej kaj rabiš. mogoče se meni posreči zate kaj "nabost" 8-)

FireSnake ::

Machete je izjavil:

Nadaljuješ s tem, da ne štekaš, pa še vztrajaš. Naj ti pomagam. Resna trgovina ponudi kartico, magari za 4 čuke zaradi mene, katero je kupila. WANNABE trgovina pa prodaja kartico, katero bo šele provala dobit, po tem, ko jo boš ti že predplačal za njih, da poberejo samo smetano s prepošiljanjem. V tem pogledu imajo še skalperji večjo žilico in jajca nekaj dejansko dobavit in preprodat s svojim lastnim vložkom.


Ne rabiš razlagati.
Jaz sem jim rekel, naj me pokličejo, ko(če) bodo imeli zalogo.

Machete ::

Ejga, prov si jim reku. Pričakuj klic čez eno leto.

also scipa: tu imaš 3060 https://anni.si/graficne-kartice/grafic...
(po 3080 ceni).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

scipascapa ::

yayo je izjavil:

scipa, povej kaj rabiš. mogoče se meni posreči zate kaj "nabost" 8-)


3060 450-500€ ranga
3060ti 550-600€

več je že overkill zame.

yayo ::

8-O ufff bi prej povedal, tole sem storniral.


scipascapa ::

krompir :)

yayo ::

fyi, storniral sem sam, ni mi Amazon skenslal. Zadnje dni se igram revolveraša, ko se pojavi alert klikam do končanega nakupa preden sploh pogledam za kateri model gre, zato da prehitim "konkurente". Potem pa storniram. Imam naročeno eno 3070 zase, če dobim ugodno, bi raje eno 3080. Za pcjem sem pogosto zaradi višje sile, Discord je v ozadju...
edit
hočem povedat, da nisem preprodajalec :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

FlyingBee ::

Ja pa si.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Skyman ::

NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Rumored To Get 12 GB GDDR6X Memory Rated at 19 Gbps, Will Feature Hash Rate Limiter To Counter Crypto Miners


https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx...

FlyingBee ::

Poleti bo še vroče, potrpljenje in bo vse še.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

scipascapa ::

yayo če dobiš kej vzamem :)

sundance ::

Moral sem...
Začetek decembra sem nabavil eno boljših 3080 za 1060eur. Se spomnim komentarjev pametnjakovičev na tem forumu alal uživej v preplačani kartici, januarja pride 3080 ti za 100 eur manj, januarja bodo 3080 za reatil price 750eur.
Pogledam po 4 mescih na funtech, 3070 za 1200 eur . Hahahaha fucking suckers,

scipascapa ::

ja glej tudi jaz bi lahko pri dobavitljih vzel 10x 3080 po 900, danes jih dilnem po 1400€ ko keks.

5k€ v žep

Magic1 ::

Sej s sedmico za 50 centov dobiš miljone.
Magic

FlyingBee ::

sundance je izjavil:

Moral sem...
Začetek decembra sem nabavil eno boljših 3080 za 1060eur. Se spomnim komentarjev pametnjakovičev na tem forumu alal uživej v preplačani kartici, januarja pride 3080 ti za 100 eur manj, januarja bodo 3080 za reatil price 750eur.
Pogledam po 4 mescih na funtech, 3070 za 1200 eur . Hahahaha fucking suckers,

Škoda, če bi jurja investiral v bitcoin, bi zdaj lahko 2 kupil.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

yayo ::

FlyingBee je izjavil:

Ja pa si.

ne, sem bolj attention whore. Tisto moje limanje slik je bilo popolnoma nevmesno in ni nič dodalo temi/debati. Ne bo se ponovilo.

FlyingBee ::



AMDju je dGPU share zopet padel v zadnjem letu, tokrat na 18% napram 82% nvidie. Bo pa Intel relativni zmagovalec na dGPU trgu, market share se mu bo povečal neskončno.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

temp1337 ::

sundance je izjavil:

Moral sem...
Začetek decembra sem nabavil eno boljših 3080 za 1060eur. Se spomnim komentarjev pametnjakovičev na tem forumu alal uživej v preplačani kartici, januarja pride 3080 ti za 100 eur manj, januarja bodo 3080 za reatil price 750eur.
Pogledam po 4 mescih na funtech, 3070 za 1200 eur . Hahahaha fucking suckers,

Res škoda da nisi kupil za ta denar kak kripto kovanec takrat. Zdaj bi imel za en manjši avto. Ampak tudi s kartico si lahko srečen če si skromen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: temp1337 ()

Konlov ::

sundance je izjavil:

Moral sem...
Začetek decembra sem nabavil eno boljših 3080 za 1060eur. Se spomnim komentarjev pametnjakovičev na tem forumu alal uživej v preplačani kartici, januarja pride 3080 ti za 100 eur manj, januarja bodo 3080 za reatil price 750eur.
Pogledam po 4 mescih na funtech, 3070 za 1200 eur . Hahahaha fucking suckers,

Copy...

FlyingBee ::

Paste?

Sundance, prodaj jo za sladkih 2000eur, dokler je še čas.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

temp1337 ::

FlyingBee je izjavil:

Paste?

Sundance, prodaj jo za sladkih 2000eur, dokler je še čas.

Ma lej, dobiš tut po 2300€ in več če najdeš butla pravega. Zakaj pa ne dokler se da. Zdaj ima večina teh ki se znajdejo ogromno keša. Sem pa tja malo preprodajaš, malo vlagaš v kripto, rudariš. Bolje ne bo nikoli. Zadnje 4 mesece je res noro z vidika financ.

