» »

Avtopolnilec DASH charger za OnePlus

Avtopolnilec DASH charger za OnePlus

lippi ::

Zivijo, veliko sem pregledal oglasov na ebayu, aliexpressu, itd itd, ampak nikakor ne najdem zanesljivega vira za dobavo DASH avto chargerja za OnePlus. Na njihovi spletni strani so vedno out of stock, medtem ko so polnilci na omenjenih straneh vedno vprasljivi, kar je razvidno iz komentarjev / feedbackov.. veliko jih pravi, da je OK, ampak vedno je vmes tudi veliko takih, ki pravijo da so polnilci fake, rabljeni, da ne delujejo kot oglasevano, itn..

Ima kdo kako idejo kje bi se dokopal do kakega zanesljivega dobavitelja?

Hvala!

SumTingWong ::

madog ::

SumTingWong je izjavil:

https://www.aliexpress.com/item/Origina...


original ni tako zapakiran.....

oneplus pa tudi ima samo svojo spletno stran za prodajo stvari, kje drugje bi lahko dobil mogoče kakšnega rabljenega originalnega pa nikjer drugje novega
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

lippi ::

madog je izjavil:

SumTingWong je izjavil:

https://www.aliexpress.com/item/Origina...


original ni tako zapakiran.....

oneplus pa tudi ima samo svojo spletno stran za prodajo stvari, kje drugje bi lahko dobil mogoče kakšnega rabljenega originalnega pa nikjer drugje novega


No, ravno o temu govorim. Tudi tile iz Aliexpresa, tako kot sem že napisal, veliko ljudi hvali, ampak preveč je takih ki opazijo, da je izdelek ponarejen.. fast charging včasih še deluje, pozna pa se pri prenosu podatkov, itd... original bi moral delati odlično na vseh področjih.

SumTingWong ::

Ne razumem najbolje. Polni z DASH hitrostjo, kaj je tukaj narobe če ni povsem original? Prenos podatkov? Z car cahrgerjem?

madog ::

SumTingWong je izjavil:

Ne razumem najbolje. Polni z DASH hitrostjo, kaj je tukaj narobe če ni povsem original? Prenos podatkov? Z car cahrgerjem?


Pri dash chargingu ni samo polnjenje je tudi komunikacija med telefonom in chargerjem konstanto vzpostavljena, telefon narekuje chargerju koliko,kdaj, in s kakšno močjo naj deluje, vse z namenom da se telefon optimalno napolni v najkrajšem možnem času.

kar se tiče pa prenosa podatkov in same debeline žic v kablih pa vsi vemo kako so kitajski ponaredki narejeni in da so po navadi na sami meji dopustnih toleranc in tako lahko en kabel deluje kolikor toliko zadovoljivo drugi pa pač ne.....

quality control pa pri ponaredkin tako ali tako ne obstaja
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

valdo ::

Lp

lippi ::

valdo je izjavil:

s tem boš rešil
https://www.gearbest.com/iphone-cables-...


mja, fast chargerjev je res ogromno, ampak tokrat bi res rad originalnega, ampak kot kaže ga sploh ne izdelujejo več...

madog ::

je še na voljop samo ne za slovenijo.....

UK Stran
če ga spraviš preko kakšnega frenda v SI je to najceneje
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

šernk ::

3 različne kable sem kupil za oneplus na ebayu kot Genuine...vsi trije ko so prišli so se izkazali za ponaredek.

bili so res rdeče barve, imeli znak gor oneplus, imeli celo tisto plastiko gor za spravit kabel v kolut edino konektorji niso bili OK glede na original. Pa to da niso stali v mobitelu spada zraven :))

vse tri sem reklamiral in dobil denar nazaj...tako da sedaj kupujem samo še original od oneplus direkt.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

SumTingWong ::

Zanimivo. Jaz pa nimam takšnih izkušenj. Kar sem do zdaj kupil za OP5 je bilo kot oglaševano - Gearbest in Aliexpress.

lippi ::

madog je izjavil:

je še na voljop samo ne za slovenijo.....

UK Stran
če ga spraviš preko kakšnega frenda v SI je to najceneje


u super, thanks za info!!! zrihtano...

šernk ::

SumTingWong je izjavil:

Zanimivo. Jaz pa nimam takšnih izkušenj. Kar sem do zdaj kupil za OP5 je bilo kot oglaševano - Gearbest in Aliexpress.


moje izkušnje so sicer res stare že 3 leta in je bil USB C v samih povojih še (oneplus 2 je bil en prvih telefonov z njim) ampak razlika med original kablom in ponaredkom je bila res minimalna. Če si dal enega zraven drugega je lahko vsak ločil da sta različna, nisi pa mogel povedat kateri je original in kateri ne. Se mi verjetno še valja kje kak ponaredek, pa bom naredil sliko za primerjavo z originalom.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

SaXsIm ::

QuickCharge 3.0 je standardna tehnologija, zakaj se mučiš z iskanjem točno določenega izdelka, ko pa zadevo podpira večina proizvajalcev? Sam uporabljam recimo Aukey (sicer ne v avtu, ker imam tam QI predal) - LINK.
SaXsIm

XS!D3 ::

SaXsIm je izjavil:

QuickCharge 3.0 je standardna tehnologija, zakaj se mučiš z iskanjem točno določenega izdelka, ko pa zadevo podpira večina proizvajalcev? Sam uporabljam recimo Aukey (sicer ne v avtu, ker imam tam QI predal) - LINK.

Ampak QC 3.0 ni enako DASH. Če hoče DASH, opcij ni prav dosti.... Če zadostuje QC 3.0, je pa polnilecev kar nekaj. V tem primeru bi tudi jaz najbrž vzel Aukey ali Anker.

SumTingWong ::

Ko je ravno govora o QC 3.0. Pred parimi meseci sem za foro (za druge mobitele) kupil polnilec za 4$ (QC3.0). Polni presenetljivo hitro, predvidevam da z 5V/3A, ker če bi z 9V/2A, bi se mobitel ob polnjenju bolj grel, pa se sploh ne.

lippi ::

Tako kot pravi @XS!D3 - želel sem DASH charger in na koncu je tale original iz UK bil cenejši kot polovica vprašaljivih, da ne rečem fake OnePlus dash polnilcev na ebayu in aliexpressu..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadzorne kamere WIFI

Oddelek: Kaj kupiti
3710115 (5546) TOP
»

Tih ventilator 12-14cm in avtomatika

Oddelek: Kaj kupiti
61058 (897) TheBlueOne
»

Powerbank z USB-C izhodom

Oddelek: Kaj kupiti
232593 (1787) fujtajksel
»

Predplačniški, brez podatkov, samo za pogovore, za osnovnošolca

Oddelek: Mobilne tehnologije
10914 (704) OvCa77
»

Priklop 2.1 zvočnikov (jack) na novejši TV (brez jacka)

Oddelek: Zvok in slika
264646 (4328) LooK

Več podobnih tem