» »

NVIDIA Ampere (2020)

NVIDIA Ampere (2020)

Temo vidijo: vsi
««
128 / 222
»»

Skyman ::

Buggy je izjavil:

Jaz kot sem rekel vas pingam spet v 2022 ali kasneje...do takrat bo 1080Ti vec kot dovolj, ker v gamingu ni takega napredka da bi bila potrebna menjava.


Sej sploh NI GEJMOV... sej vids da je vse delayed v 2022

Kayzon ::

Rahlo mi je smesno kok je govora o graficnih karticah medtem ko so igre cedalje slabse in slabse,in sama igricarska industrija stagnira ze vrsto let.

Konlov ::

Hi, hi...

Buggy ::

Skyman je izjavil:

Buggy je izjavil:

Jaz kot sem rekel vas pingam spet v 2022 ali kasneje...do takrat bo 1080Ti vec kot dovolj, ker v gamingu ni takega napredka da bi bila potrebna menjava.


Sej sploh NI GEJMOV... sej vids da je vse delayed v 2022


..you get my drift

Horas ::

scythe je izjavil:

temp1337 je izjavil:

scythe je izjavil:

Mal opasna cena, sam sem prodal RTX3080 XC3 za 1470€. Eni dobijo hiter grafične iz dropa, jaz še čakam, dostava kao 1.3 in 3.3 :) Tale evga.eu me je na polno razočarala, paket že 3 tedne hodi iz Taiwana, 1 teden že v Nemčiji, preko RMA sem dobil v 5 dneh grafično.

Jah, to je bolj od sreče odvisno. Če imaš srečo lahko 1200€ zaslužiš kot bi mignil, nekateri pa za to delajo tudi en mesec.
Sem dobil danes še eno RTX 3070 na dropu, ki bo šla za 1400€. Je pa bila skoraj 800€, tako da nekega zaslužka ne bo. Delam to bolj za dušo.


To imaš prav, nekateri nenormalno odprejo lastne denarnice za RTX grafično. Jaz osebno nebi dal več ko 600€ za grafično kartico.


Ker model RTX3070 si vzel? Jaz sem dobil na dropu Asus Strix RTX3070 za 712€ + 21€ poštnina, Gigabyte Aorus RTX3070 pa za 760€ + 18€ poštnina, oboje v prodajo. Jaz bom raje zbiral ponudbe 5 dni, pa prodal tistim ko bo največ ponudil. Tak sem naredil pri RTX3080, mogoče je bila napako......


daj ne fojtrajte tega trola, ne vidite kdaj je registriran? senior dev i guess
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

temp1337 ::

Danes ponoči sem dobil RTX 3090 na dropu za 1600€. Če kdo rabi, piši zasebno. Cena 2600€.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kriko1 ()

scythe ::

Smo že navajeni ;) Moral bi biti 1-IP+ mail na eno uporabniško ime in bi blo bolje.

Je že kdo nabavil navadno RTX3060? Tele PNY firme so nekam opasne, največkrat je drop od PNY proizvajalca :8)

Amdforce ::

Kje to gledas? Na partalertu sploh se ni bilo nobene 3060....

scipascapa ::

3060 mora biti max 400-450€, da je vredna svojega denarja, ne pa zdaj tko 600+, da ne omenjam pri nas 800+

rawlit ::

temp1337 je izjavil:

Danes ponoči sem dobil RTX 3090 na dropu za 1600€. Če kdo rabi, piši zasebno. Cena 2600€.


A ti pomagam naredit račun na bolhi? Res ne štekaš, da greš folku na živce s temi prispevki?

temp1337 ::

rawlit je izjavil:

temp1337 je izjavil:

Danes ponoči sem dobil RTX 3090 na dropu za 1600€. Če kdo rabi, piši zasebno. Cena 2600€.


A ti pomagam naredit račun na bolhi? Res ne štekaš, da greš folku na živce s temi prispevki?

Za nakup me prosim kontaktiraj na zasebno. Tukaj govorimo o NVIDIA Ampere. Dajmo se držat teme.