Machete ::

Tuisti, ki ima ogromno keša, ga nima, ker je butast in si ne bi znal kupiti ene kartice v lastni režiji..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gozdar1 ::

Z 2 jurja dobiš že 3090.

Bwaze6 ::

NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti to feature cryptocurrency mining limiter

Nekaj za jezit naše vrle kriptozasvojence. :))

Drugače "naslednika" 3080 obljubljajo že od oktobra naprej, najprej je bila to 20GB izvedenka, zdaj že nekaj časa 3080 Ti z 12GB, izid so napovedali tako na CES v januarju kot na Game On eventu v februarju... Enkrat bodo že zadeli, najverjetneje pa bo izid okrog jeseni 2021, eno leto po izidu 3080, kot je to običajno.

Če bo rudarjenje ETH res razpolovljeno, drugi virtualni kovančki za domače rudarjenje pa se ne bodo ravno prijeli, se zna zgoditi, da bi gamerji lahko menjali z rudarji 3080 za 3080 Ti, pri čemer bi moral rudar še malo doplačati... :))

FlyingBee ::

Ne bo teatralnosti, kripto market se bo sesedel in spet bo nekaj let mir.

Ko bo eth2.0, sploh ne bo več mineable.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Dajte si rečt, da eter ni edini minable kovanec je samo najbolj izpostavljem... par odstotkov slabše je še nekaj kovancev... tako da rudarit se bo še naprej splačalo, pri teh cenah itak, pri malo višjih pa še bolj...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scipascapa ::

Prepovedat rudarjenje.

FlyingBee ::

Mato, sigurno bo domino efekt.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

scipascapa ::

Mato989 ::

FlyingBee je izjavil:

Mato, sigurno bo domino efekt.


Domino efekt česa... če bo samo Eter šel na POS tu ne bo nobenga domino efekta, če pa upaš na crash marketa je pa to drugo ja... ampak tudi pri prejšnjem crashu so cene ostale gor tako da se kar tolažite.

Hiperinflacija redkih dobrin in izdelkov se je pričela zaradi tiskanja keša ECBja in FEDa... ne krivit kriptorudarjev ki samo želijo prehitet to hiperinflacijo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

temp1337 ::

Mato989 je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Mato, sigurno bo domino efekt.


Domino efekt česa... če bo samo Eter šel na POS tu ne bo nobenga domino efekta, če pa upaš na crash marketa je pa to drugo ja... ampak tudi pri prejšnjem crashu so cene ostale gor tako da se kar tolažite.

Hiperinflacija redkih dobrin in izdelkov se je pričela zaradi tiskanja keša ECBja in FEDa... ne krivit kriptorudarjev ki samo želijo prehitet to hiperinflacijo

RTX 3080 je redka dobrina? Danes je ena šla naprej za 2 jurija, ampak cene počasi padajo. Mislim da nam bo odklenkalo hitro.
Drugače pa mislim da niso začeli denar včeraj tiskat na veliko. To se dogaja že desetletja. Strašenje s hiperinflacijo sem zasledil v reklamah za zlato in kripto na youtube. Le zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dxx ()

FlyingBee ::

Za gaming sploh me bo slabo počakati na refresh Ampera, tudi, če ne bi bilo kripto mrzlice. Bomo videli kaj bodo 3070ti in 3080ti prinesle in kako se bo do takrat vse glede mininga spremenilo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnake ::

FlyingBee je izjavil:

Ne bo teatralnosti, kripto market se bo sesedel in spet bo nekaj let mir.

Ko bo eth2.0, sploh ne bo več mineable.


Tole si bom zacahnil, ko bo vse vsekalo na polkadot in se ti bomo smejali v faco (predstava bo šla dalje).
Ampak ti, seveda, veš več kot vsi ostali.

Mato989 je izjavil:

Dajte si rečt, da eter ni edini minable kovanec je samo najbolj izpostavljem... par odstotkov slabše je še nekaj kovancev... tako da rudarit se bo še naprej splačalo, pri teh cenah itak, pri malo višjih pa še bolj...


Eh, kaj ti blebetaš???
Čebela bo pa že vedela!

Mato989 je izjavil:


Hiperinflacija redkih dobrin in izdelkov se je pričela zaradi tiskanja keša ECBja in FEDa... ne krivit kriptorudarjev ki samo želijo prehitet to hiperinflacijo


Veliko natiskanega denarja zaide tudi v delnice in kriptovalute. Tudi zato gre zadeva gor (še več je razlogov, a to je že druga zgodba).
Ampak eni so še kar pametni.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Kaj nam svetuješ? V Polkadot investirat?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

FireSnake ::

Tebi jaz nič ne svetujem.
Mogoče bi bilo dobro, če bi se bedarij klobasat malo vzdržal.

FlyingBee ::

Samo vprašam, ker pišeš kot, da imaš kristalno kroglo. Da se bo kripto market sesedel vemo itak vsi, to je bilo samo v kontekstu očitno po nepotrebnem omenjeno.

Očitno nisi bi zraven na vrhucu kripto v začetku 2018, ko je Mato računal, kako s 150k ne bo še za upokojiti, pri 600k pa že, vemo kako se je končalo. Ne mi rečt, da imaš tudi ti velikopotezne načrte s kripto?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

««
131 / 222
»»