» »

Rabim informacije o kako delajo vpisi v university v Angliji

Rabim informacije o kako delajo vpisi v university v Angliji

Riyaling ::

Dober večer,
jaz in moj kolega sva zacela postopek upisovanja v Angleško univerzo, specifično Queens in Ulster na Irskem, in bi me zanimalo se pogovoriti z nekom ki je pred kratkim naredil točno to, ker mi tu probavamo dobiti informacije o kako nas ocenijo glede ocen in mature, ki je še nimamo opravljene, ampak moremo oddati vse do 15. Januarja. Vse delamo preko UCAS
Če je kdo ki je pred kratkim (mislim v zadnjih par letih) šel čez to, bi prosil za kontakt.
Lep Pozdrav

Flea ::

Ne vem, če je Brexit kaj spremenil (za to bo verjetno najboljši naslov kar specifična univerza), ampak drugače pa glede ocen in mature je bilo v mojih časih (5 let nazaj) tako, da si moral prevesti svoje ocene in so ti glede na motivacijsko pismo in vse ostalo, dali nek pogoj glede na maturo. Nekatere univerze te še povabijo na razgovor (npr. Cambridge, Imperial, Oxford). Če motivacijsko pismo ne napišeš ravno po njihovih željah te lahko zavrnejo že samo zaradi tega, brez kakršnegakoli drugega kontakta.

Ales ::

Karkoli jim boš pošiljal, upam, da bo tvoja angleščina manj polomljena, kot je tale "slovenščina" zgoraj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Par vprasanj za CV

Oddelek: Loža
111607 (1079) shintaro
»

Lažne navedbe v CV-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9122177 (17137) PrihajaNodi
»

CV in/ali življenjepis (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6420285 (17322) Invictus
»

Kako napisati dober...odličen CV?

Oddelek: Loža
2715463 (10598) tony1
»

Konec z maturo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
957290 (5687) Zeberdee

Več podobnih tem