Kot že rečeno RTX 3060 12GB je najslabša kartica price performance plus rudarjenje je onemogočeno kar še zniža dodano vrednost.
Za tako karto bi pričakoval ceno okoli 300€ z dostavo vred. Včeraj je bilo sicer ogromno dropov s to karto, ampak kot že rečeno, težko se jo tudi preprodaja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kriko1 ()

Izi ::

Evo, tudi v Sloveniji se že dobi 3060. Na zalogi in cena je celo pod 700 € ;)
Funtech - GAINWARD GeForce RTX 3060 GHOST 12GB GDDR6 - 699,97 €

Machete ::

A mislite, da so prodali kakšno za 864,17? (Ker drugače je tole prekršek..)
;)

864,17 ------- blizu cene 3080 v DE novembra.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scythe ::

Machete je izjavil:

A mislite, da so prodali kakšno za 864,17? (Ker drugače je tole prekršek..)
;)

864,17 ------- blizu cene 3080 v DE novembra.



Sigurno so kakšno prodali, naivnih kupcev je dost. Kakšen prekršek....:))

Mokre sanje za novemberske cene :))

temp1337 ::

Trgovine so isti scalperji kot mi, samo da mi smo še malo večji. :D

LeQuack ::

Ni isto, ker trgovine plačujejo davke in zaposlujejo ljudi, se pravi so pozitivne za ekenomijo.
Quack !

FlyingBee ::

Pravi scalperji ne trolajo po forumih, hehe.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Furbo ::

LeQuack je izjavil:

Ni isto, ker trgovine plačujejo davke in zaposlujejo ljudi, se pravi so pozitivne za ekenomijo.

Saj so jih dobili v trgovinah.
Pa tudi folk, ki bo profitiral na grafah bo denar.. pazi to.. zapravil.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

temp1337 ::

FlyingBee je izjavil:

Pravi scalperji ne trolajo po forumih, hehe.

Tako ti bom povedal. Ni to trolanje, se pa rad pohvalim ko preprodam kako kartico. To mi potem pozitivno vpliva na samozavest. Ena preprodaja 1200EUR al pa ena preprodaja 700EUR je kar fajn občutek. Verjamem pa da je za nekatere to moteče. Ampak zakaj bi se oziral na nekatere? Glavno da gre biznis in da je denar. Denar sveta vladar!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: temp1337 ()

Master_Yoda ::

Ni to trolanje, se pa rad pohvalim ko preprodam kako kartico. To mi potem pozitivno vpliva na samozavest.


Glede na to da to postas na forumu in temi kjer se folk pritozuje in bi rad dobil GPUje po normalni ceni je to
textbook schadenfreude.

Schadenfreude is a complex emotion where, rather than feeling sympathy, one takes pleasure from watching someone's misfortune. This emotion is displayed more in children than adults.

Self-esteem has a negative relationship with the frequency and intensity of schadenfreude experienced by an individual; individuals with less self-esteem tend to experience schadenfreude more frequently and intensely. The reverse also holds true--those with higher self-esteem experience schadenfreude less frequently or with less emotional intensity.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

temp1337 ::

Nevem če gre točno za to, ampak vi psihiatri že veste kako je s tem. Jaz bi samo rad povedal da se da tudi v največji krizi iz igre priti kot zmagovalec.

LeQuack ::

Zmagovalec nategov? To se sliši tako kot ti avto preprodajalci ki preprodajo karambolirano vozilo ali s previtimi kilometri, in so potem še ponosni kako so se znašli in zaslužli.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

D3m ::

V življenju se je treba znajti.

:)
|HP EliteBook|R5 6650U|

LeQuack ::

To tudi preprodajalci drog pravijo, očitno tudi to podpirate.
Quack !

D3m ::

Življenje je težko. :)

Ampak tako je.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

yayo ::

Znalci, kakšno "pošteno" ceno bi lako postavil za 2070 super z še enim (do dveh, če se kupcu ponudim za posrednika, ker sem dobil leto extra, ko sem kartico registriral pri Gigabytu) garancije?

scythe ::

temp1337 je izjavil:

Nevem če gre točno za to, ampak vi psihiatri že veste kako je s tem. Jaz bi samo rad povedal da se da tudi v največji krizi iz igre priti kot zmagovalec.


Vredu, zdaj pa nehi nabijat. Si že dosaden...Dobil grafično, prodal si jo, konc debate.

aerie ::

scythe je izjavil:

temp1337 je izjavil:

Nevem če gre točno za to, ampak vi psihiatri že veste kako je s tem. Jaz bi samo rad povedal da se da tudi v največji krizi iz igre priti kot zmagovalec.


Vredu, zdaj pa nehi nabijat. Si že dosaden...Dobil grafično, prodal si jo, konc debate.

