» »

Iščem polnilec/napajalnik

Iščem polnilec/napajalnik

Grizzly ::

Zanima me, kje bi dobil univerzalni polnilec oz. napajalnik z okroglim konektorjem, izhodno napetostjo 5V in tokom 1A? Kolikor vem, je okroglih konektorjev več (različen premer) in ne vem točno katerega rabim, saj nimam nobenega podatka. Če kaj pomaga, potrebujem za napajanje zunanje zvočne kartice PRODIPE STUDIO 22+ PRO.

d4vid ::

Kupis univerzalnega nastavljivega od 3-12V. Zna met kak Merkur, 100% pa IC elektronika in podobne trgovine.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

matobeli ::

Umm, navodila pravjo da se napaja preko USB B konektorja. Tudna sliki ni nobene kuknje videt druge kot pa samo USB B.

Pa še to piše 5V/500mA.

A si glede modela kaj falil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

matobeli ::

Zgleda imaš Studio 22 PRO, brez "+". Res je 1A, glede na sliko moraš uporabit 5.5x2.5 ali 5.5x2.1 konektor.

Lahko pa še vedno napajaš preko USB B konektorja, vtaktni v en 3.0 portna kompu ali v 1A polnilec za telefon z USB A konektorjem pa bi moralo bit OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Grizzly ::

Sem zadevo že rešil. Slučajno sem opazil, da je kompatibilen konektor od prenosnika ASUS X50SL. Potem sem pogooglal premer in izvedel, da je 5,5x2,5. Točno tak polnilec sem našel v trgovini Panthera in sedaj že čakam dostavo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napajalni razdelilec

Oddelek: Pomoč in nasveti
171667 (1103) Furbo
»

Napajalnik za ruter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
161565 (1156) Mesar
»

Servis HTC - Al' sem nor, ali je to banalnost na vrhuncu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12533353 (27438) shadeX
»

HTC Diamond kopija - polnilec

Oddelek: Pomoč in nasveti
5945 (855) mjk
»

UART

Oddelek: Strojna oprema
91273 (1181) Microsoft

Več podobnih tem