» »

Nakup wifi zvočnika (Bose, Sonos,...)

Nakup wifi zvočnika (Bose, Sonos,...)

Excalibur ::

Kupujem wifi zvočnik in imam trenutno nagledana Sonos ONE ter Bose SoundTouch10. Ima kdo izkušnje z katerim od naštetih zvočnikov oz. si lasti kaj tretjega v tem rangu? Lahko je tudi kaj višjega cenovnega razreda, če to seveda opraviči (npr. Bose Home speaker 500, SONOS Play 5, ...).

Kar iščem je to, da je lahko brez težav predvajam iz računalnika ter telefona. Sem pa v Applovem ekosistemu (iPhone, iPad, MacBook ter Apple Music) tako, da je pogoj, da s tem napravami in storitvami deluje brez težav.

Pri Sonos mi je zanimivo to, da lahko kasneje dodajaš (dokupiš) zvočnike in jih povežeš med sabo. Ne vem kako je s tem pri Bose oz. ali je sploh mogoče?
  • spremenilo: Excalibur ()

Vazelin ::

Glej še denon heos.
So mel sedmice dolgo v harvey akcija -30

bagi ::

pr nas v sluzbi imamo sonos sistem, 2 zvocnka, vse deluje super, tud zvok, kvaliteta in glasnost sta nad pricakovanji...vsaj zame, skoda samo da je precej drago tole, ker bi si nabavil za na vikend :)
Bagi

Vazelin ::

Sicer pa ja. Lahko daš več zvočnikov v sistem. Tko imaš še kakšnega v kopalnici. Je pa vsaj meni osebno zvok iz Heos7 hudo dober za to velikost (in veliko boljši in bolj bogat od Heos petice btw.). Verjemi pa, da če ubodeš kako sedmico dodatnega zvočnika ne rabiš, ker je moči več kot dovolj.

Excalibur ::

bagi je izjavil:

pr nas v sluzbi imamo sonos sistem, 2 zvocnka, vse deluje super, tud zvok, kvaliteta in glasnost sta nad pricakovanji...vsaj zame, skoda samo da je precej drago tole, ker bi si nabavil za na vikend :)


Kaj konkretno pa imate? Sonos ONE ali kaj drugega? Ja, poceni glih ni, ampak bi rad kupil nekaj konkretnega pa imam potem mir. Sam sicer kupujem za v stanovanje. Za vikend je pa res mogoče predrago :)

gregc1 ::

sam imam sonos play1. zvocnik je glasen. ima base. kvaliteten zvok. je povezan na wi-fi in deluje dobro brez prekinjanja. me pa moti to da ne morem muzike predvajati direktno iz računalnika ali tvja. lahko predvajas z programom sonos.

Mogoče ti veš kako se predvaja direktno iz računalnika?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enostaven multi room sistem

Oddelek: Zvok in slika
253546 (2784) prowb
»

Radio in trije različni prostori

Oddelek: Zvok in slika
345188 (3924) Ales
»

Wireless zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
111941 (1577) čuhalev
»

Ozvočenje za hišo (in mogoče vrt)

Oddelek: Zvok in slika
324382 (3690) LJ4L
»

Ozvočenje kompletnega stanovanja

Oddelek: Zvok in slika
213477 (2337) Fun x

Več podobnih tem