Za petnajstletnika je to kar v redu. Mati pač ni razumela od kod mu denar in je predpostavila, da spet prodaja ganjo. Pa se je tule gor mal pohvalu. Torej, bravo mali. Samo tako naprej.

FlyingBee ::

Saj ne, da bi bilo kaj resnično.

Je pa lepo, da je omenil že kar psihiatre, za preventivo je že prepozno.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

temp1337 je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Pravi scalperji ne trolajo po forumih, hehe.

Tako ti bom povedal. Ni to trolanje, se pa rad pohvalim ko preprodam kako kartico. To mi potem pozitivno vpliva na samozavest. Ena preprodaja 1200EUR al pa ena preprodaja 700EUR je kar fajn občutek. Verjamem pa da je za nekatere to moteče. Ampak zakaj bi se oziral na nekatere? Glavno da gre biznis in da je denar. Denar sveta vladar!


V bistvu se s tem ni za hvalit. Ker je zadeva kupljena z namenom preprodaje z zaslužkom...in potem prodana za višjo ceno, te lah komot upeca kaka tržna inšpekcija.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

scythe ::

V bistvu se s tem ni za hvalit. Ker je zadeva kupljena z namenom preprodaje z zaslužkom...in potem prodana za višjo ceno, te lah komot upeca kaka tržna inšpekcija.


Res je, sam nekateri se tega ne zavedajo ;) Na Bolhi te kr hiter dobijo, hiter ugotovijo da preprodajaš in ti začnejo težit.

FlyingBee ::

Ko so prebrali, da je v nekaj dneh iz UK dobil kartico in jo prodal za 2000, čeprav je ocenil bi še kakšnih 300 več lahko dobil pa se mu ni dalo, so videli, da je trolanje, kar še ni kaznivo.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Ma ja, pa še carine mu ni bilo treba plačati. Tko da res, eni znajo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mato989 ::

scythe je izjavil:

temp1337 je izjavil:

Nevem če gre točno za to, ampak vi psihiatri že veste kako je s tem. Jaz bi samo rad povedal da se da tudi v največji krizi iz igre priti kot zmagovalec.


Vredu, zdaj pa nehi nabijat. Si že dosaden...Dobil grafično, prodal si jo, konc debate.


So ti tako dosadni tudi oni ki jokajo kako so drage grafe nobenemu enako ne napises
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

temp1337 ::

LeQuack je izjavil:

Zmagovalec nategov? To se sliši tako kot ti avto preprodajalci ki preprodajo karambolirano vozilo ali s previtimi kilometri, in so potem še ponosni kako so se znašli in zaslužli.

Jaz na to gledam bolj kot na uslugo kot na nateg. Kartic ni na trgu in ti jo ponudiš človeku ki jo nujno potrebuje. Sami čistuni, bolj papeški od papeža.
Mimogrede, danes dobil eno zelo kvalitetno grafiko ASUS TUF Gaming NVIDIA GeForce RTX 3070 OC za 648EUR na nemškem Amazonu. Naslednji teden gre k srečnemu kupcu ki bo ponudil največ denarja. Se pa malo bojim da jo bo težje prodati kajti na bolhi je kar dosti teh kartic iz dropov. Pa še en nasvet. Naročajte na nemški naslov, pride ful hitro, z brezplačno poštnino in nižjim DDV, posledično več PROFITA!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: temp1337 ()

FlyingBee ::

Tole ni ok, prevečkrat na dan si moraš samozavest napumpat.:O
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

temp1337 ::

Še dobro da nimaš Instagrama. Bi mislil da si kar vsi samozavest pumpajo z objavami. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: temp1337 ()

Bwaze6 ::

temp1337, oglaševanje prestavi tja, kamor sodi:

Preberi si pravila delovanja foruma.

18. člen
(mali oglasi)

Če oglas ne sodi v oglaševalsko vsebino iz prejšnjega člena, ga je dovoljeno objaviti samo v oddelku Mali oglasi.

Machete ::

Pusti ga no, bolnik rabi pozornost, ker je to vse kar mu malo dvigne endorfine. Postanje anonimne pravljice vsake 3 min. Veš kako more biti osamljen in luzer, da to počne. Vseeno bolje, da trole trpimo, kot da grejo na štrik.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

FireSnake ::

Kaj pa fovšija FPS drkađij dela, to je pa res neverjetno.
Spravite se malo k sebi.
Potem pa imajo jajca eni njemu reči, da je petnajstletnik.

yayo ::

temp1337 je izjavil:

Pa še en nasvet. Naročajte na nemški naslov, pride ful hitro, z brezplačno poštnino in nižjim DDV, posledično več PROFITA!!!

samo če kupiš v Nemčiji, ker, če npr. vzameš pri Amazon.it ti ne pomaga, oziroma je razlika minimalna, čakanje pa se podaljša. Assuming, da ne trolaš, preko katere platforme prodajaš? V domovini ali mednarodno? Se res najdejo kupci pripravljeni toliko preplačat ali gre za internetno legendo?

