» »

UX/UI izobraževanje

UX/UI izobraževanje

RatedR ::

Pozdravljeni,
zanimam se za delo v spletnem marketingu, uporabniški izkušnji in nasploh delu na področju backenda spletnih trgovin z izjemo poglobljenega programiranja.
Znanja, ki jih že imam so osnovno poznavanje HTML/CSS, SQL, Wordpress in delo s photoshopom.

Ker nekega formalnega izobraževanja pri nas ni, me zanima če se tu kdo na šihtu ukvarja s tem, lahko mi tudi napišete v ZS.:)
Temo bi pa rad ohranil objektivno.

saule ::

Spletni marketing, uporabniška izkušnja in backend majo skupnega mogoče edino product managerja, ki pa ne dela dirketno na nobenem od teh področij.

Najprej se odloči kaj bi sploh želel delat. Kar si ti naštel je podobno kot, da bi rekel da bi rad bil pisihiater, kirurg in družinski zdravnik hkrati, poznaš pa že nekaj v smeri astrologije. Ne bi se pa učil medicine.

Srečno:)

saule ::

Spletni marketing, uporabniška izkušnja in backend majo skupnega mogoče edino product managerja, ki pa ne dela dirketno na nobenem od teh področij.

Najprej se odloči kaj bi sploh želel delat. Kar si ti naštel je podobno kot, da bi rekel da bi rad bil pisihiater, kirurg in družinski zdravnik hkrati, poznaš pa že nekaj v smeri astrologije. Ne bi se pa učil medicine.

Srečno:)

RatedR ::

@saule Čisto slučajno sem na spletu našel prispevek slovenca, ki se že več let ukvarja z UX in je napisal kaj vse moraš bit.
A drugače delaš na tem področju?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera smer študija? Kateri poklic?

Oddelek: Šola
317573 (6547) puffs
»

Kako začeti - Flash + Visual Studio (C#) ?

Oddelek: Programiranje
91695 (1419) avister
»

Kdo izdela dober spletni portal

Oddelek: Izdelava spletišč
392468 (1836) Patricij
»

Boljša podjetja, ki izdeluje spletne strani in se ukvarjajo z spletnim marketingom

Oddelek: Izdelava spletišč
261831 (1412) Soprano

Več podobnih tem