FlyingBee ::

Besede so zastonj, zato je treba vse z rezervo jemati.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

temp1337 ::

yayo je izjavil:

temp1337 je izjavil:

Pa še en nasvet. Naročajte na nemški naslov, pride ful hitro, z brezplačno poštnino in nižjim DDV, posledično več PROFITA!!!

samo če kupiš v Nemčiji, ker, če npr. vzameš pri Amazon.it ti ne pomaga, oziroma je razlika minimalna, čakanje pa se podaljša. Assuming, da ne trolaš, preko katere platforme prodajaš? V domovini ali mednarodno? Se res najdejo kupci pripravljeni toliko preplačat ali gre za internetno legendo?

Spremljaj bolho in boš videl kako hitro grejo kartice v promet če ne verjameš. Drgač pa jaz vedno uporabljam .de naslov zaradi hitrosti dostave in da me dacarji ne dobijo. Ahh, šala. Že če pogledaš da je bil do nedavnega davek tam 16% proti 22% je to ogromno. Tudi 19% proti 22% je veliko. Profit je vse kar šteje v življenju! #DENARSVETAVLADAR

Jarvice ::

Jaz sem za hec dal na bolho svojo 3060 Ti za 1000€. Kupec se je našel v parih minutah.

Ljudje so dejansko podivjali in so pripravljeni plačat veliko več kot so kartice vredne.

Kupujejo pa po takšnih cenah pomoje samo minerji. Gamer dvomim, da je pripravljen toliko plačat.

temp1337 ::

Jarvice je izjavil:

Jaz sem za hec dal na bolho svojo 3060 Ti za 1000€. Kupec se je našel v parih minutah.
Ljudje so dejansko podivjali in so pripravljeni plačat veliko več kot so kartice vredne.
Kupujejo pa po takšnih cenah pomoje samo minerji. Gamer dvomim, da je pripravljen toliko plačat.

Seveda. 1400€ za RTX 3070 je šala mala. 600€ pospraviš v žep kot bi rekel keks.

Jarvice ::

temp1337, vsaka čast, da si se tako znašel. Se da potegnit konkretne €€€ iz te situacije. Če ti kdo kontrira, ti zato, ker ti je fovš in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarvice ()

Mato989 ::

Jarvice je izjavil:

Jaz sem za hec dal na bolho svojo 3060 Ti za 1000€. Kupec se je našel v parih minutah.

Ljudje so dejansko podivjali in so pripravljeni plačat veliko več kot so kartice vredne.

Kupujejo pa po takšnih cenah pomoje samo minerji. Gamer dvomim, da je pripravljen toliko plačat.


Kdaj boste dojeli, da so kartice vredne TOČNO TOLIKO kot so ljudje pripravljeni plačat...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jarvice ::

S takšnimi cenami se lahko igraš zdaj, v takšni situaciji. Drugače tega ni, tako da...

Mato989 ::

Jarvice je izjavil:

S takšnimi cenami se lahko igraš zdaj, v takšni situaciji. Drugače tega ni, tako da...


Torej so kartice danes vredne TOČNO TOLIKO... to je osnova ponudbe in povpraševanja... Govorit o precenjenosti je samo subjektivno mnenje, to da je tebi precenjen bently ali grafa ne pomeni da je vsem, in cena to odraža... nihče te pa ne sili da kupuješ.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

temp1337 ::

Jarvice je izjavil:

S takšnimi cenami se lahko igraš zdaj, v takšni situaciji. Drugače tega ni, tako da...

Saj ravno to bi rad povedal z mojim postanjem v tej temi. Dajmo se igrat in dajmo zmagovat v tej igri. Večina zna samo jokat in se smilit samemu sebi. Vse se da, denar leži po tleh a vam se ne da pripognit in ga pobrat iz tal. Cmon, cmere-jere. :)

Upam da sem vas premaknil iz kavča da začnete delat pravi biznis, ne pa to cviljenje...
««
128 / 222
»»